Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Bell V940
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment > Detectoare Radar
RIon
Tocmai am achizitionat acest aparat, care se pozitioneaza f. bine in testele de AICI .

Acum.. ce setari sa-i aplic?
Am inteles:
X out
pop out

in rest, sa fie autoscan sau highway/ ce sa ii mai fac? biggrin.gif
parpanel
Nu are autoscan ci doar city si highway.
Eu il tin pe highway si nu prea ma deranjeaza alarmele false, cu exceptia usilor automate.
RIon
Da, asa e, cred ca e in manual si ceea ce stie sa faca 995 smile.gif M-a salvat aseara de la o veioza smile.gif de la 500m a simtit-o si de la 80 la sub 60 am ajuns rapid smile.gif
Am dezactivat vocea, ca pierzi la masurarea intensitatii semnalului cca. 1 secunda smile.gif
RIon
azi a luat un radar din spate de la peste 300m wink.gif
paulp
Ai grija cu veiozatu, ca pe mine nu m-a scos nici 995-u la faza asta daca ai aproape suta in localitate wink.gif
Daca vrei sa scapi de veioza nu-i dai mai mult de 80 wink.gif indiferent de detector smile.gif. De la 100 la 60 nu ai cum sa ajungi intr-o secunda decit daca ai Ferrari wink.gif
RIon
Da sa traiti! oricum nu merg cu viteza mai mare de 79kmh in localitate, acolo chiar si daca e amenda e mai suportabila... iar unde nu cunosc sau e ingust drumul, 59kmh, ca nu am chef de vreo mata/caine sa imi faca praf spoilerul smile.gif

Si militienii oricum stau si o fr**ca si nu sunt la panda pe drumuri...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.