Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages  1 2 > 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

[Bucuresti] Meridian Vest

Zetu
post 18 Jan 2007, 21:35
Post #1


Membru autentic


Group: Members
Posts: 633
Joined: 18 December 04




MERIDIAN VEST
B-dul Iuliu Maniu 319-329, 061127, Bucuresti
Tel. Showroom: (021) 334.33.33 / 301.19.53
Tel. Mecanica: (021) 334.84.84
Tel. Caroserie: (021) 301.19.33 / 310.19.34
Fax: (021) 301.19.35
E-mail: vest@automeridian.ro

In cele doua puncte de service puse la dispozitia dumneavoastra, se efectueaza o gama larga de servicii auto in atelierele de mecanica, tinichigerie si vopsitorie,


--------------------
NISSAN QASHQAI 1.3 dct Tekna 2019
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
sqryn
post 19 Jan 2007, 09:20
Post #2


Clio rulezzz


Group: Members
Posts: 736
Joined: 2 February 06
From: München




Un service ok, nu foarte aglomerat. Am avut 2 lucrari de tinichigerie la ei si au iesit bine, fara diferente de culoare


--------------------
RENAULT Clio II Bicorp Phase1 1.4 8v Alize/1999 - B-xx-xxx
Clio II Bicorp Phase1 Alize, 1.4 8V 75cp - sept.99
Opel Astra H 1.9 CDTI DPF 120cp - iun 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ktmbull
post 31 Jan 2007, 03:18
Post #3


Membru autentic


Group: Members
Posts: 546
Joined: 6 August 05
From: Bucuresti




Si mie mi-au vopsit bine Meganul, si intr-adevar nu e aglomerat.


--------------------
Renault Megane Sedan(2.1), 1.6 16v, Confort Expression+Clima, 2005.
+2 roti.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DrK
post 8 Feb 2007, 13:22
Post #4


Lapins Creed Assassin


Group: Members
Posts: 2.132
Joined: 5 January 07
From: From: From:




de acum o sa incerc si aici.. poate am mai mult noroc fata de restu smile.gif


--------------------
Sedan Negru 2015
Bunul simt nu creste in pom.
Veni Vidi Discepto Exsecror Cesso
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Zetu
post 8 Feb 2007, 18:01
Post #5


Membru autentic


Group: Members
Posts: 633
Joined: 18 December 04




Eu am avut "norocul" ca persoana care se ocupa de comanda mea de piese sa-si dea demisia, si tot am asteptat sa ma sune cineva. Ma rog pana la urma a preluat altcineva problema si acume e spre vindecare, o sa narez cateva impresii cand iau masina smile.gif

This post has been edited by Zetu: 8 Feb 2007, 18:02


--------------------
NISSAN QASHQAI 1.3 dct Tekna 2019
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
b06fcn
post 8 Feb 2007, 19:16
Post #6


DOCTOR


Group: Members
Posts: 5.723
Joined: 27 February 05
From: Bucuresti/Galati




Azi am fost acolo, impecabil tratamentul, au fost primii care au gasit problema la masina, dar nu o pot rezolva...tre sa schimb niste injectoare la Megane...macar si-au dat seama de unde e buba...ca restul nu au reusit...Am profitat si am facut si geometria, cred ca urmatoarea revizie la ei o fac, sa vad cum lucreaza, mai ales ca dupa aia vine a doua schimbare de distributie...


--------------------
Renault 21 1.9dT, 1989 - B 06 FCN
MB C 220d 4MATIC
Renault 21 Turbo
Renault Megane 1.9 dCi
Opel Corsa 1.3 CDTI
Toyota Avensis 2.0 D4D
Lada 1200
Aro 10.4 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
yce
post 21 Feb 2007, 19:48
Post #7


Membru


Group: Members
Posts: 109
Joined: 3 January 07
From: fetesti




ai niste preturi ptr. distributia de megane?


--------------------
renault megane II 2004; break; 1,5dci; 80cp; esp; pilot
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
catalin80
post 2 Mar 2007, 11:05
Post #8


Membru autentic


Group: Members
Posts: 728
Joined: 30 July 04
From: Bucuresti




le-am spus ce piese mi-ar trebui pentru a-mi repara masina ( in urma unui accident) . Intr-o saptamana le aveti. Reparatia ar dura inca o saptamana . Buuun, asa ca ma duc la ei si dupa ce-mi fac receptia lucrarii ii mai intreb o data cat dureaza pana vin piesele....2 saptamani
Sper ca macar asteptarea sa fie cu folos si lucrarea sa iasa foarte bine smile.gif
In rest, destul de amabili si parea a fi destul de liber ( din cate se vedea prin geamurile de la service).


--------------------
renault clio symbol , skoda superb
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Zetu
post 5 Mar 2007, 22:02
Post #9


Membru autentic


Group: Members
Posts: 633
Joined: 18 December 04




Eu de curand am avut o experienta cu ei. Piesele vin mult mai repede in mod normal, eu am stat 2 saptamani cu masina acolo, asta dupa ce au facut comanda si au venit piesele. Ideea e ca dupa ce au demontat bara au constata ca mai trebuie o piesa. Pe scurt am avut de inlocuit panou spate, capota spate, bara spate, bara de rezistenta (sau nu stiu cum ii zice). A iesit bine culoarea vopseaua de calitate insa dinainte sa iau masina le-am sesizat ca nu se aliniaza bine capota cu bara, exista un rost mai mare intr-o parte decat in cealalta, mi-au spus ca e de la bandou ca asiguratorul l-a dat de revopsit nu de inlocuit si e deformat (nu inteleg de ce nu i-au spus ca nu se poate repara si sa-l inlocuiasca), m-am dus a doua zi si a venit sefu de atelier a zis ca trebuie schimbat si daca pot sa astept 1h sa-l inlocuiasca pe loc si am stat vreo 3 h l-au inlocuit si vopsit. Total reparatie 7200 roni
De la mine au nota 8 pentru calitatea reparatiei.


--------------------
NISSAN QASHQAI 1.3 dct Tekna 2019
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dantee
post 26 Mar 2007, 22:24
Post #10


Membru


Group: Members
Posts: 143
Joined: 7 December 05




Eu am fost la ei pt reviziile la masinile din semnatura + un Meganel 1,5 dci bicorp . Baieti de la mecanica s-au comportat excelent.
Acum o sa la duc cu Clio cu o usa si o aripa infundate, si o sa vad cum se prezinta la tinichigerie si la vopsitorie.


--------------------
Renault Megane III 2010 / Sport Tourer / Privilege - B21HIM
Megane III Sport Tourer Privilege 1.5dci 105cp 2010
MeganeII Privilege 1.6 16v 2005
Clio Symbol Fidji 1.5dci 85cp 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
catalin80
post 29 Mar 2007, 13:30
Post #11


Membru autentic


Group: Members
Posts: 728
Joined: 30 July 04
From: Bucuresti




dupa doua saptamani , am ridicat masina de la ei . Reparatia a fost gata inca de vineri , numai ca domnii de la BCR Asigurari d-abia se misca. Sunt multumit de cum au lucrat ( parca e noua radmasa.gif ) au si spalat-o. Am fost deranjat de o singura chestie...undeva pe spoilerul fata era ceva alb ( se pare ca a curs ceva) care nu prea se lua . Problema s-a rezolvat prin amabilitatea domnului care s-a ocupat de masina cu putin polish


* pentru a obtine informatii de la ei iti trebuie ceva nervi de otel . la numerele de telefon ba nu raspunde nimeni , ba sunt deranjate , ba raspunde cineva care nu stie sa dea informatii si te pune sa revii peste o jumatate de ora...bineinteles atunci o luam de la capat cu :nu raspune, deranjat....


--------------------
renault clio symbol , skoda superb
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adrian2006
post 20 Jun 2007, 17:22
Post #12


Membru incepator


Group: Members
Posts: 16
Joined: 6 November 06




super baieti! io am avut niste experiente deosebit de naspa cu cobalcescu si am ramas deosebit de placut surprins de meridian. vacile de la cobalcescu nu-mi pusesera freon in instalatie si nu mergea AC...am sunat la meridian mi-au facut programare a 2-a zi(nu dupa 2 sapt.ca la cireada de la cobalcescu) si s-a rezolvat imediat. un mare plus de la mine faptul ca au program pana la 22.30!!! si te lasa sa vezi ce-ti fac la masina(eu stiu SIGUR ca la cobalcescu se inlocuiesc piese bune de la masina cu daramaturi de-ale lor...adica stiu de la un mecanic de acolo!!!)


--------------------
Renault Clio Symbol 2002/1.4l - 22
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
B73BOS
post 17 Jul 2007, 21:01
Post #13


Membru incepator


Group: Members
Posts: 11
Joined: 22 June 07




nu mai bagati voi mana in foc pentru Meridian Vest...cand va duceti sa faceti schimbul de ulei sa intrebati de care ulei va baga, din butoi sau original smile.gif) varianta lor va fi ca e original dar va spun io ca este ulei romanesc din butoi de 200 litri...am vazut cu ochi mei cand faceau asta la un clio la prima revizie...asa ca in fata e vopsit gardu si in spate leopardu

Aveti grija de masinute nu va uitati in gura lor


--------------------
Renault Laguna II 2002 , 1,9 dCi - B73BOS
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Berila
post 25 Jul 2007, 08:13
Post #14


vesnic incepator


Group: Members
Posts: 79
Joined: 23 July 07
From: Praga - CZ




Am luat masina de la Meridian Vest, totul a decurs super ok. In service nu am ajuns ... inca (slava Domnului) si sper sa nu o fac decat cu ocazia reviziilor. Din cate am tot citit prin forum sunt ingrozit... Oricum, va tin la curent dupa ce testez pe viu problema ...

This post has been edited by Berila: 25 Jul 2007, 08:14


--------------------
Renault Clio 3 Exception 1.6 16v - B-64-***
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DrK
post 27 Sep 2007, 16:10
Post #15


Lapins Creed Assassin


Group: Members
Posts: 2.132
Joined: 5 January 07
From: From: From:




ce ziceati de service putin aglomerat???
poate peste 2 luni gasesc loc sa imi repar masina... (citat de la ei)


--------------------
Sedan Negru 2015
Bunul simt nu creste in pom.
Veni Vidi Discepto Exsecror Cesso
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Zetu
post 3 Oct 2007, 20:43
Post #16


Membru autentic


Group: Members
Posts: 633
Joined: 18 December 04




Lasa ca mi-a venit mie randul sa-mi repare masina si dupa ce te cheama acolo o tin in curte ca nesimtitii. EU le-am spus sa ma cheme atunci cand se apuca de masina nu sa o tina acolo ca eu trebuia doar sa-mi vopsesc bara si bandou, nu era nimic sa ma deranjeze. Am lasat-o luni dupa ce m-au asigurat ca se apuca atunci de ea, si azi cand mi-au zis ca ar putea fi gata, deci dupa 3 zile abia o demontasera, si trebuiau sa mai pregateasca bara, sa o vopseasca sa o usuce si dupaia sa o monteze si dupaia sa trimita factura la asigurare si sa astepte acceptul 2 zile. Mi se ridica paru in cap de nervi cat poti sa stai pentru cateva zgarieturi pe o bara, cel putin o saptamana fara masina pentru o lucrare de toata jena. Le-am spus sa nu-mi vopseasca bandou cu aceeasi vopsea ca si bara (pentru ca una este fara sclipici) bineinteles ca nu au tinut cont de chestia asta.
NU MAI TREC PE LA MERIDIAN, o mana de ciocanari. Sefu de la vopsitorie imi explica cum ca aici nu e ca la doctor cu programarea, te programeaza sa aduci masina si sa se apuce de ea ..cand au timp ..ca au lucrat baietii la bara mea o zi intreaga ca era zgariata ..(sa nu va imaginati ca se jucase cineva cu cuiu pe ea ..era vopseaua luata in cateva puncticele.


--------------------
NISSAN QASHQAI 1.3 dct Tekna 2019
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Zetu
post 4 Oct 2007, 21:45
Post #17


Membru autentic


Group: Members
Posts: 633
Joined: 18 December 04




Am luat masina de la meridian vest, o sa fac o poza sa vedeti cum arata o bara proaspat vopsita ca e plina de zgarieturi, ca vopseaua nu acopera zgarieturile adanci ..sa vedeti voi daca alea sunt zgarieturi adanci sau sunt eu nebun.
Le-am spus ca nu mai trec pe la ei sper sa nu se mai pacaleasca si altii cu meseriasii de la meridian vest.


--------------------
NISSAN QASHQAI 1.3 dct Tekna 2019
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 5 Oct 2007, 09:05
Post #18


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




De Meridian am tot auzit ca e teapa! Sper sa nu ajung la ei vreodata!


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Lex Luthor
post 5 Oct 2007, 15:57
Post #19


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.112
Joined: 25 April 05




Eu am facut mai multe lucrari la ei. Si la caroserie si la motor. Au iesit relativ bine (ca nota ar fi 8/10).


--------------------
---- ---- ----
---
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Bliss
post 31 Oct 2007, 13:27
Post #20


-


Group: Members
Posts: 937
Joined: 10 July 06




QUOTE(Solon @ 5 Oct 2007, 10:05)
De Meridian am tot auzit ca e teapa!

Adica maine isi strang jucariile, golesc conturile si dispar intr-o tara bananiera? Hai sa n-o mai luam pe auzit de la varul cumnatului nepotului si sa relatam experientele noastre. Si eu am auzit povesti horror despre Serus, dar pana acum nu le-au confirmat cand am avut treaba la ei.


--------------------
- - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Solon
post 31 Oct 2007, 14:02
Post #21


Membru autentic


Group: Members
Posts: 7.032
Joined: 16 December 04
From: Bucuresti




QUOTE(Bliss @ 31 Oct 2007, 14:27)
Adica maine isi strang jucariile, golesc conturile si dispar intr-o tara bananiera? Hai sa n-o mai luam pe auzit de la varul cumnatului nepotului si sa relatam experientele noastre. Si eu am auzit povesti horror despre Serus, dar pana acum nu le-au confirmat cand am avut treaba la ei.
*


La Serus am trait experiente "horror" asa ca..........Si m-am dus la ei din cauza laudelor primite pe forum!
Nu am zis ca isi "isi golesc conturile si dispar intr-o tara bananiera".
Eu am incredere in "varul cumnatului nepotului" biggrin.gif


--------------------
3 japoneze 2 nemtoaice si cam atat
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Specie_l
post 9 Dec 2007, 12:01
Post #22


Membru incepator


Group: Members
Posts: 2
Joined: 8 December 07




Aveti mare grija cand mergeti cu masina la service ca se mai umbla pe la piese.
Eu am fost de curand la Meridian Vest sa-mi repare o usa si m-am trezit ca au umblat la motor, daca descopar ceva o sa iasa scandal mare mad.gif


--------------------
Renault Megane 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bogdanelu
post 17 Dec 2007, 12:12
Post #23


Membru incepator


Group: Members
Posts: 5
Joined: 14 December 07




prima mea interaciune cu meridian.... m-am dus la service cu meganu', totul ok! oamenii destul de amabili.... totul a fost bine pina cind au trbuit aduse piesele pt reparatie. problema era ca responsabilul cu piesele nu avea chef sa aduca nimic, asa ca am stat ceva timp pe acolo si am plecat. cit despre calitate nush ce sa zic! oricum ramine sa ii cerc si eu inca odata, este ultima mea speranta de service renault din bucuresti. radmasa.gif


--------------------
Renaul Scenic 2007 dynamique - B61EOX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
v_adrian_mihai
post 16 Feb 2008, 23:00
Post #24


Membru incepator


Group: Members
Posts: 6
Joined: 8 January 08




chiar azi mi-am scos masinuta de la meridian vest unde mi-am vopsit bara fata pe care o aveam zgariata si lucrarea a iesit bine dar numai dupa ce le-am dat bara sa o revopseasca dupa ce prima data in loc sa o vopseasca toata asa cum le-am spus, au vopsit-o doar in zona respectiva, ce sa mai zic, initial au facut o lucrare de mantuiala....insa a 2 oara a iesit cum trebuie...dar altceva m-a suparat si mai tare mad.gif si anume ca mi-au zgariat masina pe bara spate in dreapta iar acum e clar ca-i dau cu capul de pereti


--------------------
Renault Clio Symbol 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
dannit
post 2 Mar 2008, 19:44
Post #25


MR.


Group: Members
Posts: 28
Joined: 1 May 06
From: Bucuresti




Despre preturile de la reprezentante se stie...Nu are rost sa vorbim. Un exemplu ?
Vroiam sa schimb cilindru de la ambreiaj (dadea semne de oboseala). La Meridian am primit sfatul sa schimb si pompa de ambreiaj (masin are 150,000 km). Piese + manopera, apox. 3000 Eu.
Varianta AutoFIT - piese (inclusiv ambreiaj si volanta - ca tot umblam la motor) + manopera - 12,500 RON !!!
Rezolvare - Service particular - aceeasi reparatie ca la AutoFIT - 6,500 RON !


--------------------
DACIA DUSTER 2016 / ORANGE 1.5dci, 109 C.P., 4X4 - B 686 DND
Dacia Duster Orange 1.5dci, 109 C.P., 4x4
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
FlorinG
post 22 Mar 2008, 09:32
Post #26


Membru autentic


Group: Members
Posts: 332
Joined: 11 December 06
From: Bucuresti




Și bune și rele. Așa cred că se întâmplă peste tot, depinde de starea lor de moment sau de șefii care îi au în ziua respectivă.
Am deja doi ani de când am auto Reno Simbol luat de la ei și a trebuit să fac revizia ITP. Nu am luat revizia deoarece aveam un pivot dreapta cu joc; am spus "Nici o problemă, este încă in garanție!" după care a început circul, nu am mai fost respins vreodată dar a durat foarte mult, cam 3 ore, deoarece au refăcut testele de vreo două ori cu urcatul pe rampă, gaze, frâne.
La recepție am arătat actele doveditoare și am mai semnalat o problemă cu vibrația ambreiajului în treapta I. M-au programat pentru a doua zi cu bieleta urmând ca ambreiajul să-l vadă când vin cu ea caldă. Schimbarea pivotului a fost exemplară și geometria de asemenea, nu am de reproșat nimic. Sunt programat pentru ambreiaj miercuri dimineață și sunt mai multe variante:
- se dă jos cutia, se verifică ansamblu ambreiaj, se face constatarea și dacă RRo consideră că este viciu ascuns, se schimbă și nu mă costă nimic,
- se dă jos cutia, se verifică ansamblu ambreiaj, se face constatarea și dacă RRo consideră că nu este viciu ascuns, plătesc manopera 550 lei rămânând la alegerea mea dacă îl schimb ceea ce mă mai ușurează de încă 600 lei.
De data aceasta a spus că nu trebuie să dovedesc nimic cu vibrația ambreiajului (probabil problema se cunoaște) și nu își asumă răspunderea pe plan local.
Oricum ar fi sunt pregătit sufletește și nu voi ezita să scot 1.100 lei pentru a rezolva problema.
Voi fi deposedat de ea cam 5 zile, cel mai mult va dura constatarea/aprobarea RRo și comandarea pieselor.
La pomul lăudat să nu te duci cu sacul dar o mică plasă tot poți să ai....
smile.gif
Ora de manoperă este de 56,73 lei fără TVA. Nu se cerșește de către personal vreun alt beneficiu personal.
Spun ceea ce mi s-a întâmplat nici decum ceea ce am auzit.
Acum să vedem partea a doua a lucrării mai ales când la sfârșitul lunii se împlinesc cei 2 ani de garanție.
Toate cele bune!

This post has been edited by FlorinG: 22 Mar 2008, 19:33


--------------------
Reno*Opel Clio 1.5dCi 80CP, 2006 Opel Astra Clasic III, 2013
Să vrei și nu te poti schimba!
PNA Mio C520 EEU+T
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
FlorinG
post 26 Mar 2008, 19:52
Post #27


Membru autentic


Group: Members
Posts: 332
Joined: 11 December 06
From: Bucuresti




A venit ziua de miercuri și a trecut... Am fost programat pentru această zi în vederea rezolvării problemei cu trepidațiile la treapta I. La ora7.01 eram în zonă și am fost primit de recepție, după câteva minute s-au făcut actele mașina este alături, cheile în mâna ing. de la recepție garanții și tai-o spre serviciu pentru că mai am de plătit 3 ani de zile la ea și dacă nu-s bani, banca sic, recuperatorii sic, mașina ioc. La ora 14.xx sună telefonul că auto e gata și că trebuie să vin s-o iau cu specificarea că trebuie să plătesc 42 lei pentru lavete, sprai degresant și încă altceva xx. Am făcut plata, am luat auto, dar până să fac acest lucru am întrebat dacă mi-a trecut în cartea de garanții schimbarea kit-ului ambreiaj (în eventualitatea că o voi vinde și noul proprietar trebuie să știe ce istoric are auto... "Dacă doriți. . ." și a menționat în cartea de garanții după care a pus o ștampilă...
Merge bine acum nimic de zis dar oare a schimbat kit-ul de ambreiaj, mai ales că îmi spusese că mă va indisponibiliza pentru 5 zile de turism ??? Și mai ales că le trebuie aprobare de la RRo ??? Mâine sper să am timp s-o urc pe rampă; trebuie să văd semne evidente că scutul a fost dat jos, planetarele și tot ce mai trebuie îndepărtat pentru o astfel de operațiune. Nu am întrebat câtă garanție în timp am la lucrare și piese având în vedere că pe 30 03 08 expiră cei 2 ani sub umbrela bunului de folosință îndelungată. . . . . . . . . . . .
radmasa.gif
radmasa.gif
radmasa.gif
Râde cineva sau mi se pare.....
sad.gif mad.gif smile.gif
smile.gif


--------------------
Reno*Opel Clio 1.5dCi 80CP, 2006 Opel Astra Clasic III, 2013
Să vrei și nu te poti schimba!
PNA Mio C520 EEU+T
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Dragos80
post 17 Jul 2008, 10:48
Post #28


Membru incepator


Group: Members
Posts: 27
Joined: 9 April 08




Mi-am luat masina de la ei(persoana care s-a ocupat de masina mea a fost amabila si totu a decurs conform planului).Revizia de 15.000 Km a fost facuta la ei, cel care mi-a schimbat uleiul, filtrele etc s-a miscat bine(problema e pretul practicat), am mai fost la ei cu vreo 2 mici verificari(placam la un drum lung si am vrut sa ma asigur ca e totu in regula) si au fost foarte amabili.Nu am avut probleme mari(si nici nu-mi doresc) pana in prezent.Pana acum le-as da nota 8.5/10


--------------------
Renault Clio Symbol 2006, 1.4 16V - B-02-USW
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
andreis
post 17 Jul 2008, 12:06
Post #29


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.686
Joined: 30 June 06
From: B u c u r e s t i




Stie cineva daca la MV se poate face o verificare la roti, geometrie, echilibrare si reglare faruri?

Poate si un pret biggrin.gif


PS: Vad ca e si o discutie despre cat de buni sunt cei de la MV. Eu sunt super multumit de ei, s-au miscat repede, fac si ITP, deci nu mai ma duc in alta parte. Poti sa vezi masina si poti sa aduci piesele tale biggrin.gif

This post has been edited by andreis: 17 Jul 2008, 14:11


--------------------
ex Renault Megane 2.2 1,6 16v
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
twingo1.2
post 19 Aug 2008, 09:33
Post #30


Membru incepator


Group: Members
Posts: 5
Joined: 5 February 08
From: brasov




Nu va recomand sa ajungeti nici la meridian vest nici la meridian sud !!!!!!!!! uitati-va atent cu vi se normeaza lucrarea (revizia)!!!!!!!!! fura de nu e loc nu se lucreaza dupa dialogis ... se practica moda " te uiti la client cat poti sa furi" in rest la capitolul meserie lasa de dorit in special la la noul service meridian sud - renault


--------------------
renault twingo 1.2 2001 x60
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2 Pages  1 2 >
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 26th April 2024 - 20:46
Dacia