Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Cele mai frumoase masini
Reno.ro - Forum Renault Romania > Alte discutii > Cafenea
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
MATEIUSH
Buna! Vreau sa vad care vi se par cele mai frumoase masini..deci incep eu.Mie cele mai frumoase masini mi se par cele de la Peugeot,Renault,vw,Mercedes.etc.completati si voi cu ce masini vi se par frumoase.si as vrea daca va place vre o masina care o pun eu sa scrieti ca sa vedem care sunt cele mai apreciate masini.Multumesc
fanu_WZI
mie imi plac lexus-urile toate, noile modele mercedes (in frunte cu clasa C) si subaru.
MATEIUSH
dar din ce am pus eu iti plac,si daca ai putea pune poze.PS cel mai frumos Mercedes mi se pare cel din clase c
semit
Subaru Tribeca, SsangYong, Renault Laguna 3, Fiat Multipla...
gotty
un mic copy paste de pe alt topic,nu ,semit?

on peugeot 407
IRONICK
Si eu care credeam ca vorbiti de masini frumoase ...
MuciX
1. Ferrari 250 GTO
2. Buick Riviera
3. Alfa Romeo 166
4. Jaguar E-Type
5. Mercedes 500 SEL Gullwing

PS Nu neaparat in ordinea asta
ssilviu
user posted image
Mutzunache
Stiu ca nu are legatura, dar ,Mateiush, esti de sex feminin? Daca nu esti, de ce zici BUNA!??

O gramada de barbati, care poarta si camasa roz au inceput sa zica Buna.... 022.gif post-336-1110552475.gif

Salut, hai noroc, salutare...de unde moda cu Buna?
b76bgaarh
parca nu arata asa rau laguna asta in culoare alba......
ma transform in manelist??????????

imi place aston martin toate....... jaguar e type....... jaguar xj... lamborghini diablo...... mc laren f1

dar momentan ma multumesc cu un megan sedan.........

e trendy ...... mutzu e trendy sa zici buna.....si mai le gadila si pe domnsoare la urechi.........


uitasem crysler viper / chevrolete corvette si orice MARE SUV american
bear_mc
BMW seria 3 cel vechi si cel nou, Seria 5, X5, VW Passat, Skoda Octavia, Maserati,Toyota Avensis,Lexus...uff e greu aici pentru ca imi plac multe masini. smile.gif
Fratzica
Astea sunt cele mai frumoase masini din lume, parerea mea. Orice ati adauga, nu are termen de comparatie smile.gif
bear_mc
Fratzica, ai uitat de asta tongue.gif
[attachmentid=1627432338]
ipiq
De departe Audi A8, si Volvo XC90... Restu' de TVR-uri, Lamborghini, Aston Martin etc intra la categoria "avioane", si trebuie facut topic nou...
CGB
cea mai frumoasa ptr mine este AC Shelby Cobra din anii "60. varianta 427SC.


dintre astea noi imi plac alfa 159 si noul lancer.
Duyu
Ca sa mai coboram cu picioarele pe pamant:

Mercedes S-Klasse si Renault Clio Symbol radmasa.gif
sadi
renault clio 3 wub.gif
vad ca se cam lauda masinile proprii pe aici radmasa.gif
MATEIUSH
Mutzunache eu sunt de sex masculin si am zis "buna" ca sa fiu mai politicos biggrin.gif
adip
Subaru Legacy break wub.gif
user posted image
Mutzunache
QUOTE(b76bgaarh @ 7 Feb 2008, 17:18)


e trendy ...... mutzu e trendy sa zici buna.....si mai le gadila si pe domnsoare la urechi.........

*


Pentru mine e gay sa zici Buna, auzi la el trendy...

O alta masina frumoasa...

http://www2.automarket.ro/img/db/article/0...g?ts=1189094479
ssilviu
Asta da masina gay biggrin.gif
Mrija
Nissan Silvia
Nissan Skyline
Mutzunache
Noua Mazda 6 e masina gay? huh.gif huh.gif
roty
Mitsubishi Lancer Evo X wub.gif
Cea mai cea din masinile "pamantene" wub.gif
user posted image
MuciX
In opinia mea daca vrem sa gasim "cele mai masini frumoase" ar trebui, in multe cazuri, sa ne uitam la masini care au deja cativa ani in spate.
Din nou parere proprie si personala, ce se face acum incepe usor, usor sa devina banal cu mult plictis, doar marile sigle reusind sa mai iasa pe alocuri in evidenta cu cate ceva. Si aici vreau sa ma refer la aceasta era "space", in care orice colt vine sub un unghi minuscul, sau farurile trebuie neaparat sa "atinga parbrizul". Singurul producator care a reusit sa faca un model cu adevarat frumos si ascutit in acelasi timp, este niponul Honda, cu al lui Civic, si am vazut ca avem si pe forum avem cativa mandrii posesori.
Dragilor priviti una din putinele masini frumoase scoase in mileniul III.
padre
Noua Mazda 6 incepe sa-mi placa FOARTE mult!
Imi place si Mitsubishi Lancer, mai ales in versiunea EVO X.
Ia sa vedem ce mai punem pe lista... Honda Accord, VW Touareg, BMW M3 (sau orice Seria 3 Coupe), Alfa Romeo 159. Astea din cele accesibile.
Dream cars: Lamborghini Reventon, Ferrari F430, Aston Martin DBS, Pagani Zonda, Maserati Quatroporte.
adip
MuciX, despre Civic se poate discuta, din unele unghiuri arata excelent, din altele nu prea. Dar cu Accord-ul actual (sedanul, ca la break nu stiu ce-au vrut sa faca) chiar nu mi-e rusine, arata bine din toate pozitiile:
user posted image
user posted image
DRD
user posted imagewub.gif
ipiq
DRD: respekt.gif respekt.gif respekt.gif
AUDI iubirea mea... Am umbrela de la Audi, fular, pijama, de ziua mea de 18 ani mama in loc sa scrie pe tort: "La multi ani..." mi-a desenat cerculetele de la audi biggrin.gif wub.gif wub.gif
diesel_power
Desi nu-s fan BMW, asta arata trasnet (generatia 2000)
user posted image

Si sa nu uitam de Dodge Charger biggrin.gif
user posted image
Cypher4laguna
Audi A5 si Mitsu Evo 10 wub.gif
adip
QUOTE(ipiq @ 7 Feb 2008, 23:21)
de ziua mea de 18 ani mama in loc sa scrie pe tort: "La multi ani..." mi-a desenat cerculetele de la audi biggrin.gif wub.gif  wub.gif
Pai normal, manopera e MUUUULT mai simpla si costul materialelor mai mic.
MuciX
QUOTE(DRD @ 8 Feb 2008, 00:02)
user posted imagewub.gif
*



Vad un Audi S5 in poza unsure.gif dar masina frumoasa unde e?
ipiq
MuciX: e chiar in fata ta tongue.gif si e mai mult decat frumoasa...
MuciX
Scuze ipiq, dar se pare ca avem gusturi diferite. Vad masina din fata, doar ca nu vad frumos la ea. Cum poti spune ca masina aia e frumoasa cand pe lume exista asa ceva: http://images.automobilemag.com/multimedia...db5_01_1400.jpg

LE: Offtopic (2 la numar):
1. In plus la ultimile game de modele Audi, daca te uiti destul de mult, vezi o chestie care pe mine cel putin ma scoate din minti: GRILA. Nu vi se pare asa zgarietor de retine sa puneti un Audi nou langa un icon de la Bugatti, fie el si Veyron?
2. Mai mult decat atat: nu vi s-a luat de asa zisii fani Audi, care sincer au rasarit imediat dupa ce a murit Audi 80 si s-a nascut A4. As vrea sa stiu cati din fanii Audi Aseis au auzit de numele DKW?
Ex: 1962 DKW Junior Deluxe. Priviti cu atentie sigla!!!

Ontopic: Sincer imi place mai mult decat un A\S5.
http://en.wikipedia.org/wiki/Image:DKW_Jun...DeLuxe_1962.JPG
ipiq
Pai e clar ca avem gusturi diferite: tie iti plac mai mult masinile clasice. MIE NU! tongue.gif Fiecare cu a lui wink.gif Iti doresc din toata inima sa ai parte de masina din prima poza, bani de casco, bani de benzina si drumuri unde sa o folosesti! biggrin.gif numa' bine!
RamsesII
Lexus 460
MATEIUSH
Ai dreptate RamsesII Bravo!!Asta chiar ca este cea mai frumoasa masina da uitativa la aceste masini,nu cred ca gasiti mai frumoase
[attachmentid=1627432484][attachmentid=1627432485]
MATEIUSH
[attachmentid=1627432487][attachmentid=1627432486]

8 Feb 2008, 16:11:

adica ipiq vrei sa zici ca ila e tort?? ohmy.gif huh.gif
ssilviu
user posted image
gongutza
Pentru mine asta:
MATEIUSH
SSilviu!! respekt.gif ador clio v6.e cel mai reusit clio
AMDO
wub.gif wub.gif wub.gif
UXE
[attachmentid=1627432609]

[attachmentid=1627432611]

[attachmentid=1627432612]

[attachmentid=1627432610]


cool.gif
balanel
[attachmentid=1627432663][attachmentid=1627432664][attachmentid=1627432665]
DRD
ipiq: cu dedicatie smile.gif .Si mie imi place mult Audi,S5 chiar este o masina impresionanta,in special in realitate

user posted image


ipiq
DRD: mersi de dedicatie cheers.gif drunksinging.gif Oricum e o masina speciala... wub.gif
aditasse
Ceva de genu asta nu am vazut pe aici, .. da cred ca se incadreaza bine in topic..
Fratzica
user posted image

de asta uitasem
laguna_2_interceptor
- Maybach Excelero... sublim...








THE MOST BEAUTIFUL CAR OF THE YEAR - EDITIA 2007

Renault Laguna III Grand Tour

si

Marele Premiu pentru
cel mai frumos interior:
Renault Laguna III
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.