Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Achizitie renault scenic 3

Renojohny
post 17 Apr 2017, 11:44
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 13
Joined: 29 December 15




Salutare tuturor si hristos a inviat! Până de curând am fost posesor de renault clio 4, deoarece în familie a mai apărut un indian am fost nevoit să vând buburuza și după lungi căutari m-am decis să achizitionez un scenic 3, numai că nu nu am găsit mai deloc unul pe benzină deoarece pe benzină îl vreau. Mă puteți ajuta cu ceva informații s-au stiti pe cineva care aduce de afară ? Am văzut multe în Franța dar nu stiu pe nimeni care sa aduca! Mentionez că dispun de 6000 euro.


--------------------
Renault Clio4 2015life
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
PESCIONAR
post 6 Jun 2017, 11:23
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: 6 June 17




QUOTE(Renojohny @ 17 Apr 2017, 11:44)
Salutare tuturor si hristos a inviat! Până de curând am fost posesor de renault clio 4, deoarece în familie a mai apărut un indian am fost nevoit să vând buburuza și după lungi căutari m-am decis să achizitionez un  scenic 3, numai că nu nu am găsit mai deloc unul pe benzină deoarece pe benzină îl vreau. Mă puteți ajuta cu ceva informații s-au stiti pe cineva care aduce de afară ? Am văzut multe în Franța dar nu stiu pe nimeni care sa aduca! Mentionez că dispun de 6000 euro.
*



adrian - motru - de pe alcopa- 0722413679


--------------------
reanault scenic 3 2014 - rosu
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th April 2024 - 22:25
Dacia