Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Vopsea

Stefan06
post 25 Jul 2017, 23:44
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: 25 July 17




Mi-am luat si eu megane4 sedan acum fix 4 saptamani,sunt destul de multumit de el avand in vedere ca am avut un ford focus si dupa 1 an si putin pierdea ulei pe la chiuloasa...nu recomand ford . Toate bune pana...un vierme ordinar de vecin mi-a aruncat cred ca ulei incins pe meganel (de la balcon fix pe masina mea) dupa cateva zile de "viata" la bloc...acum sunt cam fortat sa vopsesc plafonul si capota spate...se lasa cu oase rupte daca prind dezaxatu. mad.gif mad.gif


--------------------
Renault Megane4 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aba81
post 26 Jul 2017, 06:19
Post #2


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.114
Joined: 2 November 16
From: Suceava




nu iese la polish?


--------------------
Renault Megane GT 2017
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adrianpaul_82
post 31 Jul 2017, 15:31
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 73
Joined: 3 October 10
From: Bucuresti




Stefan, am Megane 4 varianta hatch si tot la bloc stau, cat am grija de ea cu spalat, intretinere la cateva saptamani mai vad cum apare o mica zgarietura sau vreun punct neadecvat pe vopsea...
imi pare rau ptr ce ti s-a intamplat, eu daca as vedea pe vreunu sa faca vreo chestie dinaia cred ca nu mai raspund de ce voi face, asta este acel risc atunci cand ai 1 lucru nou nout...
nu am Casco facut la masinuta dar ma gandesc serios ca inaintea iernii sa-mi fac neaparat avand masina parcata perpendicular pe strada din fata blocului...
sper sa-ti rezolvi problema si sa ne spui si noua mce si cum ai facut...

o zi buna tuturor,


--------------------
Renault Megane 4 Hatchback 2016/Life SCe 115 CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 23rd April 2024 - 19:13
Dacia