Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

65 Pages « < 63 64 65 
Closed TopicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

[VAND] Tavite portbagaj, presuri si covorase

Dodone
post 12 May 2013, 22:07
Post #1921


membru invidios pe trade mark-ul lui semit (tanti moderatoreasa)


Group: Members
Posts: 2.134
Joined: 21 May 05
From: Timisoara




Cu siguranta. Citeste sfarsitul postului #1908 si a postului #1917 de pe topic.

This post has been edited by Dodone: 12 May 2013, 22:08


--------------------
Renault Renault Laguna 1 GrandTour 1998/Concorde
Daca dragoste nu e, nimic nu e. M.Preda
Nu sunt de acord cu nici un cuvant din ceea ce spui dar mi-as da viata pentru dreptul tau de a vorbi Voltaire
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
virgilvwu
post 19 Jun 2013, 22:02
Post #1922


Membru


Group: Members
Posts: 134
Joined: 25 January 09




de solenza

This post has been edited by virgilvwu: 19 Jun 2013, 22:03


--------------------
dacia solenza 2004
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
themircea
post 4 Jul 2013, 13:23
Post #1923


Membru autentic


Group: Members
Posts: 650
Joined: 31 December 07
From: Timisoara




Salut!

Repet rugamintea din posturile mele anterioare:

Scuze, dar sunt foarte mult timp plecat si chiar nu apuc sa intru pe forum.
In schimb, colegii mei de la vanzari va stau la dispozitie L-V orele 8-18 pentru orice informatii nu ati gasit pe site.

Drept urmare, va rog sa vedeti toate informatiile, preturi, poze si detalii ale produselor pe rimi.ro sau rimimg.ro/autoshop .
Unele covorase mai ieftine, pe care le importam de la o fabrica din Slovenia, nu le-am pus pe site-urile principale, ci doar pe presuriauto.ro - pentru cei care au ca principal criteriu de selectie pretul.

Fata de preturile de pe site-urile noastre, scadeti 5% pentru forum.
Pentru promptitudine, tot pe site, dar si pe mail-ul de la pagina contact a acestuia puteti face si comanda. Cand faceti comanda sa nu uitati sa scrieti nick-name+forum pentru reducere (in campul cu datele de facturare este loc si pentru aceste informatii)

Va multumesc celor care ati citit ce am scris in posturile anterioare si ati facut comanda pe site sau telefonic la numerele din semnatura mea.

Ceau!


--------------------
Renault Laguna Grandtour 1999 Concorde ; fost, dar intotdeauna in suflet Megane III RS 250
Va rog sa intrebati pe topic, nu PM! Doar pentru date de facturare trimiteti PM.
Cautam distribuitori. 0256/275273, 0720.699655 L-V 8-18
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ashes
post 9 Jul 2013, 12:36
Post #1924


Membru incepator


Group: Members
Posts: 3
Joined: 8 July 13




Salut,

Ma intereseaza covorase pentru un renault Clio IV, culoarea Bleu de France.
Imi poti te rog arata ce ai pentru acest model, si daca ai de mai multe culori?

Multumesc anticipat.


--------------------
Renault Clio IV 2012 Hatchback
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
flor-yan69
post 19 Jul 2013, 10:45
Post #1925


Membru incepator


Group: Members
Posts: 64
Joined: 21 February 07
From: MIOVENI




covorase interior de cauciuc pentru Kia Rio Hatchback aveti si la ce pret?


--------------------
RENAULT MEGANE GRANDTOUR 2016 1.6dci GTLine - AG-69-XFX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
themircea
post 19 Jul 2013, 14:08
Post #1926


Membru autentic


Group: Members
Posts: 650
Joined: 31 December 07
From: Timisoara




Salut!

ashes- covorase albastre, scuze, dar dupa cum banuiai deja, nu avem de unde importa.
Daca doresti de cauciuc avem pe stoc - se produc doar negre.
Daca doresti de mocheta se produc pe comanda dupa configuratia dorita de client si ai de ales intre doua categorii de materiale, fiecare in 3-4 culori, plus diverse culori de margini.
Te rog sa citesti postul meu imediat anterior intrebarii tale si pe acele site-uri gasesti poze, preturi etc. Oricum, colegii mei iti stau la dispozitie pe mail-ul de la pagina contact a site-ului sau telefonic.

flor-yan69 - avem si pentru Rio II si pentru Rio III. Te rog sa le vezi (si sa identifici generatia masinii) pe site-urile de mai jos. Acolo ai si modalitatea de comanda. Sa nu uiti sa scrii nick-name si forum pentru reducere.

Repet (inca o data...) rugamintea mea din posturile anterioare:

Va rog sa vedeti toate informatiile, preturi, poze si detalii ale produselor pe rimi.ro sau rimimg.ro/autoshop .
Unele covorase mai ieftine, pe care le importam de la o fabrica din Slovenia, nu le-am pus pe site-urile principale, ci doar pe presuriauto.ro - pentru cei care au ca principal criteriu de selectie pretul.

Fata de preturile de pe site-urile noastre, scadeti 5% pentru forum.
Pentru promptitudine, tot pe site, dar si pe mail-ul de la pagina contact a acestuia puteti face si comanda. Cand faceti comanda sa nu uitati sa scrieti nick-name+forum pentru reducere (in campul cu datele de facturare este loc si pentru aceste informatii)
Va rog sa considerati ca tot ce este pe site avem pe stoc in permanenta. Rarele exceptii... confirma regula, dar se refera la masini rare sau foarte vechi.

Colegii mei de la vanzari va stau la dispozitie L-V orele 8-18 pentru orice informatii nu ati gasit pe site.


Weekend placut!
Mircea

This post has been edited by themircea: 19 Jul 2013, 14:12


--------------------
Renault Laguna Grandtour 1999 Concorde ; fost, dar intotdeauna in suflet Megane III RS 250
Va rog sa intrebati pe topic, nu PM! Doar pentru date de facturare trimiteti PM.
Cautam distribuitori. 0256/275273, 0720.699655 L-V 8-18
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
INGERUL_DANUTZ
post 5 Aug 2013, 10:31
Post #1927


Membru incepator


Group: Members
Posts: 89
Joined: 2 August 05




Dat si eu comanda pt covorase+tavita MB W204.

Zi buna,


--------------------
ex. Renault LAGUNA 2001 - DYNAMIQUE
" ... decat sarac si bolnav, mai bine bogat si sanatos... "
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Fre33lancer
post 23 Sep 2013, 15:59
Post #1928


Membru autentic


Group: Members
Posts: 281
Joined: 15 March 08




Salut, vreau si eu niste covorase de Golf 5 an 2005 model in 3 usi, imi poti spune pret si cum putem face sa ajunga in posesia mea ?

Au prinderile specifice VW in podea ? ca sa nu alunece ?

This post has been edited by Fre33lancer: 23 Sep 2013, 17:02


--------------------
Megane Sedan 2.2 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BogdanIce
post 1 Oct 2013, 20:31
Post #1929


Membru


Group: Members
Posts: 100
Joined: 7 January 12




Salut, tava porbagaj pt clio symbol 2005 ai cumva? multumesc.


--------------------
Renault Clio 1.4 benzina 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
themircea
post 2 Oct 2013, 07:04
Post #1930


Membru autentic


Group: Members
Posts: 650
Joined: 31 December 07
From: Timisoara




Salut!

Va multumesc celor care ati citit ce am scris mai sus si ati facut comanda direct pe site sau telefonic la colegii mei!

INGERUL_DANUTZ si Fre33lancer - Va multumesc!

BogdanIce - Sigur ca da! Te rog sa vezi poze pe site. Pentru promptitudine tot acolo poti sa faci si comanda. In general, reusim sa expediem in aceeasi zi comenzile venite inainte de ora 14, chiar 15.
Te rog, daca faci comanda pe site sa nu uiti sa scrii in campul datelor de facturare si nick-name+forum pentru reducerea de 5%.

Tuturor colegilor de forum - Va rog sa vedeti toate informatiile, preturi, poze si detalii ale produselor pe rimi.ro sau rimimg.ro/autoshop .
Unele covorase mai ieftine, pe care le importam de la o fabrica din Slovenia, nu le-am pus pe site-urile principale, ci doar pe presuriauto.ro - pentru cei care au ca principal criteriu de selectie pretul.

Fata de preturile de pe site-urile noastre, scadeti 5% pentru forum.
Pentru promptitudine, tot pe site, dar si pe mail-ul de la pagina contact a acestuia puteti face si comanda. Cand faceti comanda sa nu uitati sa scrieti nick-name+forum pentru reducere (in campul cu datele de facturare este loc si pentru aceste informatii)
Va rog sa considerati ca tot ce este pe site avem pe stoc in permanenta. Rarele exceptii... confirma regula, dar se refera la masini rare sau foarte vechi.

Colegii mei de la vanzari va stau la dispozitie L-V orele 8-18 pentru orice informatii nu ati gasit pe site.

Multumesc!
Mircea


--------------------
Renault Laguna Grandtour 1999 Concorde ; fost, dar intotdeauna in suflet Megane III RS 250
Va rog sa intrebati pe topic, nu PM! Doar pentru date de facturare trimiteti PM.
Cautam distribuitori. 0256/275273, 0720.699655 L-V 8-18
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vyp75
post 2 Oct 2013, 18:45
Post #1931


Membru autentic


Group: Members
Posts: 557
Joined: 29 April 08
From: Sibiu




Aveti presuri tavita de cauciuc cu margine inalta (tip cele de logan) pentru un megane 2004 estate?
Nu am vazut pe site sau poate nu le-am gasit eu.


--------------------
Dacia Logan Mcv 1.6/16v, 105cp. 2006 - SB-75-VYP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
65 Pages « < 63 64 65
Closed Topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 24th April 2024 - 16:22
Dacia