Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages  1 2 > 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

de ce am fost pedepsiti?

vladus
post 28 Mar 2005, 15:47
Post #1


Membru autentic


Group: Members
Posts: 249
Joined: 22 September 04
From: Bucuresti




Am si eu o intrebare si anume:
De ce am fost si noi userii fara nici o vina pedepsiti pentru teribilismul altora. Eu intelegeam sa-i pedepsiti pe cei care au facut zarva la intalnire, nu pe cei care citesc si posteaza pe acest forum si nu au nici o vina. Ati inchis site-ul pentru toata lumea, nu doar pentru netoti. Poate pe viitor gasiti alta metoda de penalizare ca sa nu stam si noi astia nevinovati cu buza umflata.


--------------------
Renault Megane2 2004 Dinamique
Renault Megane 2 Dinamique, negru, + clima + esp + Philips Blue Vision + in curand bord albastru
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vladus
post 28 Mar 2005, 16:00
Post #2


Membru autentic


Group: Members
Posts: 249
Joined: 22 September 04
From: Bucuresti




ne e chiar asa pentru ca 1 site-ul asta privat fara utilizatori nu ar valora nimic, iar 2 nu e normal sa inchida site-ul pentru stiu eu cati netoti caci nu nu am fost la intalnirea asta si incep sa inteleg ca bine am facut...
Nu cred ca vor sa isi arate superioritatea si e chiar asa rautacios cum ai vrut tu sa sune sau cel putin asa sper, ca daca asa e plec de pe forum si gata, mi-am rezolvat problemele


--------------------
Renault Megane2 2004 Dinamique
Renault Megane 2 Dinamique, negru, + clima + esp + Philips Blue Vision + in curand bord albastru
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vladus
post 28 Mar 2005, 16:02
Post #3


Membru autentic


Group: Members
Posts: 249
Joined: 22 September 04
From: Bucuresti




cmandrei nu e chiar puct ochit, punct lovit ci au tras in multime tot ce aveau. Daca lucrau ca lunetistii pe punct ochit punct lovit atunci ii pedepseau prin ban sau alte metode pe cei vinovati, nu inchideau site-ul pe care intra atata lume civilizata...


--------------------
Renault Megane2 2004 Dinamique
Renault Megane 2 Dinamique, negru, + clima + esp + Philips Blue Vision + in curand bord albastru
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cmandrei
post 28 Mar 2005, 16:06
Post #4


NEWSMAN


Group: Moderatori
Posts: 10.437
Joined: 9 March 05
From: Bucuresti/Targu Mures




Daca cineva a fost realmente rautacios atunci eu consider ca s-a dorit sa se ajunga exact la ceea ce ai spus tu - adica sa plece oamenii de pe site si sa se dezbine ...

Asa ceva nu trebuie sa se intample ...


--------------------
ex. Renault Clio Symbol 2001 Dynamique (1.4 8V 75 cp K7J-A7) - RO
33.722 km - 12.2004
178.691 km - 03.2013
Andrei
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vladus
post 28 Mar 2005, 16:07
Post #5


Membru autentic


Group: Members
Posts: 249
Joined: 22 September 04
From: Bucuresti




hai ma ioana ca exagerezi... oamenii chiar sunt ok pe aici.. si nu era vorba de moderatori. Vorba era.. ce ar fii daca am fii toti bagati la puscarie pentru ca a avut loc o crima al carei suspect nu a fost gasit. Rationamentul e ca daca ne baga pe toti la puscarie sigur o sa fie si criminalul printre noi, da e corect asa?


--------------------
Renault Megane2 2004 Dinamique
Renault Megane 2 Dinamique, negru, + clima + esp + Philips Blue Vision + in curand bord albastru
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cmandrei
post 28 Mar 2005, 16:13
Post #6


NEWSMAN


Group: Moderatori
Posts: 10.437
Joined: 9 March 05
From: Bucuresti/Targu Mures




Gluma gluma dar si ce spui tu Vladus este adevarat ... dar nu mai fi suparat si incearca sa o iei ca pe o mini vacanta ... nu cred oricum ca vom afla mai mult decat se stie pana acum.


--------------------
ex. Renault Clio Symbol 2001 Dynamique (1.4 8V 75 cp K7J-A7) - RO
33.722 km - 12.2004
178.691 km - 03.2013
Andrei
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vladus
post 28 Mar 2005, 16:22
Post #7


Membru autentic


Group: Members
Posts: 249
Joined: 22 September 04
From: Bucuresti




laugh.gif diferenta e ca vacanta o iei cand vrei tu, nu este impusa


--------------------
Renault Megane2 2004 Dinamique
Renault Megane 2 Dinamique, negru, + clima + esp + Philips Blue Vision + in curand bord albastru
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cmandrei
post 28 Mar 2005, 16:24
Post #8


NEWSMAN


Group: Moderatori
Posts: 10.437
Joined: 9 March 05
From: Bucuresti/Targu Mures




Uneori este si impusa de cine poate ... ca altfel pierzi zilele de concediu ... hai ca mai glumim si noi dar no' o fost unpic cam nasol.


--------------------
ex. Renault Clio Symbol 2001 Dynamique (1.4 8V 75 cp K7J-A7) - RO
33.722 km - 12.2004
178.691 km - 03.2013
Andrei
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RCS
post 28 Mar 2005, 16:53
Post #9


The Gotfather


Group: Members
Posts: 630
Joined: 4 August 04
From: Romania




QUOTE
ati fost pedepsiti deoarece este un site privat si ,patronajul, a vrut sa-si demonstreze superioritatea fata de \"plebe\"

Hm...daca tu te consideri ,,plebe'' asta e problema ta, dar nu ne baga pe toti in ,,aceeasi oala'' !!!! Chestia cu ,,demonstratul superioritatii fata de plebe'' scoate in evidenta ca nu ai inteles ,,esentialul in aceasta problema '' !!!


--------------------
Audi A4 2.0T-200cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ioana
post 28 Mar 2005, 16:58
Post #10


Unregistered









"esential " in aceasta problema e faptul ca n-am avut acces la site -de ce?Poate vor sa-l mai inchida 5 zile incepand de maine si poate vor sa-l mai inchida alte 7 zile saptamana viitoare?Poate e mai bine asa...eu stiu ca daca la un magazin nu respecti programul afisat te poate sanctiona opc.ul .Nu e acelasi caz?


--------------------
Go to the top of the page
+
RCS
post 28 Mar 2005, 17:00
Post #11


The Gotfather


Group: Members
Posts: 630
Joined: 4 August 04
From: Romania




Doar o singura intrebare ioana: tu stii de ce a fost inchis temporar acest forum ??


--------------------
Audi A4 2.0T-200cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ioana
post 28 Mar 2005, 17:04
Post #12


Unregistered









nu.ma ajuti?


--------------------
Go to the top of the page
+
RCS
post 28 Mar 2005, 17:08
Post #13


The Gotfather


Group: Members
Posts: 630
Joined: 4 August 04
From: Romania




QUOTE
nu.ma ajuti?

Imi pare rau dar nu am timp de asa ceva !!!! 8) Citeste mai cu atentie motivul inchiderii temporare a forumului .... !!! Ei na..nu se poate sa nu stii !!! :wink:


--------------------
Audi A4 2.0T-200cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ioana
post 28 Mar 2005, 17:31
Post #14


Unregistered









serios nu stiu...trimite-mi pe privat cateva detalii te rog


--------------------
Go to the top of the page
+
R19/16v
post 28 Mar 2005, 17:39
Post #15


Oldschool Member


Group: Moderatori
Posts: 13.793
Joined: 2 December 04
From: Ploiesti




Incredibil!
...ignorance is bliss...


(nu va luati de mine, in romana nu suna bine) smile.gif :evil: :evil:


--------------------
DS 5H VRSCA Screamin' eagle
Scratch any cynic and you will find a disappointed idealist.
Take what you can - Give nothing back!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cmandrei
post 28 Mar 2005, 17:54
Post #16


NEWSMAN


Group: Moderatori
Posts: 10.437
Joined: 9 March 05
From: Bucuresti/Targu Mures




Sincer nu cred ca aveti motive de raca sau altele ... daca sunteti suparati pe site nu trebuie sa faceti mare lucru ... faceti greva ... nu mai intrati pe site si gata ... nu e mare lucru ...

Ideea de baza este ca nu trebuie sa fiti voi suparati ca altii (cei rai nu cei care au inchis site-ul) au facut ceva aiurea si din cauza asta nu ati avut acces la site. Cei rai poate trebuie sanctionati prin ... ce se poate daca se considera necesar.


--------------------
ex. Renault Clio Symbol 2001 Dynamique (1.4 8V 75 cp K7J-A7) - RO
33.722 km - 12.2004
178.691 km - 03.2013
Andrei
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
meganescu
post 28 Mar 2005, 18:55
Post #17


Membru autentic


Group: Members
Posts: 286
Joined: 20 August 04




QUOTE
QUOTE
ati fost pedepsiti deoarece este un site privat si ,patronajul, a vrut sa-si demonstreze superioritatea fata de \"plebe\"

Hm...daca tu te consideri ,,plebe'' asta e problema ta, dar nu ne baga pe toti in ,,aceeasi oala'' !!!! Chestia cu ,,demonstratul superioritatii fata de plebe'' scoate in evidenta ca nu ai inteles ,,esentialul in aceasta problema '' !!!


Parerea mea este ca Ioana a inteles exact cum sta problema! Problema este ca altii ne considera plebe!
Dar intr-adevar nimeni nu este tinut cu forta membru al acestui site! Totusi ar trebui sa se tina cont ca nu numai userii obisnuiti gresesc...


--------------------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
strumfuadi
post 28 Mar 2005, 20:21
Post #18


Former Laguna user.


Group: Members
Posts: 2.331
Joined: 25 February 04
From: B u c u r e s t i




mai.. ideea a fost de a se protesta fata de teribilismele unora de la intalniri si fata de atitudinea unora dintre userii de pe daciaclub.ro si :shock: reno.ro ...
daca a fost o chestie rezon aceasta "inchidere" temporara a celor doua forumuri? o mare tampenie. o sublima inutilitate. nu a rezolvat absolut nimic..
daca au fost si alte motive mai intemeiate, apoi dragilor nu stiu daca vom afla..
pana una alta, sa ne bucuram ca suntem din nou online.. (ca in bancul cu lipsa spatiului din casa, inghesui in casa si animalele de prin curte si apoi le dai afara -> ai spatiu berechet..)
cam asa ne simtim si noi dupa aceasta "purificare"..

ps: io nu stiu de ce a luat ban ioana, s'a afisat pe undeva?


--------------------
Honda Civic FN2 2010
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
electriczbif
post 28 Mar 2005, 21:31
Post #19


Membru autentic


Group: Members
Posts: 255
Joined: 23 May 04
From: Cluj




Superb topic! N-am inteles nimic... Probabil ca nici nu era mare lucru de inteles, dar e interesant sa citesti vreo 10 raspunsuri la mesaje disparute. Iar din explicatia de la "Ban-uri si avertizari" am inteles la fel de mult ca si strumfadi de ce a luat ban ioana...
Poate ar trebui avut in vedere ca nu toti membrii forumului pot sa citeasca mesajele noi din 5 in 5 minute, iar daca nu fac asta exista topicuri care prin stergerea selectiva a unor mesaje devin neinteligibile.
Si cum nu stiu ce s-a discutat aici mai inainte, imi spun si eu parerea: Nu mi s-a parut suficient de bine explicat motivul pt. care a fost inchis forumul reno. Mesajul explicativ a fost laconic, arunca o acuzatie vaga si fara tinta spre niste membrii ai forumului care nici acum nu stiu cine sunt, iar dupa ceva cautari pe daciaclub (nu sunt membru acolo) am aflat in sfarsit ca s-ar fi "afisat" ceva "teribilisme" la o intalnire a forumistilor etc.
Eh, in fine, bine ca s-a revenit, sa ne vedem noi in continuare de romburile noastre...


--------------------
Renault Megane II Sedan 2003
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AlexV
post 28 Mar 2005, 23:37
Post #20


Admin?


Group: Admin
Posts: 2.553
Joined: 4 December 02
From: Bucuresti




mai, pana la urma ce ati vrut cu acest topic?
-sa aflati de ce a fost inchis forumul?
-sa va razvratiti fata de aceasta actiune fara sa aflati motivul?
-sa mai aruncati cu niste noroi in admini si moderatori?

meganescu, daca tot esti atat de persecutat pe acest forum, de ce ne mai vizitezi?

vreti sa stiti de ce a luat ban ioana??? nu cititi forumul atat de des incat sa vedeti tot??? asta inseamna ca cineva si-a facut treaba si a sters obscenitatile ei pentru ca atunci cand voi intrati pe forum sa vorbiti de masini, sa nu va simtiti lezati in vreun fel de mesaje obscene si inutile.


intrebare pentru unii dintre voi de aici: de cate ori ati venit voi la o intalnire a forumurilor si ati fost pusi in situatia de a da cu subsemnatul pentru ca altcineva a incalcat legea? daca nu ati fost, atunci ne lasati pe noi sa incercam sa rezolvam problema. daca intr-un final nu rezolvam puteti sa comentati, dar macar sa incercam avem dreptul.

sambata si duminica multi dintre useri au fost si au vizitat tuning show. au mai bagat 100 de mii de lei in buzunarul si asa plin al lui rusea. o porcarie de show pentru care au platit si nu i-a cerut nimeni banii inapoi lui rusea. acolo ati dat niste bani si nu ati avut nici un fel de pretentii, iar aici nu dati nimic dar sunteti plini de ele. un forum gratuit a fost inchis 3 zile si acum vrei ca cineva sa va dea explicatii clare, scuze, si poate chiar sa plateasca pentru asta.


--------------------
Toyota RAV4 2.0
"Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth," Oscar Wilde.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vladus
post 29 Mar 2005, 09:04
Post #21


Membru autentic


Group: Members
Posts: 249
Joined: 22 September 04
From: Bucuresti




ALex, topicul l-am deschis eu ca sa aflu de ce pentru niste teribilisti de la dacia a fost inchis forumul renault si de ce pentru tot acei cativa teribilisti s-a luat o decizie care ne-a afectat si pe noi astia nevinovati. Atata tot, nu aruncam cu noroi in nimeni... dar nu mi se pare normal sa stau eu pe bara pentru cativa netoti...


--------------------
Renault Megane2 2004 Dinamique
Renault Megane 2 Dinamique, negru, + clima + esp + Philips Blue Vision + in curand bord albastru
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
flotl
post 29 Mar 2005, 09:52
Post #22


Membru autentic


Group: Members
Posts: 525
Joined: 1 December 04
From: Tulcea




QUOTE
ALex, topicul l-am deschis eu ca sa aflu de ce pentru niste teribilisti de la dacia a fost inchis forumul renault si de ce pentru tot acei cativa teribilisti s-a luat o decizie care ne-a afectat si pe noi astia nevinovati. Atata tot, nu aruncam cu noroi in nimeni... dar nu mi se pare normal sa stau eu pe bara pentru cativa netoti...


Daca cei terebilisti nu au putut fi identificati ca sa li se dea ban, atunci s-a inchis tot forumul. Asta este, nu e contract intre noi utilizatorii si administrator, nu dam un ban pentru asta, atunci putem doar sa intrebam respectuos ce s-a intamplat, nu sa cerem socoteala.


--------------------
Megane Sedan 1.5 dci 100 CP 2004 CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
florindu
post 29 Mar 2005, 10:28
Post #23


Membru' doar, dar vechi!


Group: Members
Posts: 354
Joined: 28 May 02
From: ...acu' Timisoara




Pe de alta parte, adminii fara forumisti sunt inutili, ca potcoavele fara cal. Asa ca trebuia, dupa parerea mea, sa se incerce rezolvarea problemei, nu adoptarea unei masuri radicale, fara nici un efect (din nou, parerea mea). Singurul lucru care a rezultat a fost initierea acestui topic si liber la apa catre moara celor care au provocat incidentul... Oare lor le pasa ca s-a oprit forumul din cauza lor??? Ma indoiesc! Chiar se simt mandri, probabil.

Am vazut pe Daciaclub.ro ca se incearca gasirea unei solutii de interzicere a accesului pe forum a celor nedoriti...dar cine va stabili regulile de acces pe un forum liber (chiar daca e privat, accesul e liber!)? Poate, intr-adevar solutia unui cont platit de acces ar rezolva problema. Iar intalnirile sa se faca e baza invitatiei din partea unui membru 'de baza', exact ca intr-un club.


--------------------
Renault MeganeII 1,5dCi/80CP 2005 -
Doamna: vezi mai sus
Domnul: Audi A4, 1,6, 2004
Juniorul: Nintendo Wii

Nu stii, te'nvatam. Nu poti, te'ajutam. Nu vrei, te'obligam! V.I.Lenin
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cmandrei
post 29 Mar 2005, 10:41
Post #24


NEWSMAN


Group: Moderatori
Posts: 10.437
Joined: 9 March 05
From: Bucuresti/Targu Mures




Cu bani si invitatie cred ca s-ar rezolva in principiu lucrurile cum spui si tu ... doar ca atunci ... cred eu ... ar trebui sa apara o chestie cat de cat legala in sensul de societate/firma ceva care sa ia banii astia si asa mai departe ... exista asa ceva deja ? a forumului reno ? a clubului forumului reno ?


--------------------
ex. Renault Clio Symbol 2001 Dynamique (1.4 8V 75 cp K7J-A7) - RO
33.722 km - 12.2004
178.691 km - 03.2013
Andrei
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
florindu
post 29 Mar 2005, 10:52
Post #25


Membru' doar, dar vechi!


Group: Members
Posts: 354
Joined: 28 May 02
From: ...acu' Timisoara




Din pacate (sau poate nu?) singura posibilitate sau sansa ca acest club sa aiba oarece putere (chiar si in a ne apara firavele drepturi de proprietari) este legata de existenta unei forme juridice de organizare.
Dar exista cineva care sa aiba timpul liber necesar pentru indeplinirea tuturor posibilitatilor? Iar din banii rezultati (multi, putini, cati se vor aduna) se pot face diverse chestii, chiar si de promovare.
Ma gandeam ca pentru anumite intalniri se pot contacta si diverse publicatii de profil, sau reporteri de acolo, care sa marcheze intr-un fel evenimentul. Eventual se poate face o 'revista' tiparita a forumului, care sa publice diverse solutii gasite la problemele general cunoscute, pentru inceput.
Si se poate chiar invita un reprezentant al politiei rutiere la aceste intalniri, ca, deh, ne supunem regulamentelor in vigoare, si mai cadem si la pace cu ei intr-un fel...imposibil sa nu fie vreun posesor de reno angajat in politie.


--------------------
Renault MeganeII 1,5dCi/80CP 2005 -
Doamna: vezi mai sus
Domnul: Audi A4, 1,6, 2004
Juniorul: Nintendo Wii

Nu stii, te'nvatam. Nu poti, te'ajutam. Nu vrei, te'obligam! V.I.Lenin
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vladus
post 29 Mar 2005, 10:59
Post #26


Membru autentic


Group: Members
Posts: 249
Joined: 22 September 04
From: Bucuresti




buna solutie Blorin. Dar de ce nu ne separam noi de intalnirea dacia. Hai sa stabilim o alta zi si joi sa se intalneasca dacia si vineri noi ca sa nu mai existe probleme si din cauza unora de pe dacia sa fie inchis si forumul asta.


--------------------
Renault Megane2 2004 Dinamique
Renault Megane 2 Dinamique, negru, + clima + esp + Philips Blue Vision + in curand bord albastru
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cmandrei
post 29 Mar 2005, 11:00
Post #27


NEWSMAN


Group: Moderatori
Posts: 10.437
Joined: 9 March 05
From: Bucuresti/Targu Mures




Eu cred ca ideile tale sunt foarte bune ... problema ramane ca de fiecare data ... implementarea lor ... dar oricum noi doi nu suntem aici decidenti ... noi doar discutam, ne dam cu parerea :-) in timp ce cineva vegheaza si vede tot ceea ce noi scriem ... asta este bine ... :-)

O astfel de initiativa este mare consumatoare de timp si resurse, de tot felul, sincer eu am vrut sa creez cu toate formele legale un club renault 5 timp de 4 ani si nu am avut nici timp nici bani (scoala/servici/altele in aceelasi timp ... ) deh ce sa-i faci.

Oricum ca de obicei speram la momente mai bune si mai prielnice pentru fiecare dintre noi.


--------------------
ex. Renault Clio Symbol 2001 Dynamique (1.4 8V 75 cp K7J-A7) - RO
33.722 km - 12.2004
178.691 km - 03.2013
Andrei
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
florindu
post 29 Mar 2005, 11:18
Post #28


Membru' doar, dar vechi!


Group: Members
Posts: 354
Joined: 28 May 02
From: ...acu' Timisoara




In alte tari, astfel de cluburi functioneaza intr-un mod foarte organizat. Toti membrii platesc cotizatii (sume care reprezinta un pret mic, platit pentru pasiunea noastra comuna, automobilul) din care se fac toate platile ocazionate de functionarea clubului. Cine doreste sa fie membrul unui club serios, trebuie sa fie dispus sa plateasca pentru asta. La inceput vor fi putini, dar sunt sigur ca se vor aduna incet, incet.
Pentru asta pot fi pastrate cateva sectiuni 'free', iar cele de maxim interes pentru posesorii de reno (in cazul nostru) vor putea fi accesate doar dupa dobandirea calitatii de 'membru oficial al clubului reno', calitate oferita doar prin plata cotizatiei anuale.
Iar persoanele desemnate sa administreze clubul si, implicit, forumul - ca suport informational al clubului - vor fi, intr-un fel simbolic macar, remunerate.


--------------------
Renault MeganeII 1,5dCi/80CP 2005 -
Doamna: vezi mai sus
Domnul: Audi A4, 1,6, 2004
Juniorul: Nintendo Wii

Nu stii, te'nvatam. Nu poti, te'ajutam. Nu vrei, te'obligam! V.I.Lenin
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
florindu
post 29 Mar 2005, 11:20
Post #29


Membru' doar, dar vechi!


Group: Members
Posts: 354
Joined: 28 May 02
From: ...acu' Timisoara




Pana la urma, ideea care a stat la baza ACR nu a fost una rea...


--------------------
Renault MeganeII 1,5dCi/80CP 2005 -
Doamna: vezi mai sus
Domnul: Audi A4, 1,6, 2004
Juniorul: Nintendo Wii

Nu stii, te'nvatam. Nu poti, te'ajutam. Nu vrei, te'obligam! V.I.Lenin
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cmandrei
post 29 Mar 2005, 11:23
Post #30


NEWSMAN


Group: Moderatori
Posts: 10.437
Joined: 9 March 05
From: Bucuresti/Targu Mures




Este foarte fain un astfel de club ... eu m-as inscrie la asa ceva deoarece caut de foarte mult timp si anume de 6 ani buni deja. Am incercat la unul in Anglia dar acolo erau doar R5 GTT si al meu nu avea nimic tunat pe el :-( si nici nu puteam participa la intruniri si asa mai departe ...

Aia cu ACR-ul nu stiu care e povestea ... poti sa-mi spui te rog !

Mersi,


--------------------
ex. Renault Clio Symbol 2001 Dynamique (1.4 8V 75 cp K7J-A7) - RO
33.722 km - 12.2004
178.691 km - 03.2013
Andrei
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2 Pages  1 2 >
Closed Topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 20th April 2024 - 01:08
Dacia