Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

23 Pages < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Black Friday 2012, magazine participante si oferte

Gill_ro
post 20 Nov 2012, 11:25
Post #31


..Nici paine fara munca, nici munca fara paine..


Group: Members
Posts: 2.349
Joined: 1 February 07
From: Bucuresti




Da Mihai cam ai dreptate. Daca avea macar un port usb atunci merita.


--------------------
Renault Megane II.1 / Megane IV GT /// 2004 Sedan Privilege 1.5 dci / 2017 GT 1.6 dci - = B-006-ILL
Mi-e grea maturitatea, mi-e greu să fiu docil,
Aș da orice pe lume să redevin copil!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ssilviu
post 20 Nov 2012, 11:44
Post #32


F1 Man


Group: Members
Posts: 8.043
Joined: 11 June 04
From: Nicaieri




emag a cheltuit vreo 200.000 de dolari in infrstructura, inclusiv și-au externalizat și hostarea și tot ce ține de bază de date in serverele IBM. Eu nu cred că vor mai fi așa mari probleme acum.


--------------------
Renault Megane 2 GPL 2006
Renault Master 2
Renault Clio 4.1 1.2 EDC
Renault Clio 4.2 1.2 EDC
Dacia Dokker 1.6 SCE GPL
Dacia Logan 1.4 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
T.rac3Er
post 20 Nov 2012, 11:56
Post #33


cr8or


Group: Members
Posts: 1.461
Joined: 25 July 04




exact la asta ma gandeam si eu. ca emag va fi vedeta showului, si sa nu le crape sistemul online cand vor fi accesari record.

daca baga si ceva produse calumea pe langa duzinele si promotiile banale, vor avea o reputatie si mai tare pe viitor.


--------------------
Citro-mobil C4 2006 VTR+
Why waste energy on fighting the old when you can just use it to create something new. All life has the creation gift inside. Use it.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ssilviu
post 20 Nov 2012, 12:00
Post #34


F1 Man


Group: Members
Posts: 8.043
Joined: 11 June 04
From: Nicaieri




Din păcate, emag, ca magazin online a rămas doar cu numele. Majoritatea produselor sunt mai scumpe, uneori mult mai scumpe, și mai rău, sunt foarte putine. De exemplu, pe PCGarage ai vreo 77 de modele de laptopuri Acer, pe emag ai doar 29. Oferta in sine e destul de săracă. Și asta se intâmplă la mai majoritatea categoriilor.


--------------------
Renault Megane 2 GPL 2006
Renault Master 2
Renault Clio 4.1 1.2 EDC
Renault Clio 4.2 1.2 EDC
Dacia Dokker 1.6 SCE GPL
Dacia Logan 1.4 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BioHazarD
post 20 Nov 2012, 12:07
Post #35


Gold member


Group: Members
Posts: 1.408
Joined: 9 May 07




QUOTE(ssilviu @ 20 Nov 2012, 12:00)
uneori mult mai scumpe, și mai rău, sunt foarte putine.



Amin to that!


--------------------
Renault ex-Clio Symbol 1.5 dci 2008
Megane 4 1.5 dci 2017
Austral mild-hybrid 2023
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ssilviu
post 20 Nov 2012, 12:40
Post #36


F1 Man


Group: Members
Posts: 8.043
Joined: 11 June 04
From: Nicaieri




Pe de altă parte, datorită poziției dominante de pe piață, are o mare capacitate de negociere cu furnizorii, de aceea mă așptet ca cele mai bune oferte de black friday să fie la ei.

Iar avantajul ăsta se regăsește la ei, mai tot timpul, doar că intr-o măsură mult mai mică. Adică au uneori produse la cele mai bune preturi de pe piață. Doar uneori și doar anumite produse.


--------------------
Renault Megane 2 GPL 2006
Renault Master 2
Renault Clio 4.1 1.2 EDC
Renault Clio 4.2 1.2 EDC
Dacia Dokker 1.6 SCE GPL
Dacia Logan 1.4 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
padre
post 20 Nov 2012, 12:52
Post #37


Il padrino


Group: Members
Posts: 1.890
Joined: 20 December 04
From: Bucuresti




QUOTE(ssilviu @ 20 Nov 2012, 13:00)
Din păcate, emag, ca magazin online a rămas doar cu numele. Majoritatea produselor sunt mai scumpe, uneori mult mai scumpe, și mai rău, sunt foarte putine. De exemplu, pe PCGarage ai vreo 77 de modele de laptopuri Acer, pe emag ai doar 29. Oferta in sine e destul de săracă. Și asta se intâmplă la mai majoritatea categoriilor.
*



Te inseli foarte tare. Surpinzator, dupa postarea de mai sus cu externalizarea hosting-ului, etc.
Exista o explicatie pentru care gasesti mai putin Acer.
Emag ramane cel mai puternic magazin online din SE Europei, nu doar Romania, si sunt cu adevarat profesionisti.
Veti vedea si reduceri la unele produse foarte bune, nu doar ieftinaciuni...


--------------------
Ford Mondeo 2.5T
ex Renault Megane 2.1 1.5 dCi
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
T.rac3Er
post 20 Nov 2012, 13:13
Post #38


cr8or


Group: Members
Posts: 1.461
Joined: 25 July 04




las ca zice bine colegu silviu, e un sistem infect care elimina multe branduri din oferta catre clientul final.
cel mai simplu va uitati la super/ hyper marketuri si veti regasi aceleasi produse romanesti, infecte multe dintre ele (vb de mancaruri acum)

multe din brnadurile de mai acum 5-10 ani au disparut, si noutatile si lucrurile inovante nu apar. (si non-foodui) pt ca pretind niste bani aiurea pe baza unui renume, si al unui target de vanzari. totul se regaseste in cresterea pretului. bataia pt cel mai mic pret este astfel falsa, caci furnizorul isi creste listele de preturi in conformitate catre toti KA si nu mai da inapoi.

asa si online. daca intermediarul emag filteaza numaia numite produse de la anumiti furnizori dornici de colaborare nu mai gasesti si altceva.
si in lumea tabletelor nu gasesc si alte marci. apple cat cuprinde ca e plina tara de cocalari snobi, si restul cateva.

dar pe baza acestei "puteri" de aia si eu astept sa vad preturile soc, pe care daca nu le scot, pot sa stau la fel de bine si fara a le cumpara. de luat voi lua ceva, de undeva...de unde e mai ieftin acelasi produs


--------------------
Citro-mobil C4 2006 VTR+
Why waste energy on fighting the old when you can just use it to create something new. All life has the creation gift inside. Use it.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ssilviu
post 20 Nov 2012, 14:14
Post #39


F1 Man


Group: Members
Posts: 8.043
Joined: 11 June 04
From: Nicaieri




QUOTE(padre @ 20 Nov 2012, 13:52)
Te inseli foarte tare. Surpinzator, dupa postarea de mai sus cu externalizarea hosting-ului, etc.
Exista o explicatie pentru care gasesti mai putin Acer.


Păi nu e vorba doar de Acer. Chiar sunt curios de explicație. Uite:
Asus 46 emag, 114 pcgarage
Dell 98 emag, 289 pcgarage
HP 35 emag, 129 pcgarage

Și asta in condițiile in care la pcgarage nu intră in contorizare și ultrabookurile cum intră la emag.

Placi video: 210 la emag, 470 la pcgarage.
Televizoare LED: 143 la emag, 230 la pcgarage.

Na, nu pot să fac acum o statistică pe toate categoriile de produse, dar asta e impresia lăsată, și căutând acum exemplele pentru tine, văd ca la toate incercările afirmația mea se susține. E adevărat, poate emag are un portofoliu foarte larg de categorii de produse. Dar categoriile in sine, sunt sărace ca oferte comparativ cu alte magazine.

This post has been edited by ssilviu: 20 Nov 2012, 14:15


--------------------
Renault Megane 2 GPL 2006
Renault Master 2
Renault Clio 4.1 1.2 EDC
Renault Clio 4.2 1.2 EDC
Dacia Dokker 1.6 SCE GPL
Dacia Logan 1.4 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
M i h a i
post 20 Nov 2012, 14:19
Post #40


_______________________


Group: Members
Posts: 5.669
Joined: 12 September 06




Apropo de pc garage, am facut prostia sa cumpar si eu de la ei, sunt exact cum erau cei de la emag inainte de schimbare, cand este vorba de garantie sunt fix niste nesimtiti. Sa nu mai zic de sediul ala in casa cu bulina.La ora actuala emag par cei mai civilizati si cei mai profi.

This post has been edited by M i h a i: 20 Nov 2012, 14:21


--------------------
------ ------ ------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ssilviu
post 20 Nov 2012, 14:21
Post #41


F1 Man


Group: Members
Posts: 8.043
Joined: 11 June 04
From: Nicaieri




Eu am dus la ei un 3870 in garanție și am primit in loc un 4870. Sunt multumit biggrin.gif

This post has been edited by ssilviu: 20 Nov 2012, 14:22


--------------------
Renault Megane 2 GPL 2006
Renault Master 2
Renault Clio 4.1 1.2 EDC
Renault Clio 4.2 1.2 EDC
Dacia Dokker 1.6 SCE GPL
Dacia Logan 1.4 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
M i h a i
post 20 Nov 2012, 14:32
Post #42


_______________________


Group: Members
Posts: 5.669
Joined: 12 September 06




Esti norocos, la mine au facut figuri cand am dus in garantie un amarat de tv tuner intern care mergea numai pe anumite placi de baza. Sa nu mai aud de ei, asa faceau emag inainte, acum s-au desteptat si ei si au inceput sa respecte clientul.

This post has been edited by M i h a i: 20 Nov 2012, 14:32


--------------------
------ ------ ------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Gill_ro
post 20 Nov 2012, 15:42
Post #43


..Nici paine fara munca, nici munca fara paine..


Group: Members
Posts: 2.349
Joined: 1 February 07
From: Bucuresti




Silviu vezi ca la Emag si la Pcgarage selectezi la categoria Laptop-uri sa iti arate DOAR produsele IN STOC si ai sa vezi ca diferenta nu mai e asa de mare.
Pe categoria 15-16 inchi la Emag ai 13 tipuri de laptop-uri ACER iar la Pcgarage ai 17.


--------------------
Renault Megane II.1 / Megane IV GT /// 2004 Sedan Privilege 1.5 dci / 2017 GT 1.6 dci - = B-006-ILL
Mi-e grea maturitatea, mi-e greu să fiu docil,
Aș da orice pe lume să redevin copil!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 20 Nov 2012, 15:51
Post #44


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




Gill, nu conteaza, cred ca ssilviu vrea sa spuna ca pentru un magazin de talia emagului, gama de produse e cam mica. Adica daca te uiti la Amazon.fr sau Amazon.de, aia au de toate. Ca sa nu vorbesc de cel din SUA.

Acum stiu ca Amazon e o firma imensa care e pe piata de la inceputurile internetului, dar totusi emag a ajuns Amazonul Romaniei practic, deci ar trebui sa aiba mai multe produse pe stoc. Si mult mai multe in oferta.

Apropo, daca faceti o configuratie pe emag, si apoi cautati fix aceleasi componente pe Amazon.co.uk, puteti iesi cu cateva milioane mai ieftin. Transportul nu e foarte scump, si depinde evident de ce comandati, dar la o configuratie scumpa, eu am ajuns cu 1000 ron mai ieftin pe Amazon. Merita incercat. Au si ei Black Friday, apropo.


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ssilviu
post 20 Nov 2012, 16:00
Post #45


F1 Man


Group: Members
Posts: 8.043
Joined: 11 June 04
From: Nicaieri




QUOTE(Gill_ro @ 20 Nov 2012, 16:42)
Silviu vezi ca la Emag si la Pcgarage selectezi la categoria Laptop-uri sa iti arate DOAR produsele IN STOC si ai sa vezi ca diferenta nu mai e asa de mare.
Pe categoria 15-16 inchi la Emag ai 13 tipuri de laptop-uri ACER iar la Pcgarage ai 17.
*



Păi, când cumpăr ceva de genul unui laptop, nu e ca și cum aș avea nevoie de hârtie igienică, să trebuiască să fie neapărat pe stoc să-l iau imediat. Pot să aștept 2-3 zile să vină un laptop pe comandă.


--------------------
Renault Megane 2 GPL 2006
Renault Master 2
Renault Clio 4.1 1.2 EDC
Renault Clio 4.2 1.2 EDC
Dacia Dokker 1.6 SCE GPL
Dacia Logan 1.4 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 20 Nov 2012, 16:02
Post #46


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




2-3 zile? Eu am luat un sistem audio si am asteptat mult dupa el, nu mai tin minte exact cat, dar in jur de 10 zile. Evident, nu ma grabeam nici eu, dar ca idee.


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ssilviu
post 20 Nov 2012, 16:08
Post #47


F1 Man


Group: Members
Posts: 8.043
Joined: 11 June 04
From: Nicaieri




Na, la tine a fost o excepție. De obicei, sistemul folosit e același de toate magazinle. Au site-ul sincronizat cu stocul furnizorului. Și când scrie disponibil la comandă, inseamnă că e in stocul furnizorului. Și dacă dai comandă, se face rezervarea automat și la furnizor, și aștepți 2-3 de zile să vină de la el. De obicei. Na, mai sunt și excepții. Dar la majoritatea produselor, cel putin la tot ce am dat eu comandă, livrarea nu a durat mai mult de 2-3 zile.

Insă chiar și așa, la un magazin de talia emag, ai avea pretenția să găsești mai multe produse efectiv pe stoc decât la ceva gen PCGarage. Că doar își permit teoretic.

În fine, nu inteleg de ce nu au ăștia de la emag o ofertă mai bogată, din moment ce alte magazine mult mai mici isi permit asta. Incă aștept motivul pentru care Acer nu are multe oferte la emag, dacă e drăguț padre să ne spună smile.gif

This post has been edited by ssilviu: 20 Nov 2012, 16:10


--------------------
Renault Megane 2 GPL 2006
Renault Master 2
Renault Clio 4.1 1.2 EDC
Renault Clio 4.2 1.2 EDC
Dacia Dokker 1.6 SCE GPL
Dacia Logan 1.4 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
M i h a i
post 20 Nov 2012, 16:15
Post #48


_______________________


Group: Members
Posts: 5.669
Joined: 12 September 06




QUOTE(A l e x @ 20 Nov 2012, 16:02)
2-3 zile? Eu am luat un sistem audio si am asteptat mult dupa el
*


Eu am vrut sa cumpar un suport de perete pt led tv , de la emag.Am fost sunat de o tanti care mi a zis ca nu este pe stoc si il poate aduce intr- o saptamana juma' icon_mrgreen.gif (wtf, doar nu o sa stau cu tv ul pe jos o saptamana juma) .Am sunat la Domo si au zis ca il aduc a doua zi daca il vreau...nu il aveau nici eu pe stoc..


--------------------
------ ------ ------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
eduardsebe
post 20 Nov 2012, 19:34
Post #49


Membru Expressionist


Group: Members
Posts: 2.150
Joined: 19 September 08
From: Bucuresti




Am cautat un produs la nimereala...iPhone 5 de 16gb...cum justifica PC Garage diferenta de pret fata de cei de la Emag?

http://www.pcgarage.ro/smartphone/apple/iphone-5-16gb-negru/
http://www.emag.ro/telefon-mobil-apple-iph...k/pd/E90NKBBBM/


--------------------
Seat Leon FR 184 2015
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ssilviu
post 20 Nov 2012, 19:54
Post #50


F1 Man


Group: Members
Posts: 8.043
Joined: 11 June 04
From: Nicaieri




Pret vechi. Nu vezi că sunt ambele stocuri epuizate?


--------------------
Renault Megane 2 GPL 2006
Renault Master 2
Renault Clio 4.1 1.2 EDC
Renault Clio 4.2 1.2 EDC
Dacia Dokker 1.6 SCE GPL
Dacia Logan 1.4 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 20 Nov 2012, 22:59
Post #51


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




"cum justifica PC Garage diferenta de pret fata de cei de la Emag?"

Au sediul intr-o cladire cu bulina. Asigurari mai mari, preturi mai mari rolleyes.gif


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
solidconvert
post 21 Nov 2012, 01:21
Post #52


Donator


Group: Members
Posts: 3.247
Joined: 3 May 06
From: Bucuresti




Eu am vrut sa cumpar o masina de spalat rufe cu uscator incorporat si cu condensare iar cei de la emag n au fost in stare sa mi spuna daca este sau nu cu condensare... mi au cerut sa le trimit mail cu solicitarea si mi au raspuns dupa 2 zile ca nu stiu sigur... wtf????? blink.gif


--------------------
. . .
Audi A4 B9 S-tronic TFSI...
Gîndirea corectă vine din experiență. Experiența, la rîndul ei, provine din gîndirea greșită.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pishky
post 21 Nov 2012, 07:20
Post #53


rca Naspa


Group: Members
Posts: 3.517
Joined: 26 January 11
From: Constanta




QUOTE(eduardsebe @ 20 Nov 2012, 19:34)
cum justifica PC Garage diferenta de pret fata de cei de la Emag?




emag e ceva mai serios, pe cand la pc garage, iti va fi refuzata garantia (la orice, gasesc ei o scuza), asa ca sa te simti cetatean.


--------------------
Reno, dizel, ca nu-mi permit o benzina
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
T.rac3Er
post 21 Nov 2012, 09:26
Post #54


cr8or


Group: Members
Posts: 1.461
Joined: 25 July 04




eu as vrea sa ma intalnesc cu unii din astia, asa, mai cu refuzuri, sa vedem oare cine castiga. am la activ cativa pusi cu botul pe labe, desi eu eram david si ei goliat.

pana sa se dezvolte emag, eu lucram cu pcgarage foarte bine si chiar i-am ignorat suficient pana nu am tot auzit de la mai multe surse de multumirea lor. si am gasit preturi usor mai bune la ei in acea perioada si treptat am trecut la ei.

de asemenea cel.ro era un site dubios. nu mai stiu acum ca am tot vazut in decursul timpului ca si-au facut destula reclama.


--------------------
Citro-mobil C4 2006 VTR+
Why waste energy on fighting the old when you can just use it to create something new. All life has the creation gift inside. Use it.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AndreiMR
post 21 Nov 2012, 09:30
Post #55


Membru alfist


Group: Members
Posts: 3.820
Joined: 15 January 09
From: Pitesti




Am luat de la cel.ro un telefon saptamana trecuta. Nu il aveau in stocul propriu, dar l-au adus a doua zi. Au fost ok, acum nu stiu cum sunt cu garantia si alte chestii de genul asta. Oricum, mult mai ok decat media galaxy, care vroiau sa imi lase masina de spalat in fata blocului si care nu s-au mai obosit sa imi dea si hartia de garantie la ea...cand le-am zis ca nu mi-au dat-o mi-au raspuns sa ma duc eu la nu stiu care magazin al lor si sa cer acolo, ma puneau tot pe mine pe drumuri...


--------------------
2018 Mazda 3 G120 Challenge
2015 Land Rover Discovery Sport TD4 SE
2008 Mazda 2 TE
EX: Clio III dci Dynamique/Mazda CX-7 Revolution/ Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
serban24
post 21 Nov 2012, 09:38
Post #56


Membru autentic


Group: Members
Posts: 586
Joined: 30 September 09
From: BUCURESTI




cel.ro este al depozitului de calculatoare (dc-shop.ro) aceeasi firma alt ambalaj


--------------------
toyota yaris 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ssilviu
post 21 Nov 2012, 09:54
Post #57


F1 Man


Group: Members
Posts: 8.043
Joined: 11 June 04
From: Nicaieri




Eh, de fapt e invers. Cel.ro a cumpărat vechiul DC-Shop.ro. Depozitul a dat faliment de ceva timp, iar cel.ro au cumpărat domeniul pentru nume. Oricum, de când cel.ro s-au mai dezvoltat au inceput și ei cu preturi mari. Bine că le mentin mici pe dc-shop ca să-l popularizeze.

Sincer să fiu, pentru mine garanția e mai putin importantă, nu prea am avut probleme așa mari, iar de obicei, indiferent de magazin, tot la acelasi furnizor ajunge produsul să fie reparat. Așa că de obicei, când iau ceva, intru pe price.ro și iau cam de la cel mai ieftin magazin. Combinat cu apropierea față de mine, in ultimul timp am luat cel mai des de la azerty.


--------------------
Renault Megane 2 GPL 2006
Renault Master 2
Renault Clio 4.1 1.2 EDC
Renault Clio 4.2 1.2 EDC
Dacia Dokker 1.6 SCE GPL
Dacia Logan 1.4 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BioHazarD
post 21 Nov 2012, 09:57
Post #58


Gold member


Group: Members
Posts: 1.408
Joined: 9 May 07




Gresit, depozitul e cumparat de cel.
De fapt nu stiu de ce va agitati atata... Fiecare cumpara de unde vrea si de unde ii se pare o oferta mai buna, din toate punctele de vedere.
Personal am luat de la toti, si emag si PCG si cel si altii mai mici. Niciunu nu m-a facut sa regret alegerea.


--------------------
Renault ex-Clio Symbol 1.5 dci 2008
Megane 4 1.5 dci 2017
Austral mild-hybrid 2023
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
diesel_power
post 21 Nov 2012, 10:17
Post #59


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.964
Joined: 18 February 05
From: diaspora




Eu am avut nevoie de o singura interventie in garantie la PCGarage in legatura cu un cooler, al carui ventilator nu se mai invartea (se arsese motorasul), si mi-au schimbat doar ventilatorul in 3 zile. N-am cum sa nu fiu multumit. Singura nemultumire este ca nu au sediul langa o statie de metrou.


--------------------
Renault Symbol faza 3, 1.5dCi 60kW, 2005, Fidji
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ssilviu
post 21 Nov 2012, 10:26
Post #60


F1 Man


Group: Members
Posts: 8.043
Joined: 11 June 04
From: Nicaieri




QUOTE(A l e x @ 20 Nov 2012, 23:59)
"cum justifica PC Garage diferenta de pret fata de cei de la Emag?"

Au sediul intr-o cladire cu bulina. Asigurari mai mari, preturi mai mari rolleyes.gif
*



Ești răutăcios. Eu am cumpărat de la emag de pe vremea când aveau sediul pe la aviatorilor in demisolul unei case. Toată lumea a inceput de jos smile.gif


--------------------
Renault Megane 2 GPL 2006
Renault Master 2
Renault Clio 4.1 1.2 EDC
Renault Clio 4.2 1.2 EDC
Dacia Dokker 1.6 SCE GPL
Dacia Logan 1.4 GPL
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
23 Pages < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 18th April 2024 - 13:29
Dacia