Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

1341 Pages « < 3 4 5 6 7 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Faze de toata jena, intr-o tara de toata jena

antifizic2
post 5 Mar 2008, 18:49
Post #121


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.434
Joined: 16 June 07
From: Bucuresti- Romania




suparat ca bunicii mei au primit scrisoare de la directia finante ca nu ar fi platit impozitul desi eu cu mana mea am platit respectiva taxa acu 1 luna.

dupa ce ca le-am luat banii acu vine si scrisoare ca nu am platit... ma fac de ras in fata oamenilor fara macar sa fiu de vina

acum bunicamea umbla disperata pe la institutiile statului sa plteasca un impozit pe care eu l-am platit deja !!! de inteles de vorba buna nu intelege de vreme ce a primit scrisoare domnule si nici nu vrea sa astepte pana se ma incalzeste nitel vremea ca doar nu se poate sa stea in ilegalitate.

Cum sa dreg eu situatai asta?? orice formula as aplica necesita timp liber lipsa de la serv/facultate/prietena

doamne ce stupiznie pentru greseala unei functionare plictisite trebe sa umblu eu acuma in zig zag prin capitala ph34r.gif


--------------------
renault LAGUNA II / 1.9 DCi 2004 - B-57-LXF
17" silverstone custom colour/ 2DIN DVD/ K&N/ EBC - greenstuff/ HID 5000k
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
padre
post 5 Mar 2008, 20:55
Post #122


Il padrino


Group: Members
Posts: 1.890
Joined: 20 December 04
From: Bucuresti




coffee_spitsk.gif Hai zi sincer, ai luat banii de impozit si ti-ai pus motorina, asa-i? radmasa.gif Am vazut ca ai tot consumat in ultimul timp....


--------------------
Ford Mondeo 2.5T
ex Renault Megane 2.1 1.5 dCi
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
antifizic2
post 6 Mar 2008, 01:06
Post #123


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.434
Joined: 16 June 07
From: Bucuresti- Romania




touche! tongue.gif


--------------------
renault LAGUNA II / 1.9 DCi 2004 - B-57-LXF
17" silverstone custom colour/ 2DIN DVD/ K&N/ EBC - greenstuff/ HID 5000k
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
NadaLina
post 6 Mar 2008, 09:57
Post #124


Membru


Group: Members
Posts: 161
Joined: 11 July 07
From: constanta




se rezolva usor ...cu chitanta . blink.gif greu aste daca e o coada cat toate zilele

o faza jenanta a patit tata primeste SOMATIE DE PLATA din partea serviciului impazite si taxe ,precum ,ca bunica nu a platit TAXA DE CUMITIR in ultimii 2ani.......
problema era ca bunica era MOARTA de 7ani ohmy.gif blink.gif wacko.gif
a fost , a discutat (figura ca decedata),a rezolvat .........si anul asta ii vine iar ,ca nu a platit taxa 3 ani sa dus si .......i-a trimis la bunica wacko.gif laugh.gif happy.gif


--------------------
Renault Symbol 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Cristi25
post 6 Mar 2008, 13:26
Post #125


Membru


Group: Members
Posts: 131
Joined: 6 April 06




Ieri, la politie la serviciul caziere un pusti o intreba pe maica-sa la telefon la ce spital l-a nascut ca sa scrie in formular la "locul nasterii". biggrin.gif biggrin.gif


--------------------
Nissan Murano 3.5 2009
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
PhilipMorris
post 6 Mar 2008, 15:43
Post #126


dependent de internet banking


Group: Members
Posts: 708
Joined: 14 November 07
From: Where the streets have no name




Mai de mult, imi aduc aminte ca era un pusti la vreo 7-8 ani care striga in gura mare pe mama-sa. Cred ca a strigat-o de a auzit tot cartierul. Intr-un final, exasperata, ma-sa iese de undeva de la geam, de la etajul 3, si striga si ea obosita: "Ce e ma de urli asa?"
La care copilul, strigand deasemenea, arata acuzator spre un alt copil care era prin preajma: "Uite, bre, asta si-a bagat p€7a-n mata' ". Faza vazuta, nu auzita. Am crezut ca mor cand am auzit. Si nici pustiului nu i-a fost usor, cred plange.gif .


--------------------
MK2 Black panther, sexiest hatchback ever TiVCT
Dacă vrei să iti arati superioritatea și ți-e rușine ca nu intelegi cuvintele potrivite, posteaza un link.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
semit
post 6 Mar 2008, 15:44
Post #127


Private Spice


Group: Moderatori
Posts: 5.972
Joined: 27 September 05
From: Bucuresti




laugh.gif laugh.gif beeeton biggrin.gif


--------------------
Reno Megane GT line 1.5dCi '13
nu-ti face iluzii ca sa n-ai deziluzii.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
C a t a l i n
post 6 Mar 2008, 22:34
Post #128


______________________


Group: Members
Posts: 12.175
Joined: 21 August 06




Azi în parcare la Carrefour CT:

Parchez mașina, mă dau jos. Până să încui, aud mai în spate zgomote de tablă îndoindu-se. Mă întorc și mă uit. La 2 rânduri în spate, o Albea parcată, un loc de parcare liber în dreapta ei, apoi un Golf parcat.

O bovină (că alt apelativ nu merită), cu un Passat modelul actual, negru, numere de leasing provizorii, de B, încerca să parcheze cu fața între cele 2 mașini. Locul era suficient.

Când s-a produs zgomotul ce mi-a atras atenția, ea tocmai proptise ușa dreapta spate a Passat-ului în bandoul spate de la Albea, în încercarea de a vira dreapta și de a parca. Mașina s-a înclinat și s-a oprit. Vaca se uită în oglindă. Apoi continuă să meargă cu fața. Alte sunete, ușa spate înfundată bine de tot, Passatul se deplasează forțat de spate spre stânga. Cucoana oprește, se dă jos, să constate isprava.
Își pune mâinile în cap, și se suie la volan.

Eu între timp mergeam pe direcția ei, îndreptându-mă spre intrarea în centrul comercial. Ea observase că are spectatori. Dă să plece. Eu scot telefonul, și notez numărul mașinii. Ea se oprește lângă mine, coboară geamul, și mă întreabă ce am notat... Atunci îi citesc numărul mașinii... Ea, întreabă nedumerită, de ce... Eu îi zic că pentru victimă, dacă ea tot fuge... Ea zice că se întoarce, și demarează...

Consternat de neglijența, impertinența și nesimțirea creaturii, am scris un bilețel pe care l-am lăsat pe parbrizul Fiat-ului. Nu avea mari daune, doar bandoul zgâriat și cu urme de vopsea.



--------------------
- - -
Când vrei și, și, iese nici, nici!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 6 Mar 2008, 22:45
Post #129


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




Trebuia sa suni direct la politie, o lasau fara permis, si asa si merita.


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
shteffanivlad
post 7 Mar 2008, 09:26
Post #130


Membru cu ESP/ASR


Group: Members
Posts: 691
Joined: 2 July 07
From: Bucuresti




Astia trebuie inchisi!! 10412898.gif Si eu am gasit masina lovita (rau) de o creatura de genul asta... Bara sparta, aripa indoita, stop spart, bandou plecat pa plus ce-o mai fi ascuns...

Numai ca la mine nu a fost MAERSK in zona sa-mi lase biletel sad.gif


--------------------
Renault Megane II.2 Sedan Privilege 1.5dCi Ianuarie 2008 / LMSE - B-81-LXV
iGO Primo cu Ioana
Statie CB TTi cu antena pe plafon
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
CGB
post 7 Mar 2008, 09:29
Post #131


CGB


Group: Members
Posts: 2.444
Joined: 4 May 05
From: behind




io, care-am patit de fro 2 ori ce-a patit crestinu cu albea ii ardeam 2 palme bovinei si apoi o dadeam in gat la politie. desi in alt topic indemn la calm, p-asta as fi plesnit-o cu mare drag.


--------------------
Renault Clio RS Line 2022
_______________
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
OVIDIUS
post 7 Mar 2008, 10:35
Post #132


bogat în valori simple


Group: Members
Posts: 1.719
Joined: 14 February 05
From: Orasu' lui Bucur




Iar o sa zica lumea ca sunt misogin, dar parca nu mai ai loc de ele. La un moment dat eram in trafic bara la bara si cum nu aveam ce face...privesc in dreapta...o femeie se ruja...in spate 2 cu un 206 ascultau muzica si se bataiau pe scaune...si cand am observat ca si in fata am o femeie cu fata de contabila am zis ca ar trebui sa stau mai mult pe acasa. Sau sa imi fac abonament RATB...

P.S. Am avut 5 accidente in viata mea. 4 usoare si unul mai serios. Toate din vina celorlalti. 4 erau femei...

This post has been edited by OVIDIUS: 7 Mar 2008, 10:38


--------------------
Renault Laguna 2.0 T 2007 / Dinamique + Twingo 1.2 16v 2004
Chiar si ziua de luni poate aduce minuni...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
CGB
post 7 Mar 2008, 10:47
Post #133


CGB


Group: Members
Posts: 2.444
Joined: 4 May 05
From: behind




si culmea, unele nu se rezuma la a conduce niste masini pe marimea lor. cand vad cate-o pitipoanca in ditai magaoaiele de masini (gen passat, jeepane, bemveuri seria 5...etc) ma apuca tremuriciu. le vezi cum se uita la drum printre volan si bord. sau cum ridica scafarliile cand parcheaza, ca sa vada mai bine in jur.
de ce nu se rezuma la a conduce niste masini din care sa poata vedea drumul?


--------------------
Renault Clio RS Line 2022
_______________
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mmgmarius
post 7 Mar 2008, 11:54
Post #134


Invisible to everyone


Group: Members
Posts: 418
Joined: 21 December 07




Pai unde mai e smecheria si fala daca merg in astea micutze?


--------------------
Renault Symbol Music 1.4 8V dec 2007
Numai cei ce ies din tipar intra in istorie.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gotty
post 7 Mar 2008, 12:15
Post #135


fagocer™ haituit


Group: Members
Posts: 4.627
Joined: 20 August 07
From: oriunde vreti voi....




ca tot veni vorba de accidente usoare o sa va povestesc si eu ce am patit....

acum vreo 2 ani ,in vara,in mamaia,eram cu un grup de prieteni pe aleile dintre hoteluri....eram 2 masini,pe vremea aia aveam 206,ceilalti prieteni erau cu un X5,la volan ,prietena unui amic,care cu o seara inainte se lauda cu maiestria ei intr ale soferiei....opreste gagica in fata mea,sta 2 minute,timp in care ma intrebam ce face,la un moment dat baga in marsalier si buf!!!far spart,capota indoita,masca....

pe acelasi tipar,in bucuresti opresc la un semafor si nenea din fata mea buf in masina mea....pe atunci aveam C3 care s a comportat mult mai bine decat 206 ele...doar mici zgarieturi....


--------------------
Private Spice Member
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
crisolro
post 7 Mar 2008, 12:25
Post #136


Posts: 1.435.866


Group: Members
Posts: 1.884
Joined: 9 November 07
From: Bucuresti




@Ovidius: nu e buna ideea cu RATB ... sunt si acolo soferite, femei-vatman etc. sau femei la volan care fac RATB-ul sa stea pe loc si nu te poti repezi la ele daca nu deschide soferul

pe de alta parte, am vazut femei care dau ceata lejer la multi barbati ... putine din pacate


--------------------
Renault Clio IV Life 2015, 1.2 16V/75 cp Ford Ecosport 2018, 1.0 125cp - cu nr absolut normal
Daca vreodata ai impresia ca nu mai exista nimeni caruia sa-i pese daca mai traiesti, incearca sa nu platesti cateva rate la banca.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
NadaLina
post 7 Mar 2008, 12:45
Post #137


Membru


Group: Members
Posts: 161
Joined: 11 July 07
From: constanta




singura masina pt femei e bicicleta laugh.gif dar dece nu recunoasteti ca exista si barbati care nu au nici in clin nici in maneca cu sofatul laugh.gif
wise_guy.gif sa fi un sofer bun tr sa ai in sange microbul volanului big_wheel.gif
railor.....

This post has been edited by veronik: 7 Mar 2008, 12:50


--------------------
Renault Symbol 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Fratzica
post 7 Mar 2008, 12:53
Post #138


Zen


Group: Moderatori
Posts: 2.912
Joined: 6 April 04




am si eu o intrebare. Venind dinspre bucur obor, am vrut sa o iau la stanga la eminescu in intersectie. E un semn de interzis stanga dar din cate stiu se refera doar la intrarea pe contrasens, pe dupa fantana stiu ca se poate lua la stanga. Ei bine azi se pune o masina de politie in fata mea si imi face politistu imi face semn sa dau inapoi.. Pot sa o iau la stanga acolo sau nu?


--------------------
Kia Sportage T-GDI 2021
"The happier we are, the less we see." - some japanese guy
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
myky
post 7 Mar 2008, 13:03
Post #139


Membru autentic


Group: Members
Posts: 316
Joined: 7 October 07
From: Arad




Referitor la soferi!

Ieri vine nevasta de la servici si imi povesteste ca un coleg de-al ei a luat carnetul de conducere dupa a 6-ea incercare,ca sa aflu ca defapt si la cumparat ca se plictisese sa dea pe examene si sa nu le ia.
Va intreb eu cum stie asta sa conduca intro ora de varf,sau sa parcheze?

Va mirati ca sunt atatia dobitoci pe sosele daca si carnetul il poate cumpara? gun3.gif


--------------------
Renault laguna II expression 2003 1.9 dci 107CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
zax
post 7 Mar 2008, 13:35
Post #140


Membru autentic


Group: Members
Posts: 724
Joined: 11 February 04
From: Bucuresti




@ fratica: Nu poti. E o singura intersectie chiar daca sensurile sunt despartite de scuar cu flori, fantani si altele. Iar semnul zice ca nu ai voie la stanga in intersectie. Nu e ca la podurile peste dambovita unde distanta intre sensuri e mare datorita raului si acolo sunt 2 intersectii, fiecare cu semaforul ei.

In zona aia toti care vor sa faca stanga de pe Mosilor (fie ca vin dinspre Obor fie ca vin dinspre Carol) fac dreapta si ocolesc fantanile. Si nici n-ai cum altfel intr-o zi obisnuita... doar sa ai noroc de o ora mai libera ca altfel se blocheaza clar intersectia.

This post has been edited by zax: 7 Mar 2008, 13:48


--------------------
Hyundai/ex Renault I30 1.5Tgdi 160cp/Clio Symbol Fidji 1.5dci 80cp aprilie 2022/iunie 2006
"Orice s-ar intampla, important este sa treci peste" (Gica, operator buldozer)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mmgmarius
post 7 Mar 2008, 13:58
Post #141


Invisible to everyone


Group: Members
Posts: 418
Joined: 21 December 07




QUOTE(myky @ 7 Mar 2008, 13:03)
Referitor la soferi!

  Ieri vine nevasta de la servici si imi povesteste ca un coleg de-al ei a luat carnetul de conducere dupa a 6-ea incercare,ca sa aflu ca defapt si la cumparat ca se plictisese sa dea pe examene si sa nu le ia.
  Va intreb eu cum stie asta sa conduca intro ora de varf,sau sa parcheze?
 
          Va mirati ca sunt atatia dobitoci pe sosele daca si carnetul il poate cumpara? gun3.gif
*




dar de faza ca astia nu iti mai dau carnetul pana nu dai banii ai auzit?


--------------------
Renault Symbol Music 1.4 8V dec 2007
Numai cei ce ies din tipar intra in istorie.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
LNG
post 7 Mar 2008, 14:05
Post #142


.


Group: Members
Posts: 320
Joined: 6 August 07




QUOTE(myky @ 7 Mar 2008, 13:03)
Referitor la soferi!

  Ieri vine nevasta de la servici si imi povesteste ca un coleg de-al ei a luat carnetul de conducere dupa a 6-ea incercare,ca sa aflu ca defapt si la cumparat ca se plictisese sa dea pe examene si sa nu le ia.
  Va intreb eu cum stie asta sa conduca intro ora de varf,sau sa parcheze?
 
          Va mirati ca sunt atatia dobitoci pe sosele daca si carnetul il poate cumpara? gun3.gif
*



Ai perfecta dreptate ca sunt multi pe sosele cu carnetul platit. Cele 30 de ore de scoala de soferi nu sunt suficiente pentru unii, sau sunt foarte emotivi in examen, asa ca platesc politistul si au permisul. Ulterior cand vor fi singuri in trafic poate vor face accidente sau ii vor incurca pe ceilalti si vor invata din greseli. Dintre acestia cu permisele platite 90% din ei vor invata sa conduca in timp, ceilalti 10% sunt o cauza pierduta si nu ar trebui sa aibe carnet.
Eu cunosc cateva personaje care au platit ca sa ia permisul, dar acum se descurca foarte bine in trafic. Eu zic ca asta e o chestiune discutabila, oricum politistul nu iti da permisul daca esti pericol public, inidiferent cati bani ai vrea sa dai spaga.


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mutzunache
post 7 Mar 2008, 14:21
Post #143


Milk my sheep, bitch!


Group: Members
Posts: 1.571
Joined: 22 May 06
From: Bucuresti




QUOTE(Fratzica @ 7 Mar 2008, 12:53)
am si eu o intrebare. Venind dinspre bucur obor, am vrut sa o iau la stanga la eminescu in intersectie. E un semn de interzis stanga dar din cate stiu se refera doar la intrarea pe contrasens, pe dupa fantana stiu ca se poate lua la stanga. Ei bine azi se pune o masina de politie in fata mea si imi face politistu imi face semn sa dau inapoi.. Pot sa o iau la stanga acolo sau nu?
*



Este si un semn inainte sau la dreapta, nu ai voie stanga acolo, dar daca vii dinspre Rosetti, ai voie sa faci stanga spre Romana...


--------------------
M. Outlander 2019 Honda Civic 2021 Cadillac Eldorado 2002
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
myky
post 7 Mar 2008, 15:04
Post #144


Membru autentic


Group: Members
Posts: 316
Joined: 7 October 07
From: Arad




@LNG nu sti ce ai spune daca ti-ar tampona sau sterge masina unul ce este incepator si sa afli ca si-a cumparat carnetul?
Ma gandesc ca femeia despre care a scris MAERSC era tot o toanta care si-a cumparat sau( i l-au cumparat ) carnetul.


--------------------
Renault laguna II expression 2003 1.9 dci 107CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
LNG
post 7 Mar 2008, 15:11
Post #145


.


Group: Members
Posts: 320
Joined: 6 August 07




Sigur as fi furios, dar sa nu uitam ca toti am fost incepatori si am facut greseli. Pana la urma nu ai ce sa faci, tot isi vor cumpara carnetele unii.


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
C a t a l i n
post 7 Mar 2008, 15:21
Post #146


______________________


Group: Members
Posts: 12.175
Joined: 21 August 06




Dar dacă fuge?

Oricine poate greși, dar dacă devenim toți atât de lași, încât să fugim mai bine decât să ne asumăm responsabilitatea, atunci unde ajungem?

This post has been edited by MAERSK: 7 Mar 2008, 15:54


--------------------
- - -
Când vrei și, și, iese nici, nici!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mmgmarius
post 7 Mar 2008, 17:30
Post #147


Invisible to everyone


Group: Members
Posts: 418
Joined: 21 December 07




Eu sunt incepator, nu cred ca daca ai permis de multi ani inseamna ca esti excelent si tu nu poti sa gresesti. De multe ori cei "experimentati" imi taie calea cand eu fac stanga, ma trezesc ca vin de pe prima banda si imi intra in fata... cand am prioritate ma pomenesc cu o domnisoara care vine din fata ca face stanga si nu imi da prioritate, noroc ca am franat eu la cativa metrii de ea ca... Nu spun ca eu nu gresesc, gresesc, poate de multe ori nici nu realizez ca am gresit, dar incerc sa reduc greselile astea si sa nu supar alti participanti la trafic.

Dar probabil "experimentatii" cand vad lamaile in geam zic..." incepator, da-l dracu... nu stau eu in urma lui"... cu toate ca nu suntem la intrecere.


--------------------
Renault Symbol Music 1.4 8V dec 2007
Numai cei ce ies din tipar intra in istorie.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
CGB
post 7 Mar 2008, 18:28
Post #148


CGB


Group: Members
Posts: 2.444
Joined: 4 May 05
From: behind




maiestria la volan nu tine de vechimea permisului. exista destui torofleci cu permis de ani buni si care conduc ca bolovanii. la fel cum exista oameni cu permis luat de curand si care conduc excelent.

am un prieten a carui mama a obtinut permisul cu brio acum aproape 10 ani. a luat examenul din prima, fara nici o interventie, fara nici o pila. la sala a luat punctaj maxim. la oras a fost felicitata de pulitai.
da' io nu m-as urca in masina cu femeia aia. am facut greseala asta o data si-am zis ca mor. imi tremurau palmele cand m-am dat jos din masina. femeia pur si simplu n-are talent, n-are acel ceva care trebuie soferilor. pur si simplu are mult noroc ca n-a patit nimic serios pana acu'. in afara de faptu' ca a mototolit toate aripile masinii (cam de 3-4 ori pe an) de la incercari nereusite de parcare, in rest a scapat teafara.


--------------------
Renault Clio RS Line 2022
_______________
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
padre
post 9 Mar 2008, 20:54
Post #149


Il padrino


Group: Members
Posts: 1.890
Joined: 20 December 04
From: Bucuresti




Azi, Carrefour Orhideea, in milocul jegului generat de lucrarile din jurul complexului... Ne-am asezat la coada, mergea repede, lume destul de putina la coada... Cei din fata noastra, dupa ce si-au pus produsele pe banda casei de marcat, au lasat caruciorul (din acela mic, pt 2 cosuri) fix lipit de banda, adica intre noi si ei... si au inaintat spre iesire. L-am strigat pe marlanul cuplului si l-am intrebat, foarte politicos, daca a terminat cu caruciorul sau mai are treaba cu el. (Caruciorul imi era in drum si trebuia sa-l mut eu ca sa pot pune si eu produsele noastre pe banda).
Raspunsul lui a fost ca a terminat, nu mai are nevoie de el. Tot politicos l-am intrebat daca trebuie sa-l mut eu pentru el (intamplarea a facut sa ma asez la o casa exact langa intrare, exact langa stivele de cosuri). Raspunsul lui a fost ca da, trebuie sa-l mut eu, ca azi e randul meu, auzi la el, ca lui mereu ii muta cineva carucioarele si azi e randul meu.
Am simtit nevoia sa-l ******** in gura cu vorbele si cu un pumn bine tintit dar m-am abtinut, am zis ca efectiv nu merita.
Bai frate, si pareau oameni civilizati, in jurul a 40 de ani, au platit cu cardul... pareau civilizati. Aparentele inseala.


--------------------
Ford Mondeo 2.5T
ex Renault Megane 2.1 1.5 dCi
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mutzunache
post 10 Mar 2008, 07:51
Post #150


Milk my sheep, bitch!


Group: Members
Posts: 1.571
Joined: 22 May 06
From: Bucuresti




Eu il bateam, hihi, il puneam in carucior si il aruncam in mijlocul strazii..

This post has been edited by Mutzunache: 10 Mar 2008, 07:51


--------------------
M. Outlander 2019 Honda Civic 2021 Cadillac Eldorado 2002
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
1341 Pages « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

ETask
Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 29th March 2024 - 04:32
Dacia