Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

27 Pages « < 21 22 23 24 25 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Coltul sportivilor, coltul, nu clanul

Cosstel
post 2 Apr 2018, 18:54
Post #661


Membru incepator


Group: Members
Posts: 25
Joined: 4 November 05




hobby, n-am alura de kenyan laugh.gif

cel mai bun rezultat al meu Dita - 2017


--------------------
VW Caddy Furgon 2006 - B03???
I'm a simple man, I see boobs, I press LIKE!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Thaddaus
post 11 Apr 2018, 06:58
Post #662


Membru autentic


Group: Members
Posts: 278
Joined: 23 November 14




Pe 1 aprilie a fost pastele catolic tongue.gif . Avand in vedere conditiile meteo, rezultatul tau a fost foarte bun. p.s. Nu ai de gand sa incerci si un maraton candva?


--------------------
- - - - -
The coolest car in the world is the one in your possession.
Renault Captur 0.9TCE
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cosstel
post 12 Apr 2018, 06:06
Post #663


Membru incepator


Group: Members
Posts: 25
Joined: 4 November 05




maraton ?!!
nu in starea in care ma aflu
- 95 kg
- dureri in calciie, anul acesta fiind compromis din acest motiv

tot respectul meu pentru cei ce sint in stare sa alerge mai mult de doua ore
in acest caz nu e vorba doar de rezistenta fizica ci si de cea psihica


--------------------
VW Caddy Furgon 2006 - B03???
I'm a simple man, I see boobs, I press LIKE!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dan22y
post 18 Apr 2018, 19:28
Post #664


Membru autentic


Group: Members
Posts: 5.501
Joined: 7 June 06
From: Wallendorf




QUOTE(dan22y @ 20 Dec 2017, 13:50)
Mie mi-e ciuda ca nu mai apuc sa alerg... pana la sfarsitul lui august alergam cam de 5-6 ori pe saptamana seara, cam 3.5km... Insa lucrurile aratau cam aprox. ca si datele tale spy... 

[attachmentid=1628077919]
*


Am început emotiv alergarea mea obișnuită. Sper sa ajung in vreo saptamana adică după vreo 4-5 alergari sa-mi reintru in ritmul meu normal. Azi e a doua alergare pe saptamana asta. Am zis sa nu o iau brusc.
Screenshot_20180418_202527.jpg ( Size: 257.23k ) Number of downloads: 543


This post has been edited by dan22y: 18 Apr 2018, 19:28


--------------------
R M 8 - HD
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cosstel
post 19 Apr 2018, 06:01
Post #665


Membru incepator


Group: Members
Posts: 25
Joined: 4 November 05




pai nu stai rau deloc, chiar prea bine dupa atita pauza

poate o mica sugestie, dupa ce simti ca esti in normalul tau, o sedinta de alergat ar trebui sa dureze cel putin o jumatate de ora
cam ce ti-ai dori sa se intimple ? obiective ?


--------------------
VW Caddy Furgon 2006 - B03???
I'm a simple man, I see boobs, I press LIKE!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dan22y
post 19 Apr 2018, 06:24
Post #666


Membru autentic


Group: Members
Posts: 5.501
Joined: 7 June 06
From: Wallendorf




Principalul obiectiv este sa mai scap de kg acumulate in sezonul rece tongue.gif Plus ca vreau sa fac si mentinere dupa ce ajung la greutatea dorita. Acum am 92kg, un 82-83kg e tinta mea. Binenteles ca si alimentatia trebuie corectata, ceea ce am si inceput.

Referitor la sedinta de alergat, in ritm mai normal, duc mai bine de juma de ora (insa nici nu vreau sa o lalaiesc)... traseul ales mai sus, mi-e aproape de casa si n-am impedimente majore. Banuiesc ca, ar trebui dublez distanta, pe acelasi traseu. O sa incerc si varianta asta.


--------------------
R M 8 - HD
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cosstel
post 20 Apr 2018, 06:11
Post #667


Membru incepator


Group: Members
Posts: 25
Joined: 4 November 05




QUOTE(dan22y @ 19 Apr 2018, 06:24)
Acum am 92kg, un 82-83kg e tinta mea. Binenteles ca si alimentatia trebuie corectata, ceea ce am si inceput.
*


iti doresc succes dar ... 9-10 kg nu e usor sa le poti pierde intr-un an, eu de vreo 3 ani ma straduiesc sa pierd 5kg si nimic sad.gif
in schimb ma pot lauda ca fac 10 tractiuni si 25 de flotari biggrin.gif
cind ajungi la 86 da un semn aici, poate ma motiveaza mai mult si pe mine

duminica, 22.04.2018, intre orele 8-12 traficul va fi un pic "deranjat" intre: parcul herastrau, Casa Scinteii, Kiseleff, o parte din Victoriei

mai multe detalii aici

voi fi doar prezent, asteptari minime

This post has been edited by Cosstel: 20 Apr 2018, 06:12


--------------------
VW Caddy Furgon 2006 - B03???
I'm a simple man, I see boobs, I press LIKE!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dan22y
post 20 Apr 2018, 06:17
Post #668


Membru autentic


Group: Members
Posts: 5.501
Joined: 7 June 06
From: Wallendorf




Posibil sa fie si varsta de vina... cu cat inaintezi in varsta cu atat si metabolismul se schimba si nu in bine. Pentru mine nu e greu sa "pierd" 10kg. Anul trecut in acelasi mod am reusit sa le pierd... alimentatie si "miscare".
Cand zic miscare, zic: alergarea de mai sus cam de 4-5 ori pe saptamana, de 2 ori pe saptamana merg la tenis cu piciorul cate 2 ore si alte cele... plus ca si jobul e de asa natura incat nu stau prea mult pe scaun la birou... bag cam cate 3-4km in 9-10 ore, pe tarla.
De ce mie cel mai frica e ca dau prea mult prea rapid si nu e ok. De aceea incerc mail lent, sa fac tranzitia asta.
Daca si cand ajung la 86, anunt aici biggrin.gif


--------------------
R M 8 - HD
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
papa_mulo
post 22 Apr 2018, 11:23
Post #669


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.768
Joined: 25 November 07
From: Bucuresti




QUOTE(Cosstel @ 20 Apr 2018, 07:11)
iti doresc succes dar ... 9-10 kg nu e usor sa le poti pierde intr-un an, eu de vreo 3 ani ma straduiesc sa pierd 5kg si nimic  sad.gif
in schimb ma pot lauda ca fac 10 tractiuni si 25 de flotari  biggrin.gif
cind ajungi la 86 da un semn aici, poate ma motiveaza mai mult si pe mine

duminica, 22.04.2018, intre orele 8-12 traficul va fi un pic "deranjat" intre: parcul herastrau, Casa Scinteii, Kiseleff, o parte din Victoriei


La cata carne primiti la deranjuri dastea e si greu sa slabiti radmasa.gif


--------------------
Renault Megane Estate 2018 dci90
Megane Sedan dci85 - 2007
Vivaro/Trafic 8+1 dci125 - 2018
Clio 1.2 16v - 2014
---------
Foste:
R11 Spring 1.6D - 1987
Trafic dci115 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mars
post 22 Apr 2018, 16:40
Post #670


meow or never


Group: Moderatori
Posts: 7.257
Joined: 22 January 04




Azi aveam de gand sa trec pe la ai mei. Dar numai gandul de a traversa centrul minunatei capitale europene intr-o zi cu maraton m-a oprit. Inca ii mai tin minte de anul trecut pe acei domni respectabili transpirati si in sorturi (nu mai zic chilotei, ca iar mi-o fur)...

@ Cosstel: hai, las-o... Eu am slabit cinci kg in nici trei luni (de la 80 la 75) toamna trecuta, mancand mai putin seara. Nu deloc, ci mai putin. Nici macar nu am renuntat la sfanta bere de seara. Si nu alerg, nu fac niciun sport, doar merg prin parc si, ocazional, ma enervez wink.gif.


--------------------
Mercedes-AMG A 35 (2023)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cosstel
post 22 Apr 2018, 18:54
Post #671


Membru incepator


Group: Members
Posts: 25
Joined: 4 November 05




...plus ca si jobul e de asa natura incat nu stau prea mult pe scaun la birou bag cam cate 3-4km in 9-10 ore, pe tarla[
pai asa nu ma mai joc sad.gif
de apreciat ca dupa o asemnea zi mai ai chef de alergat, mie mi s-ar taia instant



La cata carne primiti la deranjuri dastea e si greu sa slabiti radmasa.gif
da, poate fi o explicatie laugh.gif



Azi aveam de gand sa trec pe la ai mei. Dar numai gandul de a traversa centrul minunatei capitale europene intr-o zi cu maraton m-a oprit. Inca ii mai tin minte de anul trecut pe acei domni respectabili transpirati si in sorturi (nu mai zic chilotei, ca iar mi-o fur)...
astazi se putea circula, zic eu fara probleme
pe 13 mai o sa fie mai problematic insa in toamna va fi jale biggrin.gif


QUOTE
@ Cosstel: hai, las-o... Eu am slabit cinci kg in nici trei luni (de la 80 la 75) toamna trecuta, mancand mai putin seara. Nu deloc, ci mai putin. Nici macar nu am renuntat la sfanta bere de seara. Si nu alerg, nu fac niciun sport, doar merg prin parc si, ocazional, ma enervez wink.gif.

mai eu as lasa-o daca as putea dar nu tine
o fi de la virsta, o fi de la sezutul in fund, de avut am grija ce pun in farfurie dar in ceea ce priveste cantitatea se cam rupe firul
tu esti altfel, ai arderi mai intense, sper sa fii la fel si peste 30 de ani
eu ma straduiesc dar sigur ca nu suficient sad.gif
iar astazi, cind am fost imbracat cu chiloteii ale naibii sunci sa rasfirau in toata splendoarea

despre cursa, organizare reusita, vreme buna, un pic prea cald pentru gustul meu, a fost placut sa alerg desi rezultatul e mai slab cu doua minute ca anul trecut
Dt_clas.jpg ( Size: 28.67k ) Number of downloads: 421


iar aici eu in chilotei


--------------------
VW Caddy Furgon 2006 - B03???
I'm a simple man, I see boobs, I press LIKE!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Thaddaus
post 23 Apr 2018, 08:50
Post #672


Membru autentic


Group: Members
Posts: 278
Joined: 23 November 14




Fara suparare dar organizare a lasat de dorit. Incepand de la declaratia de participare, in care scria JUR sa nu ii dau in judecata daca mor, in care scria ca daca evenimentul se anuleaza ca asa a vrut organizatorul nu primesti nici un ban inapoi, etc etc la faptul ca medaliile nu au ajuns pentru toata lumea, organizarea a lasat de dorit.... nu, nu am alergat acolo si nici nu am de gand sa alerg vreodata la un astfel de concurs.


--------------------
- - - - -
The coolest car in the world is the one in your possession.
Renault Captur 0.9TCE
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 23 Apr 2018, 09:45
Post #673


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




Mars, up.gif
Tot ceva de genul ăsta voiam și eu să zic, doar că eu aș fi fost probabil un pic mai acid. biggrin.gif


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Thaddaus
post 23 Apr 2018, 12:02
Post #674


Membru autentic


Group: Members
Posts: 278
Joined: 23 November 14




Mars nu e ca si cum ai putea trece pe la ai tai pe la 8 dimineata, sau dupa ora 12, sau sa ocolesti vreo 20 de minute probabil, daca vrei neaparat sa pleci cand se alearga....Vezi aici cat de ""afectata"" a fost circulatia...

This post has been edited by Thaddaus: 23 Apr 2018, 12:05


--------------------
- - - - -
The coolest car in the world is the one in your possession.
Renault Captur 0.9TCE
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 23 Apr 2018, 13:28
Post #675


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




Fara suparare, caci fac parte dintre cei care alearga transpirati in chilotei pe bulevard, dar s-au cam inmultit cursele de tot felul. Raman fidel maratonului, totusi.
Sa nu uit: ieri au fost maratoane la Viena si Londra. Am avut 2 prieteni care au participat la Viena. Ca fost participant la Viena, imi aduc aminte cu placere de atmosfera facuta de cei de pe margine.
Iar ca sa dau apa la moara celor care vor sa vada toti maratonistii alergand pe coclauri, peste 2 saptamani am ecomaraton la Moeciu. 42 km- de fapt acolo sunt vreo 40-de aer curat si peisaje superbe. Abia astept!


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mars
post 23 Apr 2018, 20:41
Post #676


meow or never


Group: Moderatori
Posts: 7.257
Joined: 22 January 04




Eram sigur ca o sa faceti caz de "chilotei". Eu ma refer la aia ca in poza, ca asa erau cativa domni mai in varsta imbracati, si nu mi se par tocmai potriviti. Cosstel clar ca nu are d'aia.

short_shorts.jpg ( Size: 60.91k ) Number of downloads: 325


--------------------
Mercedes-AMG A 35 (2023)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vallixx
post 23 Apr 2018, 20:51
Post #677


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.355
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




QUOTE(Solon @ 23 Apr 2018, 13:28)
Iar ca sa dau apa la moara celor care vor sa vada toti maratonistii alergand pe coclauri
*


Eu unul.n-am zis pe coclauri, nu vreau sa se dea roata gropii de la Glina, eu zic nunai că sa-l faci in centru si sa fwti un trafic care si asa abia geme....e de kkt.

Si pun pariu ca daca s-ar organiza intr-un alt loc cu conditii asemănătoare dar nu atâta "vizibilitate" s-ar împuțina notabil numărul de participanți.

Eu vad ce-i pe FB dupa un eveniment că asta, dupa ce in restul zilelor sunt poze cu gratare si saorme.....stiu ce vorbesc.

This post has been edited by vallixx: 23 Apr 2018, 20:52


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cosstel
post 24 Apr 2018, 05:42
Post #678


Membru incepator


Group: Members
Posts: 25
Joined: 4 November 05




Thaddaus la diverse actiuni de genul acesta si la altele, exemplu concediu, privesc prin ochelari ce-mi arata doar partea roza a situatiei smile.gif
exceptind partea ca daca nu se mai tine concursul, nu ti se mai inapoiaza banii, restul chiar n-au impact asupra mea
n-am citit declaratia in cauza, doar am semnat-o biggrin.gif

legat ca daca mori, pai ce d-zeu sa-ti faca organizatorul ? tu ar trebui sa te cunosti destul de bine daca poti sau nu sa duci o asemnea cursa
pot zice ca erau doua echipaje de la salvare, o fi fost dotate corespunzator ? hbar n-am
cind eram pe la km 8, la intoarcere, pe la km 3 erau doua doamne ce se se straduiau sa parcurga distanta in alergare desi pareau ca si in mers nu ar fi reusit sa termine
iar despre mine, la gabaritul meu sa alergi peste 7km cu 170 puls e un pic cam riscant
ca organizator ce naiba sa faci, ii atragi atentia sa se implice cit il tin balamalele si d-zeu cu mila

legat de medalii, chestia asta n-am inteles-o, chiar nu-i vad rostul, nici nu-mi plac medaliile asta, si toata lumea primeste una daca trece linia de sosire, parca sintem copii
dupa care uitam de ele, eu as fi multumit cu un pdf sau jpeg despre rezultatul obtinut si asta e, medalii pentru cei din frunte, eu cu placerea de a transpira pe bulevardele capitalei blush.gif

acum de ce mi-a placut concursul:
traseul - excelent, mai putin partea cu Calea Victoriei dar nici acolo nu-i rau
kit-ul - tricou Asics, bagat in sacosa doua batoane energizante, bidon plastic, 0.5l bautura indulcita (Gatorade)
rezultatele - apar destul de repede pe site
pozele - sint la rezolutii mari nu minunile de la celelalte concursuri
acces facil - doar metrou


mars pai aia e o costumatie decenta laugh.gif
eu ma simt aiurea in mulatii mei, chiar evit cit se poate sa apar in cartier in asa ceva
bine, cu cea ani in urma imi era jena sa merg sa alerg in parc ca cum dau in privirea vecinilor
au trecut toate astea, m-am nesimtit un pic si eu


vallixx - exceptind Dita, majoritatea organizatorilor iti "arunca" pozele pe facebook, eu neavind asa ceva sint nevoit sa folosesc contul amicei
cit priveste cu organizarile in afara orasului, eu personal am o mica problema, ma duc doar daca e semimaraton si daca gasesc cazare plus o distanta de maxim 4 ore de condus, sint un sofer de duminica
trebuie sa ajung cu o zi inainte, cel putin, si sa plec cu o zi dupa si e cam complicat cu cazarea fiind buluc de oameni in acea perioada
mai sint concursuri in padurea Baneasa dar primavara e noroi si de obicei se suprapun cu cele la care chiar as vrea sa ajung

o mai fi ceva de spus dar ma opresc ca am treaba sad.gif
ororile gramaticale le voi corecta mai tirziu biggrin.gif


--------------------
VW Caddy Furgon 2006 - B03???
I'm a simple man, I see boobs, I press LIKE!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Thaddaus
post 24 Apr 2018, 06:57
Post #679


Membru autentic


Group: Members
Posts: 278
Joined: 23 November 14




De exemplu organizatorul e direct raspunzator daca nu a marcat bine traseul de exemplu si tu o iei gresit si te accidentezi,
Tu in momentul in care cumperi, respectiv platesti ceva te astepti sa primesti acel ceva indiferent ca vorbim de un tricou sau de serviciul de internet. Aici lumea a platit medalia de la final, tricoul accesul la punctele de hidratare etc.. ce ziceai daca organizatorul renunta la toate astea ?
Ne-am obisnuit sa inchidem ochii la micile smecheri, sa semnam fara sa citim.. nu e bine tongue.gif


p.s. vezi ca in luna mai e semimaraton la Targoviste/. E aproape de Bucuresti si inscrierea e gratuita.(cred ca e singurul semi gratuit din RO)

This post has been edited by Thaddaus: 24 Apr 2018, 07:01


--------------------
- - - - -
The coolest car in the world is the one in your possession.
Renault Captur 0.9TCE
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b06fcn
post 24 Apr 2018, 09:02
Post #680


DOCTOR


Group: Members
Posts: 5.721
Joined: 27 February 05
From: Bucuresti/Galati




QUOTE(vallixx @ 23 Apr 2018, 20:51)
Eu vad ce-i pe FB dupa un eveniment că asta, dupa ce in restul zilelor sunt poze cu gratare si saorme.....stiu ce vorbesc.
*



up.gif my point exactly...


--------------------
Renault 21 1.9dT, 1989 - B 06 FCN
MB C 220d 4MATIC
Renault 21 Turbo
Renault Megane 1.9 dCi
Opel Corsa 1.3 CDTI
Toyota Avensis 2.0 D4D
Lada 1200
Aro 10.4 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 24 Apr 2018, 09:30
Post #681


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




Sau îi mai vezi pe munte, cu rucsacul în spate, urcînd cu pas hotărît, făcîndu-și singuri poze cu telefonul ca să arate apoi pe feisbuc ce viteji au fost, după care ce fac primul lucru? Își aprind o țigară, evident. rolleyes.gif doh.gif

This post has been edited by VladSoare: 24 Apr 2018, 09:30


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 24 Apr 2018, 11:38
Post #682


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.120
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




QUOTE(vallixx @ 23 Apr 2018, 20:51)


Eu vad ce-i pe FB dupa un eveniment că asta, dupa ce in restul zilelor sunt poze cu gratare si saorme.....stiu ce vorbesc.
*



A fost sâmbătă The color run in bucale și deja m-au asasinat ăștia pe Facebook cu poze de 3 zile incoa, zici că au alergat 7 maratoane


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 26 Apr 2018, 19:27
Post #683


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.120
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




Pentru că mă plictisisem de flotări, tracțiuni și exerciții de pe telefon, am zis sa fac ceva diferit....

Attached thumbnail(s)
IMG_20180426_WA0002.jpeg ( Size: 1.82mb ) Number of downloads: 207


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 9 May 2018, 17:37
Post #684


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




Nu uitati! We asta avem semimaratonul de la Bucuresti! Prilej de injuraturi! Nu particip anul acesta pt ca we trecut m-am rasfatat. Am fost la ecomaraton la Moeciu. Totul la superlativ: traseu, peisaje, organizare. Pana si vremea a fost ok chiar daca a fost cam cald. A mai si plouat. Mandru de mine: timpul cel mai bun a fost scos pe ultima bucla unde erau cele mai nasoale urcari. Betele au fost minunate! Dovada ca pe langa pregatire fizica iti trebuie si un psihic mai solid! Am fost in transa pe ambele urcari, nu stiu nimic din ce s-a intamplat pe ele. Stiu doar ca am dus trena pt alti 5 maratonisti, cu care am mers tot maratonul. Ziceau ca a intrat dracu' in mine, fix cand era mai greu.

Sa nu uit: grad de ocupare in moeciu si bran 98%. Banuiesc ca a fost un we profitabil pt gazde. Si in varf am dat peste 2 batrane care intindeau rufe si care ne incurajau, nu ne balacareau.


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 9 May 2018, 20:24
Post #685


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.120
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




Păi babele alea în vârf de munte sunt dornice de socializare, astea din București sunt sătule... laugh.gif
Felicitări pentru rezultat... smile.gif


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 9 May 2018, 20:33
Post #686


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




Dacă sînteți atît de bine primiți la Moeciu, de ce nu mergeți mai des pe-acolo? unsure.gif


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 9 May 2018, 21:39
Post #687


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




Nu se organizeaza decat o data pe an. In rest, pe aici prin Bucuresti. N-ai tu treaba, tu esti ilfovean!😁


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 10 May 2018, 08:35
Post #688


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




Păi faceți și voi lobby să se organizeze mai des pe-acolo și mai rar pe-aici. tongue.gif
Te duci la organizator, îl iei de guler, îi tragi două perechi de palme și-i zici: "bă, de ce pana mea organizezi numai aici unde ne urăște toată lumea, în loc s-o faci acolo, la munte, unde babele ne iubesc?" 04.gif


This post has been edited by VladSoare: 10 May 2018, 08:37


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Thaddaus
post 10 May 2018, 12:21
Post #689


Membru autentic


Group: Members
Posts: 278
Joined: 23 November 14




Calendar alergari 2018 Sunt mai multe alergarile de trail, decat cele de asfalt.


--------------------
- - - - -
The coolest car in the world is the one in your possession.
Renault Captur 0.9TCE
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cosstel
post 7 Aug 2018, 07:27
Post #690


Membru incepator


Group: Members
Posts: 25
Joined: 4 November 05




prima oara in Retezat, mai precis Rausor-Retezat (prin Hateg)
ultimul ce a trecut linia de sosire, au mai fost vreo 5-6 persoane dar astia erau de la maraton
in rest pot zice ca am fost surprins placut de organizatori desi nu prea stau bine cu sustinere sponsorilor, locatie, traseu, priveliste ...
concurenti bine pregatiti, eu fiind singurul diletant biggrin.gif
mi-ar place ca si la anul sa fiu acolo

Aici mai pe larg despre cum a fost concursul
pun link fiindca nu-mi prea place sa ma repet spunind cam acelas lcru



--------------------
VW Caddy Furgon 2006 - B03???
I'm a simple man, I see boobs, I press LIKE!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
27 Pages « < 21 22 23 24 25 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 23rd April 2024 - 23:43
Dacia