Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Mio C620
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment > PDA / GPS
velvet33
Am si eu un mio C620 si cred ca am stricat eu ceva prin windows-ul lui ca acum orice as face dupa restart imi sterge tot din my flash disk.....am instalat tot felul de variante de miopoket, dar nici una nu functioneaza daca dupa fiecare restart my flash disk este gol....am facut de zeci de ori recovery dupa cd-ul lui......merge la fel cum mergea inainte.....pana la primul restart dupa care cum spuneam mai sus my flash disc este gol. M-a dus la disperare....ma poate ajuta cineva cu un sfat cum as putea sa reinstalez windows-ul, sau ce as putea sa fac sa anulez aceasta formatare.....multumesc anticipat
Lostboy
Tocmai din cauza asta userul alydor nu recomandã miopoket.
Alydor
mda... se mai gasesc cate unii care sa sustina ca miopoket e cel mai tare program din parcare si ca nu afecteaza cu nimic functionarea aparatului... si uite ce bine face ...
1. Poti incerca un Hard reset (vezi in manual cum se face)
2. Pui din nou Miopoket pe un card si are acolo o optiune "remove miopoket) dupa care dai un hard reset
in caz ca nu merge nici una din variante ...
3. Garantie si/sau service .


Suma respectelor, Alydor
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.