Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

CHEDERE MEGENE 2 CC, piese

TOD_ADRN
post 22 Feb 2010, 18:03
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 4
Joined: 22 February 10




De vreo doua zile imi ploua in masina pe la geamul din dreapta spate. Am fost la reprezenta sa vad daca au chedere si ghinion. Aduc in vreo 2 saptamani si doar cel mai sus mentionat este 7 mil... pe langa asta este posibil sa nu fie doar acela cu probleme. Stie cineva unde as putea gasi mai repede si la alte preturi?


--------------------
Renault megane 2006 CC
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Florii13
post 18 Jun 2017, 20:25
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 39
Joined: 18 June 17




QUOTE(TOD_ADRN @ 22 Feb 2010, 18:03)
De vreo doua zile imi ploua in masina pe la geamul din dreapta spate. Am fost la reprezenta sa vad daca au chedere si ghinion. Aduc in vreo 2 saptamani si doar cel mai sus mentionat este 7 mil... pe langa asta este posibil sa nu fie doar acela cu probleme. Stie cineva unde as putea gasi mai repede si la alte preturi?
*



Buna seara, am cautat cu search pentru a nu supara pe nimeni dar nu gasesc pe nicaieri despre megane 2 CC! doar pentru variantele berline in buzunarul de la usa si pe covorase!
Eu detin un megane 2 CC si astazi la o ploaie mai puternica am avut neplacerea sa vad ca imi pica pe sus pe la cheder usa soferului si pica exact pe scaun, am luat la verificat tot traseul si am ajuns la concluzia ca apa vine pe undeva pe sub chederul de la plofonul de se decapoteaza! Se prelinge si imi pica exact unde se uneste chederul de la plafon cu cel fix care vine pe stalpul masini de la parbriz sus de tot!

Vreo solutie va rog? chiar sunt ingrijorata rau! huh.gif

This post has been edited by Florii13: 18 Jun 2017, 20:29


--------------------
Renault Megane Coupe Cabriolet 2008/1.6 16V
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 19th April 2024 - 23:44
Dacia