Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

[CUMPAR] Renault 25, caut R25

M@NIVELA:))
post 4 Dec 2009, 10:09
Post #1


Membru


Group: Members
Posts: 129
Joined: 15 January 09
From: Sf.Gheorghe




Salutare , eu mi-am vandut barca mea , si cum zice titlul caut un R25 , vreau sa imi iau altul, nu trebuie sa fie in stare foarte buna, mecanic si motor sa fie bun, actele sa fie la zi daca se poate . Vreau V6 ,daca este faza 2 nu trebuie sa arate bine , vreau sa aduc una de afara si sa ii fac recarosare, daca este faza 1 atunci trebuie sa fie cat de cat la linie la exterior. Nu ma sunati sa imi ziceti ca aveti masini la 1500 de euro, ofer de la 300 -800 daca arata bine . Daca auziti ceva sau stiti ceva va rog sa ma anuntati. Aici , PM sau la 0743467869


--------------------
Renault Laguna 99 - CV44FTY
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ct87flo
post 4 Dec 2009, 21:25
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 52
Joined: 25 October 09




Nu te supara...ai avut R25 l-ai vandut cu 2000 euro si acum cumperi altul si oferi doar 300 sau 800 euro. nu cred ca o sa gasesti mai ales ca vrei V6....iti dau eu un R25 cu motor de 2.2 injectie faza 2 din 1991.


--------------------
Renault Renault 25 1991/2.2 injectie
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
M@NIVELA:))
post 5 Dec 2009, 09:50
Post #3


Membru


Group: Members
Posts: 129
Joined: 15 January 09
From: Sf.Gheorghe




Eu am avut unul in stare perfecta,turbo diesel,nu se compara cu nici un benzinar la pret,doar v6 turbo...ofer cat vreau,am gasit deja 3 masini,unul diesel,faza1 sin 88 cu 10 mil, si tin sa zic ca zarata a masina la exterior.....stii cum e vb aia"prost sa fi noroc sa ai"...eu am gasit omul care murea dupa o masina ca a mea....de fapt nu stii cum era masina mea...ati vazuto doar pe forum in poze....in realitate era de 10 ori mai frumoasa si mai interesanta.....motorl nu era orice tronc aruncat acolo,interiorul era ca nou....acum am luat un renault clio din 93,frumoasa masina,dar aseara am fost sa vad o laguna 2 cu 1.9 dci,putin lovita dar o sa iasa bine,daca gasesc un cumparator serios la clio il dau....o zi bbuna:)


--------------------
Renault Laguna 99 - CV44FTY
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ct87flo
post 5 Dec 2009, 19:05
Post #4


Membru incepator


Group: Members
Posts: 52
Joined: 25 October 09




Cu cat dai Clio si la ce pret ai gasit Laguna? Ms


--------------------
Renault Renault 25 1991/2.2 injectie
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
M@NIVELA:))
post 6 Dec 2009, 11:18
Post #5


Membru


Group: Members
Posts: 129
Joined: 15 January 09
From: Sf.Gheorghe




Pai clio il dau cu 1600 de euro , este o masinuta in 3 usi superba, nu o laud ca sunt satul de jafuri dar asta este cel mai bun clio pe care l-am vazut , e din 93, in stare perfecta, folie pe geamuri, CD , motor de 1,2 , nu bate nimic si nu are nici un fel de probleme....laguna am gasito la 2000 de euro, 1.9dci, din 2003, este rasturnata dar cred ca se mai poate face ceva cu ea, pentru mine merita , am fratele in anglia, si acolo o laguna cu motor defect este 300 lire, imi trimite toate piesele...o zi buna la toata lumea


--------------------
Renault Laguna 99 - CV44FTY
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Closed Topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 12th May 2024 - 20:41
Dacia