Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Renault Megane I Classic
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Tuning
Reme
Salut! am si eu un Renault
Model: Megane I Classic
Motor: 1.6 16V
Echipare: Expression
Culoare: Gri metalizat inchis perlat
biggrin.gif


<span class='edit'>2 Jul 2009, 01:21:</span>
iata cum arata odata... [attachmentid=1627535141] [attachmentid=1627535140] [attachmentid=1627535139]


<span class='edit'>2 Jul 2009, 01:24:</span>
iata cum arata acum...
Vallybz
asa si....in afara de jenti nu vad nimic schimbat
jack
frumos!
Cum ai coborat masina pe spate?
Reme
ma scuzati! nu am mai fost activ de mult timp. masina are suspensie sport si xenon.


@vallybz - nu te supara, masina ta imi pare un pic cam inlalta. mai uita-te odata..uite o poza mai clara
black_alienware
Am mai vazut topic-ul asta si pe 4tuning. Mai ai de lucrat la ea, niste jante si arcuri sport nu e indeajuns sa poti sa zici ca e modificata.
fatal1ty
mai e de lucru....dar este frumos facuta.....si totusi nu trebuie exagerat ca nu se vede nici o modificare....e frumoasa....e lasata bine...jantele dau bine mai ales alea de pe spate.....bafta in continuare la modificari;)
andreistn01

Dap si mie imi plac jantele da foarte bine cu , culoarea masini plus ca niste stopuri pe LED ar da si mai bine biggrin.gif
red_reno_ck
simplu si dragut.spor la modificari.la motor ceva?

lanciaaaaa

Dragutz foarte frumoase farurile si jantele
arazvan2002
Din pacate pentru megane 1 classic nu exista nici un fel de stop, fiindca e facuta in Turcia. As fi vrut si eu. Poate doar ceva home-made.
valium2008
Arata bine masina dar trebuie sa te intreb un lucru: Cat de mult de ajuta suspensia coborata in abordarea virajelor? Megane 1 are suspensie relativ "moale"... cum se simte suspensia sport pusa acuma in comparatie cu cea originala?

Multimesc in avans pentru raspunsuri si toate cele bune. Felicitari.

PS: cu cati mm ai coborat-o?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.