Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [Rm. Valcea] MV AUTO SPORT
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Service autorizat Renault
Renaultouille
Str. Calea lui Traian, nr 241-243, Rm Valcea
tel magazin :0250/742434
tel service: 0250702930
email: mva@mva.ro

Din pacate nu are decat 3 standuri in service dar mecanicii sunt priceputi. eu sunt foarte multumit de cum lucreaza. tocmai am schimbat distributia la ei si lucrurile au decurs foarte bine. am putut sta langa masina (cafea si tigari la discretie), mecanicii mi-au explicat de fiecare data cand am avut ceva de intrebat, iar lucrarea a fost facuta cum trebuie. fara nici un fel de problema mi-au facut si un scurt test la masina ca sa vada daca mai exista ceva ce nu e in ordine (la cererea mea si fara bani in plus)
Distributia completa m-a costat 818.3 RON (manopera este gratuita la produsele cumparate de la ei din magazin) desi sunt aceleasi piese ca si la renault (unde m-ar fi costat 12 milioane fara manopera la FLAMICOM concesionar Renault Valcea).
garantia este de 60.000 km la distributie, iar la manopera este de 3 luni.
Piesele din magazin au preturi foarte bune (ex: tot la ei am schimbat placutele de frana, marca FERODO si fata si spate cu 300 RON, iar manopera desigur a fost inclusa). Singura treaba nasoala e ca trebuie sa-ti faci programare cu vreo 2 saptamani mai devreme pt service. eu era cat pe ce sa nu mai intru in service ca am intarziat 5 minute. e plin tot timpul.
Oricum, ca sa inchei, din partea mea, 5 stele
NOTA: nu este concesionar Renault, dar bag mana in foc ca fac treaba mai buna decat la orice reprezentanta Renault
twingooo
am schimbat placutele si bateria la ei:super preturi si manopera cu discount.prompti de asemenea la capitolul adus comenzi!

pun si eu un plus la ei!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.