Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Reconditionare, Renault 25

s3rg3ntu
post 12 Apr 2012, 09:10
Post #1


Membru autentic


Group: Members
Posts: 254
Joined: 11 August 08
From: Cluj-Napoca




In urma cu cateva saptamani m-am de desfacut r25 pentru ca scumpul meu tatic la distrus a lovit fata a distrus un bmw a lovito in spate in lateral indoit brate spate rotile stau oricum in afara de drept lovit brat fata care s-a indoit groaznic lam schimbat dar degeaba pentru ca cu siguranta s-a indoit si lonjeronu....acum e desfacut si astept sa treca sarbatorile sa o duc la tinichigiu pt a face tablaria care e intr-o stare proasta singurul lucru care a scapat este motorul care merge excelent dar vreau sa pun un motor de r21 turbo din pacate nu gasesc daca cineva stie unul il rog sa ma anunte am gasit unul desfacut la un coleg de forum dar e descfacut si nu aia e problema problema e ca nu are calculatorul cel putin nu il gaseste ....orice sugestie sfat e bine venit

12 Apr 2012, 09:37:
Cumva cumva am reusit sa deschid 2 topicuri in acelasi timp rog moderatoru ca acesta sa se inchida .....si tot odata imi cer scuze

This post has been edited by s3rg3ntu: 12 Apr 2012, 09:37


--------------------
Renault 21 2L Turbo Quadra
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th April 2024 - 09:46
Dacia