Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

417 Pages « < 298 299 300 301 302 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Telefoane mobile, ce avem, ce vrem sa ne luam

gabize
post 17 Dec 2018, 14:42
Post #8971


DECONECTAT


Group: Members
Posts: 6.015
Joined: 21 July 08
From: ©City of Mini Roundabouts




Dacă n-or aruncat ai mei tot, pe undeva prin garajul lor ar trebui să mai am câteva zetop'zeciuri. biggrin.gif


--------------------
⚓ Am decât o... barcă... + H247
"Unde poți lega cu sârmă, e păcat să pui șurub!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
koldun
post 18 Dec 2018, 08:56
Post #8972


un om


Group: Members
Posts: 762
Joined: 1 November 07
From: CT




Am trecut la 1+6/256. Mulțumit de toate cele până acum. La cum îl folosesc eu rămâne cu 30% baterie seara. Încă nu i-am găsit chestii negative. La 509 ma declar satisfăcut.


--------------------
Renault Captur TCe 0.9 2016
Oh, I’m in no condition to drive! Wait a minute... I don’t have to listen to myself, I’m drunk...!
Homer Simpson
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2dor
post 20 Dec 2018, 13:37
Post #8973


Desi nu pare, acum sunt fan iPhone


Group: Members
Posts: 2.827
Joined: 14 April 06
From: Bucuresti






--------------------
Ford Mondeo Vignale Hybrid 2018
Be nimble as a greyhound, as tough as leather, as hard as Krupp steel and so you shall be the German warrior incarnate.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gabize
post 20 Dec 2018, 13:44
Post #8974


DECONECTAT


Group: Members
Posts: 6.015
Joined: 21 July 08
From: ©City of Mini Roundabouts




Conform proiectului!


--------------------
⚓ Am decât o... barcă... + H247
"Unde poți lega cu sârmă, e păcat să pui șurub!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 20 Dec 2018, 13:47
Post #8975


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




It's a feature!


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gabize
post 20 Dec 2018, 13:49
Post #8976


DECONECTAT


Group: Members
Posts: 6.015
Joined: 21 July 08
From: ©City of Mini Roundabouts




Or fi văzut că se vând bine teveurile strâmbe...


--------------------
⚓ Am decât o... barcă... + H247
"Unde poți lega cu sârmă, e păcat să pui șurub!"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 20 Dec 2018, 14:24
Post #8977


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




Nu știți voi să apreciați inovația și progresul. happy.gif


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 20 Dec 2018, 14:54
Post #8978


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




Se indreapta usor, am vazut pe net un bend test si pot sa confirm. biggrin.gif


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 20 Dec 2018, 15:25
Post #8979


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




Pariem că forumurile Apple se vor umple rapid de laude la adresa noului design revoluționar? biggrin.gif


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 20 Dec 2018, 16:06
Post #8980


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.908
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




weird flex , but ok


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
PetruDez
post 20 Dec 2018, 17:37
Post #8981


Membru autentic


Group: Members
Posts: 707
Joined: 21 October 11




In cele din urma s-a lasat ptr. doamna mea cu un Nokia 7 Plus.

O mica faza amuzanta a fost cand in loc sa zic Nokia 7 Plus i-am zis iPhone7 Plus. Momentul in care a inceput sa se uite ciudat la mine si zice :"De ce?"

M-am corectat repede si totul s-a terminat cu "M-ai speriat o clipa!"

Telefonul e mai mare decat ma asteptam. Desi e mai mare decat al meu Nokia 8 se simte parca ceva mai usor de folosit. Poate e doar ceva efect placebo.

Update pana la Android 9 Pie imediat plus ultimele security updates si features din Decembrie 2018.

Ecranul e chiar foarte ok la fel si cu semnalul sta foarte bine. Al naibii ca e si aratos as zice eu.

In mod ciudat camera pare a fi mai ok decat la al meu Nokia 8. Ceea ce e putin ciudat.

Nu stiu din ce motiv dar dupa update la Android 9 are un mic lag atunci cand vrei sa intri/iesi din zona de setari. Pe versiunea intitiala cea care a tinut vreo juma de ora asa nu facea asa.

O fi vre-ujn bug ceva.

Bateria in schimb e chiar nesimtita. A tinut fara stres 1 zi intreaga. Iar pentru un utilizator mediu, care mai si lucreaza si nu sta toata ziua pe telefon la munca, ar trebui sa tina lejer 1 zi si jumate. Cel putin asa pare pana acum.


--------------------
Renault Am schimbat pe dizal si Koleos 2007/2014
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AndreiMR
post 21 Dec 2018, 09:45
Post #8982


Membru alfist


Group: Members
Posts: 3.823
Joined: 15 January 09
From: Pitesti




Si-a schimbat taica-meu vechiul Iphone 6s cu un Iphone Xs. M-am ocupat eu de transfer, configurare si l-am butonat o gramada ieri. Foarte misto telefonul, displayul e superb, camera de asemenea, se misca extraordinar de bine, si bateria pare sa aiba viata destul de lunga, nu s-a descarcat mare lucru cat l-am butonat. Insa nu e totul perfect la el. O chestie care mi s-a parut destul de nasoala e felul in care se imbina ecranul cu carcasa...nu e la exact acelasi nivel, se simte o mica diferenta. Spre deosebire de Samsung unde pare dintr-o singura bucata totul. Insa, pe de alta parte, telefonul nu e la fel de alunecos.

Nu imi place deloc swipe-ul pentru a deschide ferestrele din background, mi se pare destul de enervant fiindca nu iese miscare de fiecare data. Iarasi mi se pare destul de nasol ca nu mai are senzor de amprenta...functioneaza si cu face ID dar parca era mai simplu cu amprenta in fata. Dar astea sunt pana la urma chestii de obisnuinta cu care te obisnuiesti.

Cum ziceam, un telefon foarte misto, dar tot mi se pare exagerat de scump la liber.


--------------------
2018 Mazda 3 G120 Challenge
2015 Land Rover Discovery Sport TD4 SE
2008 Mazda 2 TE
EX: Clio III dci Dynamique/Mazda CX-7 Revolution/ Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 21 Dec 2018, 11:26
Post #8983


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




Doi colegi de-ai mei și-au luat decent Xs-uri. Vreau să zic că-mi plac de mor. Sînt superbe din toate punctele de vedere. În fiecare zi îmi șoptește drăcușorul în ureche să-mi iau și eu unul. Dar pe urmă vine îngerașul, îmi trage două palme și-mi amintește cît e de prost, că nu știe să facă nimic din ceea ce apreciez eu la Samsungul actual. Așa că renunț și stau cuminte la locul meu. Pînă a doua zi, cînd mă apucă iar. biggrin.gif

Legat de treaba cu marginea proeminentă, vezi că dacă e prea proeminentă e posibil să fie un defect și să ți-l schimbe pe garanție. Unul dintre colegi a pățit asta și i l-au schimbat. Într-adevăr, marginea nu se îmbină perfect, dar e ceva foarte subtil. Dacă te uiți foarte atent și dai cu unghia, simți că trecerea dintre sticlă și metal nu e perfectă. Asta e normal. Dacă însă o observi fără s-o cauți în mod explicit, și o simți cu degetul chiar și fără să vrei, atunci e defect - posibil bateria umflată (cel puțin așa a fost la el).

This post has been edited by VladSoare: 21 Dec 2018, 11:40


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AndreiMR
post 21 Dec 2018, 11:33
Post #8984


Membru alfist


Group: Members
Posts: 3.823
Joined: 15 January 09
From: Pitesti




Nu e deranjanta...e ceva ce am observat fiindca am studiat atent telefonul. Se simte daca dai cu unghia. Deci banuiesc ca asa trebuie sa fie. Nu am putut insa sa nu fac comparatia cu S9 fiindca acolo imbinarea e perfecta. Dar si ecranul e curbat, vine altfel.


--------------------
2018 Mazda 3 G120 Challenge
2015 Land Rover Discovery Sport TD4 SE
2008 Mazda 2 TE
EX: Clio III dci Dynamique/Mazda CX-7 Revolution/ Alfa Romeo 159 2.4 jtdm
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
VladSoare
post 21 Dec 2018, 11:33
Post #8985


Membru autentic


Group: Members
Posts: 4.716
Joined: 12 May 04
From: Voluntari, pe stînga




Atunci presupun că e OK. Așa sînt toate.


--------------------
Mondeo 2.0H 2016 / Kuga 1.5 2016
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bion
post 21 Dec 2018, 11:41
Post #8986


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.711
Joined: 1 May 04
From: TM




QUOTE(AndreiMR @ 21 Dec 2018, 10:45)
Si-a schimbat taica-meu vechiul Iphone 6s cu un
*


E stramb? Daca nu, da-l inapoi, e defect. cool.gif


--------------------
Dacia SLZ Scala 2003 - TM54
Crăpa-le-ar Domnul ficații
Și setea ogoi-le-ar cu venin,
Căci n-au păreche-n lume blestemații
Crîșmarii care toarnă apă-n vin !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AR-18-MOS
post 21 Dec 2018, 11:50
Post #8987


( -_・) ︻デ═一


Group: Members
Posts: 6.616
Joined: 19 August 07
From: Niedersachsen




Bioane, cu tine așa vor face dacă te îndrepți?


--------------------
BMW 730Ld '07 High Executive - AR - -
M-Benz C350CDI 7G-Tronic '12 Avantgarde
M-Benz E350CDI 9G-Tronic+ 4Matic & Airmatic
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bion
post 21 Dec 2018, 12:14
Post #8988


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.711
Joined: 1 May 04
From: TM




Rubine , te-ai ofticat? biggrin.gif


--------------------
Dacia SLZ Scala 2003 - TM54
Crăpa-le-ar Domnul ficații
Și setea ogoi-le-ar cu venin,
Căci n-au păreche-n lume blestemații
Crîșmarii care toarnă apă-n vin !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 21 Dec 2018, 16:19
Post #8989


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




QUOTE(VladSoare @ 21 Dec 2018, 11:26)
Doi colegi de-ai mei și-au luat decent Xs-uri. Vreau să zic că-mi plac de mor. Sînt superbe din toate punctele de vedere. În fiecare zi îmi șoptește drăcușorul în ureche să-mi iau și eu unul. Dar pe urmă vine îngerașul, îmi trage două palme și-mi amintește cît e de prost, că nu știe să facă nimic din ceea ce apreciez eu la Samsungul actual. Așa că renunț și stau cuminte la locul meu. Pînă a doua zi, cînd mă apucă iar. biggrin.gif
*


Pana nu apare Iphone dual-sim nu mai imi iau Iphone.


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 21 Dec 2018, 16:28
Post #8990


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




Adică nu îți iei niciodată. biggrin.gif


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Andy_ACS
post 21 Dec 2018, 17:53
Post #8991


Yes, I'm not!


Group: Members
Posts: 6.273
Joined: 19 July 04
From: Craiova




Cred ca in timp relativ scurt vor disparea cartelele SIM. Va if doar un ID, un cont.


--------------------
- - -
"Be the change you want to see in the world"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 21 Dec 2018, 18:58
Post #8992


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




Inventeaza apa calda? Nu de alta, dar aveam Zapp pe CDMA fara SIM prin liceu sau pe acolo.

Chiar si asa, nu vad Apple sa lase sa foloseasca doua "conturi" pe un telefon. Ei vor sa vanda, cumparatorii lor au bani, iar daca le trebuie doua telefoane, de ce sa nu cumpere ei direct doua telefoane?


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2dor
post 21 Dec 2018, 21:20
Post #8993


Desi nu pare, acum sunt fan iPhone


Group: Members
Posts: 2.827
Joined: 14 April 06
From: Bucuresti




QUOTE(Merced @ 21 Dec 2018, 17:28)
Adică nu îți iei niciodată.  biggrin.gif
*



Orange va avea curand din ce am inteles. Ma refer la E-sim. Deci curand o sa avem si iPhone dual-sim.


--------------------
Ford Mondeo Vignale Hybrid 2018
Be nimble as a greyhound, as tough as leather, as hard as Krupp steel and so you shall be the German warrior incarnate.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vallixx
post 4 Jan 2019, 16:34
Post #8994


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.355
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




Telefonul chinezesc Apple iPhone devine in curand si indian.


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 4 Jan 2019, 17:14
Post #8995


fan Dacia


Group: Members
Posts: 19.908
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




QUOTE(Andy_ACS @ 21 Dec 2018, 18:53)
Cred ca in timp relativ scurt vor disparea cartelele SIM. Va if doar un ID, un cont.
*


ep, nu mai schimba nimeni simurile in telefon, te duci cu el la magazin, iti inregistreaza imeiu si aia. problema e sa nu se cloneze....


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
"Popa Nan e-o stradă-nspre Hala Traian
De la Foișor până-n Piața Vitan"
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dizzy
post 4 Jan 2019, 17:48
Post #8996


Work smart not hard!


Group: Members
Posts: 4.781
Joined: 11 February 04




si cand se fura nu mai vand ei unul nou?
ca la alea fara sim asa e. CDMA era antifurt, blocare si il foloseai pe post de bibelou.


--------------------
Whirpool ex Dacia Logan 2005 - B zzz SXX
Stupidity is a more dangerous enemy of the good than evil.
I have no time to battle egos and small minds.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 4 Jan 2019, 18:30
Post #8997


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




Apropo de telefoane chinezesti, astept cu mult interes sa vad ce lanseaza Xiaomi in curand sub brand Redmi. Inteleg ca acum vor merge pe varianta de brand separat cum e si la Huawei cu Honor.
Ca mi s-a acrit de cand astept un Redmi la care sa merite sa fac upgrade de la actualul Redmi Note 3 cu SD650. Tot ce au scos dupa au fost telefoane cu SD625, poate trec si ei la SD710, sa zic si eu ca am facut un upgrade daca tot il schimb. Ah, si foarte important, sper ca mai prind ceva cu jack pentru casti, ca anu' asta se zica ca o sa cam dispara peste tot...
Mai mult de 1000 lei nu as da pe un telefon, eu chiar am ramas surprins de cat de ok si-a facut treaba asta, il am din primavara lui 2016 si curand face 3 ani. Pe vremea aia am dat cam 180 de dolari(sub 800 lei la cursul de atunci), l-am luat cu mana mea dintr-un Mi Home din Hong Kong, fara sa stiu prea multe despre ce stie sa faca sau fara sa cred ca il voi folosi mai mult de un an(mai mult mersesem sa cumpar unui amic unul, si am zis daca tot am stat la coada cu nr de ordin sa nu plec doar cu unul). In afara de faptul ca structural e destul de praf si ca rama lui are tot felu de crapaturi desi nu l-am scapat decat o data fara husa, si de anumite momente, foarte rare, cand pare ca se apasa singur butonul din mijloc(dupa expunere la apa mai degreba), telefonul merge fluid, fara sa ii fi dat macar un factory reset in toata perioada asta. Au dat greut update-uri, dar am primit inclusiv MIUI 10(chit ca a ramas pe Android 6). M-am obisnuit cu MIUI atat de mult incat telefoanele lor cu Android One nu prea imi fac cu ochiul. Nu zic ca e la nivel de flagship, dar pentru ce fac eu cu el, sa mai deschid forumul, chat pe Whatsapp, un pic de facebook, youtube, iti faci treaba lejer. Si inca merge cam 6 ore screen-on time, dupa atata amar de vreme. Intr-un fel parca imi vine sa il tin sa vad cand se strica ceva definitiv la el, oricum cred ca n-am mai avut niciodata acelasi telefon pentru o perioada atat de mare de timp.




--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vallixx
post 4 Jan 2019, 23:11
Post #8998


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.355
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




Treaba nasoală cu telefoanele chinezești este că sunt cam la "ghici". Pot sa mearga mult și bine sau putin și prost. Uite, tu ai avut noroc cu Xiaomi, un coleg de birou s-a imbolnavit de nervi cu un Redmi 4. Dupa care a trecut la Mate 10 lite, a fost multumit insa nu avea NFC (care ii trebuia pt. banking) asa ca l-a schimbat cu un Mate 20 lite si acum plânge dupa Mate-ul 10 lite anterior.

Alt amic a folosit ani intregi un P8 lite fara nicio problema. A tecut insa la Digi si P8-ul nu avea banda TDD pt 4G asa ca l-a schimbat cu P9 lite care a fost o mizerie (nu stiu daca neaparat modelul sau doar telefonul respectiv). Acum are P20 lite, e multumit.

Asta e partea nasoala. Cu un telefon de la un alt producător, ca-i Samsung, ca-i HTC, ca-i LG, ca-i iphone....whatever, procentul de surprize neplacute e ceva mai mic. Cumva modelele, chiar si fara sa fie flagship sunt mai constante. Evident ca poti nimeri unul prost insa procentul parca e mai mic decat la chinezi.

This post has been edited by vallixx: 4 Jan 2019, 23:12


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Merced
post 4 Jan 2019, 23:44
Post #8999


No fear. No limit. No equal.


Group: Members
Posts: 8.230
Joined: 24 June 07




Depinde ce il imbolnaveste de nervi. O problema care se manifesta la un exemplar, sau ceva general? Pentru ca deja sunt foarte invatat cu MIUI, d-aia zic ca nu m-ar deranja sa continui cu el, m-am obisnuit. Probleme diferite de la exemplar la exemplar, ce sa zic... Din doua luate la fel, ala de l-am dat amicului afisa periodic un mesaj de la senzorul de proximitate, la mine mesajul ala n-a aparut niciodata. Cum nici la el nu s-a "apasat" singur niciunul dintre butoanele capacitive. smile.gif

Dar la final cand iei in calcul cat costa, cum se misca in general, poti trece peste. Desigur pentru cine face poze cu telefonu' cred ca in afara de Mi Mix 3 nu prea ai ce sa iei de la Xiaomi. Dar pentru mine camera unui telefon conteaza putin spre deloc. Mai ales aia de selfie. As prefera sa am ecran pana aproape de rama superioara decat camere frontale. Si apropo de asta, e misto un Mi Mix 3 la prima vedere, dar deja pare o suma cam mare pentru un telefon chinezesc(care sa nu se numeasca Huawei).

De la P8 lite la P9 lite a trecut si frate-meu acum vreun an jumate, si ce sa vezi, deja nu-l mai tine bateria aproape deloc. Acelasi lucru patise si cu P8-ul lite. Recunosc ca al meu cu 4000mah ducea in prima perioada si pentru doua zile, dar acum nu mai e zi sa nu il incarc, chiar si daca ajung seara cu ~40% il bag la incarcat cand ma culc. In rest zice ca e multumit de el, bine ca nu prea se pricepe el, zicea ca si de P8 lite a fost multumit cat l-a avut, cu aceeasi faza, bateria varza. Pe 21 decembrie am comandat de la Digi pentru el un Mate 20 lite, dar uite ca si acum ma milogesc de aia sa-l trimita, si ei, nimic... Ba chiar pe 28 a aparut ca "refuzat" in rahatu' ala al lor de site pe care te loghezi. I-am sunat, nu prea au stiut sa imi explice nimic. Ala in magazin n-a vrut sa il aduca acolo, cica acum ti le aduce curierul, ca imi convenea sa ma sune sa imi zica ca e in magazin. Au refacut comanda pe 1 cred, oricum azi am sunat iar si intr-un final am luat un AWB de la ei, e preluat ieri de Nemo in Bucuresti si cam atat. Sa vedem cand isi face aparitia, bag de seama ca si de Nemo s-a ales prafu'...

This post has been edited by Merced: 4 Jan 2019, 23:49


--------------------
Ford Ka 2012 1.2 benzina 69 cai Titanium
it's a kind of peace.
User is online!Galerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dizzy
post 5 Jan 2019, 08:22
Post #9000


Work smart not hard!


Group: Members
Posts: 4.781
Joined: 11 February 04




incearca sa iei ceva Pro, nu Lite. ma repet ca P9 a fost un tel f b.


--------------------
Whirpool ex Dacia Logan 2005 - B zzz SXX
Stupidity is a more dangerous enemy of the good than evil.
I have no time to battle egos and small minds.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
417 Pages « < 298 299 300 301 302 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 25th April 2024 - 13:02
Dacia