Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Sfat achizite

liviudavid
post 30 Jan 2014, 12:45
Post #1


Membru


Group: Members
Posts: 135
Joined: 7 March 08
From: Bucuresti




Salut, ce parere aveti de masina din anuntul de mai jos:

http://www.autovit.ro/renault-clio-C31922329.html

Timisoara e cam departe de Bucuresti, are sens sa fac un drum pana acolo?


--------------------
Renault Laguna II 2004 - -
Renault Laguna 2 Privilege 1.9 dCi 120cp 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
espacern
post 30 Jan 2014, 13:21
Post #2


ART-ist


Group: Moderatori
Posts: 17.599
Joined: 14 August 09
From: Mihalaya




Inainte sa pleci spre Timisoara calculeaza taxa....la CVA CO2 e mare!

@+


--------------------
. . . - .
RENAULT are mistere pe care OMUL nu va reusi niciodata sa le afle!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pepelutza
post 30 Jan 2014, 13:52
Post #3


Membru autentic


Group: Members
Posts: 463
Joined: 17 November 10
From: brasov




Facand abstractie de taxa , masina avand si esp si tempomat , jante aliaj, scaune incalzite si faruri adaptive ( parca se cheama )deci o configurare f.ok , dupa mine este chiar ieftina ....daca nu are vicii ascunse si km ar fi sa zicem reali (??)
Ai calculat cat este taxa ?


--------------------
Renault Clio 3 2007 , dynamique 1,6 , 16v 110 CP - BV-10---S
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 30 Jan 2014, 13:58
Post #4


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti




liviudavid ne "luptam" pe aceleasi masini laugh.gif

931 de euro taxa de mediu wacko.gif

This post has been edited by rtBK: 30 Jan 2014, 14:01


--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
espacern
post 30 Jan 2014, 14:03
Post #5


ART-ist


Group: Moderatori
Posts: 17.599
Joined: 14 August 09
From: Mihalaya




QUOTE(pepelutza @ 30 Jan 2014, 14:52)
masina avand si...si...si...deci o configurare  f.ok

Vanzatorul complecteaza niste posibile "dotarii" cand posteaza anuntul dar de multe ori acestea nu se regasesc si pe masina....doar se "ingraja porcul"

@+


--------------------
. . . - .
RENAULT are mistere pe care OMUL nu va reusi niciodata sa le afle!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Concord
post 30 Jan 2014, 14:05
Post #6


Membru


Group: Members
Posts: 149
Joined: 19 April 13
From: Bucuresti




trebuie avut in vedere ca nu toate masinile arata ca in poze. Drumul, taxa..sunt multe de luat in vedere. Oricum in Arad si Timisoara masinile sunt mai ieftine dar nu neaparat cele mai bune. Am un prieten care a luat masina de acolo, neinscrisa, cu tot tacamul de optiuni si a ajuns sa bage destui bani in ea.


--------------------
Renault Megane 2010
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 30 Jan 2014, 14:06
Post #7


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti






--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pepelutza
post 30 Jan 2014, 14:26
Post #8


Membru autentic


Group: Members
Posts: 463
Joined: 17 November 10
From: brasov




QUOTE(Concord @ 30 Jan 2014, 14:05)
trebuie avut in vedere ca nu toate masinile arata ca in poze. Drumul, taxa..sunt multe de luat in vedere. Oricum in Arad si Timisoara masinile sunt mai ieftine dar nu neaparat cele mai bune. Am un prieten care a luat masina de acolo, neinscrisa, cu tot tacamul de optiuni si a ajuns sa bage destui bani in ea.
*




Corect si adevarat dar eu m-am referit la cazul de fata si luand de bune optiunile marcate. Second hand este un risc asumat , daca ar fi bani de noua probabil ca si-ar lua noua dar asa ......


--------------------
Renault Clio 3 2007 , dynamique 1,6 , 16v 110 CP - BV-10---S
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
liviudavid
post 30 Jan 2014, 14:30
Post #9


Membru


Group: Members
Posts: 135
Joined: 7 March 08
From: Bucuresti




Arata foarte bine dar e mai scumpa si tot neinmatriculata. Daca erau si ei mia aproape de Buc mergeau vazute dar sa mergi pana la Timisoara si sa vezi ca nu e ok nu prea e ok sad.gif


--------------------
Renault Laguna II 2004 - -
Renault Laguna 2 Privilege 1.9 dCi 120cp 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 30 Jan 2014, 14:34
Post #10


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti




Mie imi pare rau ca am ratat un Clio 3 1.2 TCE la 4300 de euro parca. Or sa mai vina si altele


--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pepelutza
post 30 Jan 2014, 14:35
Post #11


Membru autentic


Group: Members
Posts: 463
Joined: 17 November 10
From: brasov




....or sa mai vina si altele..... vorba romanului rabdare si tutun biggrin.gif


--------------------
Renault Clio 3 2007 , dynamique 1,6 , 16v 110 CP - BV-10---S
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Alexul
post 30 Jan 2014, 14:36
Post #12


Membru autentic


Group: Members
Posts: 575
Joined: 10 October 13
From: Bucuresti




Am luat eu laguna 1 ph2 de la Timisoara si este ok. Si vanzatorul si masina. Nu am luat masina dupa care m am dus ptr ca nu arata foarte ok (chiar daca in poze arata bine) M am dus intr un parc auto de pe acolo, am cautat si pe net in zona si am vazut cam 8 lagune. Din 8 am plecat cu un break, visiniu foarte ok si impecabil chiar daca are 15 ani!
Am plecat cu trenul la cuseta, 150 lei biletul si la ora 7 parca am fost acolo. Benzina la intors a costat cam 260 lei .

This post has been edited by Alexul: 30 Jan 2014, 14:37


--------------------
Renault Laguna 1998 - GPL Tomasetto Stag 4 Q-box
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 30 Jan 2014, 14:38
Post #13


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti




liviudavid, daca esti pus pe drumuri lungi mi-a mai atras atentia masinuta asta

http://mercador.ro/oferta/renault-clio-200...html#5e4f5cd664


--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AndreiMR
post 30 Jan 2014, 14:41
Post #14


Membru alfist


Group: Members
Posts: 3.808
Joined: 15 January 09
From: Pitesti




Mai bine ati cauta una din Romania, cu istoric complet, decat una adusa de afara. Un clio diesel, si estate, e foarte probabil sa fi fost folosit ca masina de flota. Si, in cazul asta, un kilometraj real sare bine de 200 k. Scadeti cam 1000, 1500 de euro din pretul cu care vinde samsarul masina adusa (adica profitul lui+costurile cu adusul) si vedeti cat a dat pe ea. Apoi intrati de mobile.de sau autoscout si vedeti ce fel de clio e pe afara 2000-2500 de euroi biggrin.gif Sansa sa nimeriti unul ok exista, dar e foarte mica, raportata la riscul de a cumpara o masina cu km dati inapoi, neintretinuta, sau lovita grav.


--------------------
2018 Mazda 3 G120 Challenge
2015 Land Rover Discovery Sport TD4 SE
2008 Mazda 2 TE
EX: Clio III dci Dynamique/Mazda CX-7 Revolution/ Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 30 Jan 2014, 14:43
Post #15


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti




Depinde de noroc 1.2 tce-ul ala care nu a fost adus in romania pe canalul oficial, avea ~40.000 km si am verificat si istoricul. S-a dat in 5 zile, banuiesc ca masinile bune nu stau prea mult la vanzare blush.gif

This post has been edited by rtBK: 30 Jan 2014, 14:43


--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AndreiMR
post 30 Jan 2014, 14:49
Post #16


Membru alfist


Group: Members
Posts: 3.808
Joined: 15 January 09
From: Pitesti




Pe autovit masinile bune si la pret rezonabil sunt foarte rare, si samsarii le "ataca" imediat. Iti trebuie intr-adevar o doza mare de noroc. Din pacate, pentru Clio, piata e stricata de samsari care aduc masini de afara, masini care au fost folosite pentru marfa (dci albe in 3 usi, in general) sau pentru flote, la preturi derizorii. Zic din pacate din postura posesorului de Clio, care va dori la un moment dat sa o vanda smile.gif


--------------------
2018 Mazda 3 G120 Challenge
2015 Land Rover Discovery Sport TD4 SE
2008 Mazda 2 TE
EX: Clio III dci Dynamique/Mazda CX-7 Revolution/ Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Concord
post 30 Jan 2014, 14:51
Post #17


Membru


Group: Members
Posts: 149
Joined: 19 April 13
From: Bucuresti




QUOTE(Alexul @ 30 Jan 2014, 14:36)
Am luat eu laguna 1 ph2 de la Timisoara si este ok. Si vanzatorul si masina. Nu am luat masina dupa care m am dus ptr ca nu arata foarte ok (chiar daca in poze arata bine) M am dus intr un parc auto de pe acolo, am cautat si pe net in zona si am vazut cam 8 lagune. Din 8 am plecat cu un break, visiniu foarte ok si impecabil chiar daca are 15 ani!
Am plecat cu trenul la cuseta, 150 lei biletul si la ora 7 parca am fost acolo. Benzina la intors a costat cam 260 lei .
*




Si ai facut foarte bine. Daca tot pleci hotarat sa cumperi masina, alegi cateva anunturi bune inainte. Sa pleci, doar pentru o masina, la distanta mare de casa e o prostie.


QUOTE(Synyster @ 30 Jan 2014, 14:49)
Pe autovit masinile bune si la pret rezonabil sunt foarte rare, si samsarii le "ataca" imediat. Iti trebuie intr-adevar o doza mare de noroc. Din pacate, pentru Clio, piata e stricata de samsari care aduc masini de afara, masini care au fost folosite pentru marfa (dci albe in 3 usi, in general) sau pentru flote, la preturi derizorii. Zic din pacate din postura posesorului de Clio, care va dori la un moment dat sa o vanda  smile.gif
*




Ai dreptate. Samsarii urmaresc site-urile de profil si cand apare ocazia cumpara imediat. Sa va dau un exemplu: Acum 1 an o ruda dorea sa vanda masina urgent urgent. Ii zic sa lase din pret de la inceput cu 100-200 euro sub media de atunci. Rezultat? A pus masina la vanzare la 10 a.m. si a vandut-o la 2 p.m. Ulterior am gasit masina repusa la vanzare cu 500 euro in plus. Cumparatorul era bineinteles tuciuriu biggrin.gif

This post has been edited by Concord: 30 Jan 2014, 14:59


--------------------
Renault Megane 2010
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 30 Jan 2014, 14:53
Post #18


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti




Ies in evidenta masinile de flota... nu cred ca ai de ce sa iti faci grji. Un alt exemplu de clio interesant, dar probabil cu taxa neachitata

http://mercador.ro/oferta/schimb-cu-picass...html#9df2215af9

Ce parere ai? smile.gif


--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AndreiMR
post 30 Jan 2014, 15:57
Post #19


Membru alfist


Group: Members
Posts: 3.808
Joined: 15 January 09
From: Pitesti




Volanul si schimbatorul sunt tare ciudate. Se cojeste volanul, ok, dar ala e in ultimul hal. Arata ca un volan negru cu airbagul schimbat, capacul trebuia sa fie in aceeasi culoare. Ciudata rau blink.gif


--------------------
2018 Mazda 3 G120 Challenge
2015 Land Rover Discovery Sport TD4 SE
2008 Mazda 2 TE
EX: Clio III dci Dynamique/Mazda CX-7 Revolution/ Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mareshal
post 30 Jan 2014, 16:54
Post #20


Membru incepator


Group: Members
Posts: 67
Joined: 29 July 13




Ca posesor de clio 3 de 5 luni, luat la 68k km, intretinut ok, iti dau un sfat: cauta alta masina.

Plus ca aia de pe mercador are volanul schimbat, probabil nici nu mai are airbag-uri frontale.


--------------------
Renault Clio 3 Dinamique 2008, 1.5dci
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AndreiMR
post 30 Jan 2014, 17:38
Post #21


Membru alfist


Group: Members
Posts: 3.808
Joined: 15 January 09
From: Pitesti




Ce te-a nemultumit la clio?

Eu o am de 5 ani, si 83 k km, si sunt multumit de ea. In afara de obisnuitele revizii, am schimbat doar culisele de la etriere si pivotul pe partea dreapta. Consuma putin, e destul de confortabila, dotarile sunt multumitoare, se conduce usor, costurile de intretinere nu sunt exagerate...nu e o masina rea. Ok, la mine pe garantie s-au schimbat ceva pe la ambreiaj si alternatorul, dar am o maaare banuiala ca n-a fost de fapt vina masinii. La cat a costat, si gandind rational, fara pretentii de premium sau sportivitate, mi-e greu sa cred ca gaseam o alternativa mai buna.

Si la SH un Clio bine intretinut eu zic ca e o varianta foarte buna. Masina e fiabila daca s-a avut grija de ea, iar preturile au ajuns foarte jos.



--------------------
2018 Mazda 3 G120 Challenge
2015 Land Rover Discovery Sport TD4 SE
2008 Mazda 2 TE
EX: Clio III dci Dynamique/Mazda CX-7 Revolution/ Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 30 Jan 2014, 18:36
Post #22


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti




Alta varianta ar fi sa merg pe symbol, insa vreau si ESP biggrin.gif


--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AndreiMR
post 30 Jan 2014, 19:18
Post #23


Membru alfist


Group: Members
Posts: 3.808
Joined: 15 January 09
From: Pitesti




ESP pe Clio 3 din Romania nu prea ai sanse sa gasesti. Nu cred ca a fost nici macar optional. Cel putin in 2008 nu era


--------------------
2018 Mazda 3 G120 Challenge
2015 Land Rover Discovery Sport TD4 SE
2008 Mazda 2 TE
EX: Clio III dci Dynamique/Mazda CX-7 Revolution/ Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristi BRN
post 30 Jan 2014, 19:43
Post #24


Membru incepator


Group: Members
Posts: 83
Joined: 11 July 13




ma scuzati ca intervin si eu, dar am vazut niste afirmatii gen decojit la volan, eu am achizitionat un clio din 2007 1,4 16v , masina daca o vezi cum arata acuma nu dai 2 bani pe ea, dar luata la un pret foarte mic, imi permit sa dau 300 de lei pt imbracat volan si schimbator intr-o piele noua, vopsit bara fata+spate, manere,capace oglinzi si restu polish profesional, investitie de 300 de euro, deci un total de 400 de euro investiti ( masina am luat-o cu 3200, dar tipul cerea 4200 in luna iunie, si iti poti da seama cat am scazut incat daca investesc 400 de euro, inca mai ramane mult pana la 4000-sa zicem ), partea mecanica e ok, revizii numai la reprezentanta. daca sti sa negociezi si observi ca mecanic e ok, merita sa o iei mai "sifonata" punand accent pe faptul ca trebuie revopsita. Bag mana in foc ca acum daca pun masina pe mercador nu se uita nimeni la ea, dar in primavara cand ma apuc de partea estetica, jante, gume, polish si vopsit ce trebuie vopsit, va face cu ochiu' la oricine, deci gandeste-te la achizitie sa fie buna partea tehnica-mecania, mai putin cea estica!

This post has been edited by cristi BRN: 30 Jan 2014, 19:45


--------------------
. . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AndreiMR
post 30 Jan 2014, 20:00
Post #25


Membru alfist


Group: Members
Posts: 3.808
Joined: 15 January 09
From: Pitesti




Pai masina din poza respectiva parea sa aiba schimbat volanul. La cele cu volan crem se vede intr-adevar urat cand se rupe "pielea" care il imbraca, dar nu asa. Deci problema ei cred ca era o reparatie facuta pe genunchi dupa un accident cu airbag sarit, nu o simpla decojire a volanului.


--------------------
2018 Mazda 3 G120 Challenge
2015 Land Rover Discovery Sport TD4 SE
2008 Mazda 2 TE
EX: Clio III dci Dynamique/Mazda CX-7 Revolution/ Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
alex7902
post 10 Feb 2014, 16:00
Post #26


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: 10 February 14




Dragii mei posesori de Renault Clio sau de oricare model Renault! Sunt (nefericitul) posesor al marcii Renault Clio III, achizitionata noua din reprezentanta Renault Constanta. An fabricatie 2007. Motor 1,5 dci. Kilometraj 61000 km. Am ales sa ma inscriu pe acest forum pentru a plasa acest prim si ultim anunt pe care il recomand cu caldura a fi citit de toti cei care vor sa achizitioneze in curand aceasta marca si implicit acest model. Nu vreau sa fac anti-reclama, doar vreau sa aduc la cunostinta eventualilor posibili cumparatori problemele cu care ma confrunt cu aceasta masina!
La nici 1000 km parcursi de la achizitionarea acestui model am avut probleme in sensul ca a trebuit sa o bag in service. Problema... mesajul TOP UP OIL LEVEL. Mi s-a spus de la reprezentanta(inca era in garantie) ca asa se intampla de obicei in perioada de rodaj! AHA... a trebuit sa o bag in service deoarece pana la 2000 de km m-am saturat sa tot completez cu ulei si sa vad pete sub caroseria motorului! Bineinteles ca mi-au inlocuit niste piese(nu ma intrebati ce piese pt. ca in primul rand nu mi le-au returnat pe cele "inlocuite" si in al 2-lea rand nu m-au lasat sa intru in service - politica firmei -).
La 59000 km probleme cu injectia!!! Mesaj in bord - INJECTION FAILED!!! - va rog sa ma credeti, am alimentat numai din OMV si ROMPETROL!!! Avand in vedere ca nu mai era in garantie, am mers la un service privat pt. o diagnosticare... kit-ul pompei de injectie si un injector... total 5000 lei cu tot cu manopera!(pilitura in filtru de combustibil si in rezervor)
Dupa 1500 km parcursi de la reparatie, al 2-lea injector... schimbat pastila din cap, 500 lei.
Va mai zic? Asa zisa piele dupa volan si schimbator exfoliata!!! Materialul care acopera consola frontala, cea unde este amplasat radio-cd-ul se exfoliaza!!! Sa nu-mi spuneti acum ca este cauza razelor solare sau a caldurii excesive, am vazut masini super bronzate biggrin.gif (in special cele nemtesti care va rog sa ma iertati, dar nu au nici pe drk)
Incuietoarea de la portbagaj... PRAF!!! m-am saturat sa o tot strang, abia daca mai pot inchide usa!!! La orice hop sau groapa scoate un sunet sacaitor!
Vopseaua de ultima generatie radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif la orice mic gainat de pasare se pateaza, daca nu, iti infloreste cum am avut eu "norocul"!
Imi pare rau, asi dori sa scriu ceva si despre punctele forte ale masinii, dar nu-mi gasesc cuvintele huh.gif
In concluzie, daca vreti sa achizitionati aceasta marca, mai ganditi-va inca o data, sau mergeti cu un taximetrist care poseda acest tip de autoturism si-mi veti da dreptate.
IN INCHEIERE, DACA-MI PERMIT DOMNIILE VOASTRE, UN MESAJ: NEMTII FAC MASINI IAR FRANCEZII FAC VIN! VA PUP SI SA AVETI PARTE DE DRUMURI BUNE!


--------------------
renaul clio III 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mircea_aq
post 10 Feb 2014, 16:31
Post #27


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.875
Joined: 13 October 06




Ai luat-o de noua in 2007, si ai gasit forumul... sapte ani mai tarziu.... interesant.

QUOTE
mai ganditi-va inca o data, sau mergeti cu un taximetrist care poseda acest tip de autoturism


Aia e, doamne ajuta, nu uita urmatoarea s-o duci la popa s-o sfiinteasca, sa te fereasca de necazuri laugh.gif


--------------------
Megane Estate GT Rouge Flamme
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pepelutza
post 10 Feb 2014, 16:43
Post #28


Membru autentic


Group: Members
Posts: 463
Joined: 17 November 10
From: brasov




@ mircea_aq cam ai dreptate............urmatoarea aia nemteasca ?smile.gif)

This post has been edited by pepelutza: 10 Feb 2014, 16:44


--------------------
Renault Clio 3 2007 , dynamique 1,6 , 16v 110 CP - BV-10---S
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AndreiMR
post 10 Feb 2014, 17:57
Post #29


Membru alfist


Group: Members
Posts: 3.808
Joined: 15 January 09
From: Pitesti




QUOTE(alex7902 @ 10 Feb 2014, 16:00)
IN INCHEIERE, DACA-MI PERMIT DOMNIILE VOASTRE, UN MESAJ: NEMTII FAC MASINI IAR FRANCEZII FAC VIN! VA PUP SI SA AVETI PARTE DE DRUMURI BUNE!
*



Altu care si-a luat Reno si sufera ca n-are nemteasca blush.gif Iti recomand un VW 2.0 TDI PD din seriile cu probleme, sau un VW cu 1.2 sau 1.4 TSI cu distributia pe lant. Sau poate te coafeaza un BMW 320d E90, sau un Mercedes E220 CDI, generatia precedenta. Sa vezi ce masini fac si nemtii.

Daca ai avut tu ghinion cu o masina frantuzeasca, nu inseamna ca toate sunt proaste. La fel cum nu toate masinile nemtesti sunt bune. Romanisme, deh blush.gif

This post has been edited by Synyster: 10 Feb 2014, 17:58


--------------------
2018 Mazda 3 G120 Challenge
2015 Land Rover Discovery Sport TD4 SE
2008 Mazda 2 TE
EX: Clio III dci Dynamique/Mazda CX-7 Revolution/ Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 10 Feb 2014, 18:35
Post #30


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti




Sa nu uitam opel corsa sau opel astra cu maretul 1.7 de care toti ajung sa se planga.

Orice model are bubele lui, acum fiecare sa se gandeasca cu care poate sa traiasca sau nu smile.gif)


--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2 Pages  1 2 >
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 29th March 2024 - 01:58
Dacia