Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Detector Radar Willtronics
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > In Car Entertainment > Detectoare Radar
megane012
salutare ! Mi-am cuparat de curand un detector radar Willtronics model WT - 1010 ... Problema e ca nu stiu cum functioneaza pentru ca nu am primit manual. Aici scrie ca are 3 benzi si anume K,KU,KA si mai scrie RADAR AND LASER DETECTORS ... Ma poate ajuta cineva ? Multumesc ! blink.gif
dil
Pagina detectorului este http://willtronics.com/en/product_radar_1010.htm
Am vazut ca acolo nu este niciun tutorial, insa este butonul T pentru modul tutorial. Incearca sa apesi pe butonul respectiv sa vezi ce iti zice.
GoGu
E cam acelasi lucru (de fapt e chiar acelasi lucru) cu Bytrex 1010. Mergi la Carfur sau la altii ce vand asa ceva si cere un manual sa-l copii (sau poate gasesti pe net, eu nu am gasit asa, la repezeala).
alinbum
salut.stie careva daca cobra 9340 are avertizare vocala si daca LASERUL, SAFETY ALERT & STROBE ALERT se pot dejactiva si cum????
AR-18-MOS
Este un ditamai topicu' ... Vezi acolo. smile.gif
holograma
@alinbum:
raspunsul este nu la ambele intrebari.
oalgvi17
am un aparat destul de slab, whistler HSX WH16 XTR 325.
miauna tot timpul si in Ka (cel mai mult si cel mai indelungat) si in Ku si in X iar cand trec pe langa alte auto, si in K dar doar de 3 ori, si abia atunci imi dau seama ca este o alarma falsa. in strainatate e si mai rau.
dati-mi un sfat: ce model sa cumpar si care sa aiba o filtrare corecta, ori care sa permita suspendarea temporara a unor benzi, cu activare automata daca apare un pericol?
mersi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.