Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

7 Pages « < 2 3 4 5 6 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Propunere - integrare Tapatalk pentru vizualizarea

DragosP
post 10 Dec 2011, 12:27
Post #91


Nu zic nimic...nou


Group: Moderatori
Posts: 4.929
Joined: 12 August 04
From: Lumea mea




Nu e nimic acolo.


--------------------
Ceva de plastic . . - BRRC
Scuze celor pe care i-am supărat!
Cu noi este Dumnezeu!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Markos
post 10 Dec 2011, 13:27
Post #92


fost programator


Group: Members
Posts: 8.016
Joined: 27 October 05
From: Scursurești Vale




QUOTE(DragosP @ 10 Dec 2011, 12:27)
Nu e nimic acolo.
*


Te-au țepuit Alecșii radmasa.gif


--------------------
Reno Megan Privilej
"Partidele politice sunt cai la carul de aur al istoriei românilor; când devin gloabe, poporul român le trimite la abator." - P.Țuțea
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 10 Dec 2011, 13:44
Post #93


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




Din experienta personala pot spune ca userul de forum nu e niciodata multumit, indiferent de ce i se ofera. As da vina pe popor, dar am vazut aceleasi faze pe forumuri internationale, deci asta e omul, indiferent de cetatenie. Sau mai bine zis, asta e omul online...

Exemplu: Un forum de muzica unde era permis orice, inclusiv injuraturi si link-uri catre mp3-uri. Imaginati-va un fel de Piua + ipmart tongue.gif

Forumul nu avea reclame si nu cerea bani, era 100% gratis. Software-ul era la zi tot timpul. Cu toate acestea, se plangea lumea non-stop de 'restrictii' si de adminii rai, desi era permis absolut orice, mai putin spam.

Mie acest forum mi se pare ok. Si inainte de a fi moderator era ok, am fost si eu warnuit dar am fost warnuit pe merit. Deci unde e problema?

Nici mie nu-mi place reclama aia de jos, dar daca le aduce un ban in plus Alexilor, de ce nu? E site-ul lor, e munca lor, ce spunea DragosP e foarte adevarat: Nu va place, pa!

Nu uitati ca nu suntem clienti aici, nu platim sa fim membri deci nu avem niciun drept. Ne place, stam. Nu ne place, plecam. E simplu. Eu daca vin la voi in casa nu incep sa ma plang ca nu-mi place mobila.

Nu ma intelegeti gresit, e dreptul vostru de a va plange, si din unele puncte de vedere sunt si eu de acord. Doar ca in loc de comentarii sau critici, mie mi se pare ca voi cereti, de parca ati avea un drept, mai aveti putin si amenintati cu OPC-ul, si asta chiar nu inteleg.

Eu personal zic ca e ok forumul, si per total, ca si comunitate, e mai mult decat ok. Vorbesc despre Reno, nu stiu care e treaba pe DaciaClub.

Pana la urma e doar un site pe internet unde pierdem (mai mult sau mai putin) timpul. Deschideti-va voi forum si, daca reusiti sa aduceti oameni pe el, sa va vad atunci cum incercati sa-i multumiti pe toti. Va spun eu ca nu se poate.

Imi cer scuze pentru roman. tongue.gif


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
AR-18-MOS
post 10 Dec 2011, 14:33
Post #94


( -_・) ︻デ═一


Group: Members
Posts: 6.616
Joined: 19 August 07
From: Niedersachsen




QUOTE(DragosP @ 10 Dec 2011, 12:27)
Nu e nimic acolo.
*


Dar unde? wink.gif


--------------------
BMW 730Ld '07 High Executive - AR - -
M-Benz C350CDI 7G-Tronic '12 Avantgarde
M-Benz E350CDI 9G-Tronic+ 4Matic & Airmatic
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SorinCT
post 10 Dec 2011, 14:48
Post #95


Honor et Patria


Group: Members
Posts: 3.441
Joined: 22 July 07
From: Constanta




Nemultumirile astea vin ca o atentionare catre administratori, nu avem noi puterea de decizie. Intradevar, cui nu ii place poate sa plece sau sa isi formeze o comunitate de " partizani " dar pana atunci atragem atentia ca ne deranjeaza reclamele suplimentare.
Eu unul le-am scos de ceva timp pe cele din bannere, a ramas doar spam-botul de RCA Ieftin (cu toate ca sunt client multumit RCA Ieftin).
In fine, nu mai dureaza mult si o sa ne instalam toti scripturi care blocheaza posturile cu reclama si tot asa.

Eu unul nu sunt deranjat de reclamele forumului, nici nu le vad (inafara de ultimul post) dar nu mi se pare chiar corect fata de utilizatori ca administratorii sa scoata cat mai multi bani din forum in timp ce investitia in acesta e 0. E o chestie de moralitate si respect fata de utilizatori ca pana la urma fara vizitatori reclamele sunt degeaba puse.


--------------------
Renault Megane Sport Tourer 2012 Privilege 1.5 dCI - CT-XX-LEA
Citroen C4 1.6 HDi 2006
Clio III 1.5 dCi Expression 2007
EX: Megane Sedan II.1 1.5 dCi Expression 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 10 Dec 2011, 14:52
Post #96


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




Cum adica investitia e 0? Crezi ca forumul e gazduit pe geocities, sau cum? In ce ar trebui sa se investeasca banii ca sa fii tu multumit? Faptul ca forumul merge perfect, repede si nu da erori denota mult respect fata de utilizatori. Gandeste-te putin, aia e principala investitie cand vorbesti de un forum.


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Markos
post 10 Dec 2011, 15:07
Post #97


fost programator


Group: Members
Posts: 8.016
Joined: 27 October 05
From: Scursurești Vale




QUOTE(SorinCT @ 10 Dec 2011, 14:48)
in timp ce investitia in acesta e 0.
*


Aici exagerezi grupa mare.


--------------------
Reno Megan Privilej
"Partidele politice sunt cai la carul de aur al istoriei românilor; când devin gloabe, poporul român le trimite la abator." - P.Țuțea
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SorinCT
post 10 Dec 2011, 15:32
Post #98


Honor et Patria


Group: Members
Posts: 3.441
Joined: 22 July 07
From: Constanta




M-am exprimat gresit. Stiu cat costa un server capabil, stiu cat costa domeniul si tot asa. M-am referit la investitia in actualizarea softului si mentinerea unei platforme up-to-date.
Oricum eu cred ca ies cu mult pe + la raportul venituri - cheltuieli. Dar asta e speculatia mea, nu trebuie sa ma credeti.


--------------------
Renault Megane Sport Tourer 2012 Privilege 1.5 dCI - CT-XX-LEA
Citroen C4 1.6 HDi 2006
Clio III 1.5 dCi Expression 2007
EX: Megane Sedan II.1 1.5 dCi Expression 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 10 Dec 2011, 17:32
Post #99


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




In primul rand am mai spus asta si repet -- nu e vorba de bani, nu banii stau in calea update-ului, ci modificarile facute acestui forum. Licenta IPB se vindea pe viata pe vremuri, deci si in 2011 ai update-uri gratuite cu o astfel de licenta.

In al doilea rand, care e problema cu cat ies pe plus? Nu asta e ideea unei afaceri? Sau ar trebui sa fie pe minus ca sa fii tu multumit? Ar trebui tot forumul sustinut din banii proprii, doar asa, ca nu suporta unii un banner. Nu vrei si eMAG sa dea produsele gratuit? Doar nu e normal sa fie pe plus cu afacerea, nu? Sa fie totul moca, ca asa e normal. rolleyes.gif

Sorine, e clar ca n-ai idee ce inseamna sa ai propriul site si cata munca e sa tii un forum atat de mare in picioare. Daca ai sti, n-ai mai vorbi prostii.


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vis-a-vis
post 10 Dec 2011, 18:05
Post #100


DaciaClubber


Group: Members
Posts: 7.884
Joined: 20 June 05
From: Bucuresti




QUOTE(A l e x @ 10 Dec 2011, 13:44)
Nu uitati ca nu suntem clienti aici, nu platim sa fim membri deci nu avem niciun drept. Ne place, stam. Nu ne place, plecam. E simplu. Eu daca vin la voi in casa nu incep sa ma plang ca nu-mi place mobila.
*


Stai asa ca nu-i asa wink.gif
Asta-i casa noastra... ii zice daciaclub, adica e clubul daciotilor. Ca i-a venit cuiva ideea sa foloseasca acest nume si a exploatat-o mai tarziu in sens financiar, felicitari, dar asta nu inseamna ca-i casa lui ci doar are privilegiul de a ne fi adunat pe toti sub acelasi acoperis. Ca ne place aici sau nu e treaba noastra, nu mai sperie pe niciun om in toate mintile o amenintare d-asta puerila cu "e casa mea aici si fac ce vreau". Te-ai folosit de numele asta care reprezinta ceva pentru multi romani si nu numai, ia in calcul si dorintele celor pe care i-ai manipulat fie si prin denumire, acela de Club Dacia.
Daca forumul ar fi ramas la numele de "dsn", care prin titulatura e o mircuiala (aici pot spune ca la inceput chiar si actuali moderatori foloseau prescurtari de acest gen, acum nici gura nu le mai pute si penalizeaza la greu pe tema asta), n-ar fi avut acelasi succes. Iar forumul "reno", iar avem aici o denumire neinspirata dpmdv, a fost tras in sus mereu de daciaclub.
Astea fiind zise, asta-i casa noastra, ca avem pe cineva care o administreaza si profita de pe urma acestui lucru, asa e normal sa fie ca au fost cu ideea, iar cei ce nu se integreaza se autoexclud sau sunt penalizati de restul.
Eu unul activez din ce in ce mai rar, ma oboseste avalansa asta de comercial. Nu reclamele in sine, ca alea deja nu le mai vad si nu ma intereseaza, ci faptul ca dau pe "mesaje noi" si in lista de topicuri active, cel putin 70% sunt anunturi de bursa.
Nu cred ca asta-i spiritul daciaclub...

This post has been edited by vis-a-vis: 10 Dec 2011, 18:08


--------------------
Dacia Logan MCV 1.5 DCi
Life is a journey, not a destination.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SorinCT
post 10 Dec 2011, 19:42
Post #101


Honor et Patria


Group: Members
Posts: 3.441
Joined: 22 July 07
From: Constanta




QUOTE(A l e x @ 10 Dec 2011, 18:32)
In primul rand am mai spus asta si repet -- nu e vorba de bani, nu banii stau in calea update-ului, ci modificarile facute acestui forum. Licenta IPB se vindea pe viata pe vremuri, deci si in 2011 ai update-uri gratuite cu o astfel de licenta.

In al doilea rand, care e problema cu cat ies pe plus? Nu asta e ideea unei afaceri? Sau ar trebui sa fie pe minus ca sa fii tu multumit? Ar trebui tot forumul sustinut din banii proprii, doar asa, ca nu suporta unii un banner. Nu vrei si eMAG sa dea produsele gratuit? Doar nu e normal sa fie pe plus cu afacerea, nu? Sa fie totul moca, ca asa e normal. rolleyes.gif

Sorine, e clar ca n-ai idee ce inseamna sa ai propriul site si cata munca e sa tii un forum atat de mare in picioare. Daca ai sti, n-ai mai vorbi prostii.
*



Da. N-am idee ce inseamna sa ai propriul site, nu am avut 2 site-uri ce se autofinantau (hosting + domeniu), nu am platit in ultimii 2-3 ani vreo 1500 ron doar pe hosting si clar nu stiu diferenta intre suma investita pentru un VPN/domeniu/webhost/licenta si profitul generat de bannere, adsense si spamposts.

Nu am nici o problema cu cat scot baietii din forum, din partea mea sa scoata cat mai mult dar nu ar fi o idee rea sa acorde o atentie mai mare asupra platformei generatoare de venit.

E fix ca la taximetrie, daca nu ai grija de masina risti sa ramai cu ea in drum sau sa nu mai vina clienti.

Si nu, nu ma deranjeaza bannerele PENTRU CA LE-AM SCOS. Ma deranjeaza faptul ca la advertising modificarile sunt din ce in ce mai dese si sofisticate dar la usability si software update am ramas in urma cu mult fata de alte forumuri.


--------------------
Renault Megane Sport Tourer 2012 Privilege 1.5 dCI - CT-XX-LEA
Citroen C4 1.6 HDi 2006
Clio III 1.5 dCi Expression 2007
EX: Megane Sedan II.1 1.5 dCi Expression 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
BZN
post 10 Dec 2011, 20:26
Post #102


Itan convins


Group: Members
Posts: 3.590
Joined: 29 January 08
From: Rucar / Bucuresti




QUOTE(R19/16v @ 9 Dec 2011, 11:38)
..., e doar un post in plus, cu text negru, de dimensiuni normale...
*



Pai tocmai d-aia e nasol, o chestie bine gandita.
Parerea mea e ca da prost lipsa reactiei "oficiale". Oricare ar fi ea.


--------------------
Tico 0,796 6v, 1998 /Logan 1,598 16v, 2009 . - AGXXMAV / AGXXVAB
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bella
post 10 Dec 2011, 20:55
Post #103


TRACTORIST INCEPATOR


Group: Members
Posts: 322
Joined: 9 June 06




Cainii latra ursul trece...am mai zis.
Dar nu, nu e tipic romanesc.Yeah right...


--------------------
Logan Laureate 1.5dCi-75Cp 2011 - PH-xx-XXX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Markos
post 10 Dec 2011, 22:48
Post #104


fost programator


Group: Members
Posts: 8.016
Joined: 27 October 05
From: Scursurești Vale




QUOTE(BZN @ 10 Dec 2011, 20:26)
Parerea mea e ca da prost lipsa reactiei "oficiale". Oricare ar fi ea.
*


Conducerea e plecata în Bahamas (vacanta sponsorizata de ercea eftin), dar va raspunde prompt la întoarcere!


--------------------
Reno Megan Privilej
"Partidele politice sunt cai la carul de aur al istoriei românilor; când devin gloabe, poporul român le trimite la abator." - P.Țuțea
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
ady77
post 10 Dec 2011, 23:10
Post #105


راحتزیل یو


Group: Members
Posts: 1.721
Joined: 15 December 05
From: near Bacau




N-au ce sa mai faca administratorii, cica le-ar fi facut rcaieftin asigurari la Euroins pe viata tongue.gif


--------------------
________________ ________________ _________________
The problem with this world is that the intelligent are full of doubts, while stupid ones are full of confidence.

ecnedifnocfollufsisoM
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cosmin_2300
post 10 Dec 2011, 23:23
Post #106


Banned


Group: Members
Posts: 5.050
Joined: 5 May 06
From: București




QUOTE(cosmin_2300 @ 10 Dec 2011, 09:59)
Într-un final eu înțeleg că site-ul trebuie să câștige bani, dar de ce mama dracu ați dat și lista de emailuri?!  mad.gif
Tocmai am primit un mesaj cu link către rca-ieftin (de la un sorin pe care nu-l am în listă!), voi chiar nu aveți minte și decență?!  mad.gif  mad.gif  mad.gif
*


La acuzația asta cum de nu răspunde nimeni? rolleyes.gif


--------------------
Opel Astra J - 2016 - Diesel inside.
My friends, it has often been said that I like war. Friends, I love war!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
C a t a l i n
post 10 Dec 2011, 23:29
Post #107


______________________


Group: Members
Posts: 12.175
Joined: 21 August 06




Și tăcerea e un răspuns...


--------------------
- - -
Când vrei și, și, iese nici, nici!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 11 Dec 2011, 00:14
Post #108


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




vis-a-vis: Daca vorbesti de o obligatie morala pe care adminii unui forum monomarca o au fata de useri, sunt de acord. Dar nu vad cum alexii nu au respectat aceasta obligatie in toti acesti ani, sincer. Daca cea mai mare problema a forumului e ca softul nu e la zi sau ca bursa e prea plina, atunci e bine. Alte forumuri au probleme mult mai grave.

Eu vorbeam de felul unor useri (nu e cazul tau, cel putin nu in acest topic) de a pune problema, de parca au vreun drept legal sa ceara anumite lucruri. Site-ul personal e site personal, inteleg ca un posesor de Dacia crede ca are drepturi pe site-ul DaciaClub, dar adevarul e ca nu are. E dreptul alexilor sa puna orice reclama vor si in orice fel, la fel cum e dreptul tau sa faci asta pe site-ul tau.

Cat timp nu se incalca nicio lege, fiecare face ce vrea la el pe site.

SorinCT: Daca intr-adevar stii ce inseamna sa ai un site, si tot faci afirmatii gen 'investitie 0', atunci e si mai aiurea...


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SorinCT
post 11 Dec 2011, 13:22
Post #109


Honor et Patria


Group: Members
Posts: 3.441
Joined: 22 July 07
From: Constanta




Ti-am explicat la ce m-am referit, la faptul ca inafara de hosting si domeniu nu cred ca se mai investeste nimic. Daca stau bine sa ma gandesc acestea pot intra la cheltuieli de functionare, investitia are alt inteles, de a aduce ceva in plus.
Oricum, eu nu sunt genul de om care se multumeste cu ce are si atat. Atat timp cat se poate mai bine, nu necesita bani multi (care si-asa vin de la useri) nu vad de ce nu s-ar face un update de soft. Am inteles ca s-au facut modificari substantiale in cod dar asa e viata in online. Iei ceva, il modifici 2 saptamani, il folosesti 1-2 ani dupa care esti nevoit sa il schimbi pentru ca au crescut standardele.
Asa daca ei se ascund in spatele faptului ca au multe modificari in cod si trebuie sa le refaca ... n-am cuvinte.


--------------------
Renault Megane Sport Tourer 2012 Privilege 1.5 dCI - CT-XX-LEA
Citroen C4 1.6 HDi 2006
Clio III 1.5 dCi Expression 2007
EX: Megane Sedan II.1 1.5 dCi Expression 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 11 Dec 2011, 13:28
Post #110


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




Tu intelegi ca update-ul la forum e gratis, sau nu? De cate ori sa repet lucrul asta? Nu are nicio legatura cu banii...


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bella
post 11 Dec 2011, 13:29
Post #111


TRACTORIST INCEPATOR


Group: Members
Posts: 322
Joined: 9 June 06




QUOTE(A l e x @ 11 Dec 2011, 00:14)
Cat timp nu se incalca nicio lege, fiecare face ce vrea la el pe site.


Da, dar cei 2 alecsi ce ar face fara utilizatori...presupunand prin absurd ca userii s-ar uni si nu ar mai intra aici?L-ar inchide si gata, sau, si-ar invita rudele sa mai faca ceva trafic.
Acuma pe bune...cat poate sa coste, material si ca investitie de timp sa poti sa alegi cand vrei sa vizualizezi noile postari fara mesajele de la bursa si, sa primesti un singur email de notificare la un topic la care ai subscris si in care s-a postat?
Pana la urma scopul initial al site-ului nu a fost de okazii . ro.

Repet, este un alt mod tipic romanesc de a face/mentine un business.
Si, in alta ordine de idei, sunt asa intangibili si nepasatori pe norisorii lor acolo unde au ajuns incat sa vina sa dea o replica?Se pare ca da...

This post has been edited by bella: 11 Dec 2011, 13:31


--------------------
Logan Laureate 1.5dCi-75Cp 2011 - PH-xx-XXX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
maho
post 11 Dec 2011, 14:17
Post #112


Membru rigido-flexibil


Group: Members
Posts: 5.061
Joined: 7 April 10
From: Brașov, orașul olimpic




Ia uite, de ce mi-am pierdut Io 10 minute de viata... sunteti off-topic, toti !


--------------------
Dacia 1310 1983
"Mother, should I trust the government ?" - No fuckin' way !
"A champion is someone who gets up when he can't."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bella
post 11 Dec 2011, 18:58
Post #113


TRACTORIST INCEPATOR


Group: Members
Posts: 322
Joined: 9 June 06




QUOTE(A l e x @ 11 Dec 2011, 13:28)
Tu intelegi ca update-ul la forum e gratis, sau nu? De cate ori sa repet lucrul asta? Nu are nicio legatura cu banii...
*



In cazul asta e greu sa vina cineva sa spuna...mai berbecilor, ceea ce v-ati dori voi se poate face dar nu avem timp, nu se poate pentru ca bla, bla, bla sau nu se poate pentru ca nu vrea muschiul nostru.

E greu?Sau ar trebui sa se coboare cineva la un nivel mult prea jos pentru statutul lui ca sa ofere aceste informatii.
Hai, da-ti-o deraq de treaba ca devine penibil.


--------------------
Logan Laureate 1.5dCi-75Cp 2011 - PH-xx-XXX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
A l e x
post 11 Dec 2011, 19:48
Post #114


Showing the fangs of rage


Group: Moderatori
Posts: 5.413
Joined: 28 May 06




mai berbecilor, ceea ce v-ati dori voi se poate face dar nu avem timp, nu se poate pentru ca bla, bla, bla sau nu se poate pentru ca nu vrea muschiul nostru.


--------------------
. . .
No remorse, no repent.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
SorinCT
post 11 Dec 2011, 19:52
Post #115


Honor et Patria


Group: Members
Posts: 3.441
Joined: 22 July 07
From: Constanta




Pai cat timp necesita? Poate avem si niste voluntari priceputi dornici sa ajute.

Timp se face, mai e si vorba de interes. Cand se ofera bani imediat se rezolva cu cate un banner, un post, o modificare, alea alea. Sa ne spuneti cat costa timpul vostru ca poate facem de-o coplata.

This post has been edited by SorinCT: 11 Dec 2011, 19:53


--------------------
Renault Megane Sport Tourer 2012 Privilege 1.5 dCI - CT-XX-LEA
Citroen C4 1.6 HDi 2006
Clio III 1.5 dCi Expression 2007
EX: Megane Sedan II.1 1.5 dCi Expression 2005
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
C a t a l i n
post 11 Dec 2011, 20:03
Post #116


______________________


Group: Members
Posts: 12.175
Joined: 21 August 06




Hai că a răspuns într-un final a-toate-știutorul și a-toate-stăpânitorul, care este. worship.gif


--------------------
- - -
Când vrei și, și, iese nici, nici!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
bella
post 11 Dec 2011, 20:25
Post #117


TRACTORIST INCEPATOR


Group: Members
Posts: 322
Joined: 9 June 06




Da, dar m-a plagiat intr-o masura prea mare. sad.gif
Sunt tare suparat pe tema asta...dar macar a confirmat ca ii doare pe toti in pix de useri.
Amin.

On Topic: Alex, pana cand nu va scrie sub poza ta admin te bagi in seama aiurea.

This post has been edited by bella: 11 Dec 2011, 20:26


--------------------
Logan Laureate 1.5dCi-75Cp 2011 - PH-xx-XXX
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Markos
post 11 Dec 2011, 20:43
Post #118


fost programator


Group: Members
Posts: 8.016
Joined: 27 October 05
From: Scursurești Vale




QUOTE(bella @ 11 Dec 2011, 20:25)
Alex, pana cand nu va scrie sub poza ta admin
*


De ce-i dai la operatie? sad.gif


--------------------
Reno Megan Privilej
"Partidele politice sunt cai la carul de aur al istoriei românilor; când devin gloabe, poporul român le trimite la abator." - P.Țuțea
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cosmin_2300
post 11 Dec 2011, 22:21
Post #119


Banned


Group: Members
Posts: 5.050
Joined: 5 May 06
From: București




Am citit "din 2 în 2", scuze rolleyes.gif

This post has been edited by cosmin_2300: 11 Dec 2011, 22:24


--------------------
Opel Astra J - 2016 - Diesel inside.
My friends, it has often been said that I like war. Friends, I love war!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
xcss
post 11 Dec 2011, 22:22
Post #120


Born to Be Epic


Group: Members
Posts: 1.669
Joined: 24 August 07




Poate arunci un ochi si mai sus, ca sa nu trebuiasca repede-repede sa te pui si pe mataluta la rubrica respectiva wink.gif


--------------------
- - -
Mit der Dummheit kämpfen Götter selbst vergebens.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
7 Pages « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 29th March 2024 - 11:33
Dacia