Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: DACIA SANDERO
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Renault Logan
sv03tbh
Buna ziua! Sunt posesor de Sandero si va cer ajutorul intr- o problema legata de tetierele spate.La Sandero pe bancheta spate doar tetiera centrala este de tip virgula.As dori sa le schimb pe celelalte doua asa incat toate sa fie de tip virgula.Din pacate tetiera centrala are alta distanta intre gauri fata de tetierele din stanga si din dreapta.Poate stie cineva de la ce model s-ar potrivi tetierele de tip virgula pe spatarul banchetei Sandero.Banuiesc ca ar merge de la Symbol dar nu stiu sigur.
zeu_4u_sweety
hehe si la symbol sunt la fel. am vrut sa le pun de curand la 19 dar nu se potrivesc tocmai din cauza diferentelor dintr picioarele alea....
bobo77
Si mie imi venise ideea, chiar vorbisem cu cineva sa-mi caute tetiere cind am obsevat ca nu merg puse...
sv03tbh
Si totusi poate se gaseste cineva care sa verifice daca se pot inlocui tetierele de la sandero cu alte tetiere de tip virgula.Sau poate afla cineva adresa de mail a unui producator de tetiere care ar putea fabrica asa ceva.
sv03tbh
Problema Sandero: bratul stergatorului de pe partea soferului zgarie muchia capotei atunci cand este ridicat pentru a se schimba lamela stergatorului.
Intrebare:
Stie cineva vre-un model de brat care sa se potriveasca la sandero dar sa aiba o talpa mai lunga, astfel incat atunci cand este rabatat sa nu mai atinga muchia capotei?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.