Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - Suceava
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
pcs
Am vazut ca sunt destui membri ai forumului din Suceava sau din preajma, care mai participa la intalniri la Iasi sau la Bacau.
Ce ati zice sa ne intalnim in Suceava?
Va propun ca prima intalnire sa fie undeva pe 5 septembrie, sa mai vina lumea din concedii si sa avem ceva timp sa ne organizam. Ca locuri de intalnire ar putea fi parcarea de la Casa de Cultura ( daca mai scapam de gropile lui Lungu ), cea de la cetate sau parcarile de la mall sau Carrefour.
Astept sugestii!

Poate un administrator sa introduca un link la inceputul forumului? Multumesc!
pcs
Oi fi singurul cu masina inmatriculata in Suceava care si sta in Suceava? Totusi, propunerea mea a fost citita de vreo 45 de oameni si totusi nici o reactie..... sad.gif
gruita2005
Stai linistit ca si noi in Baia Mare ne-am intalnit max 5 membri dupa 6,7 luni de zile de la initierea topicului.
ryder2005
mai sunt eu, urmeaza sa o inmatriculez pe Suceava (ca de acolo mi-s), dar stau in Bucuresti smile.gif...asa ca ma pot duce la 2 intalniri smile.gif)

Te salut PCS-ule smile.gif
gsalexandru
vin si eu la o intalnire. pe 28 luna asta ajung in tara si sunt liber
pcs
Ce ziceti, daca vremea se mai imbunatateste, ne-am putea intalni pe 10 octombrie, la Carrefour sau la Iulius Mall? Propuneri pentru ora de intalnire? Asteptam colegi din judetele Suceava si Botosani!
gsalexandru
eu nu pot pe 10. Dupa 10 cred ca pot
gsalexandru
Pana la urma ne intalnim de craciun la mall sau carrefour?
pcs
Numai sa gasim locuri de parcare! Eu as zice la Mall, zona D, pe duminica. Poate mai sunt colegi in vizita pe la noi - sunt bineveniti!
gsalexandru
da ar mai fi vreo 2 sa fim mai multi ar fi bine
pcs
Ora 15, maine la Iulius Mall, zona C?
gsalexandru
programul meu de maine e incarcat la maxim...prea multe rude:)
Master01
Suntem cam putini care ne putem intalni la Mall, maine la 15. As vrea sa ajung si eu dar nu promit nimic. Ar fi bine sa se inscrie si altii pe topicul acesta si apoi sa fixam o intalnire clara, asta pentru viitor. Daca vedem pe cineva ca este din Suceava (din semnatura) sa il trimitem la topic. Eu abia acum am observat topicul desi mai intru pe aici mai des. Craciun fericit!
pcs
OK, sustin propunerea colegului Master01. Hai sa-i cautam pe sucevenii de pe forum si sa-i directionam catre acest topic, poate pana la primavare reusim sa organizam intalnirea!
Master01
Draga coleg pcs, ti-am vazut masina mai demult pe la Carrefour Sv. Circuli pe acolo mai des? Imi pare rau ca nu am venit azi, s-a prelungit meciul de tenis si apoi cu prietenii am si consumat ceva ,,racoritor". Oricum pt ramane valabila intalnirea cu colegii, nu plec nicaieri din oras, doar sa vedem cine mai este dispus sa participe.
Master01
Nici o noutate, nimic? Nici un membru nou, doritor de intalnire?
gsalexandru
eu pana acum nu am vazut pe nimeni din suceava cu un sticker despre forum. Un megane albastru cu numerul SV-xx-DED. Locuieste pe langa mine
Master01
Pai le e rusine cu sigla forumului reno ca isi au seama ceilalti ca ai problema cu masina si consulti tot timpul forumul. Daca masinile ar fi super ok dpdv calitativ nu ar fi asa multi utilizatori pe forum. biggrin.gif radmasa.gif
Sper sa fie forumisti din Suceava si sa ne putem intalni. Masina lui pcs am zarit-o in Suceava mai sus de Acet si zona baii. Cred ca acolo locuieste. Arata bine Lagunica lui.
gsalexandru
Forumul il consultam si inainte sa-mi iau laguna, deci nu e neaparat sa am probleme cu masina pentru a consulta un forum
Master01
Foarte bine ca iti placea forumul si inainte de ati lua masina. Insa trebuie sa recunoastem ca Renault nu sunt cele mai fiabile masini. O zi buna, suceveanule!
gsalexandru
Eu nu pot sa recunosc asta. Sincer sunt multumit de masina mea, tinand cont de vechimea ei
Master01
Poate tu ai noroc mai mult decat altii. Sigur, nu este o masina rea, consuma putin, e comoda, sunt o gramada de avantaje la ea. Cele bune.
catalin1
stiti cumva daca se fac intalniri ale forumistilor la suceava cu reno megane 1 sau ceva mai aproape de botosani
gsalexandru
nu se fac intalniri in suceava, dar daca am fi cativa eu as veni in orice weekend
catalin1
Stie cineva daca anul acesta se fac intalniri reno prin suceava colegu stii cum se zice leu cu leu se face suta daca vom fi cativa macar vreo 4 ,5 as veni cu mare placere
gsalexandru
Daca nu stabilim ceva concret, nu rezolvam nimic. TRebuie stabilit, si cati vor veni... e bine si putini. Eu momentan sunt in reparatii cu masina, dar dupa ce termin cu ea ma bag si eu
asashy
Hmmm...multi posesori de renault in Suceava si totusi...haideti sa ne intalnim in luna iulie, intr-o duminica...cei mai vechi sa fixeze o data....si venim...
budspencer07
Iesire luna Aprilie pt. Iubitorii Rombului pe urmatorul traseu Suceava Campulung V Dornei Tihuta Castel Dracula .Retur posibil a doua zi.Astept propuneri de la voi .Bafta !!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.