Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages < 1 2 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Mesaj "Alarm Interrupt" pe display-ul mare

ionut_spanu
post 4 Jul 2018, 13:30
Post #31


Membru autentic


Group: Members
Posts: 230
Joined: 12 April 10




Sunt unii (multi) care nu stiu sa citeasca dar au drept de vot si voteaza in functie de cum le vorbeste un demnitar la televizor.

In cazul meu, chiar daca nu stiu cum functioneaza (la fel cum unii nu stiu cum functioneaza un stat) am asistat la o discutie a unor persoane care sunt calificate in acest domeniu (si pe care nu ii poti compara cu niste parveniti ce ocupa functii publice platite din banii nostri). Concluzia lor a fost ca aceste sisteme implementate sau care urmeaza a fi implementate, pot cauza genul acesta de problema.

ST@ Daca ai o alta teorie o poti expune aici. (dar pe limba noastra). Important e sa gasim o solutie sa nu mai avem aceasta problema. Eu am stat 2 zile cu playerul blocat pe un post de radio.

This post has been edited by ionut_spanu: 4 Jul 2018, 13:31


--------------------
Renault Laguna Initiale Paris 2.0 DCI 173 cp CVA 2011
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
St
post 4 Jul 2018, 13:57
Post #32


Membru


Group: Members
Posts: 4.429
Joined: 18 July 04
From: Bucuresti




Acum inteleg contextul. Alta teorie nu am, dar eram putin reticent sa o cred pe cea expusa de tine, de aceea incercam sa inteleg mai multe.


--------------------
Mazda/ BMW MX-5/ 650GS 2012/ 2004
Fericirea este ceva ce nu se atinge niciodata,dar in cautarea ei merita sa alergi toata viata.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
2 Pages < 1 2
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 29th March 2024 - 08:35
Dacia