Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ne-a parasit prietenul nostru Vio
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Stiri > Stiri (Non-Auto)
Pages: 1, 2, 3
adi_ar
[attachmentid=1627577710]
In data de 12.12.2009, prietenul nostru Vio, pe care unii l-au cunoscut personal iar pentru altii a ramas un pseudonim si un avatar in spatele caruia am citit modestia, bunul simt, omenia si sinceritea, a trecut la cale vesnice in urma unui accident vascular cerebral.
http://kondolenz.blogspot.com/

Chiar daca Vio va fi pentru todeauna offline, el va ramane, fie si virtual, in memoria forumului si a celor care l-au cunoscut.

Profund afectat, transmit din partea intregului colectiv al forumurilor reno.ro & daciaclub.ro compasiunea si sincerele noastre condoleante familiei si apropiatilor si va propun sa pastrati un moment de reculegere in memoria lui.
Manuel
Am ramas fara cuvinte, imi pare nespus de rau! Era de-o seama cu mine...
Dumnezeu sa-l odihneasca!
xcss
Imposibil... Dumnezeu sa-l odihneasca...
caktuss
plange.gif
Executron
Foarte trist!! sad.gifsad.gif Dumnezeu sa-l ierte!
Solon
Dumnezeu sa-l odihneasca! Condoleante familiei!
C@talin
ce naspa sad.gif Dumnezeu sa-l odihneasca
Arhimede
sad.gif Dumnezeu sa-l ierte!
pcs
Condoleante familiei! Dumnezeu sa-l ierte si sa-l odihneasca!
hellcat
Mult prea tanar a plecat dintre noi. Un om bun.
Condoleante familiei.
rtBK
Chiar daca nu il cunosteam asa bine... condoleante.
Imi pare rau ca s-a intamplat tocmai acum...
Lostboy
Condoleanțe și să-i fie țărâna ușoară.
membru_DC
QUOTE(adi_ar @ 19 Dec 2009, 17:39)
Profund afectat, transmit din partea intregului colectiv al forumului reno.ro compasiunea si sincerele noastre condoleante familiei
*


aceleasi sincere condoleante din partea celor ce l-au "cunoscut" pe Vio prin intermediul forumului daciaclub.ro
chiar m-am intersectat cu acesta in anumite sectiuni din forum, ocazie cu care am fost de acord cu el sau uneori l-am contrazis, ca de, suntem pe un forum de discutii
Nasol, am ramas fara cuvinte.... sad.gif
l@u
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !!!

Oare adminii nu pot transforma ptr. o zi culoarea din albastru/galben in cea de doliu ?
aphophis
sad.gif(( saracu om si saraca familie sad.gif nu e nimic de spus
Merced
Nu-mi aduc aminte sa fi avut tangente cu el, dar cand vad varsta pe care o avea si motivul pentru care ne-a parasit, simt un fior pe sira spinarii...
Condoleantele mele!
Fratzica
Sincere condoleante familiei... Dumnezeu sa-l ierte
Duyu
Nu-mi vine sa cred!!! ph34r.gif

Dumnezeu sa-l odihneasca! sad.gif
claus
si s-a mai dus un om de calitate sad.gif
dumnezeu sa il ierte sad.gif
aysmen89
sad.gif
clr
Last active : 10th December 2009 - 23:13
Parca nici nu vine sa crezi cand citesti.

Dumnezeu sa-l ierte!
kato
Dumnezeu sa-l ierte! sad.gif
adrian mgn
l-am intalnit si cunoscut pe Vio atat aici , pe forum , cat si la intalnirea membrilor forumului Tm si pot spune ca a plecat dintre noi un mare om ...

Imi pare nespus de rau ... odihneste-te in pace Vio!
bobi19xx
Dumnezeu sa-l ierte!
ionut.tanase
Trist ... foarte trist sad.gif .
Dumnezeu sa il ierte si condoleante familiei indurerate sad.gif .
alex.vano
Condoleante familiei.

Dumnezeu sa-l ierte!
adită
Dumnezeu sa-l ierte!
mihai_dorin
Din pacate ne parasesc chiar acei oameni de calitate si onesti....

Odihneasca-se in pace acolo sus, unde poate a gasit o lume mai buna decat cea in care traim. sad.gif
daniel4ro
Nu l-am cunoscut personal dar din postrarile de pe forum mi-am dat seama ca atunci cand scria, avea intotdeauna ceva de spus.

Dumnezeu sa-l odihneasca!
the_tavi
Dumnezeu sa-l odihneasca-n pace!
Fratzica
QUOTE(Vio @ 6 Dec 2009, 22:21)
Spun doar atat: good night Romania, wherever you are...
*



sad.gif
stanyc2003
Nu l-am cunoscut, dar....Dumnezeu sa-l ierte!:(
Laurentziu83
Tot nu imi vine sa cred...
Si cand te gandesti ca doar ce se realizase intr-o lume mai buna decat Romania...
Nu inteleg de ce s-a intamplat asa ceva la o asemenea varsta.
dandutulescu
Dumnezeu sa-l ierte. Intodeauna ma intristez cand aud ca o persoana tanara moare. sad.gif
eduardsebe
Dumnezeu sa-l ierte...chiar nu-mi vine sa cred asa ceva
Sincere condoleante familiei sad.gif
TAW
Un soc pentru toti cei care l-au cunoscut (pe forum si personal), dar si pentru cei care doar i-au citit postarile... sad.gif
Vio, Dumnezeu sa te odihneasca...si sa aiba grija de ai tai, sa-i ajute sa treaca peste greaua incercare...
Nu pot sa nu ma gandesc in acest moment ca...acum esti...si in clipa urmatoare... post-336-1110552483.gif

Adio, colega Vio!...
rombul
Dumnezeu sa-l odihneasca
Condoleante familiei
pistolaru
sad.gif Dumnezeu sa-l ierte .Pacat
Miria
mad.gif Imi pare tare rau.Eu cu domnul Vio m-am certat de mai multe ori pe forum.Chiar nu imi vine sa cred,imi pare sincer rau ,pacat ca s-a intamplat acest lucru.Sincere condoleante familiei.Ce a patit nu prea avea intoarcere ,ori sa moara ori sa ramana paralizat din pacate.Doamne ce trecatori suntem .Offf
Flamingo
Nu se poate asa ceva... Condoleante familiei... sad.gif
Dan73
Mare pacat...da. sad.gif Asta e viata...azi esti, maine nu mai esti. Am pierdut doi dintre verii mei in accidente de masina, tineri, sub 40 de ani si stiu cat poate fi de tragic cand mor oameni tineri.
Eu l-am perceput pe Vio ca pe un om cu un spirit deosebit. Dumnezeu sa-l odihneasca si condoleante familiei.
dani_ell
sad.gif Pacat, mare pacat . Un om deosebit. Odihneasca-se in pace!
MuciX
Sa-i fie tarana ușoară
marksman
Dumnezeu sa-l odihneasca!
marian-j
Dumnezeu sa-l odihnesca!
diesel_power
Nu l-am cunoscut, dar i-am citit multe postari, era unul dintre membrii mai vechi care aveau postari de calitate. Era mereu zglobiu in stilul de a scrie.

Dumnezeu sa-l odihneasca.
D-FENS
Nu l-am cunoscut pe Vio,dar imi pare rau cand cineva pleaca dintre noi la o varsta la care n-ar trebui sa se intample asa ceva.
Sincere condoleante familiei...
Dumnezeu sa-l odihneasca...
luck33ro
Ce e viata asta pana la urma... sad.gif
telim4lulu
pacat.....asa de tanar.
Dumnezeu sa-l odihneasca!
jaf
Poate acolo unde a plecat o sa ii fie mai bine. Dumnezeu sa-l odihneasca!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.