Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages < 1 2 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Renault Fluence masina anului 2011

MB 47
post 22 Nov 2010, 16:35
Post #31


Membru incepator


Group: Members
Posts: 47
Joined: 1 November 10




Fluence a castigat un Titlu, ca este mic sau mare, ca juriul a fost calificat sau nu, ca masina e low cost sau nu, ca nu are manere sau eu stiu mai ce, pana la urma e un Titlu acordat din anumite motive care nu ma interesaza pe mine posesor de Fluence. Erau si alte modele acolo, modele noi nu liftinguri care puteau castiga, dar nu s=a intamplat asa.
Ca Reno i-a convins pe toti cei din juriu sa voteze Fluence, iar nu ma intereseaza. Ca M2 este mai bun decat M3 sau Fluence , aici mai putem discuta, dar sa contesti un concurs numai pt ca nu esti de acord cu rezultatul, si sa gasesti tot felul de motive, (care nu privesc Fluence ca masina), gen Heimann ,care am mai spus-o a dat 4 pct din 10, asta mi se pare amuzant.

Fluence cheala 1.6 e 10.000 E, din reclama TV, daca nu ai 3 tichete remat mai pui 600 E, LA 14K EUR iti iei Privilege.

This post has been edited by MB 47: 22 Nov 2010, 16:36


--------------------
Renault Fluence 1.5 90cp 2010 Expression
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SorinCT
post 22 Nov 2010, 17:02
Post #32


Honor et Patria


Group: Members
Posts: 3.441
Joined: 22 July 07
From: Constanta




QUOTE(MB 47 @ 22 Nov 2010, 17:35)
Fluence a castigat un Titlu, ca este mic sau mare, ca juriul a fost calificat sau nu, ca masina e low cost sau nu, ca nu are manere sau eu stiu mai ce, pana la urma e un Titlu acordat din anumite motive care nu ma interesaza pe mine posesor de Fluence.
*


Pai din moment ce te bucuri asa frenetic nu ar trebui sa ai si motiv? Inteleg, esti mandru posesor de fluence dar ar trebui sa iti dai seama si pentru ce a luat titlul ala fie ca e relevant sau nu.
Si BTW nu toate "titlurile" sunt egale. Ca a luat filmul X Oscar, Zmeura de Aur sau Filmul cu cele mai bune vanzari in Sectorul 2 e tot aia?
E foarte important juriul si sistemul de indicatori ce departajeaza masinile.
Nimeni nu a spus ca M2 sau M3 sunt mai bune, probabil Fluence merita acel titlu dar ideea este ca nu ar trebui sa fie un factor decisiv in alegerea unei masini. Daca iti place iti iei, nu casti ochii in gura unuia de la Libertatea sa vezi cate puncte a dat unde. Lui poate nu-i place ca l-a nascut ma-sa in 1310 sau A4 "EXTRAFULL".
Totul depinde de tine, nu ai nevoie de titlul unora sa te simti bine in masina ta.


--------------------
Renault Megane Sport Tourer 2012 Privilege 1.5 dCI - CT-XX-LEA
Citroen C4 1.6 HDi 2006
Clio III 1.5 dCi Expression 2007
EX: Megane Sedan II.1 1.5 dCi Expression 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aleksanders
post 22 Nov 2010, 17:13
Post #33


.


Group: Members
Posts: 2.976
Joined: 6 November 07
From: ...




totusi ar trebui notat ca samsung e masina anului http://en.wikipedia.org/wiki/Renault_Samsung_SM3 cel putin modelul sm3 a aparut inaintea fluence-ului biggrin.gif - cata inovatie la renault http://en.wikipedia.org/wiki/Renault_Fluence

This post has been edited by aleksanders: 22 Nov 2010, 17:15


--------------------
. . . - .
....
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DaciaClub - Reno Bot
post Reguli topic / Topic rules
Post #


Mesaj automat









Ramaneti la subiect!


--------------------
Go to the top of the page
2 Pages < 1 2
Closed Topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 13:25
Dacia