Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

124 Pages « < 65 66 67 68 69 > »  
Reply to this topicStart new topic

Outline · [ Standard ] · Linear+

Garajul meu, -= jurnal =-

MuciX
post 14 Jan 2019, 08:03
Post #1981


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când




Că tot ești în căutare de mașini, uite ce face Reno din mitsa radmasa.gif
FB_IMG_1547445531336.jpg ( Size: 87.85k ) Number of downloads: 813


--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aphophis
post 14 Jan 2019, 09:24
Post #1982


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.491
Joined: 14 January 06




crosss-ul ala era deja dezvoltat cand o preluat renault mitsubishi


--------------------
Kia Rio 2021 - ---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 14 Jan 2019, 09:27
Post #1983


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când




Și-au făcut-o cu mana lor?
StaRion nu, eclipse nu. Lancer evo mai fac?

This post has been edited by MuciX: 14 Jan 2019, 10:08


--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pishky
post 14 Jan 2019, 10:13
Post #1984


rca Naspa


Group: Members
Posts: 3.517
Joined: 26 January 11
From: Constanta




nu mai fac evo - a fost nu stiu ce editie "final edition" si gata.
partea buna, nu la mitsabishi, e ca revinse supra, cu 2JZ - ul de la bemeveu


--------------------
Reno, dizel, ca nu-mi permit o benzina
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 14 Jan 2019, 10:18
Post #1985


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când




Ma, umbla vorba prin targ ca ar fi misto motorul. De acord, e o mare dezamagire pentru fanii marcii, dar poate o sa fie ok. Bine, e ca si cum te-ai uita la Dragusanca si ai zice "dar poate e desteapta".
Merc au motoare de reno, unii ar spune ca mai naspa si mai scumpe din cauza modificarilor, mai sunt exemple. Bmw au 3 cilindri. Alpina fac diesel. Globalizare.


--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dizzy
post 14 Jan 2019, 10:27
Post #1986


Work smart not hard!


Group: Members
Posts: 4.781
Joined: 11 February 04




Piata vrea SUV-uri. Este segmentul de piata aflat in crestere sanatoasa si constanta. Tu ai face fripturi de porc, daca tot poporul cere fripturi de vita?
Mie chiar imi place EclipsaCruce, sunt sanse sa inlocuiasca Kuga la un moment dat. Dar as prefera un 2,0 diesel sau un 2,0 benzinar turbo de 300 cp .

This post has been edited by dizzy: 14 Jan 2019, 10:28


--------------------
Whirpool ex Dacia Logan 2005 - B zzz SXX
Stupidity is a more dangerous enemy of the good than evil.
I have no time to battle egos and small minds.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 14 Jan 2019, 10:35
Post #1987


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când




Nu te contrazic. SUV e un curent pe care nu il inteleg, deci nu il pot comenta. Zic doar atat: puteau nascoci la propriu orice nume de pe fata pamantului, de ce asta?

Dusa la extrem, e ca si cum Merc ar fi folosit brandul Maybach sa scoata o noua duba.

Sau Citroen sa scrie DS pe un low-cost inlocuitor de 2CV.


--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dizzy
post 14 Jan 2019, 10:42
Post #1988


Work smart not hard!


Group: Members
Posts: 4.781
Joined: 11 February 04




Presupun ca au facut ei ceva studii;
De exemplu, s-ar putea ca poporul care cumpara acum SUV sa fie gen 30-50 ani, venituri peste medie, care au copilarit cu vise umede despre Eclipse, Evo, Supra, RX-7, Skyline GTR. Acum au banii, dar nevoile lor s-au schimbat, au neveste, copii, slujbe serioase pe la banci, multinationale, etc.
Si ii gadili nitel orgoliul cu Eclipse.
Sau ... altceva.


--------------------
Whirpool ex Dacia Logan 2005 - B zzz SXX
Stupidity is a more dangerous enemy of the good than evil.
I have no time to battle egos and small minds.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 14 Jan 2019, 10:46
Post #1989


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.844
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Acuma eu nu as baga RX7 ... langa celelalte ... RX7 a fost o trotineta pe langa ele ...


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ursul_bipolar
post 14 Jan 2019, 10:51
Post #1990


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.667
Joined: 23 July 08




QUOTE(MuciX @ 14 Jan 2019, 09:03)
Că tot ești în căutare de mașini, uite ce face Reno din mitsa radmasa.gif
FB_IMG_1547445531336.jpg ( Size: 87.85k ) Number of downloads: 813

*



Vezi ca ala n-are nicio treaba cu reno. Niciun model scos de mitsubishi pana acum nu are nicio treaba cu reno. Mai bine ma intrebai pe mine prima data, stii ca am masina aia. Motorul si transmisia, chiar daca e cvt se misca destul de bine, se vede ca au lucrat mult la rafinamentul INVECS III fata de precedentele, se putea si mai bine dar e ok. In rest, pe curbe fortata tractiunea isi face treaba excelent, chiar am putut aborda viraje la care nu visam, garda la sol se putea si putin mai mare dar lua probabil din stabilitate, overall iti da senzatia de tanc.
Recomad masina cuiva care nu are nevoie de partbagaj f mare dar ii place sa nu se confunde.
Sigur, 12k km pana acum, am vazut ca oamenii isi lauda curetele dupa cateva mii ca nu au nicio problema, imi vine sa rad biggrin.gif

Inca o chestiune pe care unii nu o inteleg (e de inteles), reno nu a preluat mistubishi ci o parte din actiuni care le da dreptul sa decida in privinta unor lucruri, iar aceasta participare este facuta de nissan si nu de reno.

Bembeul ce mai face? Sa zic, prietenul ala cu masina noua, luata in operational, ma suna pe 29 si imi zice, bai m-a lasat pe autostrada, in sensul ca nu mai merge mai mult de 80km/h, transmisia nu mai trecea prin modurile de functionare (sport, bla bla) si nu se accelereaza. Cred ca e ceva busit la ea, zice el. Ii zic ca e in limp mode din ce spune si ca s-ar putea sa fie niste senzori, turbina, egr etc. Platforma, dus la mhs, nici acum nu a luat-o. Dupa ce se rezolva o sa pun aici ce a avut. Masina cred ca avea pret de lista vreo 45 sau 50k si cand s-a intamplat aproape 40k km. Good luck! I-am zis daca vrea sa vin sa il tractez, a zis ca nu, ca are contract cu aia. Consumerismul la bmw se vede din plin.

This post has been edited by ursul_bipolar: 14 Jan 2019, 11:16


--------------------
Toyota RAV4 HSD Elegance 2018
Toyota Highlander HSD Exclusive 2022
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 14 Jan 2019, 12:03
Post #1991


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când




Aia te-a deranjat pe tine acolo? Asocierea cu reno?
Si sincer stiam ca ai suv de la mitsa, dar nu stiam ce, eu credeam ca terrano, sau ceva.

Legat de F30, ca presupun ca de ala intrebi cand zici de bămvău, nu e masina mea, deci nu stiu cum e cu intretinerea. Eu il mai prind din cand in cand si vede pedala cat cuprinde pe zonele fara limita de viteza. Se apropie de 150k tractorul si se tine bine. O fi sarea de D mai buna decat aia de RO si s-a murat mai bine motorul.

L.E. Terrano e Nissan. radmasa.gif Promit ca nu a fost cu intentie, dar SUV pentru mine nu exista, deci nu stiu nimic despre ele.





This post has been edited by MuciX: 14 Jan 2019, 12:09


--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 14 Jan 2019, 12:15
Post #1992


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.906
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




nissan a preluat d ela mitsu pachetul majoritar, adica decide ce masini o sa faca. Renault are pachet majoritar la nissan deci decide ce o s afaca nissan.. A =>B =>C deci A=>C. Ah si nissan si renault aveau acelasi CEo pana acu o vreme. mai dureaza 2-3 pana sa faca mistube din masini nissan sau renault sau dacia.
cum adica ai senzatie de tanc? schimba greu directia de mers? te da cu capul de tavan la damburi?


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ursul_bipolar
post 14 Jan 2019, 12:41
Post #1993


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.667
Joined: 23 July 08




QUOTE(MuciX @ 14 Jan 2019, 13:03)
Aia te-a deranjat pe tine acolo? Asocierea cu reno?
Si sincer stiam ca ai suv de la mitsa, dar nu stiam ce, eu credeam ca terrano, sau ceva.

Legat de F30, ca presupun ca de ala intrebi cand zici de bămvău, nu e masina mea, deci nu stiu cum e cu intretinerea. Eu il mai prind din cand in cand si vede pedala cat cuprinde pe zonele fara limita de viteza. Se apropie de 150k tractorul si se tine bine. O fi sarea de D mai buna decat aia de RO si s-a murat mai bine motorul.

L.E. Terrano e Nissan. radmasa.gif Promit ca nu a fost cu intentie, dar SUV pentru mine nu exista, deci nu stiu nimic despre ele.
*



Da, asociarea cu reno. Daca avea ceva de la reno pe ea nu o luam.
Nici mie nu imi plac suv-urile dar a fost luata in urma unor analize pertinente in ceea ce priveste conditiile te trafic si soferii romani.

pt ainstain: tanc = senzatie de siguranta.

This post has been edited by ursul_bipolar: 14 Jan 2019, 12:46


--------------------
Toyota RAV4 HSD Elegance 2018
Toyota Highlander HSD Exclusive 2022
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 14 Jan 2019, 13:06
Post #1994


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când




A, acele mituri, ok.

Putea fi mai rau, gandeste-te cum era daca ii cumparau VAG, sau mai nasol, BMW.


--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ursul_bipolar
post 14 Jan 2019, 13:12
Post #1995


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.667
Joined: 23 July 08




Acele mituri care se dovedesc a fi adevarate in fiecare zi pe soselele din ro...
Ma repet din nou, nu au fost cumparati, a cumpara o companie ca mitsubishi motors inseamna ca ai 50+1% ceea ce nu este cazul aici. Au intrat intr-o alianta de cacao si asta e tot. Cine crede ca e mai mult de atat sa fie sanatos dar e doar o iluzie.


--------------------
Toyota RAV4 HSD Elegance 2018
Toyota Highlander HSD Exclusive 2022
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 14 Jan 2019, 13:14
Post #1996


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.844
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Ma lasati-l pe fan boy Mitsu ca asa sare in sus de fiecare data cand bagati batul prin gard ... laudati marca favorita si sunteti prieteni smile.gif

BTW, eu zic ca Renault este majoritar ... fara acei 50.1%

https://www.mitsubishi-motors.com/en/invest...o/overview.html



This post has been edited by cj98czh: 14 Jan 2019, 13:16


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pishky
post 14 Jan 2019, 13:14
Post #1997


rca Naspa


Group: Members
Posts: 3.517
Joined: 26 January 11
From: Constanta




ursule, in ciuda deranjului tau vis-a vis de reno, sa stii ca mie cel putin, mi-a facut placere sa te cunosc, si la muntele ala, cumva oamenii de dincolo de reno ne-au adunat.
ca sa ma fac inteles, "oamenii", de dincolo de mijlocul de transport / "fer"-ul din dotare.

nu mai fi asa incapatanat dedicat marcii - oricare ar fi aia, pentru ei e biznis, pentru tine e o pasiune.
sunt multe masini misto, ca sunt reno, mitsu sau ce sunt (cateva exemple de maniaci multilateral dezvoltati sunt pe forum - tiul cu jimny, patrol rucsac albastru, colegu subarist cu pisicile, doctor brembo, sunt mai multi


--------------------
Reno, dizel, ca nu-mi permit o benzina
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ursul_bipolar
post 14 Jan 2019, 13:27
Post #1998


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.667
Joined: 23 July 08




Placerea a fost si de partea mea. Niste oameni cu care as vrea oricand sa ma reintalnesc chiar daca nu impartasim aceleasi idei despre masini. Stii foarte bine ca m-ai ajutat sa cumpar si clio pt taica-miu. Masina relativ ok dar multe probleme mici care iti dau de cap: actuator usita portbagaj, bloc de lumini, motoras stergatoare etc. dar per total ok.

Se vede clar ca exista o calitatea indoielnica la anumite piese care genereaza probleme destul de enervante (sa ramai fara stergatoare pe ploaie abundenta pe a1 nu e frumos).
Astea sunt problememe mele cu reno. Da, nu ma pasioneaza marca, nu imi trezeste nimic dar daca era intru totul ok sigur ca spuneam.

Fan boy pt ca am spus ca eclipse nu are legatura cu reno? Really? Si ca 32% nu inseamna 51%? Eu zic sa ne mai gandim putin.
Cand acolo va scrie ca NISSAN MOTOR CO., LTD. detine 51% ma voi inclina, pana atunci vorbim vorbe.

This post has been edited by ursul_bipolar: 14 Jan 2019, 13:42


--------------------
Toyota RAV4 HSD Elegance 2018
Toyota Highlander HSD Exclusive 2022
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 14 Jan 2019, 14:29
Post #1999


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.906
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




ala cu pachetul majoritar decide cine conduce compania.... si e suficient. Chiar daca nu pleaca cu toti banii acasa.
Nissan facea masini misto in anii 9à , plang americanii dupa ele dar pierdea bani. Asa si mitsu pierde bani acu, vine nissanu si ii inata sa faca masini profitabile dar searbede, asta e.


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b06fcn
post 20 Jan 2019, 08:55
Post #2000


DOCTOR


Group: Members
Posts: 5.721
Joined: 27 February 05
From: Bucuresti/Galati




Toyota a facut ieri o cincime din rodaj, asa ca azi primeste, la mosie, o binemeritata revizie de 160000 km. Bunatatile sunt deja pregatite in garaj, asteapta cuminti pe bancul de lucru. Ulei si filtre OE Toyota.
Pe 31 ianuarie trebuie sa fac ITP-ul la Opel, asa ca saptamana viitoare las Megane-ul in parcare si iau Opelul, sa-l mai dezmortesc nitel.

L.E - Facut revizia la Toyota, 10000 km stau linistit. Avand in vedere ca drumurile de Gl s-au rarit substantial, cred ca fac si concediul de la vara pana la revizia viitoare...

This post has been edited by b06fcn: 20 Jan 2019, 13:37


--------------------
Renault 21 1.9dT, 1989 - B 06 FCN
MB C 220d 4MATIC
Renault 21 Turbo
Renault Megane 1.9 dCi
Opel Corsa 1.3 CDTI
Toyota Avensis 2.0 D4D
Lada 1200
Aro 10.4 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b06fcn
post 23 Jan 2019, 10:53
Post #2001


DOCTOR


Group: Members
Posts: 5.721
Joined: 27 February 05
From: Bucuresti/Galati




Ieri am fost in delegatie. Mai nou am in dotare un desprafuitor cu 12000 km, 1,5 dci 4x4 din 2016. Mare kkt de masina, la 150 pe autostrada cu vant lateral trebuie muschi de otel sa o tii dreapta...ca sa nu mai zic de faptul ca intra aerul prin aripi si suna de parca se dezmembreaza...de scaune, ce sa zic, sunt la fel de confortabile ca un capac de WC cu delfini desenati in relief...nu sustinere lombara, nu suport la spate, nimic. Noroc cu centura care te tine strans, ca altfel te scurgi de pe scaun. Alea cu piele sunt si mai nasoale, te scurgi chiar si cu centura...
In rest, ce sa zic, am mers pe zapada, sistemul 4x4 e relativ OK, doar ca trebuie activat de fiecare data, daca ramane pe auto nu cupleaza intotdeauna, doar cand simte lipsa de aderenta...uneori aia poate fi prea tarziu...
Cu alte cuvinte, masina onesta daca nu ai asteptari mari sau nu esti obisnuit cu ceva mai calitativ sau mai puternic...care insa nu merita purcoiul de bani pe care trebuie sa-l dai. Ar merita ca masina a doua sau a treia din casa, luata sh cu kilometri si bani putini...


--------------------
Renault 21 1.9dT, 1989 - B 06 FCN
MB C 220d 4MATIC
Renault 21 Turbo
Renault Megane 1.9 dCi
Opel Corsa 1.3 CDTI
Toyota Avensis 2.0 D4D
Lada 1200
Aro 10.4 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Laurentziu83
post 23 Jan 2019, 15:04
Post #2002


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.588
Joined: 17 May 05
From: Tziganistan




Si eu m-am cam kkt pe mine la 140 prima oara cu gusterul pe autostrada, dar ulterior m-am obisnuit. La podurile saltarete imi transpirau mainile pe volan.


--------------------
. . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b06fcn
post 23 Jan 2019, 23:37
Post #2003


DOCTOR


Group: Members
Posts: 5.721
Joined: 27 February 05
From: Bucuresti/Galati




Adaugam un set complet de aripi fata/spate, stg/dr, NOS URSS, pentru Lada. Plus un panou fata nou si doua bari cromate impecabile, la care se adauga inca vreo doua cutii de piese marunte. Pretul distractiei, 300 de euro. AM iesit mai ieftin decat pe ladapower cu vreo 300 de euro. Me happy...


--------------------
Renault 21 1.9dT, 1989 - B 06 FCN
MB C 220d 4MATIC
Renault 21 Turbo
Renault Megane 1.9 dCi
Opel Corsa 1.3 CDTI
Toyota Avensis 2.0 D4D
Lada 1200
Aro 10.4 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristic1982
post 24 Jan 2019, 08:14
Post #2004


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.192
Joined: 4 February 11
From: Pitești




Mă nene, am gușter din 2010 și nu am avut niciodată senzația de instabilitate. Pe autostradă nu prea merg cu 140 km/h pt că țin un coșciug (a se citi portbagaj suplimentar) pe pavilion, dar la 120 km/h nu are nici un stres.
Cât despre sistemul 4x4 sunt mulțumit, eu merg doar în auto și nu am avut niciodată nevoie pe stradă sau drum de țară nevoie sa activez lock. De când am mașina am avut nevoie să pun lock de maxim 5 ori, iar atunci era ori noroiul prea mare, ori panta prea înclinată și am considerat că nu trec în auto, iar eu am făcut mai mult de 10k km pe drumuri în afara asfaltului.
Iar la mers susținut pe drumuri virajate (mulți l-ar putea considera sportiv) mașina ține drumul foarte bine, singura limitare fiind cauciucurile și neștiința șoferului.

This post has been edited by cristic1982: 24 Jan 2019, 08:17


--------------------
Dacia Duster 2010 K9K898 Laureat 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b06fcn
post 24 Jan 2019, 08:50
Post #2005


DOCTOR


Group: Members
Posts: 5.721
Joined: 27 February 05
From: Bucuresti/Galati




Cu alte cuvinte e cum am zis eu, masina decenta daca nu ai asteptari de la ea. Pe autostrada la 110-120 e ok, dar si cu Lada 1200 e la fel la viteza aia, no stress. Pe curbe sta rezonabil, mai nasoale sunt scaunele, ca nu se poate sta bine in ele, ca sa nu mai zic ca nu sunt deloc comfortabile la drum lung. Cat despre cauciucuri, asta de-l am eu a venit cu gume Continental all season, care isi arata repede limitele...de aia si dadeam mereu pe lock, ca nu se activa tot timpul 4x4 cand era nevoie...
In rest, un cotet relativ decent, dar pe care nu as da in veci 15-20000 de euro sau cat costa una noua cu toate acareturile pe ea...prost insonorizata, plastice ciudate, fete de usi pe fata cu textil pe ele iar pe spate doar plastic chior, haionul cu tabla goala care zornaie...e o masina care merita luata sh cu kilometri putini cu cateva mii de euro maxim.


--------------------
Renault 21 1.9dT, 1989 - B 06 FCN
MB C 220d 4MATIC
Renault 21 Turbo
Renault Megane 1.9 dCi
Opel Corsa 1.3 CDTI
Toyota Avensis 2.0 D4D
Lada 1200
Aro 10.4 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristic1982
post 24 Jan 2019, 09:05
Post #2006


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.192
Joined: 4 February 11
From: Pitești




Sunt de acord cu remarcile legate de scaune (eu am de audi A4 acum) și impresia lăsată de panourile spate (la a mea toate panourile sunt la fel wink.gif ). Pentru economia făcută la panourile spate trebuie mulțumit celor de la vw pentru idei și tăntălăilor de la reno care au aprobat.


--------------------
Dacia Duster 2010 K9K898 Laureat 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dizzy
post 24 Jan 2019, 09:46
Post #2007


Work smart not hard!


Group: Members
Posts: 4.781
Joined: 11 February 04




Scaunele de Haudi au airbaguri laterale in ele?
Cum le-ai montat?


--------------------
Whirpool ex Dacia Logan 2005 - B zzz SXX
Stupidity is a more dangerous enemy of the good than evil.
I have no time to battle egos and small minds.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 24 Jan 2019, 10:33
Post #2008


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.902
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




In lock poti merge cu orice viteza sau e limitat la 50- 60km/h


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cristic1982
post 24 Jan 2019, 10:35
Post #2009


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.192
Joined: 4 February 11
From: Pitești




Da au, le-am adaptat prinderile airbag-urilor mele cu niste bride.


--------------------
Dacia Duster 2010 K9K898 Laureat 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ursul_bipolar
post 24 Jan 2019, 11:13
Post #2010


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.667
Joined: 23 July 08




Deci sa inteleg ca la dacia inca mai trebuie sa schimbi scaunele cu ale unei alte marci ca sa te simti bine. E bine, masina costa doojdemii.


--------------------
Toyota RAV4 HSD Elegance 2018
Toyota Highlander HSD Exclusive 2022
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
124 Pages « < 65 66 67 68 69 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 23rd April 2024 - 17:01
Dacia