Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce macara se potriveste la twingo?
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Probleme frecvente, utilizare si reparatii > Twingo
mateim
mi`a murit macaraua de la geamul dreapta problema este ca vreau sa o cumpar SH si nu gasesc de twingo....de la ce alte modele s`ar potrivi???
K-PAX
Nu stiu sa spun sigur dar am vazut ca twingo are foarte multe piese valeo. sper sa gasesti .. bafta
mateim
am gasit noua....4 milioane ajunge in 2-3 saptdar problema e ca as vrea mai repede....si second hand daca se poate dar nu gasesc de twingo la dezmembrari si vreau sa stiu daca se potrivesc de la alte modele de renault
twingo2008
La mine in Craiova exista o firma care monteaza alarme auto, macarale geamuri electice, lcd-uri, xenoane, etc. cu garantie.
Un coleg de servici stiu ca a monat macarale electice pe un megan acum 3 ani (2 buc. sub pretul de una la reprezentanta Renault) si functioneaza si azi.
adipad
acum ca il aud pe twingo2008 ti-as pute zice ca eu am montat geamuri electrice si pe dacia1300 de bmw pe cielo de nissan pe nova de citroen dar a trebuit sa fac mici modificari ,de obicei alte gauri
przamfiri
fratilor care aveti de vanzare o macara electrica stanga pentru un twingo din 98 ?
multumesc .....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.