Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

4 Pages < 1 2 3 4 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Arme AIRSOFT

CGB
post 12 Feb 2011, 11:52
Post #31


CGB


Group: Members
Posts: 2.444
Joined: 4 May 05
From: behind




am si io o replica a unui cz75 compact. cand trag intr-o cutie, nici nu se clinteste. asta ptr ca bila trece prin ea. si ma refer la cutie de pantofi, d-aia de carton gros. ca si curiozitate mi-am tras o bila d-aia in buca. in 10 min aveam ditai vantaia, care m-a tinut fro 3 zile. plus durere cand atingeam locul respectiv.
am luat la ochi si fro doua trei potai. cam de la 10 m, s-au resimtit. au tulit-o rapid. acu nu stu daca din cauza usturimii sau a surprizei de-a fi lovit de ceva.
daca tragi in unu imbracat cu mai mult de un tricou e fix pix. daca insa e subtire imbracat, sau direct pe piele, ustura ca dracu (var-miu stie!). nu mai zic daca tragi in scafarlie (ustura rau de tot), sau mai rau daca nimeresti in ochi (aici deja se lasa cu nasoale mari).
momentan caut nijte bile de otel, sa vad cum merge jucaria.
si n-as numi chiar jucarie o astfel de scula. adica nu e chiar un ursulet de plus sau o ratusca care piuie. in mana cui nu trebuie, sau dintr-o gluma proasta, poate provoca usturimi mari sau mai rau sa lasi chior pe careva.


--------------------
Renault Clio RS Line 2022
_______________
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cread
post 12 Feb 2011, 12:43
Post #32


Membru autentic


Group: Members
Posts: 325
Joined: 29 April 09




Armele de airsoft, paintball se folosesc la jocurile respective, in niciun caz sa le scoti in trafic sau sa tragi in caini, parerea mea despre maidanezi mi-am mai spus-o- trebuiesc exterminati , dar nu de oricine , in oras ,cu ce jucarii va vin voua in cap . Incep sa-mi revizuiesc serios ideea mea de liber acces al "civilior" la armele scurte cu glont ,,,,,


--------------------
renault Megane 2 Grandtour . 2004 1,5 dci 80cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
solidconvert
post 12 Feb 2011, 13:06
Post #33


Donator


Group: Members
Posts: 3.247
Joined: 3 May 06
From: Bucuresti




Corect...


--------------------
. . .
Audi A4 B9 S-tronic TFSI...
Gîndirea corectă vine din experiență. Experiența, la rîndul ei, provine din gîndirea greșită.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
T.rac3Er
post 12 Feb 2011, 13:58
Post #34


cr8or


Group: Members
Posts: 1.461
Joined: 25 July 04




loool. americanii daca au port-arma pot sa iasa cu miniganul (cel real, cu gloante adevarate) la plimbare si noi nici macar cu un bb-gun (airsoft) nu avem dreptul.
un paintball e bun ca asa te mai "razbuni" pe cate vreun manelist prin trafic. ii vopsesti nitel masina. fara nervi, fara stress, fara agitatie.. tongue.gif radmasa.gif radmasa.gif


--------------------
Citro-mobil C4 2006 VTR+
Why waste energy on fighting the old when you can just use it to create something new. All life has the creation gift inside. Use it.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cread
post 12 Feb 2011, 14:13
Post #35


Membru autentic


Group: Members
Posts: 325
Joined: 29 April 09




QUOTE(T.rac3Er @ 12 Feb 2011, 14:58)
loool. americanii daca au port-arma pot sa iasa cu miniganul (cel real, cu gloante adevarate) la plimbare si noi nici macar cu un bb-gun (airsoft) nu avem dreptul.
un paintball e bun ca asa te mai "razbuni" pe cate vreun manelist prin trafic. ii vopsesti nitel masina. fara nervi, fara stress, fara agitatie.. tongue.gif  radmasa.gif  radmasa.gif
*


Spui prostii mari amice , vreau sa stiu daca ai vazut tu pe vre-un american care iese la plimbare cu o arma lunga prin oras , pe strada. Ca se duce cu ea la poligon , e alta treaba . In ce priveste razbunarea pe manelisti , nu stau sa-ti explic cu e cu proprietatea privata, ca mi-ar lua prea mult timp si nu cred ca ai intelege . La ce ai debitat mai sus , mai mult de un cutit de plastic pentru taiat friptura, nu ti-as lasa pe mana .


--------------------
renault Megane 2 Grandtour . 2004 1,5 dci 80cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
T.rac3Er
post 12 Feb 2011, 14:34
Post #36


cr8or


Group: Members
Posts: 1.461
Joined: 25 July 04




esti praf sau nu ai dormit aseara amice. de fapt cred ca esti mai mereu sub influenta unei doze soc de cofeina, din ce am citit. mereu stresat si agitat.
smiley-urile se folosesc pt a exprima totusi o natura mai umoristica a limbajului, si deci cititorul (daca are capacitatea intelectuala) de a citi printre randuri la aparitia acelor semne va sti sa raspunda in consecinta.
1. unde am zis ca ies pe strada cu ele (da, sunt negrii mafioti, in cartierele lor, unde sunt lasati in vaoia domnului) americanii. cand am zis de plimbare, nu am zis oras. sunt n, n la puterea n filme amator, postate de americani pe U-tube, cu armele la liber. si destule cu minigun-uri folosite. in desert, in campii, in munti, whatever, dar sunt "la plimbare"
PS: ia povesteste-mi cum e cu proprietatea privata.
e w-e omule, relaxeaza-te, chiar daca poate esti la munca. e soare, e cald, adie uraganul. numai bine sa te bucuri de viata. nu sa te stresezi pe niste randuri de pe internet wink.gif
uite un smiley, sper sa intelegi ca tre sa fii destins cand citesti randurile mele smile.gif


--------------------
Citro-mobil C4 2006 VTR+
Why waste energy on fighting the old when you can just use it to create something new. All life has the creation gift inside. Use it.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cread
post 12 Feb 2011, 14:50
Post #37


Membru autentic


Group: Members
Posts: 325
Joined: 29 April 09




Hai ca o dam de gard , ca sunt sau nu praf nu-ti poti da seama ,decat de pe net , stresat si agitat sunt numai cand vad prostii scrise , dar ba glumim , ba scriem serios , oricine poate sa spuna e enormitate si apoi sa zica " am glumit". Cu proprietatea privata lamureste-te singur .


--------------------
renault Megane 2 Grandtour . 2004 1,5 dci 80cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Hypo RS
post 1 Jan 2012, 21:19
Post #38


Lentilescu Obezel


Group: Members
Posts: 215
Joined: 26 November 07
From: Bucuresti




Ma gandeam din primavara sa ma apuc de asa ceva. Mai sunt amatori/ profesionisti smile.gif pe aici ?


--------------------
Renault Sport Clio 172 2003 - B -- XUU
Hyundai Accent 2005 B xxxxxx
Biciclist urban... Univega HT 560 usor modificata
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 2 Jan 2012, 19:14
Post #39


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




Eu am doua arme airsoft ASG pe care le folosesc ca recuzita, ambele pe gaz. Unul e un Colt destul de ieftin iar celalalt e un Glock cu recul care imi place mult:


Cel mai frumos lucru la aceste arme e ca sunt replici exacte, nu jucarii.

Cat despre cat de tare dor, pai depinde. Un prieten are unul mecanic si nu are prea multa forta. Ale mele, in schimb, sunt destul de puternice. Am reusit sa gauresc un pachet de tigari sigilat de la distanta, bila a iesit pe cealalta parte. Dar nu sunt destul de puternice pentru a fi considerate arme adevarate. Exista versiuni puternice pe care nu le poti detine fara permis.

Nu am tras in nimeni cu ele, cine le cumpara ca sa traga in caini sau oameni pe strada e un mare retard. In schimb cu protectia necesara cred ca sunt haioase, un fel de paintball mult mai realistic.

guns.jpg ( Size: 83.47k ) Number of downloads: 971


This post has been edited by A l e x: 2 Jan 2012, 19:15


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mrija
post 3 Jan 2012, 19:26
Post #40


Membru Veteran


Group: Members
Posts: 671
Joined: 4 June 07
From: Baia Mare




Eu am de vreo 2 ani 2 replici, o pusca mitraliera electrica FAMAS G1 cu incarcator drept, cu bipod si una pe gaz, pistol, replica Desert Eagle. La test, famasul cu bila de 0,28 imi scoate 2,15 J iar deagle cu bila 0,3 imi scoate 1,89J Deci dupa parerea mea, doar daca nimeresti in ochiul cuiva poti zice ca ai nenorocit pe cineva. La fel ca si tine, sunt replici exact, famasul cantarin 3,15kg gol, fara incarcator iar pistolul 1,83kg, la fel, gol tongue.gif

Aprob, cine trage dupa caini sau persoane e retardat.

This post has been edited by Mrija: 3 Jan 2012, 19:27


--------------------
Suzuki Gsx 750 R 110 cai la 200kg
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bejenaru Ionut
post 3 Jan 2012, 20:47
Post #41


Doar membru, atat.


Group: Members
Posts: 708
Joined: 9 December 05
From: Bacau




Am si eu de un an de zile o replica P226 de la sig sauer full metal body cu blow back. La fel ca si colegu' de mai sus il am de recuzita. Cand ma merg la tara il mai iau si mai trag n cutii, copaci etc.(nu atentez la animale, pasari). Eu sunt satul de tras cu arma asa ca nu am motuv sa o folosesc in alte scopuri decat cel pt care este destinat.

This post has been edited by Bejenaru Ionut: 4 Jan 2012, 13:20

Attached thumbnail(s)
100_2112.JPG ( Size: 2.1mb ) Number of downloads: 926
100_2111.JPG ( Size: 1.98mb ) Number of downloads: 858


--------------------
Reno Megane 2.1 break 2005, ful opshan, 1.6 16v - Numar de Bacau.
Good things come to those who wait.
Va urma...
"Nimeni nu scapa virgin...viata ne f.te pe toti..."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Hypo RS
post 3 Jan 2012, 23:30
Post #42


Lentilescu Obezel


Group: Members
Posts: 215
Joined: 26 November 07
From: Bucuresti




Eu taman ce "mi-am tras" un Sig Sauer 2022. Urmeaza un G36c si restul de echipament smile.gif
De acord cu Mrija. Replicile sunt pentru jocul de airsoft, nu sa ne trezim.... Clint Eastwood...
Eu fiind incepator voi testa pana invat ..dar asta nu inseamna sa pun in pericol pe cineva..

This post has been edited by Hypo RS: 3 Jan 2012, 23:32


--------------------
Renault Sport Clio 172 2003 - B -- XUU
Hyundai Accent 2005 B xxxxxx
Biciclist urban... Univega HT 560 usor modificata
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
padre
post 4 Jan 2012, 13:35
Post #43


Il padrino


Group: Members
Posts: 1.890
Joined: 20 December 04
From: Bucuresti




De unde se cumpara jucariile astea? Imi place Glock-ul de mai sus.


--------------------
Ford Mondeo 2.5T
ex Renault Megane 2.1 1.5 dCi
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
horyc
post 4 Jan 2012, 14:06
Post #44


Membru


Group: Members
Posts: 151
Joined: 19 May 11
From: Gravesend




QUOTE(padre @ 4 Jan 2012, 14:35)
De unde se cumpara jucariile astea? Imi place Glock-ul de mai sus.
*



Cauta pe goagle airsoft.


--------------------
Renault Scenic 1999 - TX 6761 XC
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Vallybz
post 4 Jan 2012, 15:03
Post #45


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.475
Joined: 26 October 08
From: Buzau/Bucuresti




in cora pantelimon, langa mobexpert era un magazin si avea si deastea


--------------------
Renault Megane 1 Facelift, 1.6, 16v Coupe 1999 K4M-A7-00 - BZ 87 BVM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 5 Jan 2012, 10:17
Post #46


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




http://www.airsoft.ro -- Magazinul e din Piatra Neamt dar sunt seriosi si au multe arme. Il recomand pentru comenzi online.


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Codrin
post 5 Jan 2012, 11:31
Post #47


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.364
Joined: 7 January 05
From: Bucuresti




QUOTE(Mrija @ 3 Jan 2012, 20:26)
doar daca nimeresti in ochiul cuiva poti zice ca ai nenorocit pe cineva.
*


Sau cam orice parte a fetei expusa.

airsoft_accidents.jpg ( Size: 50.96k ) Number of downloads: 781


QUOTE(padre @ 4 Jan 2012, 14:35)
De unde se cumpara jucariile astea? Imi place Glock-ul de mai sus.
*



In Bucuresti mai ai cu magazine fizice GunShop (diagonala fata de fostul Basarabia), http://www.echipamentmilitar.ro/ (langa noul pasaj in Aviatiei) si inca unul la parterul Emag din Crangasi.


--------------------
Mazda . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cread
post 5 Jan 2012, 11:34
Post #48


Membru autentic


Group: Members
Posts: 325
Joined: 29 April 09




Pai trebuie cumparat si echipament de protectie,


--------------------
renault Megane 2 Grandtour . 2004 1,5 dci 80cp
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mrija
post 5 Jan 2012, 13:18
Post #49


Membru Veteran


Group: Members
Posts: 671
Joined: 4 June 07
From: Baia Mare




@ALEX - recomand si eu, tot de acolo mi-am luat jucariile, foarte responsabili, confirmarea comenzii, livrarii, etc, recomand din nou.

@Codrin - ai participat la jocuri de airsoft ? E adevarat ca o bila imi gaureste ochelarii, dar de la 50cm nu de la 50M, am destule jocuri la activ si pana acuma nu am patit nimic din pozele postate de tine si am luat destule bile in mufa smile.gif)

Comparativ cu PaintBall-ul, loviturile la airsoft sunt "mici copii"
m-am ascuns odata printre niste frunze, nici dracu nu ma vedea, si asa a venit o boaba random direct in arcada mea, am zis ca m-a desfigurat (aveam casca dar numa de-al dracu a nimerit exact intre ochelar si cascheta) problema era ca vopseaua alora era rosie si n-o puteam distinge de sangele meu radmasa.gif


Oricum, un joc de paintball/airsoft implica multa distractie/miscare desi sunt foarte diferite ca si stil. Tocmai ca la Airsoft, trebuie sa fii corect, daca te-a nimerit, el nu are de unde sa stie ca nu trage cu vopsea. este un joc bazat mai mult pe tactica si onestitate.

Ca sa vezi echipamentul de protectie, uita-te aici
si nu numai, in toate jocurile, singurul lucru important, fara de care nu poti intra in joc, sunt ochelarii




Si unul la scara mare, inca nu am participat la "operatiuni" gen
&feature=relmfu

dar am inteles ca in norvegia si suedia au vost anul trecut peste 2000 de oameni intr-o singura batalie, francezi, suedezi, unguri, rusi, toate neamurile smile.gif

This post has been edited by Mrija: 5 Jan 2012, 13:38


--------------------
Suzuki Gsx 750 R 110 cai la 200kg
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Codrin
post 5 Jan 2012, 13:41
Post #50


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.364
Joined: 7 January 05
From: Bucuresti




QUOTE(Mrija @ 5 Jan 2012, 14:18)
@Codrin - ai participat la jocuri de airsoft ?

Am vreo 3 ani de cand joc.
QUOTE
E adevarat ca o bila imi gaureste ochelarii, dar de la 50cm nu de la 50M

Ti-i gaureste daca or fi de soare. Incearca-i la point-blank cu ceva de 150 m/s daca nu stii certificarea lor balistica.

In Suedia e cel mai mare meci, pentru cel de anul asta sunt deja 1900 inscrisi, cu vreo 20 pana acum din tara care mergem.

This post has been edited by Codrin: 5 Jan 2012, 13:43


--------------------
Mazda . .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 5 Jan 2012, 15:09
Post #51


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.872
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




La multi ani,

lasa urme destul de vizibile bila de airsoft....a simtit sotia mea pe pielea ei in timp ce se plimba pe bicicleta- niste nenorociti iesisera cu masina la vanatoare in jurul parcului 23 august ziua........ Si acum regret ca nu i-am prins la semaforul de la electroaparataj desi au trecut 2 ani.

unii inteleg altceva in a se distra cu aceste jucarii......


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Mrija
post 6 Jan 2012, 01:53
Post #52


Membru Veteran


Group: Members
Posts: 671
Joined: 4 June 07
From: Baia Mare




O sa-i incerc cu famasu, are ~400fps biggrin.gif

Si da, de Suedia era vorba, am vazut niste filmulete de prin 2009 cred ca, operatiune de SCALA MEGA IMPRESIONANTA biggrin.gif

Ce sa faci, trebuie sa te mai destinzi.



O mica intrebare, cand mi-am luat prima jucarie/famasu, scrie in lege ca nu ai voie sa tragi dupa oameni/animale/etc, sa poti arma la vedere, sa o tii afara din cutie daca nu esti in spatiu agreat de joaca, sa nu o scoti in public ETC toate astea la categoria armelor neletale care nu se supun regimului armelor si munitiilor. In cazul de la Arad politia doarme ?


--------------------
Suzuki Gsx 750 R 110 cai la 200kg
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
pepene
post 23 Jan 2013, 14:02
Post #53


Membru


Group: Members
Posts: 129
Joined: 9 January 08
From: Bucuresti




Salut baieti, am vazut intamplator discutia voastra si voiam sa va spun ca exista si o varianta legala pentru protectia persoanal, fara permis de port arma.

Nu stiu daca am voie sa pun link aici la site-ul respectiv, asa ca doar o sa va dau indicii cum sa gasiti tongue.gif

Mergeti si voi pe un motor de cautare sa zicem Google, si cautati ce va intereseaza, adica pistol fara permis. E un site pe acolo care exact cu asta se ocupa, au si legislatie si explicatii, tot.

Personal, mi-am achizitionat deja 2 de la ei si ma declar multumit smile.gif


--------------------
Renault Megane II Coupe 1.6 16v: clima, EBV+AFU, ploaie+lumina - B 32 ZOM
[URL=http://www.pistolfarapermis.ro]Pistol fara permis[/URL]- legal, nou, cu factura
[URL=http://www.pzl.ro]Realizare site web[/URL]- ieftin si profi
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
M i h a i
post 23 Jan 2013, 15:29
Post #54


_______________________


Group: Members
Posts: 5.669
Joined: 12 September 06




QUOTE(pepene @ 23 Jan 2013, 14:02)
exista si o varianta legala pentru protectia persoanal, fara permis de port arma.
*


care este varianta legala?Airsoft ? radmasa.gif Pt astea nu ai nevoie de permis DAR citeste sus ce a scris colegu' Mrija

'' nu ai voie sa tragi dupa oameni/animale/etc, sa poti arma la vedere, sa o tii afara din cutie daca nu esti in spatiu agreat de joaca, sa nu o scoti in public ETC toate astea la categoria armelor neletale care nu se supun regimului armelor si munitiilor''

Ai scos pistol pt airsoft pt a trage intr-un om=dosar penal

This post has been edited by M i h a i: 23 Jan 2013, 15:30


--------------------
------ ------ ------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 23 Jan 2013, 18:24
Post #55


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




Si pe mine m-au tot intrebat unii de ce n-am voie sa ies cu ele pe strada, ca daca sunt legale, unde e problema?

Mi se pare absurd sa-ti pui o asemenea intrebare. Cutitele mari de bucatarie se pot cumpara oriunde, sunt legale, si toti le avem, dar daca mergi cu unul pe strada, desfacut, la vedere, sau daca-l tii in masina pentru a ameninta pe altii, e ilegal, nu? Asa e si cu aceste jucarii, ce e asa de greu de inteles?

Raman in continuare la parerea ca pentru a te apara, cel mai bun e un spray. Daca esti paranoic poti sa-l tii cu tine tot timpul in buzunar, sau il poti tine in masina sau in casa, eu zic ca un spray bun in ochii unui agresor e mult mai eficient decat multe alte arme care iti pot aduce dosar penal sau chiar inchisoare.

Armele airsoft sunt jucarii periculoase, ori le folositi jucand airsoft cu protectia necesara, ori le cumparati doar pentru a va juca voi in curtea/casa voastra sau pentru colectie. Daca le cumparati pentru intimidare sau pentru a trage in altii, meritati dosarul penal care va asteapta.



--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Hack
post 24 Jan 2013, 07:49
Post #56


Megan' ti-ai luat?!


Group: Members
Posts: 5.147
Joined: 12 April 07
From: The Moon




Si asta cred ca e ok pentru autoaparare biggrin.gif

42545351_10162279_thumbnail.JPG ( Size: 10.33k ) Number of downloads: 496


--------------------
Reno Megan' Sedan 2.2 2007 Expression 1.6l/16V/110CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
M i h a i
post 24 Jan 2013, 10:22
Post #57


_______________________


Group: Members
Posts: 5.669
Joined: 12 September 06




Daca ai prins unu slab de inima, se poate termina tragic.


--------------------
------ ------ ------
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 24 Jan 2013, 13:13
Post #58


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.872
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




nu cred ca sunt probleme....il curentezi pana reporneste inima sau vine smurd


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mumus
post 24 Jan 2013, 13:34
Post #59


familist :)


Group: Members
Posts: 668
Joined: 13 July 10
From: Brasov




salut, detin si eu un mk-1 d cativa ani, fiabil, puternic, recomand. Eu l-am luat sa trag in pasarelele ce isi faceau cuib printre tigle...cu bile de 0.30 e chiar foarte precis, nimeresc cutia de chibrite de la 8 metri. Gaureste fundul dozei timisoreana pana la 5-6metri.
In brasov mai e cineva amator de airsoft? As vrea si eu sa ies la joaca prin inprejurimi.


--------------------
Seat Toledo 2014
No more renault
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kojak
post 24 Jan 2013, 22:32
Post #60


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.786
Joined: 18 January 07
From: Bucuresti




QUOTE(Hack @ 24 Jan 2013, 08:49)
Si asta cred ca e ok pentru autoaparare biggrin.gif

42545351_10162279_thumbnail.JPG ( Size: 10.33k ) Number of downloads: 496

*




Mai degraba unu' "mai sanatos", de 2 mil volti. wink.gif

Attached thumbnail(s)
electrosoc_autoaparare_2_milioane_volti_uzi.jpg ( Size: 10.34k ) Number of downloads: 106


--------------------
Dacia Logan 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
4 Pages < 1 2 3 4 >
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 29th March 2024 - 11:53
Dacia