Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: caut eleron pt bicorp/3usi
Reno.ro - Forum Renault Romania > Renault - Diverse > Tuning
beck103
salut.am vazut ca sunt multe forumuri despre eleroane dar nu am gasit nimic pt un bicorp.are cineva idee unde se gasesc prin ro? si mai ales cum se monteaza?
(adrese site-uri modele apreciez tot)
p.s. tips pt magazine care ar avea bare de rigidizare pt amortizoarele de fatza sunt deasemenea binevenite
czs
Vezi eleroane de la Renault sunt 2 tipuri, unul care era si pe m2.1 si mai e altul, care e pt m2.2, d care am luat si eu. Schimba complet spatele masinii, imi place la nebunie. Aftermarketuri de la altii nu sprea stiu, care sa arate bine pe masina... Bafta la cautat!
BOG
In sectiunea asta sint puse foarte multe firme care se ocupa cu asa ceva...poti sa te informezi direct de la producator...
alex 19 USV
@czs se refera la clio bicorp biggrin.gif
@ beck103 se monteaza cu 4 surubele care le vezi cand deschizi portbagajul, le desfaci dupa care mai aai niste cleme si gata job done biggrin.gif , nu o sa gasesti prea usor, si io caut de ceva timp, se gasesc doer pe modelul extreme din pacate sad.gif
Bursuc
@czs

Cat te-a costat eleronu?
czs
Daca imi aduc bine aminte in jur de 6 milioane, si cu tot cu vopsit si montat a ajuns la aproape 9.
dragusanustelian
salut!eu am dat pe acest eleron 850 lei si de vopsit si montat m-am ocupat eu biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.