Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Scartait De Geam

homeless
post 11 May 2005, 23:57
Post #1


Membru


Group: Members
Posts: 164
Joined: 21 December 04
From: Bucuresti




I s-a mai intamplat cuiva (n-am gasit pe forum) sa-i scartaie geamul pe stanga ? Se intampla la finalul cursei de parcar atinge geamul un metal. Este singurul geam cu impuls din masina, cel de pe dreapta functioneaza super OK. E ca si cum ar lovi ceva, desi merge si nu sunt urme de zgarieturi. De la praf nu cred ca e, doar am trecut prin ploaia de sambata......aia cu grindina ( vopsea OK smile.gif ).Mi-e frica sa-l mai deschid sa nu cumva sa ramana asa, pt ca la un moment dat, cu geamul inchis, in mers, am incercat sa-l las jos, si nu se inmpla nimic, a mers cand am incercat mai tarziu.


--------------------
Renault Megane 2 2005, Influence 1.4 l 16v
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
cmandrei
post 12 May 2005, 09:28
Post #2


NEWSMAN


Group: Moderatori
Posts: 10.437
Joined: 9 March 05
From: Bucuresti/Targu Mures




Vezi aici daca te lamuresti ... http://www.reno.ro/index.php?showtopic=39731&st=0 ... si eu am intrebat undeva treaba asta dar nu mai gasesc posturi niciunde pe forum in afara de chestia de mai sus ... oricum tin minte ca mi s-a spus sa spal bine bine chederul de la geam ... ploaia nu intra dedesubtul lui ... adica in locasul pentru geam ...


--------------------
ex. Renault Clio Symbol 2001 Dynamique (1.4 8V 75 cp K7J-A7) - RO
33.722 km - 12.2004
178.691 km - 03.2013
Andrei
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 26th April 2024 - 06:28
Dacia