Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

106 Pages « < 87 88 89 90 91 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Megane IV - pareri utilizatori, ...sau de pe scaunul din dreapta

wolteanoo
post 24 Apr 2019, 11:34
Post #2641


Membru incepator


Group: Members
Posts: 7
Joined: 10 March 10




QUOTE(jbn @ 24 Apr 2019, 11:31)
Nici la mine nu are. Cred ca trebuie sa ai tapiterie din piele pentru a avea.
*



Estate-ul din showroom (Meridian Vest) are aceeasi tapiterie ca a mea (normala, nu din piele) si totusi are acel reglaj pe inaltime la scaunul pasagerului.
Mi se pare anormal.

This post has been edited by wolteanoo: 24 Apr 2019, 11:35


--------------------
Renault Megane Sedan 4 Intens 1.33 TCE GPF 140 2019
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Andy_ACS
post 24 Apr 2019, 11:35
Post #2642


Yes, I'm not!


Group: Members
Posts: 6.273
Joined: 19 July 04
From: Craiova




Nici al meu nu are.


--------------------
- - -
"Be the change you want to see in the world"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Rundas
post 24 Apr 2019, 11:43
Post #2643


Membru


Group: Members
Posts: 101
Joined: 12 March 19




Are reglaj pe înălțime doar pentru scaun șofer.
De asemenea, are pe Intense încălzirea în scaune față. Dar de ce naiba trebuie musai selectată, deși costă 0, asta nu pricep neam.

Ce ai văzut în showroom, poate este ceva ce nu este pentru țara noastră, considerată bananieră. Spun asta că dacă configurezi un Megane pe siteuri din Franța, Austria, Germania etc, vei avea surpriza să găsești o mulțime de alte opționale disponibile.


--------------------
Renault Megane Sedan Intens 2019, 1,3 140 EDC :D
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
jbn
post 24 Apr 2019, 12:01
Post #2644


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.592
Joined: 31 March 14
From: Bucuresti/Pitesti




QUOTE(Rundas @ 24 Apr 2019, 11:43)
Dar de ce naiba trebuie musai selectată, deși costă 0, asta nu pricep neam.
*


Pentru ca scaunele incalzite sunt "optionale". Faptul ca in Romania se ofera gratis acea optiune pentru Intense nu inseamna ca nu trebuie bifata pentru a fi pusa pe masina. Constructorul primeste fisa de produs, el nu stie si nici nu il intereseaza ca scaunele incalzite costa 0 sau 500 euro. El trebuie sa stie daca le pune sau nu. La fel este si pentru farurile full led pentru Intense. A fost un caz prezentat pe forum in care un coleg a omis sa bifeze farurile full led pentru Intense si din ccate tin minte i-au facut discount 500 euro.

This post has been edited by jbn: 24 Apr 2019, 12:02


--------------------
Ex. Renault Megane 4 Hatch, Corolla TS // '16 1.5dCi 110cp, '22 1.8hsd 122cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolteanoo
post 24 Apr 2019, 12:02
Post #2645


Membru incepator


Group: Members
Posts: 7
Joined: 10 March 10




QUOTE(Rundas @ 24 Apr 2019, 11:43)
Are reglaj pe înălțime doar pentru scaun șofer.
De asemenea, are pe Intense încălzirea în scaune față. Dar de ce naiba trebuie musai selectată, deși costă 0, asta nu pricep neam.

Ce ai văzut în showroom, poate este ceva ce nu este pentru țara noastră, considerată bananieră. Spun asta că dacă configurezi un Megane pe siteuri din Franța, Austria, Germania etc, vei avea surpriza să găsești o mulțime de alte opționale disponibile.
*



Minunat, ce sa zic...iti arata una in showroom si cand vine masina ai parte de surprize neplacute de genul asta.


--------------------
Renault Megane Sedan 4 Intens 1.33 TCE GPF 140 2019
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Rundas
post 24 Apr 2019, 12:23
Post #2646


Membru


Group: Members
Posts: 101
Joined: 12 March 19




@jbn

Ai perfectă dreptate la faza cu constructorul. Dar lansarea în sistem, comanda propriuzisă o face dealerul, nu clientul. El ar trebui să bifeze acolo treaba aceea. Pentru client, în configuratorul Renault.ro, nu-i văd sensul de ce trebuie selectată. Configuratorul clientului de pe site nu este bon de comandă.
Ar trebui să fie by default în opinia mea.

Mă rog... sunt amănunte. Cert este că eu pe bonul de comandă am belit ochii bine, să văd dacă mi-a trecut opționalele alese de către mine, atât pe cele plătite cât și pe cele oferite moca.


--------------------
Renault Megane Sedan Intens 2019, 1,3 140 EDC :D
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 24 Apr 2019, 12:32
Post #2647


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.852
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




QUOTE(wolteanoo @ 24 Apr 2019, 12:34)
Estate-ul din showroom (Meridian Vest) are aceeasi tapiterie ca a mea (normala, nu din piele) si totusi are acel reglaj pe inaltime la scaunul pasagerului.
Mi se pare anormal.
*



Estate nu este fabricat in Turcia ... si se adreseaza in majortitatea vanzarilor lui, la fel ca si hatch-ul, pietelor cu apa calda ...

This post has been edited by cj98czh: 24 Apr 2019, 12:32


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bgdrenault
post 24 Apr 2019, 13:00
Post #2648


bgd


Group: Members
Posts: 3.316
Joined: 4 February 07
From: Piatra Neamt




In fisa de produs la intens sunt trecute scaune incalzite fata si faruri led, la optionale alte treburi, jante, vopsea, etc
Nu trebuie selectat nimic de dealer decat culoare si daca mai doresti jante pe 17 sau piele la tapiterie.

This post has been edited by bogdanbiciusca: 24 Apr 2019, 13:02


--------------------
Megane Sedan 1,33 140 CP 2019 Intens - XXX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
myreno4me
post 24 Apr 2019, 13:11
Post #2649


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.511
Joined: 18 May 17




Oltene, tu ai ALTA masina, ALT tip de caroserie ! Esti sigur ca TOATE estate-urile au clapeta, sau DOAR ala ?


--------------------
Megane IV 1.2 TCE 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolteanoo
post 24 Apr 2019, 13:26
Post #2650


Membru incepator


Group: Members
Posts: 7
Joined: 10 March 10




QUOTE(myreno4me @ 24 Apr 2019, 13:11)
Oltene, tu ai ALTA masina, ALT tip de caroserie ! Esti sigur ca TOATE estate-urile au clapeta, sau DOAR ala ?
*



Nu am spus eu ca ar avea toate Estate-urile acea clapeta, m-am referit strict la cel din showroom. Restul nu stiu cum sunt, nu am idee.

Totusi, in tarile din Vest sunt standard aceste scaune cu reglaj pe inaltime pentru pasager la Sedan.
Cum spuneau si alti colegi, noi suntem intr-o tara bananiera si fara apa alda, drept urmare nu meritam asa ceva pe masinile noastre.

Intr-adevar exista si un Sedan in varianta Zen sau Life in acel showroom care nu are reglaj pe inaltime al scaunului pasagerului, dar reprezentantul de vanzari mi-a spus ca interiorul de la Estate Intens este identic cu cel de la Sedan Intens.

Daca avea dreptate sau nu asta nu pot sti.


--------------------
Renault Megane Sedan 4 Intens 1.33 TCE GPF 140 2019
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Rundas
post 24 Apr 2019, 13:29
Post #2651


Membru


Group: Members
Posts: 101
Joined: 12 March 19




@bogdanbiciusca

În fișa de produs se specifică faptul că le adaugi când faci comanda "ad labam" biggrin.gif:

Faruri cu tehnologie full LED ”PURE VISION” (cod sistem LEDH2 - se adaugă manual pentru lansările în sistem ale versiunii INTENS)

Scaune față cu sistem de încălzire (cod sistem SGACHA - se adaugă manual pentru lansările în sistem ale versiunii INTENS)

Dealerul mi-a spus ceva de genul: nu s-a făcut update la softul de comandă și sunt trecute acolo tot la opționale dar cu preț 0. Chiar dacă în fișa de produs apar că sunt incluse deja.

Inclusiv pe bonul de comandă apar ca... opționale biggrin.gif

boncomanda.jpg

This post has been edited by Rundas: 24 Apr 2019, 13:38


--------------------
Renault Megane Sedan Intens 2019, 1,3 140 EDC :D
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bgdrenault
post 24 Apr 2019, 14:33
Post #2652


bgd


Group: Members
Posts: 3.316
Joined: 4 February 07
From: Piatra Neamt




M rog, asa o fi, si la mine in bonul de comanda sunt trecute faruri led si scaune incalzite, dar dealerul mi a spus ca ori le pune ori nu, tot asa vin.

o fi nu o fi..........
Ca acum, daca as fi putut renunta la farurile led, pentru 500 E as fi facut-o bucuros. Merg noaptea extrem de putin, si din discutii, unii lauda ledurile, altii regreta halogenele.


--------------------
Megane Sedan 1,33 140 CP 2019 Intens - XXX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Gill_ro
post 24 Apr 2019, 16:26
Post #2653


..Nici paine fara munca, nici munca fara paine..


Group: Members
Posts: 2.349
Joined: 1 February 07
From: Bucuresti




Daca in 2019 unii regreta halogenele ...ma abtin.

Sa folositi cu placere autoturismele comandate si incercati sa folositi si functia " Search " pe acest forum.

PS. Daca pe bonul de comanda nu apar farurile led si nici scaunele incalzite pentru varianta INTENS, o sa primiti masina cu faruri simple, halogen si fara incalzirea in scaune. Sunt optionale GRATUITE.


--------------------
Renault Megane II.1 / Megane IV GT /// 2004 Sedan Privilege 1.5 dci / 2017 GT 1.6 dci - = B-006-ILL
Mi-e grea maturitatea, mi-e greu să fiu docil,
Aș da orice pe lume să redevin copil!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bgdrenault
post 24 Apr 2019, 16:58
Post #2654


bgd


Group: Members
Posts: 3.316
Joined: 4 February 07
From: Piatra Neamt




Apar, apar. si la mine pe bonul de comanda faruri led si scaune incalzite. Nu asta e problema.

In brosura de prezentare nu apar ca optionale la varianta intens(zen plus cum o numesc ei). Ori acest motiv nu ar trebui sa duca la necesitatea de a selecta ceva. Acolo specifica in clar ce alte optiuni poti pune la Intens.

Iar despre leduri, nu am condus ca sa stiu, dar am auzit si pareri contra(citez pe cineva despre led-uri la toyota, ca a avut masini cu halogen care luminau mai bine). Despre halogene pot sa spun atat, ca pe ploaie erau mai confortabile decat xenonul. Acum parerea fiecaruia si ochii lui.

24 Apr 2019, 17:05:
QUOTE(Rundas @ 24 Apr 2019, 13:29)
*


La mine scrie "scaune fata cu sistem de incalzire", nu scaun sofer.

This post has been edited by bogdanbiciusca: 24 Apr 2019, 17:05

Attached File(s)
Attached File  brosura_megane_sedan_min.pdf ( 7.67mb ) Number of downloads: 59


--------------------
Megane Sedan 1,33 140 CP 2019 Intens - XXX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
myreno4me
post 24 Apr 2019, 18:58
Post #2655


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.511
Joined: 18 May 17




Eu nu cred ca sunt sedan-uri cu scaun pasager cu reglaj. Asta 1 , si 2 : masinile de showroom/prezentare pot avea chestii suplimentare pe ele, stiu este reclama mincinoasa dar asta este . Mi mi s-a spus in showroom ca intensul are tableta de 8' , caci asa era masina din showroom. La livrare, i-am zis , prietene, asta nu e masina comandata de mine fiindca are tableta lanscape, nu potret cu mi-a spus cand am dat comanda, eu nu o iau.
Sa ii fi vazut fata 😂😂😂😂
In descrierea de pe site sau in brosura scrie insa chiar si acolo sunt niste stelute !


--------------------
Megane IV 1.2 TCE 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mihaimgm
post 24 Apr 2019, 19:22
Post #2656


Membru autentic


Group: Members
Posts: 575
Joined: 9 March 08
From: Arges




La echiparile gt si gtline scaunul pasagerului este reglabil pe inaltime, iar la estate intense spatarul scaunului de la pasager se pliaza/lasa in jos pt a se mari lungimea spatiului de incarcare.


--------------------
Renault Megane 4 Estate GTline 2017 - 1,5 dCi EDC
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bayek
post 24 Apr 2019, 21:41
Post #2657


Membru


Group: Members
Posts: 172
Joined: 19 March 19




QUOTE(Rundas @ 24 Apr 2019, 06:54)
08 martie.

Cu livrare după 10 iunie
*



De curiozitate, la ce dealer? Eu am comandat-o la jumatatea lui martie si mi-a zis ca vine la jumatatea lui mai. Aici pe forum sa nu citesti despre termene de livrare ca iti strici sarbatorile smile.gif Off-topic, stiu, dar nu pot sa dau PM ca-s newbie.


--------------------
Renault Megane Sedan Intens TCe 140 EDC GPF
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Catalin_Buzescu
post 27 Apr 2019, 22:09
Post #2658


Membru incepator


Group: Members
Posts: 16
Joined: 4 February 19




Deci, cu avansul de producție plătit pe 20 ianuarie, am ridicat mașina miercurea aceasta, pe 24 aprilie (Megane Sedane, 1.33 tCE, 140cp, INTENS EDC).
Mașina mi se pare senzațională. Mi-a depășit așteptările. Se mișcă f bine. Schimba destul de bine, dar cutia smuceste dacă apeși mai tare pedala. Nu am experiență cu automate mai scumpe, dar după cum spuneau si alții, cred ca se poate mai bine. Pana la urmă vb totuși de o mașină de 20k, nu de 40k+.
In rest, ce pot sa zic, arată fenomenal, se cam întorc multe capete pe stradă, si daca ziua e mișto, seara si noaptea e altceva. Luminile ambientale pe leduri si farurile full led fac toți banii wink.gif wink.gif wink.gif.
Eu merg 70% din timp pe ECO, dar in puținele dați când am comutat pe Sport, se schimba radical treaba. Alta mașina. Se si aude senzațional după 3-4000rpm.
Tehnologia din interior e de vis, mașina dispune de rLink2 cu versiune 8.xx.xxx și e ce trebuie.
Singurele probleme până acum sunt:
* magic trunk access: portbagajul se deschide cam 1 din 15 încercări. Poate fac eu ceva greșit
* după ce am dat o data drumul navigației interne ale mașinii, nu mai apare opțiunea de Android Auto când conectez tel la usb-ul intern. Dacă știe careva unde pot greși, va rog sa imi scrieți aici

Salutari, si Sărbători Fericite!


--------------------
Renault Megane Sedan 2019, 1.33 tCE 140cp, Intens EDC
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mnm
post 29 Apr 2019, 15:04
Post #2659


Membru autentic


Group: Members
Posts: 544
Joined: 21 April 18
From: Bucuresti




QUOTE(Catalin_Buzescu @ 27 Apr 2019, 23:09)
....... Alta mașina. Se si aude senzațional după 3-4000rpm.1.
Tehnologia din interior e de vis, mașina dispune de rLink2 cu versiune 8.xx.xxx și e ce trebuie.
Singurele probleme până acum sunt:
* magic trunk access: portbagajul se deschide cam 1 din 15 încercări. Poate fac eu ceva greșit 2
*

Salutari, si Sărbători Fericite!
*


1. Nu o suprasolicita la inceput !
2. La BMW SERIA 3 face la fel !
Sarbautori fericite tuturor !


--------------------
Renault Megane 2 sedan 2005 1,6l 16V Privilege
Megane 4 ZEN ENERGY TCE 132, 2018
Ex: Dacia 500, Supernova 1,4l, Sandero 1,6l MPI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ethical
post 29 Apr 2019, 17:16
Post #2660


Membru incepator


Group: Members
Posts: 45
Joined: 25 January 17




pt magic trunk nu nimeresti zona de actiune a senzorului.. dai cu piciorul prea departe de masina.. asa faceam si eu la?inceout.
pune.te fix pe mijloc si fa 2 extensii ale piciorului cat mai aproape de bara si se va deschide de fiecare data


--------------------
renault megane sedan `17 1.6dci intens
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Catalin_Buzescu
post 30 Apr 2019, 19:05
Post #2661


Membru incepator


Group: Members
Posts: 16
Joined: 4 February 19




QUOTE(mnm @ 29 Apr 2019, 15:04)
1. Nu o suprasolicita la inceput !
2. La BMW SERIA 3 face la fel !
Sarbautori fericite tuturor !
*




QUOTE(ethical @ 29 Apr 2019, 17:16)
pt magic trunk nu nimeresti zona de actiune a senzorului.. dai cu piciorul prea departe de masina.. asa faceam si eu la?inceout.
pune.te fix pe mijloc si fa 2 extensii ale piciorului cat mai aproape de bara si se va deschide de fiecare data
*



Băieți, va mulțumesc pt sfaturi.
Da, in Sport nu am pus-o decât in 3 reprize de câte 20 secunde, sa le arat unor prieteni curioși. Cel puțin in rodaj nu am nici o intenție sa fac exces.
Cu Magic Trunk am mai încercat si cu alta poziționare creste procentajul de reușită. Încă nu stăpânesc perfect manevra.
Si am rezolvat și cu Android Auto. Dacă bag cablul USB in alt slot, se declanșează. Oricum, deși e utila, mi se pare mult mai rapid și mai estetic sa pui waze tot pe tel. Cel puțin pt distanțe scurte.


--------------------
Renault Megane Sedan 2019, 1.33 tCE 140cp, Intens EDC
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Andy_ACS
post 30 Apr 2019, 20:08
Post #2662


Yes, I'm not!


Group: Members
Posts: 6.273
Joined: 19 July 04
From: Craiova




Nu e nici mai rapid si in niciun caz mai estetic sa ai RLink cu Android Auto si sa stai cu suport cu telefon in el ca acum 10 ani.
Ia un cablu usb scurt de 20 cm pe care il lasi mereu conectat. Apoi doar vii cu telefonul si il infigi in cablu si gata. Se si incarca in timpul asta.


--------------------
- - -
"Be the change you want to see in the world"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Catalin_Buzescu
post 1 May 2019, 08:30
Post #2663


Membru incepator


Group: Members
Posts: 16
Joined: 4 February 19




QUOTE(Andy_ACS @ 30 Apr 2019, 20:08)
Nu e nici mai rapid si in niciun caz mai estetic sa ai RLink cu Android Auto si sa stai cu suport cu telefon in el ca acum 10 ani.
Ia un cablu usb scurt de 20 cm pe care il lasi mereu conectat. Apoi doar vii cu telefonul si il infigi in cablu si gata. Se si incarca in timpul asta.
*



Cablu am, dar nici cablul scurt nici usb ul mașinii nu ofera quick charge. Nu asta ar fi problema. Dar mi se pare grafica pe rlink mult sub cea de pe telefon. Acum, pt drumuri lungi, evident ca asta va fi varianta. Waze pe display auto. Dar la drumuri scurte in oras, cum am eu, gen 10-12 min nu vad nimic practic.. E doar opinia mea


--------------------
Renault Megane Sedan 2019, 1.33 tCE 140cp, Intens EDC
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
myreno4me
post 1 May 2019, 10:58
Post #2664


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.511
Joined: 18 May 17




Pe unul dintre usb-uri ai 2Ah, oricum se incarca mai mult decat o face in suportul de telefon !
Eu ma bucur ca am scapat de ventuze !


--------------------
Megane IV 1.2 TCE 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bayek
post 14 May 2019, 16:43
Post #2665


Membru


Group: Members
Posts: 172
Joined: 19 March 19




In sfarsit a venit. Comandata in 15 martie, estimat sa soseasca in 15 mai, pe bon de comanda zice 30 mai, dar am ridicat-o astazi. Poate ca livrarile mult intarziate sunt un mit spulberat, ori am avut eu noroc. Revin cu impresii dupa ce ma dumiresc cum se foloseste masina asta, citesc toate manualele sa nu pun intrebari aiurea. Stiti de unde pot sa-mi iau un cablu scurt de date, de max 20 cm? Si cu mufa micro-usb C daca se poate.


--------------------
Renault Megane Sedan Intens TCe 140 EDC GPF
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Rundas
post 14 May 2019, 21:15
Post #2666


Membru


Group: Members
Posts: 101
Joined: 12 March 19




@Bayek

Să o folosești sănătos și fără probleme! cheers.gif

Ai mai pus ceva opțiuni pe ea?

Din ce oraș ești?


--------------------
Renault Megane Sedan Intens 2019, 1,3 140 EDC :D
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bayek
post 14 May 2019, 22:10
Post #2667


Membru


Group: Members
Posts: 172
Joined: 19 March 19




Multumesc.
Bucuresti. Nu am pus optiuni multe, Intens cam are tot ce-ti trebuie.

This post has been edited by Bayek: 14 May 2019, 22:20


--------------------
Renault Megane Sedan Intens TCe 140 EDC GPF
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
myreno4me
post 20 May 2019, 09:11
Post #2668


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.511
Joined: 18 May 17




Cum NU exista topic exclusiv pentru Rlink o sa ma dau cu parerea aici .
Cica in cateva zile imi expira abonamentul Digital Apps RL2, orice o insemna asta 😂😂😂.


--------------------
Megane IV 1.2 TCE 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 20 May 2019, 09:16
Post #2669


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.852
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Intra pe contul renault si da-i renew .. este gratuit ..


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Renault RS
post 20 May 2019, 11:24
Post #2670


Membru incepator


Group: Members
Posts: 59
Joined: 20 November 18




QUOTE(Bayek @ 14 May 2019, 16:43)
In sfarsit a venit. Comandata in 15 martie, estimat sa soseasca in 15 mai, pe bon de comanda zice 30 mai, dar am ridicat-o astazi. Poate ca livrarile mult intarziate sunt un mit spulberat, ori am avut eu noroc. Revin cu impresii dupa ce ma dumiresc cum se foloseste masina asta, citesc toate manualele sa nu pun intrebari aiurea. Stiti de unde pot sa-mi iau un cablu scurt de date, de max 20 cm? Si cu mufa micro-usb C daca se poate.
*


Pentru cablu,vezi aici mai jos,iti alegi ceva in functie de bugetul tau.

https://www.pcgarage.ro/compara/1398509,1621746,1728556


--------------------
Renault Megane Sedan TCe 140 2019 Intens
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
106 Pages « < 87 88 89 90 91 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th April 2024 - 21:41
Dacia