Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

6 Pages « < 2 3 4 5 6 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

The Grand Tour, inlocuitor de Top Gear?

VladSoare
post 25 Feb 2018, 18:11
Post #91


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




Mult mai bun decît primul. În primul s-au străduit prea mult să fie diferiți, probabil ca să nu-i dea bibisiul în judecată. Între timp au prins curaj și încep să se întoarcă, treptat, spre formatul inițial.
Ajută mult faptul că nu numai prezentatorii, ci și producătorul și scenaristul au rămas aceiași. E aceeași echipă ca-n vremurile bune. Mai puțin Stig, desigur.

This post has been edited by VladSoare: 25 Feb 2018, 18:14


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AndreiMR
post 27 Feb 2018, 10:30
Post #92


Membru alfist


Group: Members
Posts: 3.808
Joined: 15 January 09
From: Pitesti




A aparut si sezonul nou de BBC Top Gear. Am vazut primul episod, e placut. Chris Harris si Matt Leblanc fac treaba buna, tipul celalalt...mediocru. Nu e la nivelul GT, dar merge.



--------------------
2018 Mazda 3 G120 Challenge
2015 Land Rover Discovery Sport TD4 SE
2008 Mazda 2 TE
EX: Clio III dci Dynamique/Mazda CX-7 Revolution/ Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 27 Feb 2018, 10:59
Post #93


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




Top Gear era o emisiune pur englezească, făcută de englezi pentru englezi, care în treișpe ani de existență a gravitat în jurul Angliei și al englezilor. Matt LeBlanc, cu mutra, atitudinea și accentul lui de yancheu, și cu rînjetul lui de șmecheraș, se potrivește acolo ca nuca-n perete.


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
jay333
post 27 Feb 2018, 12:32
Post #94


Membru autentic


Group: Members
Posts: 979
Joined: 25 June 07




Foarte interesant primul episod din seria 25; atat de interesant incat am adormit in scaun la calculator cand a inceput partea a doua a "intrecerii" dintre V8-uri. Abia astept episodul 2. rolleyes.gif


--------------------
. . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 3 Sep 2018, 11:58
Post #95


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.113
Joined: 3 August 12
From: Ilfov






--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bicicleta galbena
post 12 Sep 2018, 20:42
Post #96


Sunt nembru, domnule!


Group: Members
Posts: 2.056
Joined: 29 January 13
From: Bucuresti




smile.gif







--------------------
Peugeot 407 1.8 16v 2005 , ex-Dacia Solenza 1.4 Mpi 2003
____________________________
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 12 Sep 2018, 21:30
Post #97


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.113
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




Abia aștept să înceapă.
Am plătit tot anul Amazon și nu m-am uitat la nimic, așteptând să înceapă din nou TGT smile.gif


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 13 Sep 2018, 09:48
Post #98


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când




Cand incepe?
Mi-am facut si eu (din nou) prime, dar pentru ca am tot comandat de pe amazon si asa ma bucur si eu de livrare mai buna si preturi mai ok la unele produse. Prime tv e mai mult un perk, mai ales ca inca nu am luat TV si nici nu e prioritar.


--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 13 Sep 2018, 09:49
Post #99


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




QUOTE(dandobre @ 12 Sep 2018, 22:30)
Abia aștept să înceapă.
Am plătit tot anul Amazon și nu m-am uitat la nimic, așteptând să înceapă din nou TGT smile.gif
*


Păi de ce ai plătit? Eu am închis abonamentul imediat după ultimul episod. Îl deschid din nou la iarnă. happy.gif


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 13 Sep 2018, 11:59
Post #100


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.113
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




Am zis că poate mă mai uit și la altceva, daca tot îl am.
Timpul a demonstrat că nu m-am uitat, poate îl închid după sezonul ăsta...


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AndreiMR
post 22 Oct 2018, 11:40
Post #101


Membru alfist


Group: Members
Posts: 3.808
Joined: 15 January 09
From: Pitesti




Intre timp, s-a anuntat componenta echipei Top Gear pentru 2019. Sezonul care sta sa apara in iarna e ultimul pentru Matt LeBlanc.

https://www.topgear.com/car-news/top-gear-t...gear-presenters

Pleaca si Rory Reid, ceea ce e foarte bine...nu avea ce cauta in emisiune. Baietii astia noi habar n-am cine sunt si ce ii califica pentru post, dar ramane Harris, pe care il urmaresc cu placere.


--------------------
2018 Mazda 3 G120 Challenge
2015 Land Rover Discovery Sport TD4 SE
2008 Mazda 2 TE
EX: Clio III dci Dynamique/Mazda CX-7 Revolution/ Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vallixx
post 22 Oct 2018, 12:02
Post #102


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.327
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




Intrebarea este, se mai uita cineva la TG-ul asta?

Eu am vazut primul episod dupa plecarea celor 3 si nu mi-a trebuit mai mult.

Nici Grand Tour nu ma da pe spate desi ala mai merge.

This post has been edited by vallixx: 22 Oct 2018, 12:03


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AndreiMR
post 22 Oct 2018, 12:13
Post #103


Membru alfist


Group: Members
Posts: 3.808
Joined: 15 January 09
From: Pitesti




Eu m-am uitat. Sezonul cand apare maimutoiul ala roscovan a fost naspa, intr-adevar, dar ultimul sezon, cu Harris si LeBlanc mi s-a parut chiar ok. Se sudase echipa si scenaristii au reusit sa adapteze episoadele la stilul lor. Singurul element deranjant mi se parea Rory Reid, chiar nu se potrivea in emisiune, nici ca interactiune cu ceilalti, si nici ca stil de prezentare.

Pana la urma, emisiunea are o viata lunga, a existat inainte de Clarkson Hammond si May si probabil va mai exista multa vreme, insa e clar ca a pierdut multi telespectatori dupa plecarea lor.

Grand Tour ar fi acum in toamna ultimul sezon deja contractat...si nu se stie daca va mai continua. Adica nu cred ca nu e profitabil, insa citeam intr-un articol ca May s-ar gandi la pensionare. Ori o emisiune fara trio-ul complet parca n-ar avea farmec, desi ar fi fain sa il coopteze pe Tiff Needell.

Insa am citit ca s-a relansat si Fifth Gear, cealalta emisiune britanica mai cunoscuta unde e prezentator. Nu am gasit inca vreun episod "la liber", ii mai urmaream fiindca emisiunea era centrata mai mult pe informatie si mai putin pe entertainment.


--------------------
2018 Mazda 3 G120 Challenge
2015 Land Rover Discovery Sport TD4 SE
2008 Mazda 2 TE
EX: Clio III dci Dynamique/Mazda CX-7 Revolution/ Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 22 Oct 2018, 12:14
Post #104


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.113
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




E greu pentru alți prezentatori să facă audiențele celor 3, care aveau de partea lor carisma individuală și chimia interacțiunii in emisiune.
Pe de altă parte și JC se va apropia în curând de finalul carierei, asta e viața, timpul nu iartă pe nimeni.
Chiar zilele trecute mă uitam la un test pe YouTube cu Tiff Neddel și partea un pic depășit de situație, apropo de cei din vechea gardă... sad.gif


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cj98czh
post 22 Oct 2018, 12:16
Post #105


Membru de la Cluj ...


Group: Moderatori
Posts: 22.825
Joined: 27 March 06
From: Cluj-Napoca




Numai pe mine ma disperau cei trei ? eu unul nu am putut sa ii urmaresc decat cel mult ocazional ..

Figth Gear ... era un pic altceva ... mai tehnici dar aia macar mergeau de pierdut vremea ..


--------------------
Ford Mondeo Titanium, bi-turbata, 2018 / Mazda 3 , 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 22 Oct 2018, 12:20
Post #106


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.113
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




https://youtu.be/-lXI_IDBXfg
Old Top Gear

22 Oct 2018, 12:24:
QUOTE(cj98czh @ 22 Oct 2018, 12:16)
Numai pe mine ma disperau cei trei ? eu unul nu am putut sa ii urmaresc decat cel mult ocazional ..

Figth Gear ... era un pic altceva ... mai tehnici dar aia macar mergeau de pierdut vremea ..
*



Eu tot timpul am considerat Top Gear, și acum TGT emisiune de divertisment și cu puțină relevanță, să zicem tehnică, a testelor. Mie îmi place, prin prisma faptului că nu se iau prea în serios.......

This post has been edited by dandobre: 22 Oct 2018, 12:24


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AndreiMR
post 22 Oct 2018, 12:25
Post #107


Membru alfist


Group: Members
Posts: 3.808
Joined: 15 January 09
From: Pitesti




Top Gear din 2002 si pana la mutarea la Amazon a fost gandita ca o emisiune de entertainment care intamplator contine si masini. Primul an mai putin, insa din al doilea sezon se vede clar orientarea spre stilul asta. Nu au vrut sa faca ceva de genul Fifth Gear, si asta le-a adus succesul. Nu sunt multi pasionati de masini care sa urmareasca emisiuni in care ti se explica motoare sau transmisii, insa oricine, chiar si nefiind pasionat, poate urmari o emisiune in care masini exotice sunt conduse tare si 3 prezentantori carismatici fac tot felul de tampenii. Dovada si audienta uriasa pe care au avut-o, majoritatea nu erau pasionati ci pur si simplu doreau ceva lejer de privit duminica seara. Iar episoadele lor speciale, cu calatorii in diverse zone, sunt chiar extrem de misto.

Mie mi-au placut tocmai fiindca judeca masinile in felul in care le vad si eu. Nu conteaza neaparat cifre, masuratori si ce spune hartia, conteaza cum te simti cand o conduci si ce iti transmite fierul respectiv. Chiar daca stii ca nu e cea mai fiabila, rapida, spatioasa etc, daca o masina iti transmite ce trebuie, pe aia o vrei. Si pe asta e centrata emisiunea lor, nu pe comparatii si prezentari tehnice

This post has been edited by AndreiMR: 22 Oct 2018, 12:31


--------------------
2018 Mazda 3 G120 Challenge
2015 Land Rover Discovery Sport TD4 SE
2008 Mazda 2 TE
EX: Clio III dci Dynamique/Mazda CX-7 Revolution/ Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 22 Oct 2018, 13:02
Post #108


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când




Tiff o fi fost el pilot misto, o sti el o gramada de chestii tehnice, dar ca entertainer, nu ma da pe spate. E prea pedant, prea rigid.
E ok la fifth, dar nu il vad la TGT. Mai ales cata bâză au facut astia de el de-a lungul timpului. Va mai amintiti episodul in care celor de la TG le-a luat foc studioul si au adus canapelele facute din bancheta de vauxhall omega? Si ca ziceau ca au dat aia de la fifth foc de ciuda, ca sunt emisiunea mai slaba? laugh.gif

22 Oct 2018, 13:04:
Cand incepe asta nou? In ceea ce priveste entertainment, platesc prime aici degeaba, ca nu au cine stie ce show-uri in rest. Plus ca de obicei ai gratis doar 2-3 sezoane din orice show. E unul interesant cu germania de est, dar cam atat am gasit. Il tin mai mult pentru premium shipping mocca si preturile speciale de prime la anumite produse. biggrin.gif

This post has been edited by MuciX: 22 Oct 2018, 13:04


--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AndreiMR
post 22 Oct 2018, 13:06
Post #109


Membru alfist


Group: Members
Posts: 3.808
Joined: 15 January 09
From: Pitesti




Nu s-a fixat data, dar probabil sfarsitul lui noiembrie, inceputul lui decembrie, cum au fost si primele 2 sezoane.

Tiff si baietii de la Grand Tour au mai colaborat de-a lungul timpului. Nu a fost niciodata o relatie proasta intre ei, doar rivalitate colegiala. Daca nu ma insel, a fost prezentator la Top Gearul vechi impreuna cu Clarkson, prin anii 80-90, iar mai tarziu a mai aparut prin emisiuni cu diverse roluri impreuna cu Clarkson si May. Si da, e tipul de englez pedant...adica exact ca James May. De-aia spuneam ca il vad ca inlocuitor...insa e mult mai in varsta decat ceilalti

This post has been edited by AndreiMR: 22 Oct 2018, 13:10


--------------------
2018 Mazda 3 G120 Challenge
2015 Land Rover Discovery Sport TD4 SE
2008 Mazda 2 TE
EX: Clio III dci Dynamique/Mazda CX-7 Revolution/ Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 22 Oct 2018, 13:20
Post #110


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.113
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




Andrei, vezi clipul pus de mine mai sus cu cei 2 la vechiul TG

22 Oct 2018, 13:22:
Iar Tiff a fost in emisiune, dacă va aduceți aminte Ariel Atom vs bike

This post has been edited by dandobre: 22 Oct 2018, 13:22


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 22 Oct 2018, 13:30
Post #111


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când




QUOTE(AndreiMR @ 22 Oct 2018, 13:06)
Daca nu ma insel, a fost prezentator la Top Gearul vechi impreuna cu Clarkson, prin anii 80-90, iar mai tarziu a mai aparut prin emisiuni cu diverse roluri impreuna cu Clarkson si May. Si da, e tipul de englez pedant...adica exact ca James May. De-aia spuneam ca il vad ca inlocuitor...insa e mult mai in varsta decat ceilalti
*


Eu ziceam dupa schisma ca au inceput sa faca misto de el.

Si el si May sunt pedanti, dar tipuri diferite. Lui May nu ii e jena sa faca putina autoironie si cred ca ii sta bine in ipostaza de domn stangaci. Tiff in schimb.. de asta am zis ca Tiff e si rigid. El e pilot, nu entertainer.


--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AndreiMR
post 22 Oct 2018, 13:59
Post #112


Membru alfist


Group: Members
Posts: 3.808
Joined: 15 January 09
From: Pitesti




E interesanta povestea despartirii si a renuntarii la vechiul Top Gear. Clarkson spunea intr-un interviu ca asta s-a intamplat dupa un test cu un Renault Clio. Adica avea de filmat materialul cu masina respectiva, conform scenariului si tipicului emisiunii. Omul a spus ca pur si simplu nu avea ce sa spuna despre masina aia. Era un hatch mic, frantuzesc si atat smile.gif Si de aici discutiile care au dus la separare, el dorea o emisiune altfel, producatorii doreau o emisiune bazata pe date si masuratori. Ma rog, asta e varianta lui, in realitate habar n-am care a fost discutia.

Insa in final, dreptatea a fost de partea lui, noua Top Gear a fost un succes global, iar Fifth Gear a fost intotdeauna varianta mai seaca si mai putin urmarita. Bine, e drept ca BBC are alta forta decat avea Channel Five, insa la inceput a fost in plan doar prezenta pe piata din UK, nu difuzarea in toata lumea si vanzarea de licente in alte tari.

Ma rog, pana una-alta si eu sunt nerabdator sa inceapa sezonul 3. Ar trebui sa fie ceva bun, dupa experienta primelor 2 sezoane.


--------------------
2018 Mazda 3 G120 Challenge
2015 Land Rover Discovery Sport TD4 SE
2008 Mazda 2 TE
EX: Clio III dci Dynamique/Mazda CX-7 Revolution/ Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 22 Oct 2018, 14:36
Post #113


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




QUOTE(AndreiMR @ 22 Oct 2018, 14:59)
el dorea o emisiune altfel
*

De la început a vrut să facă ceva altfel. A povestit despre asta în mai multe ocazii, printre care și asta, din Round the Bend:

QUOTE
The lure of the GTI, however, was strong. So I agonised over what colour I’d like and precisely what sort of modifications I could afford if I took it to the GTI tuning centre at Silverstone. And then my eye was caught by the Scirocco. Underneath, it was the same as the Golf, but it had just the most agonisingly pretty body. So should I have this instead?
Unable to talk to anyone about this, in case they thought I was a southerner, I turned to the various motoring magazines, all of which were completely useless. They told me how big the boot was and the benefits of fuel injection and the precise dimensions of the rear seat, but I didn’t care about any of this. All I wanted to know was whether, if I bought a Scirocco, it’d cause me to have more sex than if I bought a Golf.
I decided pretty much there and then that, one day, I’d write about cars in a whole new way.

biggrin.gif
Poți să zici ce vrei despre emisiune, dar cărțile lui sînt un deliciu. Mor de rîs la fiecare pagină.

This post has been edited by VladSoare: 22 Oct 2018, 14:39


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 15 Nov 2018, 09:53
Post #114


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.113
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




https://www.facebook.com/241085036279479/po...09476772773632/
Știu că nu are legătură directă cu emisiunea dar mi s-a părut interesant... smile.gif


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AndreiMR
post 27 Nov 2018, 19:47
Post #115


Membru alfist


Group: Members
Posts: 3.808
Joined: 15 January 09
From: Pitesti




Sezonul 3 începe pe 18 ianuarie

http://m.youtube.com/watch?v=-7USlC956z8


--------------------
2018 Mazda 3 G120 Challenge
2015 Land Rover Discovery Sport TD4 SE
2008 Mazda 2 TE
EX: Clio III dci Dynamique/Mazda CX-7 Revolution/ Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 14 Dec 2018, 19:22
Post #116


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când






--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 14 Dec 2018, 19:39
Post #117


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.113
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




E bine și nu prea.....


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 22 Jan 2019, 16:03
Post #118


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




Să-mi bag ceva în mizeria aia nenorocită de Amazonu' sulii. mad.gif
Reînnoiesc abonamentul, instalez aplicația Prime Video pe telefon, intru în ea, mă loghez, dau play la Clarkson & Co, totul aparent OK. Dau telefonul pe SmartView ca să proiecteze ecranul prin Chromecast, pregătesc floricelele șiiii... imagine canci. Sunetul merge prin televizor, imaginea rămîne pe telefon.
Caut pe net să aflu ce se întîmplă și ce credeți? Amazon a modificat aplicația astfel încît să detecteze dacă este ecranul sharuit prin Chromecast, iar dacă da, forțează imaginea să rămînă pe telefon. Nu știu cum naiba reușește, că doar screen castul merge la nivel de Android, n-ar trebui să depindă de aplicație. Aplicația nici n-ar trebui să-și dea seama ce se întîmplă. Dar într-un fel sau altul își dă seama și reușește să blocheze castul.
Că nu oferă suport pentru Chromecast, e una. Dar să meargă pînă acolo încît să-l detecteze și să-l blocheze intenționat chiar și cînd e făcut la nivelul sistemului de operare, mi se pare incredibil. Cît de jegoși, cît de scîrbe pot să fie? wacko.gif

Dintre toate companiile din lume, tocmai cu nemernicii ăștia de doi bani și-au găsit băieții să semneze. Nu puteau să facă și ei serialul cu Netflix, sau cu orice altă companie normală... sad.gif

Rămas fără opțiuni, a trebuit să înghit în sec și să suport o pagubă de două sute de lei, să-mi iau un Fire TV stick. L-am primit azi. O să văd diseară cum merge.


This post has been edited by VladSoare: 22 Jan 2019, 16:09


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dandobre
post 22 Jan 2019, 16:21
Post #119


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.113
Joined: 3 August 12
From: Ilfov




Nu are tv-ul aplicația?
Eu mă uit direct pe tv.
O să-ți placă episodul.... smile.gif


--------------------
Ford, Suzuki Focus 3 combi, SxCross 2016, 2018
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 22 Jan 2019, 16:28
Post #120


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




Teveul nu e smart, că pe vremea aia nu știam cum e cu smarturile. sad.gif
Și nu l-aș schimba doar pentru cîteva episoade de Top Gear pe an, pentru că în rest e foarte bun, iar Netflixul merge beton prin Chromecast.


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
6 Pages « < 2 3 4 5 6 >
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 29th March 2024 - 07:10
Dacia