Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnirea Membrilor Forumului - PIATRA NEAMT
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
gorman
Propun o intalnire saptamanala pentru posesorii de laguna si nu numai, la PIATRA NEAMT. Poate schimbam si noi ceva pareri, impresii. Am vazut ca suntem destui prin oras asa ca...

24 Jun 2009, 16:45:
Chiar nu sunt amatori?
gorman
Atunci, sa mai asteptam...
megane1
pai daca ai pus numai pt LAGUNA.. smile.gif tongue.gif scrie si "nu numai"..dar tot nu suna asa, "invitant" tongue.gif eu stau in Roman acum si ieri am fost la intalnire in Bacau impreuna cu un coleg forumist din Roman, cu Laguna tongue.gif
gorman
scuza-ma dar m-am gandit ca vor aparea cei din Piatra Neamt. Desigur ca ne putem intalni toti. Ramane sa fixam o data si un loc de intalnire. Puteti veni cu propuneri. blush.gif
gorman
Hai sa fixam o intalnire. Ce zici de marti 30.06. in parcare la kaufland ora 12
gorman
ziua... dar nu mai conteaza. Propune o data, personal am ceva timp liber la dispozitie. Fiind doar noi doi deocamdata, propune tu o zi si ora sau crezi ca ar trebui sa mai asteptam?
megane1
radmasa.gif


p.s. din Piatra e si ThunderRa...
elfu
intererat si eu!... asa ca suntem trei dar numai unul cu Laguna deci sa o lasam mai generala: posesori de renault si de oriunde ar vrea/putea sa vina !
Asa s-ar putea sa se si tina!asteptam data, loc si participanti smile.gif
gorman
propun o intalnire sambata 4.06. la puntea de la strand in parcare, ora 12.
elfu
Adica numai maine nu-i poimaine! In principiu de acord!
se mai anunta cineva?
megane1
pe 4.06 eu nu pot veni, ca e luna trecuta tongue.gif si de ce musai la strand? mi se pare aglomerat rau pe acolo..
gorman
Greseala mea, era de fapt pe 04.07 parea logic totusi sa fie luna iulie din moment ce mesajul a fost scris cu mult dupa acea data, dar ma rog... Desi am fost cel care a propus data, cu parere de rau anunt ca nu pot ajunge la ora 12. A intervenit ceva neasteptat si nu pot ajunge la intalnire. Poate mai spre seara. Mii de scuze.
Lucian Enache
sunt si eu interesat de o intalnire cu posesorii de renault smile.gif
gorman
Sa incercat o intalnire a forumistilor la Piatra Neamt dar nu a reusit. Propune o data sa vedem ce ese. Eu am incercat dar spre rusinea mea nu am putut sa ma tin de cuvant. (din motive obiective)
gorman
A trecut ceva timp de cand nu am postat in acest topic, asa ca sa incercam din nou. Daca cineva mai este interesat de o intalnire a lagunistilor in Piatra Neamt sa posteze. Poata anul asta ne intalnim. smile.gif
gorman
Inalnire la P. Neamt. Oare chiar nu sunt amatori?
gorman
Nimeni? sad.gif
gorman
Intalnire forumisti P. Neamt?
Doar nu toti sunteti posesori de BMW-uri!?
gorman
UP
gorman
Intalnire posesori RENO?
megane1
eu , tu si thunderRa ? biggrin.gif:))
gorman
Cand si unde?
ThunderRa
In fiecare vineri la stadion se vad cei de la 4tuning. Eu zic sa ne vedem sambata, tot la stadion. Hotarati voi ce si cum...
gorman
Eu personal sunt de acord, numai ca sambata asta nu pot pentru ca lucrez pana a doua zi duminica dimineata.
ThunderRa
Pana saptamana viitoare poate mai adun eu cativa posesori de renault. Incearca si tu.
gorman
Da, sigur. Am chiar un coleg de servici care pare interesat. oricum am sa m-ai caut participanti.Pana saptamana viitoare, toate cele bune si drum bun.
Teo2002
Sunt de acord si eu sa ne intalnim daca mai este valabil. Astept de la voi sa hotariti unde si cand.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.