Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Sonorizare

Closerhuh
post 2 Apr 2018, 22:42
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 25
Joined: 5 December 14




Salutare, detin un Megane 2 din 2008 si as vrea sa schimb player-ul audio ca asta stock saracutul e cam vechi si as vrea ceva mai bun, totodata as vrea sa pun un subwoofer in spate sau sa schimb o pereche de boxe, probabil cele din fata dar nu stiu ce sa aleg, sau spre ce sa ma orientez.
Player-ul as vrea sa aiba cel putin usb si aux dar daca este ceva si cu bluetooth ar fi super, iarasi daca ar fi ceva sa fie luminat in alb ar fi perfect dar aspectul asta nu prea conteaza iar subwoofer-ul as vrea sa fie unul activ (daca am citit bine) sper sa nu vobresc prostii, cel care nu are nevoie de o statie separata pentru ca nu am de gand sa merg cu ea la concursuri. As vrea sa fac o investitie pe partea asta ca sa fie mai placut sa ascult muzica in masina.
Ca si buget as aloca pana in 300 de lei pt player si pt boxe si subwoofer chiar nu stiu care sunt preturile dar sa fie ceva de buget. Daca cineva m-ar putea ajuta cu ceva sfaturi as fi recunoscator:D.
Am uitat sa precizez ca daca ar fi o varianta sa pastrez si comenzile de la volan ar fi super, daca nu aia e pot sa traiesc si fara ele.


--------------------
Renault Clio 2001 - CJ-99-AAA
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 2 Apr 2018, 23:15
Post #2


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.851
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




SEARCH cu incredre si o sa iti gasesti raspunsurile la intrebari.


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed Topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th April 2024 - 17:24
Dacia