Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bytrix LDR 1010
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment > Detectoare Radar
tzepesch
salut.

mi se puse pata sa iau un detector. sa fie acolo, can u se stie, cu masina noua o cam calc si , nah.

n-am vrut sa dau o caruta de bani pe el, ceva ietin 'eftin si bun.

am vazut numa pareri de bine despre el, ca in aceeasi clasa de performanta, de degajeaza lejer de Cobra si Whistler. fiind f apropriat de Beltronics.

asa ca am dat comanda, la 160 lei bulk, cu garantie mai mare decat cel retail. la baietii de pe Mihai Eminescu.

n-avea sens sa dau 20lei mai mult doar ca e retail. accesoriile tot alea sunt.

Ati folosit asa ceva, ce parere aveti despre el ?



multumesc
tzepesch
F bun detectorul.

F putine alarme false in modul City, chiar si in mod Highway.

Reactie f rapida in cazul unui radar adevarat.

Design f simplu, practic. butoane mari.

Se vede ca e China, cel putin cel bulk, dar isi face f bine treaba. In loc de Cobra sau Whistler, isi face de 2 ori banii.

Recomand calduros...
argon
QUOTE(tzepesch @ 20 Aug 2009, 11:57)
am vazut numa pareri de bine despre el, ca in aceeasi clasa de performanta, de degajeaza lejer de Cobra si Whistler. fiind f apropriat de Beltronics.
*




fii serios, e primu detector ce ti-a picat in mana, ca deh, la masina noua trebuie, si orice ar fi fost era cel mai tare, ca nu ai termen de comparatie...prosti is aia de dau 650 ron pe cel mai petarda Beltronics cand cu 150 ron luau unul 'foarte apropiat'..de ce , numa' tu stii.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.