Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

414 Pages < 1 2 3 4 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Accidente, Cu Renault si nu numai, ale noastre sau ale altora

SwatKat
post 3 Sep 2008, 08:40
Post #31


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.087
Joined: 22 June 04
From: eterna si fascinanta RO




Aseara m-am enervat si eu... eram in parcare intre blocuri, pe straduta.. din fata un card de copii, unii cu role, altii cu biciclete... veneau spre mine.. eu cu 5kmh... opresc ca sa treaca, ca deh, tin minte cum era sa fii copil... penultimul copil discuta aprins cu 2 fete pe role si doar ce il vad ca trage de ghidon spre aripa mea.. parca nu eram acolo... a pus ceva frana, da s-a oprit in mine...
Si iaca iar o dunguta pe spoiler...nu se vede decat foarte greu da..

Si pe urma tot el: n-am facut eu nimic, eu m-am oprit inainte sa intru... simteam cum ma apuca pandaliile... i-am cerut telefonul parintilor, just in case... Pana la urma i-am batut obrazul, oricum i-am zis ca n-are nimic, da doamne-fereste merge asa pe strada si intra sub rotile unei masini...

Ailalti cu care era, radeau de el si ziceau: pai daca se uita dupa fete...

Bottom line: am acum 2 zgarieturi mici, simetrice in fata pe spoiler si inca o harsaiala pe bandoul spate, nu stiu de unde. Da nici ca mai imi pasa.... deja m-am relaxat si ajung sa ma bucur ca am numai atatea...


--------------------
Skoda O3 FL 1.4TSI DSG 2017
Ex -M2.2, 1.5/100
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AIX
post 3 Sep 2008, 08:57
Post #32


quite a regular


Group: Members
Posts: 604
Joined: 21 October 04
From: Bucuresti




QUOTE(blak2oo8 @ 3 Sep 2008, 06:33)
referitor la clipul postat de adrian mgn:

ce sa le ceri? skoda driver? germany rulzz ! tdii ruleezzz more!! JA! ja!  radmasa.gif
*




Sunt convins ca reno conduc doar liiceni si patapievici. huh.gif


--------------------
. . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Axe
post 3 Sep 2008, 09:12
Post #33


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.669
Joined: 24 February 08




in afara faptului ca m-a pupat ieri un volvo in foond, si si-a spart botul, nimic interesant la mine: doar o zgarietura pe spoiler, rezistent megan1 !!!!!
va prezint un accident in localitatea 2mai, in august, usa stg spate a scapat ! blush.gif

This post has been edited by Axe: 3 Sep 2008, 09:25

Attached thumbnail(s)
2_MAI_2008__12_.JPG ( Size: 599.89k ) Number of downloads: 704
2_MAI_2008__13_.JPG ( Size: 691.32k ) Number of downloads: 748
2_MAI_2008__14_.JPG ( Size: 620.3k ) Number of downloads: 714
2_MAI_2008__15_.JPG ( Size: 629.94k ) Number of downloads: 704


--------------------
Renault Megane 1.5dci, 2013, 90CP inca vii...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Flamingo
post 3 Sep 2008, 09:18
Post #34


Membru "SPARKY Team"


Group: Banned
Posts: 1.064
Joined: 20 February 06
From: Bucuresti




@AIX, daca nu postezi despre accidente, cred ca din punct de vedere al regulamentului acestui forum, esti off topic rau de tot. Aces topic a fost creat cu alt scop, nu sa faci bascalie.

@Cristianxxl... Din cate stiu eu, esti ditamai omul... (vezi aici altercatia cu soferul de camion povestita de tine in urma cu cateva luni) tongue.gif Care a fost reactia ta ? Te-ai "dat" un pic la om ? icon_mrgreen.gif Oricum, imi pare rau de masina...

Ref. la neamuri... era o vorba... Prietenii ti-i alegi, rudele ti le da Dumnezeu. N-am ce le face. Trec usor cu vederea peste acest mic accident pus pe seama stresului sotiei, din cauza ca rudele venite la Bucuresti, nu au venit pentru distractie, ci pentru ca un copil de-al lor are un hematom pe creier din cauza caruia i-a paralizat o mana. sad.gif


--------------------
HYUNDAI i10, full options 2008
A fost o data ca niciodata un Renault Clio DCI din 2004, full options, care s-a transformat intr-o zi de aprilie, in teren pentru casa...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AIX
post 3 Sep 2008, 11:00
Post #35


quite a regular


Group: Members
Posts: 604
Joined: 21 October 04
From: Bucuresti




@Flamingo - nici nu faceam bascalie; vorbeam serios. Probabil nu a fost facut topicul nici pentru exprimarea nemultumirilor vis-a-vis de nevasta si rude. Accidente ziceai, nu?


--------------------
. . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Flamingo
post 3 Sep 2008, 11:23
Post #36


Membru "SPARKY Team"


Group: Banned
Posts: 1.064
Joined: 20 February 06
From: Bucuresti




Da, accidente, dar nici nu poti sa relatezi precum agentul de politie. Normal ca mai strecori si altele pe langa intamplare... In fine, daca am exagerat, scuze...


--------------------
HYUNDAI i10, full options 2008
A fost o data ca niciodata un Renault Clio DCI din 2004, full options, care s-a transformat intr-o zi de aprilie, in teren pentru casa...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
UXE
post 3 Sep 2008, 11:46
Post #37


Modelator


Group: Members
Posts: 6.727
Joined: 21 June 06
From: Bucuresti




prefer mii de zgarieturi pe masina ..decat tabla indoita smile.gif


--------------------
Renault Symbol 2006 1.4 8v - UXE
Subaru Forester 2.5 XT - 230 CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristianxxl
post 3 Sep 2008, 14:15
Post #38


flower power


Group: Members
Posts: 1.339
Joined: 31 July 07
From: Otopeni




QUOTE(Flamingo @ 3 Sep 2008, 09:18)

@Cristianxxl... Din cate stiu eu, esti ditamai omul... (vezi aici altercatia cu soferul de camion povestita de tine in urma cu cateva luni) tongue.gif Care a fost reactia ta ? Te-ai "dat" un pic la om ?  icon_mrgreen.gif Oricum, imi pare rau de masina...

*


Pai pe ala cu solenta alba , nu l-am prins a fugit.Cel care m-a lovit din spate era un pusti de 21 de ani, dar care a vazut solenta si spune ca a frinat in acelasi timp cu mine (inclin sa cred ca se inseala), el dealtfel a si intrat pe contrasens in incercarea disperata de a ma evita.
La ce soc am suferit la impact cred ca avea ceva viteza in momentul accidentului.Eu eram cu capul pe geam si ma uitam dupa nr celui cu solenta, cind am fost lovit si m-am lovit si eu nitel.
M-am dat jos, copilul era si el pe linga masina, a zis ca a frinat dar ca nu i s-a opit masina.I-am spus ca mergem la politie, a fost de acord si dupa 6 ore, ne-am despartit intinzindu-i mina.
Daca apucam sa ma dau jos din masina probabil ca ma omora.Cu toate astea , il consider autor moral pe ala cu solenta alba, care a si fugit.Copilul cu Corsa a avut ghinion sau nu a fost atent, sau nu a avut reflex , nu stiu, dar eu personal nu i-am zis o vorba rea, era si asa amarit ca de-abia isi facuse si el masina , lovit de unul care a trecut pe rosu, air in cazul meu...eu o fac pe asigurarea lui , iar el...ramine cu paguba.Era cazul sa ma dau la el?Ce rost ar fi avut?Raul era facut si oricum o sa il usture reparatia.
Am baut aseara cu prietenii o sticla de wiskey si m-am bucurat ca nu am apucat sa si cobor ca sa fiu lovit.


--------------------
renault Megane 4 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
semit
post 3 Sep 2008, 14:21
Post #39


Private Spice


Group: Moderatori
Posts: 5.972
Joined: 27 September 05
From: Bucuresti




Azi, Afumati... i hope they are ok smile.gif



Attached thumbnail(s)
IMG_0091.JPG ( Size: 1008.81k ) Number of downloads: 767
IMG_0092.JPG ( Size: 980.44k ) Number of downloads: 487


--------------------
Reno Megane GT line 1.5dCi '13
nu-ti face iluzii ca sa n-ai deziluzii.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mihai_dorin
post 3 Sep 2008, 14:44
Post #40


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.144
Joined: 23 September 07
From: Bucuresti




Da ce cauta Skoda pe contrasens? Mai era si linie continuua.


--------------------
Renault Megane Sedan 1.6 16v 2007 Privilege + Mio C720b
“Omul este cel mai putin el însusi, atunci cand vorbeste în propria persoana. Da-i o masca, și el va va spune adevarul. ” Oscar Wilde
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Modus
post 3 Sep 2008, 14:48
Post #41


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.482
Joined: 21 August 08




Cam asa conduc toti cei cu masini germane, deci nu ma mira.


--------------------
Renault Clio GTLine 1.5 dCi EDC 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Flamingo
post 3 Sep 2008, 14:55
Post #42


Membru "SPARKY Team"


Group: Banned
Posts: 1.064
Joined: 20 February 06
From: Bucuresti




QUOTE(Modus @ 3 Sep 2008, 14:48)
Cam asa conduc toti cei cu masini germane, deci nu ma mira.
*



Mai exact cei cu Skodele Octavia, variantele de top. Zilele trecute m-a sicanat unul. M-a depasit si mi-a franat brusc in fata. mad.gif


--------------------
HYUNDAI i10, full options 2008
A fost o data ca niciodata un Renault Clio DCI din 2004, full options, care s-a transformat intr-o zi de aprilie, in teren pentru casa...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
semit
post 3 Sep 2008, 14:59
Post #43


Private Spice


Group: Moderatori
Posts: 5.972
Joined: 27 September 05
From: Bucuresti




haideti sa nu vorbim prostii .. procentual fiecare marca are soferii ei "suferinzi" si cocalarii ei.. si SUNTETI OFFTOPIC wink.gif

par exemple.. "nice" tuning

Attached thumbnail(s)
IMG_0059.JPG ( Size: 613.35k ) Number of downloads: 557


--------------------
Reno Megane GT line 1.5dCi '13
nu-ti face iluzii ca sa n-ai deziluzii.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DrK
post 3 Sep 2008, 15:19
Post #44


Lapins Creed Assassin


Group: Members
Posts: 2.132
Joined: 5 January 07
From: From: From:




QUOTE(Modus @ 3 Sep 2008, 14:48)
Cam asa conduc toti cei cu masini germane, deci nu ma mira.
*


ce replica spumoasa si bazata pe un studiu international... down.gif


--------------------
Sedan Negru 2015
Bunul simt nu creste in pom.
Veni Vidi Discepto Exsecror Cesso
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
twingooo
post 3 Sep 2008, 15:50
Post #45


Membru de partid din Republica Ceha


Group: Members
Posts: 747
Joined: 13 October 06
From: Ceska Republika, Praha 4




masina citata de semit e a unui prieten din valcea, filip. sub capota e si mai si...


--------------------
Renault Espace 2.0 dci 2007, Privilege
mens sana in corpore barosano!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
elro
post 3 Sep 2008, 18:51
Post #46


Membru


Group: Members
Posts: 2.254
Joined: 12 November 04
From: Ct




in CT pe Aurel Vlaicu

Attached thumbnail(s)
02092008_001_.jpg ( Size: 430.72k ) Number of downloads: 492
02092008_002_.jpg ( Size: 433.85k ) Number of downloads: 409
02092008_003_.jpg ( Size: 487.52k ) Number of downloads: 421


--------------------
Renault Megane Sedan 2.2, 1,5 dCI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Adi86
post 3 Sep 2008, 19:16
Post #47


Membru autentic


Group: Members
Posts: 322
Joined: 28 July 08
From: Lausanne, Switzerland




Am masina de 1 luna si ceva. Dupa 2 saptamani, o las ca de obicei parcata in fata blocului cocotata pe trotuar Ajung acasa, vad un biletel in geam: un nume si un nr. de tel. Dau sa plec si surpriza... sa-mi cada fata blink.gif masina indoita dintr-un capat in altul - aripa fata infundata, amandoua usile infundate, bandourile rupte, aripa spate toata creata, nici vopsea nu mai avea pe ea!

In sfarsit, ajung si eu la politie, tipa care mi-a lovito daduse deja declaratie, politistul ma astepta: "tu esti cu meganul?" aaa huh.gif da!

Vine afara, si cand vede masina isi pune mana in cap, se scarpina usor si zice "nu stiu cum a reusit sa faca asa ceva" radmasa.gif Tipa scrisese in declaratie ca " la efectuarea manevrei de mers cu spatele...etc". Politistul dupa ce a vazut masina, a crezut ca o fi mintit asta in declaratie, nu-si imagina cum a putut s-o loveasca asa urat (logica lui - " pai cand a auzit POC de ce nu a oprit? "

O sunam pe tipa, si o pun pe speaker. Si incepe si ne relateaza cum ca ea a auzit ceva zgomote ciudate, dar a crezut ca sunt de la bordura, credea ca se freaca cu roata de bordura radmasa.gif

Imbecilitate cronica.


--------------------
Renault Megane Sedan 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gotty
post 3 Sep 2008, 19:26
Post #48


fagocer™ haituit


Group: Members
Posts: 4.627
Joined: 20 August 07
From: oriunde vreti voi....




QUOTE(semit @ 3 Sep 2008, 14:59)
par exemple.. "nice" tuning
*




QUOTE(twingooo @ 3 Sep 2008, 15:50)
masina citata de semit e a unui prieten din valcea, filip. sub capota e si mai si...
*



furtunase aurite si tot tacamul,nu? radmasa.gif


--------------------
Private Spice Member
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
EdyB
post 3 Sep 2008, 19:54
Post #49


Reno-watt!


Group: Members
Posts: 462
Joined: 21 February 07
From: Bucuresti




@mihai_dorin - fara suparare, dar la primul tau post din topic am ras cu lacrimi biggrin.gif

Si ca sa fac haz de necaz, sa va zic si de la mine:
Dupa ce mi-am luat permisul, neavand masina, ma mai lasa tata-socru sa merg cu a lui (o superba 1310 galbena smile.gif) ca sa-mi fac...mana.
- Prima data i-am facut-o de comanda cand eram prin Chitila, seara, printre niste case. Am dat cu spatele si am luat dreapta de volan ca sa ies si-am harsait aripa stanga fata de conducta de gaze smile.gif - n-a bubuit din fericire.
- A doua oara o parcam vizavi de bloc...de fapt o garam cu spatele pe o bordura. Era iarna si cred c-am si alunecat pe o bucata de gheata...desi cred c-a fost neatentie mai mult...si i-am infundat portiera unui matiz de-al unui vecin tongue.gif...evident ca pe dacie nu aveam nimic...cand vorbeam alta data cu acel vecin despre problema parcarilor la bloc, el imi zicea ca n-o mai parcheaza vizavi ca a gasit-o cu portiera infundata de catre o masina galbena (se luase putin vopseaua) smile.gif))
- A treia oara (si ultima) eram deja mai experimentat...mergeam pe prelungirea ghencea, cand, exact cand ajunsesem in dreptul stadionului steaua (ole, ole, ole smile.gif) mi-a aratat prietena "uite ce frumos au vopsit aici"...si POC in curul altei dacii break...n-am patit nimic, mergeam cu 40-45 km/h, dar la galbejoara i-am spart un far, radiatorul, bara si strambat capota.

Curios, dar nu mi-am luat-o de la tata-socru la niciuna din ocazii (desi e ditamai omul - fost jucator de rugby)...deh...sunt rude si rude.

Cu clio-ul, Doamne-fereste, n-am patit nimic pana acum...


--------------------
Renault Clio Symbol 2 2000 Expression 1.4 8V 75CP - 50 000 km
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
xcss
post 3 Sep 2008, 21:02
Post #50


Born to Be Epic


Group: Members
Posts: 1.669
Joined: 24 August 07




QUOTE(EdyB @ 3 Sep 2008, 20:54)

- A doua oara o parcam vizavi de bloc...de fapt o garam cu spatele pe o bordura. Era iarna si cred c-am si alunecat pe o bucata de gheata...desi cred c-a fost neatentie mai mult...si i-am infundat portiera unui matiz de-al unui vecin tongue.gif...evident ca pe dacie nu aveam nimic...cand vorbeam alta data cu acel vecin despre problema parcarilor la bloc, el imi zicea ca n-o mai parcheaza vizavi ca a gasit-o cu portiera infundata de catre o masina galbena (se luase putin vopseaua) smile.gif))
*


Aha, deci nu i-ai spus ca tu l-ai aranjat. Bravo, felicitari. Frumos.


--------------------
- - -
Mit der Dummheit kämpfen Götter selbst vergebens.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 3 Sep 2008, 22:14
Post #51


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti




EE..asta e surpriza smile.gif

pe la 50 de ani o sa ii spuna " Mai ti minte cand ai gasit portiera infundata? EU ERAM! " icon_mrgreen.gif


--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
EdyB
post 4 Sep 2008, 08:37
Post #52


Reno-watt!


Group: Members
Posts: 462
Joined: 21 February 07
From: Bucuresti




smile.gif)))) abia astept!


--------------------
Renault Clio Symbol 2 2000 Expression 1.4 8V 75CP - 50 000 km
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ghertzoi
post 4 Sep 2008, 09:16
Post #53


Membru autentic


Group: Members
Posts: 640
Joined: 18 March 07
From: varza a la cluj




astea se intorc in timp...sa vezi daca iti gasesti vreodata masina lovita in parcare cum le vei dori "numai bine" celor care ti-au lovit-o si nu ti-au lasat macar un bilet....

Daca romanii ar constientiza "nu face altuia ce tie nu iti place", care este un proverb chiar banal as spune, s-ar schimba multe in tara noastra (de care tot noi, egoistii, suntem nemultumiti si ne vaicarim!)


--------------------
Renault Megane 2.2 2007/privilege Sedan 1.6 110 cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
napalmique
post 4 Sep 2008, 09:30
Post #54


Membru incepator


Group: Members
Posts: 23
Joined: 8 April 08




si eu spumeg din cauza unei doamne blonde, la volanul unui golf variant, care desi avea scaun pentru copil, nu l-a mai pus in scaun, asa ca se tot intorcea sa vada ce face, si tot intorcandu-se ea asa, n-a prins momentul cind am franat eu(aflat in fata ei), asa ca m-a izbit in spate si m-a impins in cel din fata mea. mers la politie, primit copie dupa certificat, dupa asigurare.
am mers la asigurari, aici desi i-am zis lui gigi ala ca sunt lovit si in fata, chiar daca nu se vede, n-a vrut sa scrie pe motiv ca daca scrie ceva legat de fata aia de la service desfac si schimba tot, dar ca o sa le zica totusi sa verifice. service-ul normal, nu s-a bagat fara ceva scris, ca doar na, cine avea sa le plateasca manopera ? mi-a luat 2 zile sa ii conving pe cei de la asigurari sa le dea in scris sa verifice si in fata, le-a luat si celor de la service 2 zile sa demonteze bara fata, si de unde luni cind i-am intrebat in ce stadiu suntem eram aproape gata, azi aflu ca nu cred(ei, cei de la service) ca se rezolva saptamana asta, deci inca un weekend fara masina(am lasat-o joia trecuta in service). ma gandesc ca asteapta stimulati...

This post has been edited by napalmique: 4 Sep 2008, 09:38


--------------------
renault symbol fidji 2008, 1.4 8V 75 CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rtBK
post 4 Sep 2008, 09:46
Post #55


Unique like everyone else


Group: Members
Posts: 3.955
Joined: 19 January 08
From: Bucuresti




sau pur si simplu au venit altii cu prioritate.


--------------------
Renault Clio 4GT Line 2017

Trek Valencia
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
napalmique
post 4 Sep 2008, 10:59
Post #56


Membru incepator


Group: Members
Posts: 23
Joined: 8 April 08




de vreo 2 zile imi zic ca nu au pigmentul, daca prin absurd, primesc pigmentul si o vopsesc azi dupa amiaza, sa se usuce cit dureaza .. ? adica oare chiar nu se poate sa fie gata pina maine dupa amiaza, sau nu vor sa-si bata prea tare capul ?
am gasit un amic care are pe cineva la service-ul cu pricina si l-am rugat sa vorbeasca cu ei daca chiar nu se poate, sau daca se poate cu... stiti voi:)


--------------------
renault symbol fidji 2008, 1.4 8V 75 CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Modus
post 4 Sep 2008, 13:06
Post #57


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.482
Joined: 21 August 08




Mai DrK, vezi ca eu am facut afirmatia pe baza celor vazute si traite de mine personal in trafic! Cei care conduc cu preponderenta masini germane m-au pus cel mai des in pericol, conduc cel mai imprudent, si se cred regii soselelor!
Si asta e opinia si altor soferi cu care am vorbit, asa ca lasa glumele cu studii internationale excl.gif


--------------------
Renault Clio GTLine 1.5 dCi EDC 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
shteffanivlad
post 4 Sep 2008, 13:20
Post #58


Membru cu ESP/ASR


Group: Members
Posts: 691
Joined: 2 July 07
From: Bucuresti




Acum si tu, ai fi putut sa scrii ca majoritatea, sau ca unii, sau stiu eu ce, atunci poate nu sarea asa smile.gif


--------------------
Renault Megane II.2 Sedan Privilege 1.5dCi Ianuarie 2008 / LMSE - B-81-LXV
iGO Primo cu Ioana
Statie CB TTi cu antena pe plafon
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DrK
post 4 Sep 2008, 15:16
Post #59


Lapins Creed Assassin


Group: Members
Posts: 2.132
Joined: 5 January 07
From: From: From:




Modus, ti-ai pus vreodata problema ca defapt prostii/ taranii sunt cei care ies in evidenta? Nu ai vazut specimene si cu logan? Eu cred ca am vazut mai multi cu logan decat cu germane...

This post has been edited by DrK: 4 Sep 2008, 15:17


--------------------
Sedan Negru 2015
Bunul simt nu creste in pom.
Veni Vidi Discepto Exsecror Cesso
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Flamingo
post 4 Sep 2008, 15:34
Post #60


Membru "SPARKY Team"


Group: Banned
Posts: 1.064
Joined: 20 February 06
From: Bucuresti




Subscriu la "loganurile lui DRK"... mad.gif

On topic...

Grav accident in urma cu vreo ora pe Sos. Pantelimon !!! blink.gif
Tramvaie, sange, ambulante, politie, resturi umane... Nasol rau de tot. Stie cineva mai multe amanunte ? In fine, la stirile de la ora 5 cred c-a sa dea stirea... D_zeu sa-l / s-o ierte... sad.gif


--------------------
HYUNDAI i10, full options 2008
A fost o data ca niciodata un Renault Clio DCI din 2004, full options, care s-a transformat intr-o zi de aprilie, in teren pentru casa...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
414 Pages < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 12:54
Dacia