Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Ajutor si sfaturi, Oglinzi electrice, casetofon si jante.

CostinZ
post 23 Oct 2018, 10:44
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 95
Joined: 22 October 18




Va salut,

Dupa cum se vede sunt nou si este prima postare si sunt interesat sa aflu cateva informatii de la cei mai experimentati (am cautat in forum si nu am gasit).
Detin un Clio 3 Cosmopolitan din 2008 (cel putin Cosmopolitan scrie pe el smile.gif) si ma intereseaza urmatoarele:

1.Imi doresc foarte tare sa ii schimb oglinzile care sunt manuale cu unele elctrice si vreau sa stiu daca se poate face asta.(eventual sa functioneze si incalzirea la cele electrice).
2.Vreau sa ii schimb casetofonul original si sa nu pierd comenzile de pe volan (am inteles ca exista un device care poate sa faca treaba asta, dar nu stiu cum se cheama si unde il gasesc).
3.Pentru ca vine iarna vreau sa ii cumpar un set de jante de aliaj pe care sa pun cauciucurile de iarna(alt set de jante si pentru cauciucurile de vara) si as vrea sa stiu ce jante mai ieftine si totusi cat de cat calitative sa caut (nu imi permit bbs,antera,oz sau oricare varianta mai de top si as aprecia cateva exemple mai low budget).

Multumesc frumos,

Costin



--------------------
Renault Clio 3 2008/Cosmopolitan
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
CostinZ
post 9 Nov 2018, 16:56
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 95
Joined: 22 October 18




Se poate inchide am aflat ce ma interesa.
Multumesc pentru ajutor.


--------------------
Renault Clio 3 2008/Cosmopolitan
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 19th April 2024 - 00:49
Dacia