Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Merita LG KP501
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment > GSM Zone
Codrin-Bacau
Salutare,


Momentan detin un tel. Nokia 5310 XpressMusic si as vrea sa-mi achizitionez un nou telefon, azi am aflat ca noul best deal de la ORANGE este un LG KP501...

Stiti ceva despre acest telefon aflat la promotie, merita...?

Multumesc anticipat!
Hack
LG? Astia nu fac cuptoare cu microunde? icon_mrgreen.gif Pare interesant la banii aia...dar atat.
Codrin-Bacau
LG...? pai..astia fac o gramada de produse, el-casnice, el... si printre altele s-au bagat si pe sectorul GSM..de ceva timp, unde chiar au avut succes cu unele modele, atat pt design cat si pt functii/performante...

Probl este ca nu stiu nika de ac. model si am sperat sa aiba cineva de pe forum ac model si sa ne impartaseasca cate ceva despre el..pareri..??
Lostboy
mai fac și el-emente, el-ectronice și ...dreaq mai știe ce....
dan22y
Pacat ca este doar "fancy"... si nu inglobeaza Wi-fi, lipsa flash pt blitz, ar fi mers de al doilea telefon.
L!nuX
ziceti voi ce vreti de LG, eu am un KU990 si sunt super multumit de el smile.gif

problema LG-ului este la acumulatori care tin destul de putin
slaiciprian
la banii aia merita, e misto ca are touchscreen, pacat ca nu are wi-fi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.