Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: niste ordinari
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Service autorizat Renault
vyllyspp
Salut! nu pot decat sa va spun ca mi sa luat de acest service ordinar.Am mers in ianuarie la ei ca nu mai tragea motorul,si am zis ca sunt meseriasi si rezolva situatia de unde fratilor,am cheltuit pana acum 800 euro piese 400euro manopera si masina e ca la inceput mad.gif La care imi spune ingineru lu' peste ca domne e masina veche din 2006,nu le-ar fi rusine,ma cheama de nu stiu cate ori si plec la fel wacko.gif personalul lasa de dorit,nu recomand la nimeni,de cate ori m-am dus de atatea ori m-au ars la bani,nu se poate,cica au manopera mica dar te rup la piese,nu mai pot mie scarba,unde se fac reclamatii in cazul asta si nu sunt singurul in cazul asta 10412898.gif
cassius_clay
Nu am inteles mai nimic din ce ai postat!
Nici macar despre cine vorbesti...
Batrānul
Unde dom-le s-a intamplat asta ? ca sa stim si noi si sa nu ne ducem pe acolo. In Bucuresti, in Craiova sau la Sf. Gheorghe - Delta ?
Wolverine
Despre ce service este vb?
Adrian00
In ce service ai platit 400E manopera? wacko.gif
Miria
In Sulina bre ,la Serviceul autorizat barci de pescuit,vapoate si Renault.
Avani
Vai acum am vazut si eu threadu` ! radmasa.gif

Deci ma gandesc asa.... sectiunea se cheama "Service autorizat Renault" ... baiatul a facut un topic in aceasta sectiune. Acum fiind la primul post nu cred ca a observat ca aici in partea asta, sunt nominalizate service-urile, astfel, pot doar sa cred ca se vorbeste la modul general... despre ORICE service autorizat Renault.

..niste ordinari domne` biggrin.gif
adip
QUOTE(Avani @ 4 Mar 2009, 01:28)
... despre ORICE service autorizat Renault.
..niste ordinari domne`  biggrin.gif
Nu ca n-ar fi un sambure de adevar aici.
Eu as extrapola pentru ORICE service INDIFERENT de marca, religie, sex sau meridian smile.gif
andreibg
are dreptate omu`, chiar daca a omis sa scrie la cine se refera exact.
ce se intampla in reprezentante este o mizerie. subscriu si eu.

pentru alte detalii puteti citi despre problemele mele cu barele de plafon pt clio symbol, ACHIZITIONATE DE LA MERIDIAN VEST, MONTATE ACOLO, UNDE NU VA RECOMAND SA MERGETI mad.gif
Batrānul
Si eu care numai la Meridian Vest am fost pana acum (cu Symbolul) ... Eram gata chiar sa-l recomand si altora, dar daca asa energic spui (CU MAJUSCULE) sa nu mai mergem acolo, ma voi conforma ...
nr1_gogon_1979
pana la urma nu inchide nimeni topicul asta???
Batrānul
Nu se inchide pentru ca nu a cerut nimeni in mod explicit inchiderea topicului.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.