Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

"Cadou" de sarbatori, mitocania romaneasca loveste din nou

nacht
post 12 Dec 2005, 12:49
Post #1


F U H R E R


Group: Members
Posts: 350
Joined: 27 April 05




mad.gif M-a pus dracu' sa ma duc sambata la concertul Iris de la Polivalenta (care a fost de kkt). Am parcat masina pe aleea ce urca spre polivalenta, pe partea dreapta langa gardul viu - aproape bagata in tufis. Eram ultimul in coloana care se intndea de-a lungul gardului. In ziua respectiva spalasem si eu masina (dupa vreo 2 saptamani de cand nu mai vazuse apa si sampon) si montasem si caucuicurile de iarna. Era o bomboana masinuta - cineva chiar m-a intrebat daca e noua.
In fine, cand nu am mai rezistat vacarmului de la polivalenta, am iesit sa plec acasa. Mergeam spre masina, ma uitam la ea si nu o recunosteam....initial am crezut ca a parcat altcineva in fata mea.... Cand am ajuns langa ea a trebuit sa recunosc ca era vorba de masina mea: bara fata rupta in doua, zmulsa din partea stanga, grila de la radiator lipsa, masca de sub bara cazuta, placuta cu numarul de inmatriculare lipsa, aripa stanga rupta si julita ca dracu'. In acel moment mi-am dat seama cum fac unii infarct, accidente vasculare si alte bucurii din astea. Bineinteles, nici vorba de bilet in geam cu nr de telefon ceva, ca doar asta e moda: distrugi si fugi.
Am oprit o masina de gabori ce se plimba pe acolo si i-am intrebat ce dreq pazesc ei pe acolo ca bara aia cand s-a rupt a facut super-zgomot, plus alarma care a urlat 3 minute soto. Ca de obicei sa uitau la mine ca niste vitei lobotomizati si dadeau din umeri. Unul dintre ei s-a dovedit de o oarecare utilitate pt ca s-a bagat in tufisuri si a iesit de acolo cu numarul meu de inmatriculare.
Un astfel de concert este un eveniment unde se aduna foarte multi oameni si exista un 1% sanse ca unul dintre voi sa fi fost prin zona. De aceea va rog pe voi, daca ati fost acolo, daca ati vazut cine mi-a facut "gluma" asta, sa-mi spuneti si cel mai neinsemnat amanunt, pentru ca tare as vrea sa ii suflu in gura un pic jegului care n-a avut loc de mine. mad.gif

Daca stiti ceva preturi pentru o bara fata si o aripa de M2 mi-ar fi de mare folos. Am casco dar vreau sa stiu cam cat imi va creste prima de asigurare la anu'.

PS: Polemizam acum ceva vreme cu cineva intr-un alt topic legat de prostia unora care isi cumpara masina dar habar nu au sa tina volanul in mana, lovesc masinile altora fara sa lase nici un fel de nota pagubitului si tot ei sunt cu gura mare. Iata ca familia asta de mitocani imbecili este foarte mare si face multe victime.


--------------------
Honda Accord 2.0L 155CP, SSE, 2008 - a swing to perfection
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 12 Dec 2005, 12:54
Post #2


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




E de doi lei ce-ai patit!Imi pare rau ca ti-au vandalizat masina!
Fa-o pe casco ca o bara fata de magene e vreo 30 milioane iar o aripa e in jur de 5-10 milioane.Deci strica-ti Casco-ul ca merita.
Mult succes!


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AlexV
post 12 Dec 2005, 12:56
Post #3


Admin?


Group: Admin
Posts: 2.553
Joined: 4 December 02
From: Bucuresti




ce pot sa zic decat ca imi pare rau de ce ai patit. despre politisti ce sa zic, daca ar face mai multe ar capata simpatia populatiei si antipatia infractorilor, nu invers.

pot sa iti dau niste info despre bara spate de megane 2 bicorp.
bara este 10 milioane, bandoul e vreo 7-9 parca, si bara cu tot cu bandou vreo 12 milioane :-D. la niste pretui asemanatoare mai adaugi si vopseaua si manopera. aripa de clio (tot plastic) din cate am auzit este vreo 200 de euro, enorm.


--------------------
Toyota RAV4 2.0
"Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth," Oscar Wilde.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
EL_BGD
post 12 Dec 2005, 13:03
Post #4


Membru autentic


Group: Members
Posts: 850
Joined: 9 September 05
From: Bucharest




Foarte nasol ce spui acolo. E un topic aici care cred ca te-ar putea ajuta cu preturile.
Legat de mitocanie...se gaseste in toate partile si sub toate formele; ultima chestie care am vazut-o a implicat un autobuz de la RATB (cel romanesc, cum sunt 182-urile de ex..amanunt important, tabla groasa) si un Symbol cu o doamna la volan. Locul-Piata Rosetti, spre Universitate, in dreptul fostului Mc Moni's, pe la ora 6pm. Autobuzul trecea nestingherit cu 5 km/h de pe banda mijloc pe cea din stanga, Symbolul nu mai avea unde sa se bage, a franat, iar autobuzul a continuat traseul, acrosand symbolul. Din cate am vazut eu, s-a oprit la statie si a continuat drumul.

Oricum, revenind la ce ai patit...n-am cuvinte.....


--------------------
Renault Clio 1.4 16v 2003 bicorp
Clio II Bicorp, Pack Expression, 1.4 16V 98cp, 2003
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
semit
post 12 Dec 2005, 13:11
Post #5


Private Spice


Group: Moderatori
Posts: 5.972
Joined: 27 September 05
From: Bucuresti




de aia plec eu cu dacia de acasa cand stiu ca plec la inghesuiala wink.gif imi pare rau de ce ai patit, niste animale, chiar ar fi misto dintre cei care au fost sa fi vazut cineva dar probabilitatea este ffff mica pentru ca ar trebui sa aiba reno, sa foloseasca internet si sa mai si stie de acest site.....deci rupe casco in doua ca de aia il platesti in caz de patesti ceva la masina nu sa le faci la aia de la asigurari burta mare....


--------------------
Reno Megane GT line 1.5dCi '13
nu-ti face iluzii ca sa n-ai deziluzii.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
nacht
post 12 Dec 2005, 13:16
Post #6


F U H R E R


Group: Members
Posts: 350
Joined: 27 April 05




multam tuturor de info si sfaturi - ma duc la asigurator si apoi sa vad ce zice nenea mecanicu' - sper sa mi-o faca pana de craciun ....


--------------------
Honda Accord 2.0L 155CP, SSE, 2008 - a swing to perfection
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
EL_BGD
post 12 Dec 2005, 13:31
Post #7


Membru autentic


Group: Members
Posts: 850
Joined: 9 September 05
From: Bucharest




eh...aici sansele sunt mai slabe sad.gif


--------------------
Renault Clio 1.4 16v 2003 bicorp
Clio II Bicorp, Pack Expression, 1.4 16V 98cp, 2003
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 12 Dec 2005, 13:44
Post #8


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




Nu prea cred ca e gata de Craciun.
Imi pare rau! Eu dupa bara am stat 3 sapt.


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
another_brick_in_the_wall
post 12 Dec 2005, 14:55
Post #9


Membru incepator


Group: Members
Posts: 82
Joined: 30 August 05




Salut,
tot draku' m-a pus si pe mine sa merg cu masina si tot pe aleea aia a trebuit sa parchez... da' n-am patit nimic....
recunosc ca atunci cind am iesit de la concert m-am mirat ca mai am antena la locul ei...

data viitoare ma duc cu taxiul...
anyway, nu la-m vazut pe mitocan.... cit despre gabori... au incurcat si mai mult traficul pe aleea aia... am stat pe alee de la fara un sfert si pina la 7.05 cind am lasat masina pe partea stinga (cum urci spre Polivalenta) pentru ca militzienii respectivi au incurcat totul...


--------------------
Renault Megane II 2005/Dynamique
Megane II Bicorp
1,5dCi - Dynamique
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
CGB
post 12 Dec 2005, 17:41
Post #10


CGB


Group: Members
Posts: 2.444
Joined: 4 May 05
From: behind




najpa rau. io dadeam in dambla daca pateam asa. ma mir ce dracu ai cautat cu masina acolo. in aglomeratia aia tre' sa ai mare curaj sa lasi otomobilu'. si nu in ultimu' rand o doza mica de inconstienta. io unu ma feresc ca de dracu sa las masina in apropierea locurilor unde-s concerte, mitinguri, meciuri de fotbal...etc.

despre preturi ce sa zic: la clio o bara e 10 bulioane. la megane iti dai seama...
foloseste casco fara remuscari.


--------------------
Renault Clio RS Line 2022
_______________
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gaston
post 12 Dec 2005, 17:54
Post #11


Membru


Group: Members
Posts: 147
Joined: 13 June 05
From: Bucuresti




Asa se intampla cand parchezi "regulamentar" cum probabil ai parcat tu. Dar bine tu esti ultimul vinovat desigur. Ce mitocani nenorociti...

Se mai intampla sa devii profet fara sa vrei:
"Iti inteleg supararea cand te uiti la masina si o vezi "modificata" in felul asta"
"Lasand gluma, mergi cat de repede sa-ti iei dovada de la politie si fa-i fericiti pe cei de la asigurari care la randul lor o sa te fericieasca la anu' cand o sa reinoiesti polita si care in loc sa fie mai mica va fi mai mare decat atunci cand masina era noua.
"


--------------------
Renault Megane II Sedan 2005 1.5 dCi
In politics stupidity is not a handicap
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
claus
post 13 Dec 2005, 01:51
Post #12


private spice


Group: Members
Posts: 1.695
Joined: 27 November 03
From: Bucuresti




nacht.. imi pare rau pentru cele intamplate.. stiu cum e sa gasesti masina lovita in parcare.. am patit-o de 2 ori.. o data bara, aripa si far.. o data doar far.. si, bineinteles.. ambele pe casco
gaston.. nu stiu, nu ma pricep asa bine la asigurari.. dar pot spune ca niciodata nu am platit polita mai mult decat a fost prima oara.. ce-i drept, nu a scazut.. da' nici nu ma asteptam..
a, si cat despre morala.. ca mai bine nu o parcai acolo.. si tot asa.. nu cred ca are rost, in situatia de fata.. maine-poimaine vedem sfaturi de genul .. nu mai merge cu masina, parcheaz-o ..acasa.. si tot asa..


--------------------
renault megane II 2003 confort dynamique
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sorin1967
post 13 Dec 2005, 08:35
Post #13


Membru autentic


Group: Members
Posts: 426
Joined: 29 March 05
From: Bacau




Mai mult de 15% nu-ti fac reducere si asta ar insemna max 100E.La urma urmei pt faze idioate ca asta iti faci casco. Oricum iti strica planurile de sarbatori cu reparatia ,care cine stie cat o sa dureze. Nasol oricum,dar te sustinem moral daca te ajuta ..... mad.gif


--------------------
ML 350 2013 - BC-35-SDS
MERCEDES ML 350 BLUETEC , TOT ALL INCLUSIVE
MEGANE 2.2 1,9 DCI ALL INCLUSIVE
Nu-mi pare rau ca sunt roman, ci ca altii sunt...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
caktuss
post 13 Dec 2005, 13:44
Post #14


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.433
Joined: 7 May 05
From: Iasi




nacht, in mod evident, cela care ti-a facut asta avea masina parcata in fata ta ... asa ca incearca sa iti aduci aminte ce masina avea ala
politaii aia... hmmm ... poate reclamatie ceva ?


--------------------
Renault Megane Sedan II 1.6 16v 05-2005 - numar cu gaura
m2 sedan expression 1.6 16v 06/2005
20 000 km (1/09/2006)
33 600 km (26/09/2007)
45 000 km (o3/01/2009)
50 000 km (03/06/2009)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b06fcn
post 13 Dec 2005, 15:40
Post #15


DOCTOR


Group: Members
Posts: 5.707
Joined: 27 February 05
From: Bucuresti/Galati




Da aia cand ma parchez in asemenea locuri in contexte similare, ma uit bine la masinile parcate jur si chiar notez nr, marca si culoare, preventiv. Asta de cand am gasit una din masini "calcata" de un jeep. Cine s-a fript cu iaurt, sufla si-n ciorba, sau era invers ?


--------------------
Renault 21 1.9dT, 1989 - B 06 FCN
MB C 220d 4MATIC
Renault 21 Turbo
Renault Megane 1.9 dCi
Opel Corsa 1.3 CDTI
Toyota Avensis 2.0 D4D
Lada 1200
Aro 10.4 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 13 Dec 2005, 15:50
Post #16


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




QUOTE(caktuss @ Dec 13 2005, 02:44 PM)
nacht, in mod evident, cela care ti-a facut asta avea masina parcata in fata ta ... asa ca incearca sa iti aduci aminte ce masina avea ala
politaii aia... hmmm ... poate reclamatie ceva ?

Caktuss, in mod nu prea evident nu prea cred ca ala care fost parcat in fata lui nacht a putut sa faca asa ceva.Cred ca mai degraba e vandalism si mare grija la casco ca cica pe acte de vandalism nu se acorda casco.
Eu asa inteleg din descrierrea bietului nacht.


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
nacht
post 13 Dec 2005, 16:38
Post #17


F U H R E R


Group: Members
Posts: 350
Joined: 27 April 05




Am revenit cu ceva info despre service-urile noastre din Bucuresti. Am vorbit la 2 service-uri private si pana la urma am dus-o azi la cel care mi-a promis ca o repara cel mai repede: joi (15.12.2005) ma pot duce sa o iau !!!! smile.gif Super operativi baietii si foarte politicosi. Evident, pentru ca suntem in Romania, a ajutat putin in urgentarea problemei si unde lucrez ca de' suntem in Romania si serviciu contra serviciu e politica nationala. Oricum povestile celor de la service-urile autorizate Renault (ale dealerilor) cu piese care vin dupa 2-3 saptamani sau chiar mai mult de o luna au disparut in cazul acestui service. Cu mine de fata directorul de acolo a sunat la furnizor si a obtinut bara fata cu toate bandourile, masti, sigla cromata plus aripa stanga fata pentru a doua zi. Azi am fost sa las masina si pana am semnat eu toate hartiile necesare si ce am mai stat cu omu de vorba, mecanicii deja se apucasera de desurubat la ea. Alta lume fratilor!!! Acuma ca poate nu o fi gata joi, o fi vineri si tot e de domeniul SF-ului rapiditatea cu care se misca unele service-uri. Asta, mai ales, daca luam in considerare ca la IPSO cand am sunat mi-au spus ca ma pot programa abia pe 23 ianuarie blink.gif .
Sper ca si lucrarea sa fie de calitate, desi la ce masini am vazut ca reparau acolo nu prea imi fac griji. Nu vreau sa scriu aici numele service-ului asa ca daca vrea cineva sa stie despre ce este vorba PM me.

pt caktuss: nu mai era nimeni in fata mea, de fapt cred ca asta a fost ghinionul meu.


--------------------
Honda Accord 2.0L 155CP, SSE, 2008 - a swing to perfection
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
nacht
post 13 Dec 2005, 16:42
Post #18


F U H R E R


Group: Members
Posts: 350
Joined: 27 April 05




Iata cum arata masina dupa ce i-am agatat bara cat sa pot merge cu ea

pc022lp.jpg
pc013qb.jpg


--------------------
Honda Accord 2.0L 155CP, SSE, 2008 - a swing to perfection
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
EL_BGD
post 13 Dec 2005, 16:45
Post #19


Membru autentic


Group: Members
Posts: 850
Joined: 9 September 05
From: Bucharest




Legat de operativitate, si eu cand am avut-o pocnita, am preferat sa o fac in alta parte, urmand sa decontez ulterior. Bara+far+bandouri fata/laretale+aripa+tinichigerie/vopsitorie-o saptamana (erau de fapt 6 zile, dar m-a prins uichendu')...si nu sunt prea important in munca mea tongue.gif

Oricum, bine ca s-a rezolvat, pacat ca s-a intamplat sad.gif


--------------------
Renault Clio 1.4 16v 2003 bicorp
Clio II Bicorp, Pack Expression, 1.4 16V 98cp, 2003
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
nacht
post 13 Dec 2005, 16:54
Post #20


F U H R E R


Group: Members
Posts: 350
Joined: 27 April 05





N-am vrut sa sune asa treaba cu locul unde lucrez. De fapt nu eu ca persoana am contat ci faptul ca am acces la unele lucruri foarte la moda acum.
Da, bine ca s-a rezolvat pt ca eram bolnav deja.

This post has been edited by cmandrei: 17 Mar 2006, 11:53


--------------------
Honda Accord 2.0L 155CP, SSE, 2008 - a swing to perfection
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
EL_BGD
post 13 Dec 2005, 17:03
Post #21


Membru autentic


Group: Members
Posts: 850
Joined: 9 September 05
From: Bucharest




Eu glumeam si nici nu voiam sa subliniez nimic. Gata cu off topic.....sa ti-o termine repede si sa te ajute de sarbatori biggrin.gif
Incape bradu' ? biggrin.gif


--------------------
Renault Clio 1.4 16v 2003 bicorp
Clio II Bicorp, Pack Expression, 1.4 16V 98cp, 2003
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
caktuss
post 13 Dec 2005, 22:29
Post #22


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.433
Joined: 7 May 05
From: Iasi




valeu... deci nu e lovita de alta masina din fata cum am crezut eu

cata forta trebuie sa ai sa smulgi spolierul de la locul lui, ca doar nu-i prins cu ata de cusut

e posibil sa o fi agatat un alt sofer la o intoarcere ?


--------------------
Renault Megane Sedan II 1.6 16v 05-2005 - numar cu gaura
m2 sedan expression 1.6 16v 06/2005
20 000 km (1/09/2006)
33 600 km (26/09/2007)
45 000 km (o3/01/2009)
50 000 km (03/06/2009)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
EL_BGD
post 13 Dec 2005, 22:47
Post #23


Membru autentic


Group: Members
Posts: 850
Joined: 9 September 05
From: Bucharest




Nu cred ca se desprinde prea greu avand in vedere ca e fixat in ~4 suruburi esentiale....


--------------------
Renault Clio 1.4 16v 2003 bicorp
Clio II Bicorp, Pack Expression, 1.4 16V 98cp, 2003
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Norad
post 14 Dec 2005, 00:55
Post #24


Membru autentic


Group: Members
Posts: 204
Joined: 20 October 03
From: Bucuresti




Daca din prima descriere ( bara rupta in doua ) am avut impresia ca de vina a fost vreun destept care ti-a rupt bara cu carligul de remorcare, acum din ce vad am senzatia ca ti-a fost agatata bara, din stanga de jos, si trasa inainte ( pentru ca dupa cum vad e o crapatura doar in stanga siglei). Ce nu inteleg, e cu ce ai fi putut fi agatat, ca doar nu o fi trecut vreun tractor cu lama pe acolo. Tind sa cred totusi ca ai fost agatat cu ceva din partea dreapta spate a unei masini, care a "trecut" pe langa tine.
In alta ordine de idei , oameni buni evitati sa va duceti cu masina in locuri din astea unde se aduna multa lume ( meciuri , spectacole, etc.) daca tineti la masina voastra. Eu imi pun problema de pe acum, ca in situatia in care o sa ma duc de Revelion la cineva care sta la bloc, cum sa procedez, pentru ca nu as vrea sa ma trezesc cu vreo petarda pe masina.


--------------------
Renault Megane 1.6 16v dec. 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cipman
post 14 Dec 2005, 01:31
Post #25


Membru autentic


Group: Moderatori
Posts: 1.698
Joined: 3 March 05




Mie imi da senzatia ca cineva a intors "din trei miscari" si, la ultima manevra cu spatele, s-a oprit in tine, intrand, aproape razant cu roata ta fata, in evazeul rotii. A atins si aripa fata, care s-a indoit, in felul asta ti-a expus si mai mult coltul barei, pe care l-a luat la impins mai departe. Bara s-a indoit de la mijloc (de aceea ti-a sarit si numarul din nituri) si s-a rupt pe alocuri. Mi-e greu sa cred ca a intrat cu fata in tine dar nu-i imposibil. Alta varianta ar fi sa fi fost ceva mai mare decat un autoturism. Depinde si de ce urme ai gasit pe masina. Culmea e ca ai masină albă, mult mai vizibila decat alte culori, chiar si noaptea.
Hmm, probabil ca vinovatul ori avea ceva la bord, ori era vreun pusti incepator cu gasca dupa el. Si eu am stresul asta cu parcatul masinii. Prefer sa merg mai mult pe jos decat s-o las in aglomeratie sau langa vreo dacie. Cand o sa vedeti, pe la vreun supermarket, vreo masina ca a mea care sta, stinghera, undeva mai departe, ca si cum ar fi dincolo de gard, sa stiti ca a mea e.
Bine ca ai gasit sa ti-o rezolvi pana la sarbatori, ca altfel ai fi inghitit caltabosul cu noduri. Si eu sunt neom daca e ceva in neregula cu masina.


--------------------
Megane II.1 Estate Priv 1.6 16V 2005, gri D69, clima+scaune
Va rog, fara intrebari tehnice prin PM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 14 Dec 2005, 10:03
Post #26


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




E vandalism,parerea mea!Nachtule banuiesc ca nu e un service reno sau reprezentanta!


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
nacht
post 14 Dec 2005, 11:22
Post #27


F U H R E R


Group: Members
Posts: 350
Joined: 27 April 05




Parerea celor de la service si a celui de la asigurare a fost ca masina a fost agatata din lateral. Spre ideea asta am inclinat si eu mai ales ca eu stiu care era "geografia" locului unde am parcat-o in seara cu pricina. Oricum partea metalica a barei este intacta ceea ce exclude un impact frontal. Din pacate nu am gasit nici un fel de vopsea ramasa pe masina.
Oricum formei aceleia de viata inferioara care mi-a facut asta ii doresc @#*/##@@&"\ cat mai multa.
@solon: nu este service renault. Este un service fara nici un fel de afiliere dar care lucreaza cu majoritatea companiilor de asigurare. Nu o sa ii spun numele dar ca locatie se afla pe Bdul Iuliu Maniu la aprox. 500 m spre Lujerului de la intersectia cu bdul Vasile Milea, pe partea dreapta.

Astazi a trecut nepotul patronului pe la mine si m-a asigurat ca maine e gata masina. Astept sa o vad ca sa va pot recomanda cu toata inima acest service, desi sper sa nu aveti niciodata nevoie.


--------------------
Honda Accord 2.0L 155CP, SSE, 2008 - a swing to perfection
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 14 Dec 2005, 11:25
Post #28


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




Bai frate da' repede o mai fac! Sunt chiar surprins!Sper ca o sa iasa bine.


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
nacht
post 14 Dec 2005, 12:46
Post #29


F U H R E R


Group: Members
Posts: 350
Joined: 27 April 05




Da si eu am fost surprins de cat de repede s-a rezolvat mai ales ca serviceurile dealerilor ma descurajasera la greu si mai aveam si o experinenta anterioara.
Sper si eu sa iasa bine - daca nu imi place nu o iau.
Intre timp am mai primit cateva referintte despre cum lucreza baietii astia in acest service si sunt si mai increzator ca o sa o faca cum trebuie.

This post has been edited by cmandrei: 17 Mar 2006, 11:54


--------------------
Honda Accord 2.0L 155CP, SSE, 2008 - a swing to perfection
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 14 Dec 2005, 12:52
Post #30


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




E imediat cand te duci spre Lujerului pe dreapta?Incepe cu R?


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2 Pages  1 2 >
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 21:52
Dacia