Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dezmembrez 18 turbo
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault 4, 5, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 21, 25
mesteru surubel
dupa cum zice si titlul dezmembrez reno 18 turbo din cauza ca deja este a 3 masina din familie iar cu locurile de parcare deja este destul de greu in concluzie nemaimergand nimeni cu masina nu mai are sens sa o pastrez , an fabricatie 86 , inca in stare de functionare , motor 1.6 turbo tip A5L , punte cu discuri , discuri ventilate fata , bord de turbo , interior+fete de usi+restul de tapiterii bej , jante originale turbo + jante bbs , mai intrebati si voi ce va intereseaza , piesele pleaca pe preturi modice ori la fier vechi

detalii la 0788-811814 sau la andrei_c123@yahoo.com
madmaxhwz
ma intereseaza :pompa electrica de benz,ceasu de la bord ce indica temp consumul etc,jentile da un mail madmaxhwz@yahoo.com sau 0731956396
sckhreech
in ce stare este motorul si turbina? Masina functioneaza ? Pret si poze la toata masina. Multumesc
zeu_4u_sweety
pune si tu niste poze sa vedem despre ce e vorba. pe mine ma intereseaza jantele!
za_kristake
mai e valabil? daca da, un pret la turbo
florin_cars
pret la toata masina..poze te rog.
madmaxhwz
se pare ca nu ne mai respunde nimeni la acest post excl.gif dry.gif
B-58-PTM
puntea cu discuri un pret
mesteru surubel
puntea , bara , planetare , aeroterma , stopuri+faruri ceva table sau dat

ramane valabil motoru cutia , interioru , plansa si calculatoru de bord
strumfuadi
Tu vrei sa vinzi au ba?
Te intreaba lumea de preturi, de bord, de jante si tu nimic.. wacko.gif
RaduB.F.
Far cu semnalizare pt drepata>? pret ceva>? ms
celestin
Daca are cineva nevoie de orice piesa care se potriveste de la fuego la R18,pot oferi caci m-am hotarit sa dezmembrez masina,cu mentiunea ca incepind de la motor pina la frine piesele sunt noi sau in stare foarte buna.0745767496.
adrrac
Am fuego si ma intereseaza pret la pompa frana ,etriere fata si daca ai tija de intindere de la alternator.
stc_ctln
Salut,ma intereseaza motorul de turbo.


doar motorul fara nimic altceva initial dar discutam daca nu se da doar motorul.
al meu de pe 18 turbo a crapat chiar in ziua de craciun.si masina ma asteapta in service.

0728874699
eu sunt din bucuresti dar vin si dupa el nu e problema.

sms,bip,sau pm.sau yahoo stc_ctln@yahoo.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.