Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Intalnire la mare 1 MAI
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Intalniri regionale
dumid
Propun o intalnire pe malul marii in perioada 01-04 MAI.Doritori?
manucu
care mare ? smile.gif
semit
coorect, in ultimii ani, de 1 mai vezi la mare( cea neagra de pe teritoriul RO) doar betivi si nespalati... dry.gif poate da hellcat un gratar biggrin.gif
semit
tu intri in categoria "fratii mei de bautura(cu masura) si manele" imbratisare.gif
dumid
betivi si nespalati sunt peste tot, propunerea era in schimb serioasa!!!
blondish
Eu una as vrea sa merg
rombul
@dumid si eu as merge
elro
va asteptam imbratisare.gif
cuza26
dumid si eu m-as baga pt perioada respectiva doar pt ca mi-am si luat liber si tot tacamul, doar ca lumea a hotarat ca plecam pe 2 sad.gif. daca va hotarati pentru vineri in loc joi eu sunt pentru. si asa evitam si comentariile aiurea pentru cele ce se intampla de 1 mai la mare:). si avem si weekendul la dispozitie.
dumid
Eu de pe 1 pana pe 4 voi fi la Mamaia cu familia si finii mei. Intalnirea ar fi bine sa o facem vineri sau sambata, depinde cum picam de acord cu membrii forumului din Constanta.
babanu
vineri ori sambata e perfect.ramane sa stabilim locatia(probabil Mamaia).
NadaLina
vin si eu ... voi hotarati locatia si ora biggrin.gif
cuza26
si ideal ar fi sa fie o parcare sau un spatiu mai mare cine mai stie pe acolo sa ne indrume si pe noi cei care nu stim....eventual vreo harta ceva...smile.gif . Oricum mai e destul dar eu voi fi sigur la mare intre 2 si 4 mai.
30 mdc
daca e vineri pe 2 mai vin si eu pe 3-4 nu garantez, colegii din ct stiu ca eu sunt adeptul zilei de vineri
blondish
Pacat ca 1 mai pica joi si doar atunci am liber. Vineri si sambata lucrez. sad.gif
dumid
Pacat.Restul, daca doriti, trebuie sa urmariti topicul de intalniri din Constanta. Acolo se va hotari locatia si ora.
babanu
cam nasol cu vremea asta......
bobo77
Hai ma ca s-a oprit ploaia... tongue.gif
semit
01.05.2009 care ati mai fost?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.