Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Huse Scenic II, Aveti asa ceva? De unde?

dan22y
post 7 Feb 2007, 13:18
Post #1


Membru autentic


Group: Members
Posts: 5.501
Joined: 7 June 06
From: Wallendorf




M-ar interesa pentru Scenicul II din semnatura, sa cumpar huse. Tinand cont ca scaunele spate sunt independente (adica 3 la numar), nu gasesc sa cumpar huse dedicate sau, nu numai, dar care sa fie compuse din 5 piese, adica husa pentru fiecare scaun in parte.
Daca ma indrumati catre Renault am fost, m-am interesat, si am plecat la fel cum am venit, pretul lor este de peste 10 milioane ROL.
Asa ca daca aveti vreun sfat, sugestie? Mai ales ca tapiteria din masina este crem si se murdareste foarte repede.


--------------------
R M 8 - HD
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
imax
post 15 Feb 2007, 11:53
Post #2


Membru incepator


Group: Members
Posts: 23
Joined: 19 July 06




dan22y, nu o sa gasesti asa ceva. Te sfatuiesc insa sa cauti un producator particular (sunt pe piata) care produce huse pt scaune masina pe comanda. Iti garantez ca (daca producatorul e bun) husele vor iesi mult mai bine decat unele din magazin. In plus, poti sa-ti alegi modelul/nuanta pe care o doresti.


--------------------
Renault Scenic 2 2004 1.5dci - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
rardelean
post 21 Feb 2007, 16:19
Post #3


Membru incepator


Group: Members
Posts: 17
Joined: 21 February 07




imax are dreptate:

QUOTE
nu o sa gasesti asa ceva. Te sfatuiesc insa sa cauti un producator particular (sunt pe piata) care produce huse pt scaune masina pe comanda. Iti garantez ca (daca producatorul e bun) husele vor iesi mult mai bine decat unele din magazin. In plus, poti sa-ti alegi modelul/nuanta pe care o doresti.


Eu am avut un Scenic primul model, din 1997 si mi-am facut husele aici:

S.C SIRIUS S.R.L HUSE SI TAPITERII
Str,Tiglarilor Nr.96, Sibiu
scsirius@rdslink.ro
tel. 0269 223747
Fax 0269 224125

Am fost foarte multumit. Acum intentionez sa merg tot acolo. Daca iei legatura cu ei, tine-ma si pe mine la curent, pls.


--------------------
Renault Megane Scenic II 2004, 1.5l
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 28th March 2024 - 17:41
Dacia