Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

DN7 - Buc - Pitesti

lukis
post 20 Oct 2006, 09:32
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 37
Joined: 3 August 05




Care este starea lui DN7 ? Se poate folosi ca alternativa la autostrada ? Multumesc mult.


--------------------
Dacia Logan Ambition - HD06XXX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vijelie
post 20 Oct 2006, 09:59
Post #2


membru violet


Group: Members
Posts: 4.605
Joined: 11 November 05
From: Bucuresti




Daca vrei sa faci recensamantul carutelor (bonus: noaptea - fara semnalizare!), e bun.


--------------------
Dacia Duster 2011 Laureate dCi
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
adister
post 20 Oct 2006, 15:35
Post #3


Membru autentic


Group: Members
Posts: 371
Joined: 2 July 04
From: Bucuresti




Eu am mers acum doua saptamani (vineri seara) pana la Gaesti, iar de acolo am intrat in autostrada (la km. 70). Mi s-a parut o varianta excelenta...carute f. putine, in schimb multe tractoare si multa...varza.

LE - e si o portiune de cativa km cu criblura unde este si limitare de viteza insa se gasesc destui care sa o ignore 022.gif

This post has been edited by mem: 20 Oct 2006, 17:29


--------------------
Renault Megane Sedan 2.2 1.5 dCi 80cp 2006 - B56...

Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai dracu` si n-au nicio boala - Parazitii
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
moshulik
post 20 Oct 2006, 17:01
Post #4


Membru


Group: Members
Posts: 189
Joined: 12 February 04
From: Bucuresti




Am mers si eu o data pe-acolo. Am scos un timp mult mai bun (eu stau in Crangasi, deci am iesit foarte repede pe Chitila), apoi pe drum nu mai apare plictiseala, asfaltul e cat de cat bun. Problema e ca sunt numai sate si intr-unul din ele era radar. Care cred ca m-a luat (peste 2-3 luni pot sa va zic daca imi vine amenda sau nu). Asadar, per ansamblu, a doua oara nu mai merg pe acolo, stresul de radar e mai naspa decat statul la coada la iesirea spre Militari.


--------------------
skoda octavia, am avut DSN, oltcit. 2003 - b-etc-etc
Hi, I'm a signature virus. Please replace your old signature with this signature and help me take over the world of signatures.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 29th March 2024 - 12:59
Dacia