Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

CD la oglinda, catelus simpatic, mileuri, etc

ovidiugrecu
post 21 Sep 2006, 23:42
Post #1


Membru incepator


Group: Members
Posts: 43
Joined: 1 February 05
From: Maroc




Masinuta e trasnet, dar ma deranjeaza ca nu prea am pe unde-mi pune una alta (ochelari de soare, banuti marunti pentru parcari, etc). La fosta (Clio Classic), de exemplu, tineam banuti in scrumiera din fata schimbatorului; la asta sunt acolo cei doi suporti pentru canete/sticle, dar fara capac.
Propun sa intrebam aici si sa punem eventual solutii ca s-o facem (si) mai confortabila.

Deci: eu tin ochelarii de soare intre volan si bord, stau foarte bine, nu incurca si sunt la indemina.
Intrebare: exista la Renault vreun capac pentru suportii aia din fata schimbatorului?


--------------------
Renault Clio III dci 65 CP 2006 Pack CA - 22794-A-56
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
PVF
post 22 Sep 2006, 09:06
Post #2


Membru


Group: Members
Posts: 176
Joined: 31 December 04




Pai varianta dinamic vine cu scrumiera mobila... daca nu ai poti cumpara din cora, carfur.... (dar vad ca esti din maroc huh.gif ) Oricum banuti pt aia care spala geamuri la semafor ii tin in buzunarul de langa frana de mana, iar ochelari nu am deocamdata, cd.urile la tin gramada in buzunarul din usa smile.gif


--------------------
Renault Clio III 2006 confort dynamique- 5 usi 1,2 16 V 75 CP - B 16 PVF
Clio III confort dynamique- 5 usi 1,2 16 V 75 CP.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ovidiugrecu
post 22 Sep 2006, 10:07
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 43
Joined: 1 February 05
From: Maroc




Daca variantele mai de sus au, inseamna ca oi gasi scrumiera aia si la Renault; merci!
Vreau capac tocmai ca sa nu-mi sparga vreun disperat geamul pentru doi leuti....


--------------------
Renault Clio III dci 65 CP 2006 Pack CA - 22794-A-56
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 23rd April 2024 - 14:09
Dacia