Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Casetofon clio, casetofon mufe conectori

dragobette98
post 23 Jan 2017, 14:19
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 55
Joined: 23 January 17




"Salut. Doresc sa achizitionez un hu aftermarket pentru un renault laguna 2 din 2004. La specificatiile playerului se mentioneaza, "steering wheel remote ready", care dupa cateva cautari pe google am inteles ca asta inseamna, ca se pot conecta comenzile de pe volan fara a fi nevoie de adaptor. Vreau sa imi confirmati acest lucru, sau sa imi spuneti ce head unit ar trebuie sa cumpar sau cum sa il fac sa mearga la comenzile de pe volan. Multumesc."

Am gasit acest topic pe site din 2014 nu a raspuns nimeni la el. Ma confrunt cu aceeasi problema doar ca am clio. Daca e cineva care ma poate ajuta as aprecia.

Stima, Dragos


--------------------
renault Megane II 2006 - B61MCV
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
claudiubbxmyk
post 20 Feb 2017, 20:04
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 28
Joined: 16 November 16




salut nu te mai chinui am tot incercat si eu acest lucru foarte mult timp trebuie un adaptor care costa 70 euro cee ce nu se merita


--------------------
renault laguna 2 2006 4.1 - dj94bbx
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mitza_003
post 2 Oct 2018, 19:17
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 5
Joined: 14 November 08




Am si eu un player Sony pus pe un Clio Symbol si nu imi merg comenzile de langa volan. Chiar asa scump e un adaptor? Eu am cautat pe net si am dat de chestia asta. Oare asta e adaptorul magic? Daca nu, aveti ceva link-uri sa ma uit si eu de curiozitate? Mersi mult!


--------------------
Renault Clio Symbol 2003
-
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 20th April 2024 - 00:47
Dacia