Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

35 Pages « < 10 11 12 13 14 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Megane IV - noul RS 2017, pareri , opinii , discutii

vladof
post 24 May 2018, 10:35
Post #331


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.086
Joined: 15 November 16
From: Bucuresti




E mai lata si in fata si in spate. Capota se potriveste. In rest, are mult body kit.

La faruri, da, nu se potrivesc, si probabil ca e o versiune noua de ECU care stie sa foloseasca ledurile galbene pentru semnalizare. Inca nu avem ce sa facem. realistic. Ne bucuram de masini asa cum sunt ele. biggrin.gif


--------------------
Renault Megane GT 1.6 TCe 205 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RveMO
post 24 May 2018, 16:51
Post #332


Membru autentic


Group: Members
Posts: 902
Joined: 4 July 16




Chiar daca e mai lata sau cum pare ochiometric, eu nu cred ca are alte prinderi. Daca in fata poate fi bombata odata cu aripa, in spate nu are ce sa ii faca pentru ca acolo nu mai ai aripa separata care sa vina pe sasiu. Problema poate sa fie la evacuare care de exemplu la mine e in stanga, iar la RS e pe mijloc.
Farurile puteau sa le puna jegosii din prima, macar pe GT sau GT Line, dar si-au lasat loc sa impresioneze audienta la facelift.


--------------------
Ford Focus 2005
Megane Intense 1.5 dCi EDC 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Gill_ro
post 25 May 2018, 05:56
Post #333


..Nici paine fara munca, nici munca fara paine..


Group: Members
Posts: 2.349
Joined: 1 February 07
From: Bucuresti




Eu zic ca sunt urmatoarele diferente :
1. Bara fata
2. Bara spate
3. Aripi fata
4. Aripi spate
5. Praguri ( ceva in genul celor ce se gasesc pe Talisman )
6. Faruri
Etc..
Cred ca nu mai asa usor sa faci dintr-un Megane normal un RS wannabe..


--------------------
Renault Megane II.1 / Megane IV GT /// 2004 Sedan Privilege 1.5 dci / 2017 GT 1.6 dci - = B-006-ILL
Mi-e grea maturitatea, mi-e greu să fiu docil,
Aș da orice pe lume să redevin copil!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MoneyTalks
post 27 May 2018, 11:34
Post #334


-


Group: Members
Posts: 2.712
Joined: 18 April 03
From: Ireland




QUOTE(R19/16v @ 21 May 2018, 13:26)
Si daca nu il cumperi de ce faci test drive?
*


Din placerea de a conduce si alte masini, chiar daca pe durata scurta. Si eu fac test drive cu o masina care imi place, chiar daca nu intentionez sa o cumpar, si dealerul stie de acest lucru. Am facut test drive cu o gramada de masini de la diferiti producatori, doar cei de la Renault au fost neseriosi, m-au aminat cu vreo 3 luni. Cind mi-au scris ca pot sa vin la test drive, era prea tirziu. Dar ma intereseaza si pe mine sa vad cum merge un RS si un Talisman.


--------------------
Lexus ES300H 2020
Religia a aparut cind primul ticalos s-a intilnit cu primul prost

Never underestimate the power of stupidity in large groups
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dri
post 27 May 2018, 16:05
Post #335


Membru autentic


Group: Members
Posts: 281
Joined: 11 December 16
From: Bucuresti




QUOTE(MoneyTalks @ 27 May 2018, 11:34)
Din placerea de a conduce si alte masini, chiar daca pe durata scurta. Si eu fac test drive cu o masina care imi place, chiar daca nu intentionez sa o cumpar, si dealerul stie de acest lucru. Am facut test drive cu o gramada de masini de la diferiti producatori, doar cei de la Renault au fost neseriosi, m-au aminat cu vreo 3 luni. Cind mi-au scris ca pot sa vin la test drive, era prea tirziu. Dar ma intereseaza si pe mine sa vad cum merge un RS si un Talisman.
*


Pai, mai ales daca dealerul stie ca nu intentionezi sa o cumperi, este normal sa nu te trateze cu prioritate, nu crezi?
Pune-te in locul lui - are tot interesul sa prioritizeze test drive-urile in favoarea celor care sunt decisi 70% sa cumpere masina si drive test-ul mai aduce restul de 30%, si nu a celor care vin doar sa se distreze.

Posibilitatea de a face drive test este gandita ca o parte importanta din marketing, care sa stimuleze vanzarile, nu ca pe o cheltuiala pe care si-o asuma dealerul doar ca sa faca pe plac oricarui individ care ii trece pragul.

This post has been edited by Dri: 27 May 2018, 16:11


--------------------
VW Golf 6 1.2 TSI 2012, anterior Renault Megane GT 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RveMO
post 27 May 2018, 16:53
Post #336


Membru autentic


Group: Members
Posts: 902
Joined: 4 July 16




Sunt dealeri care dau masina peste weekend acasa. Stiu persoana care a luat un Opel Astra acasa si l-a testat un weekend, nu i-a placut si a cumparat VW Jetta. Altii ti-o lasa cateva ore. Altii nu iti dau posibilitatea sa faci testdrive si pace.
In vanzari e destul de relativa treaba cu procentul in care o persoana vrea sa cumpere o masina sau nu.


--------------------
Ford Focus 2005
Megane Intense 1.5 dCi EDC 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MoneyTalks
post 27 May 2018, 17:53
Post #337


-


Group: Members
Posts: 2.712
Joined: 18 April 03
From: Ireland




QUOTE(Dri @ 27 May 2018, 15:05)
Posibilitatea de a face drive test este gandita ca o parte importanta din marketing, care sa stimuleze vanzarile, nu ca pe o cheltuiala pe care si-o asuma dealerul doar ca sa faca pe plac oricarui individ care ii trece pragul.
*


Uite ca sint si dealeri care gindesc si dincolo de virful nasului. Daca dupa un drive test iti place masina dar nu intentionezi sa o cumperi (nici nu intentionai de la inceput), ai un prieten sau mai multi carora le povestesti ca ti-a placut masina. Poate unul din ei este interesat in acea masina, sau spune si el unor prieteni de ai lui. Si asa dealerul are sansa sa vinda nu numai o masina, ci poate doua, trei. Asta inseamna sa ai mintea deschisa

Citi din cei ce au facut drive test cu RS l-au si cumparat? Sau citi au avut intentia sa il cumpere inainte de drive test, dar doar au vrut sa il testeze inainte de a-l cumpara?


--------------------
Lexus ES300H 2020
Religia a aparut cind primul ticalos s-a intilnit cu primul prost

Never underestimate the power of stupidity in large groups
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
r_vlad
post 27 May 2018, 22:47
Post #338


---


Group: Members
Posts: 1.266
Joined: 6 September 06
From: Sibiu




Groaznica acceleratia dupa 150 km/h !
M4 RS vs M3 RS
M4 RS vs. Peugeot 308 GTI


--------------------
VW/Tesla Tiguan eHybrid/Model 3 2022/2023
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
papa_mulo
post 28 May 2018, 08:06
Post #339


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.768
Joined: 25 November 07
From: Bucuresti




Mai exact dupa 180 km/h, adica cand se cupleaza vit 5. De acolo incepe sa piarda teren. Vit 5 pare prea lunga iar 6 aproape inutila...buna doar pt mers la consum smile.gif
N-am vazut pana acum genul asta de filme pt varianta cu manuala, sunt curios cum se comporta aceea.

This post has been edited by papa_mulo: 28 May 2018, 08:07


--------------------
Renault Megane Estate 2018 dci90
Megane Sedan dci85 - 2007
Vivaro/Trafic 8+1 dci125 - 2018
Clio 1.2 16v - 2014
---------
Foste:
R11 Spring 1.6D - 1987
Trafic dci115 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
balauru_327
post 28 May 2018, 08:22
Post #340


Membru autentic


Group: Members
Posts: 693
Joined: 27 February 09




Cutia lui RS nu a fost aleasa pentru timpul necesar pana la viteza maxima, iar pe circuit rar si greu treci peste 180km/h cu 280cai, deci de ce sa faca si ultimile trepte pentru acceleratie cand nu ai unde sa te bucuri de ea? Si o accelerare rapida pana la limitare presupune si alte frane, alta racire racire. Sa fim realisti, masina costa 30k euro si are potential serios pentru circuit.
Iar cand esti in trafic doar in DE poti merge fara limita de viteza, in rest 130km/h.


--------------------
dacia supernova 2001 1.4mpi/rapsodie - b-83-dip
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
papa_mulo
post 28 May 2018, 08:49
Post #341


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.768
Joined: 25 November 07
From: Bucuresti




Pt ca nu e masina de croaziera si pt ca...concurenta.
Ce spui tu acolo e valabil pt gt nu pt rs. Cu treptele 5 si 6 mai scurte tot 30k costa masina...

This post has been edited by papa_mulo: 28 May 2018, 08:52


--------------------
Renault Megane Estate 2018 dci90
Megane Sedan dci85 - 2007
Vivaro/Trafic 8+1 dci125 - 2018
Clio 1.2 16v - 2014
---------
Foste:
R11 Spring 1.6D - 1987
Trafic dci115 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Gill_ro
post 28 May 2018, 10:11
Post #342


..Nici paine fara munca, nici munca fara paine..


Group: Members
Posts: 2.349
Joined: 1 February 07
From: Bucuresti




Prima modificare a RS-ului - https://www.autoevolution.com/news/2018-ren...os-125906.html# 320cp!

Si o comparatie intre generatiile RS-ului - https://www.youtube.com/watch?v=bTBh9MTShrU ( cu subtitrare in engleza )


--------------------
Renault Megane II.1 / Megane IV GT /// 2004 Sedan Privilege 1.5 dci / 2017 GT 1.6 dci - = B-006-ILL
Mi-e grea maturitatea, mi-e greu să fiu docil,
Aș da orice pe lume să redevin copil!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MoneyTalks
post 28 May 2018, 11:16
Post #343


-


Group: Members
Posts: 2.712
Joined: 18 April 03
From: Ireland




QUOTE(balauru_327 @ 28 May 2018, 07:22)
Sa fim realisti, masina costa 30k euro si are potential serios pentru circuit.
Iar cand esti in trafic doar in DE poti merge fara limita de viteza, in rest 130km/h.
*


Sa fim realisti, crezi ca in Ro mai ales cine isi ia RS il ia ca sa mearga cu maxim 130 km/h sau pentru circuit?


--------------------
Lexus ES300H 2020
Religia a aparut cind primul ticalos s-a intilnit cu primul prost

Never underestimate the power of stupidity in large groups
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dri
post 28 May 2018, 20:35
Post #344


Membru autentic


Group: Members
Posts: 281
Joined: 11 December 16
From: Bucuresti




QUOTE(MoneyTalks @ 27 May 2018, 17:53)
Uite ca sint si dealeri care gindesc si dincolo de virful nasului. Daca dupa un drive test iti place masina dar nu intentionezi sa o cumperi (nici nu intentionai de la inceput), ai un prieten sau mai multi carora le povestesti ca ti-a placut masina. Poate unul din ei este interesat in acea masina, sau spune si el unor prieteni de ai lui. Si asa dealerul are sansa sa vinda nu numai o masina, ci poate doua, trei. Asta inseamna sa ai mintea deschisa

Citi din cei ce au facut drive test cu RS l-au si cumparat? Sau citi au avut intentia sa il cumpere inainte de drive test, dar doar au vrut sa il testeze inainte de a-l cumpara?
*


Daca exista o singura masina de test pe un areal cu multa cerere in acest sens, este normal ca dealerul sa prioritizeze cumva cererile.
De exemplu, daca este vorba de un partener de business, sau cineva care a cumparat deja o flota de la acel dealer, este normal ca dealerul sa ii puna in coada prioritatilor pe cei care nu vor sa cumpere masina, dar care poate au prieteni care vor fi interesati, sau poate acei prieteni au alti prieteni care poate ar fi interesati.
Chiar nu ai nimic mai bun de facut cu timpul tau decat sa culegi informatii pentru eventualii prieteni care vor fi sau nu interesati de masina?

Apropo de minte deschisa, si de intrebarea ta vizavi de cati care au testat RS si-au cumparat unul.
Acela a fost un eveniment de lansare, iar romanul este atras de evenimentele unde "intrarea este libera" ca musca de rahat.
Si astfel de evenimente aduna oameni de toate categoriile, in proportiile in care se regasesc si in societate.
Drept dovada a faptului ca evenimentul a atras si destui imbecili este faptul ca masina de drive test a fost avariata. Gandeste-te cum da asta intr-un articol de presa. rolleyes.gif

This post has been edited by Dri: 28 May 2018, 20:42


--------------------
VW Golf 6 1.2 TSI 2012, anterior Renault Megane GT 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MoneyTalks
post 28 May 2018, 21:22
Post #345


-


Group: Members
Posts: 2.712
Joined: 18 April 03
From: Ireland




QUOTE(Dri @ 28 May 2018, 19:35)
Daca exista o singura masina de test pe un areal cu multa cerere in acest sens, este normal ca dealerul sa prioritizeze cumva cererile.

Cind mi-am facut programare la drive test primisem un email cum ca se poate face programarea online. Am facut si era vorba in 2 zile, care au devenit 3 luni. Era vorba de un Qashqai, care il vinde dealerul Dacia/Renault. Nu era vorba de o masina cu multa cerere.
QUOTE
este normal ca dealerul sa ii puna in coada prioritatilor pe cei care nu vor sa cumpere masina, dar care poate au prieteni care vor fi interesati, sau poate acei prieteni au alti prieteni care poate ar fi interesati.

Nu e normal deloc. Poate doar in Romania anormalul e ceva firesc. Cind mi-am luat actuala masina, am primit un email sa merg la un drive test cu acest model. M-am dus, mi-a placut, dealerul mi-a facut o oferta la buy back pentru fosta masina care era de nerefuzat si m-am decis in 5 minute sa o schimb cu actuala. Nu regret nici o secunda alegerea facuta.
QUOTE
Chiar nu ai nimic mai bun de facut cu timpul tau decat sa culegi informatii pentru eventualii prieteni care vor fi sau nu interesati de masina?

Eu profit de ORICE ocazie pentru a face un drive test. Ai vreo problema cu asta? In afara de Renault, TOTI ceilalti dealeri s-au oferit imediat sa imi ofere o masina de drive test, chiar daca stiau ca nu o voi cumpara. Ultimul drive test l-am facut cu o Insignia care era deja pregatita de vinzare (deci nu era masina de drive test). Dealerul a avut incredere in mine si a venit cu mine pentru acest test.
QUOTE
Acela a fost un eveniment de lansare, iar romanul este atras de evenimentele unde "intrarea este libera" ca musca de rahat.
Si astfel de evenimente aduna oameni de toate categoriile, in proportiile in care se regasesc si in societate.
Drept dovada a faptului ca evenimentul a atras si destui imbecili este faptul ca masina de drive test a fost avariata. Gandeste-te cum da asta intr-un articol de presa. rolleyes.gif

Sint convins ca se asteptau ca masina sa fie lovita. Citi din cei ce au facut drive testul s-au dus pentru a o testa cum merge ca si masina de oras si nu de curse?

Voi face si eu un drive test cu RS. Nu in Ireland, pentru ca nu se vinde aici (in UK se vinde, deci nu e problema ca la Talisman ca nu o fac cu volanul pe dreapta). Nu ma grabesc, mai este timp, masina de abia a aparut pe piata.

Ca fapt divers, cind te inscrii la un drive test conteaza enorm ce masina detii. In functie de asta un dealer te respinge sau te accepta.


--------------------
Lexus ES300H 2020
Religia a aparut cind primul ticalos s-a intilnit cu primul prost

Never underestimate the power of stupidity in large groups
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mars
post 28 May 2018, 21:24
Post #346


meow or never


Group: Moderatori
Posts: 7.257
Joined: 22 January 04




Am avut invitatie, m-am inscris si... am preferat sa beau bere in parc.


--------------------
Mercedes-AMG A 35 (2023)
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dri
post 28 May 2018, 21:42
Post #347


Membru autentic


Group: Members
Posts: 281
Joined: 11 December 16
From: Bucuresti




@MoneyTalks: nu am niciun motiv pentru care sa continui discutia in contradictoriu, in primul rand pentru ca suntem largely offtopic.

Imi dau seama ca punctul tau de vedere este fundamentat intr-o cultura diferita de cea romaneasca.

Tin doar sa mentionez - ca si replica la mentiunea ta - faptul ca, in momentul in care un roman se aboneaza la un drive test, este in stare fara nicio rusine sa declare in formularul online ca masina sa actuala este un Mercedes 300 SLR 1955.

De aceea in Romania credibilitatea datelor introduse de candidatul la drive test este minima, si nu poti sa ai pretentia ca selectia si prioritizarea pentru drive test sa se faca dupa aceleasi criterii - Romania vs Irlanda.


--------------------
VW Golf 6 1.2 TSI 2012, anterior Renault Megane GT 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MoneyTalks
post 29 May 2018, 00:18
Post #348


-


Group: Members
Posts: 2.712
Joined: 18 April 03
From: Ireland




QUOTE(Dri @ 28 May 2018, 20:42)
in Romania credibilitatea datelor introduse de candidatul la drive test este minima, si nu poti sa ai pretentia ca selectia si prioritizarea pentru drive test sa se faca dupa aceleasi criterii - Romania vs Irlanda.
*


Imi pare rau ca s-a ajuns la acest nivel de credibilitate in Romania. Mai bine bem o bere cind ne intilnim, cum nu am facut cu Mars cind ne-am intilnit (am venit cu masina la intilnirea cu el)

Ca sa fiu on topic, eu tot vreau sa fac un drive test cu RS. Vreau sa vad daca este asa cum e descrisa in acest topic: nervoasa, eleganta, comoda etc. Mai astept pina o sa treaca euforia masinii noi.


--------------------
Lexus ES300H 2020
Religia a aparut cind primul ticalos s-a intilnit cu primul prost

Never underestimate the power of stupidity in large groups
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mars
post 29 May 2018, 06:01
Post #349


meow or never


Group: Moderatori
Posts: 7.257
Joined: 22 January 04




Eu tot din cauza aglomeratiei nu m-am mai dus la test drive. Mi-am adus aminte cum a fost cu GT-ul si mi-a trecut orice chef.


--------------------
Mercedes-AMG A 35 (2023)
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pishky
post 29 May 2018, 06:02
Post #350


rca Naspa


Group: Members
Posts: 3.517
Joined: 26 January 11
From: Constanta




QUOTE(MoneyTalks @ 28 May 2018, 21:22)
Citi din cei ce au facut drive testul s-au dus pentru a o testa cum merge ca si masina de oras si nu de curse?


Ca fapt divers, cind te inscrii la un drive test conteaza enorm ce masina detii. In functie de asta un dealer te respinge sau te accepta.
*




ehm , eu am testat-o ca masina de oras/ zi cu zi / concedii / o talpa ocazionala.
in formular am scris actuala masina (un reno vechi) si cea pe care am achizitionat-o acum aproape un an fix de la acest dealer.
si e tentant RS-ul cand vom schimba actuala laguna.
daca se va schimba din cauze normale (nu accident) va fi schimbata cu hatch temperamental.
daac se va schimba din motive de accident se va schimba cu ceva mare / greu / tanc.


--------------------
Reno, dizel, ca nu-mi permit o benzina
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
madhorsefuzzy
post 29 May 2018, 07:04
Post #351


Membru


Group: Members
Posts: 4.191
Joined: 9 May 05
From: Bucuresti




Adica astepti soarta? Divinitatea? smile.gif


--------------------
Laguna Grandtour 2011 4Control 2.0dci 200cp+ / Honda Insight Hybrid 2010 stock
"Vei invata sa conduci cand vei sti sa te feresti de prosti, nu cand vei sti legea!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cuki46
post 29 May 2018, 08:29
Post #352


Membru autentic


Group: Members
Posts: 537
Joined: 3 February 13




Cine vrea sa mearga la Test Drive cu o masina pe care nu vrea neaparat sa o cumpere este liber sa faca asta. Pana la urma conteaza experienta si relatia ce se poate cladi cu acel dealer. Mergi la niste Open Days, si poate iti ajunge marca respectia pe radar. Sunt extrem de multi oameni care nu rasfoiesc reviste auto, nu se uita la noutatiile de pe piata iar pe strada nu intorc capul dupa marca x sau y. Te mai lovesti si de preconceptiile oameniilor asupra unor marci sau asupra producatoriilor dintr-o tara anume.

Prin genul acesta de evenimente, plasate in locuri publice cu mult vad...targetul importatorului este fix profilul "habarnistului" sau "amatorului de gratis", care altfel nu ar fi trecut pragul showroomului. Oamenii sunt momiti, si chiar daca nu au bani de RS poate cumpara alt model.



--------------------
2017 MB C220 / 2012 Fluence 2012
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
silvanu96
post 29 May 2018, 12:05
Post #353


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.798
Joined: 21 April 15
From: Ploiesti




"Groaznica acceleratia dupa 150 km/h !"
Parerea mea:
1. din diferenta de cilindree;
2. din caroserii diferite (desene).


--------------------
Renault Megane 3 2009 Hatch 1.5 dCI 78kw - PH__CSR
Duster Laureate 2016, 1.5dci 4wd.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pishky
post 29 May 2018, 14:29
Post #354


rca Naspa


Group: Members
Posts: 3.517
Joined: 26 January 11
From: Constanta




QUOTE(madhorsefuzzy @ 29 May 2018, 07:04)
Adica astepti soarta? Divinitatea? smile.gif
*


nu neaparat, dar nu imi convine sa iau bani de pufuleti pe asta, motiv pt care aman decizia.


--------------------
Reno, dizel, ca nu-mi permit o benzina
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mircea_aq
post 30 May 2018, 22:39
Post #355


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.884
Joined: 13 October 06






--------------------
Megane Estate GT Rouge Flamme
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Flatron
post 3 Jun 2018, 19:14
Post #356


Membru


Group: Members
Posts: 551
Joined: 10 September 15




N-am știut dacă să postez la GT sau RS... În special @vladof sau cine mai spunea că ezită cutia să schime din I în II la GT. Ceva de genul face și la voi? video - că, dacă da, nu mi-aș face griji, ezitări precum genul din video am mai văzut și la alte automate.


--------------------
Renault Megane GT 2018 205CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
speedman
post 3 Jun 2018, 21:18
Post #357


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.459
Joined: 21 April 07




Dar unde ai vazut tu in clipul asta, ca ezita cutia?


--------------------
Smart eq forfour 2019
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Flatron
post 3 Jun 2018, 22:04
Post #358


Membru


Group: Members
Posts: 551
Joined: 10 September 15




Stă o perioadă agățat acolo, ziceau și unii prin comment-uri, dar am mai văzut comportament de genul și la alte mașini.


--------------------
Renault Megane GT 2018 205CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dri
post 3 Jun 2018, 22:36
Post #359


Membru autentic


Group: Members
Posts: 281
Joined: 11 December 16
From: Bucuresti




QUOTE(Flatron @ 3 Jun 2018, 19:14)
N-am știut dacă să postez la GT sau RS... În special @vladof sau cine mai spunea că ezită cutia să schime din I în II la GT. Ceva de genul face și la voi? video - că, dacă da, nu mi-aș face griji, ezitări precum genul din video am mai văzut și la alte automate.
*


La mine sta mult mai mult pana sa schimbe (aprox 1 secunda in plus in care sta turata la maxim si nu schimba pare o vesnicie) - in clipul tau chiar schimba imediat.


--------------------
VW Golf 6 1.2 TSI 2012, anterior Renault Megane GT 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Flatron
post 3 Jun 2018, 22:38
Post #360


Membru


Group: Members
Posts: 551
Joined: 10 September 15




Asta eram curios, danke.


--------------------
Renault Megane GT 2018 205CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
35 Pages « < 10 11 12 13 14 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 18th April 2024 - 19:28
Dacia