Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

REVIZIE 60 000 HELP MEE, Revizie

dj_ero$
post 26 Aug 2008, 21:58
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 1
Joined: 25 August 08




Salutare tuturor am un renault scenic 2 1.6 16 v o masina destul de buna ca motorizare cel putin mie imi place darr fiabilitatea cum stiti prea bine si voi cred,cam lasa de dorit,in fine urmeaza sa fac si eu celebra revizie de 60 000 si sunt un pic cam speriat mam hotarat sa imi cumpar eu piesele dar acum vine intrebarea de unde? as dori sa ma ajutati cu niste locuri unde as putea gasii piese la preturi bune in afara de ulieuri lichid de racire lichid de frana stergatoare care le voi cumpara de la ipso ce as mai avea nevoie in + in afara de kitul de distributie accesorii etc ar fi o oglinda mia rupto un baiat destept cu un santa fe mia deschis usa direct in oglinda fapt pt care sta acum lipita cu power tape
si as mai avea o problema am niste greieri urati rau de tot cam la toate usile mai ales cea de la haion cum as putea remedia treaba este destul de neplacut sa auzi scartieturi in masina sad.gif
VA MULTUMESC ANTICIPAT

This post has been edited by dj_ero$: 26 Aug 2008, 22:04


--------------------
RENAULT SCENIC II II 2006 - IF 15 GNT
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pasha mihai
post 12 Dec 2008, 20:53
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 58
Joined: 11 December 08




vezi ca ca la serus pe mine m.a costat 1400 e, la 1.6 16 v din 2000du.te la al padrino


--------------------
Renault Scenic 2000, 1.6 16v RXE - B 50 DGI
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 26th April 2024 - 12:24
Dacia