Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

40 Pages < 1 2 3 4 5 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Mica tamponare - culpa incerta

b76bgaarh
post 22 May 2014, 15:27
Post #61


Membru autentic


Group: Members
Posts: 9.966
Joined: 5 October 06
From: Bucuresti




fratzica, pe unde esti? scrie banateanul tau favorit pe aici. la a cata clona mai e zilele astea.

cat a fost biden au lasat-o moale cu ridicatul ca a fost "goala" parcarea din piata.

pe partea cu filantopia nu mai ridica de cand s-a mutat hidroelectrica si nu stiu ce minister mai sus.



--------------------
Renault Megane sedan 04/2007 1,5 dci 85 cp ZEFI
Realme GT2 Neo cu here, maps, viamichelin, waze.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
papa_mulo
post 22 May 2014, 15:33
Post #62


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.768
Joined: 25 November 07
From: Bucuresti




QUOTE(mezym @ 22 May 2014, 16:17)

Vad ca pwle-n gura nu le bagi alora de erau parcati pe o banda dintr-un drum cu doua pe sens.



I-am facut "labe care parcheaza unde vrea muschii lor" dar n-ai observat ca esti darz pus pe contre. Si adaug ca tot labe sunt si militienii care ii lasa in pace.
Treaba voastra, bagati procese cate vreti daca va tine. Intrebarea mea e urmatoarea: cate ai bagat pana acum de dai sfaturi de genul asta, sau vorbesti doar asa dintr-un spirit de justitiar?

Si o concluzie cu iz de sfat: orice accident trebuie evitat pe cat posibil. Cine nu face asta, s-ar putea sa se trezeasca la politie cu surprize cum era sa se trezeasca colegul...norocul lui daca intr-adevar ala nu s-a prezentat. Nu mai pun la socoteala situatia in care dintr-o ambitie d'asta prosteasca sariti vreunu pe trotuar si rupeti picioarele sau capu' la vreun om...pe motiv ca ati vrut sa fiti justitiari. Ganditi in kilu meu cu capul ala...


--------------------
Renault Megane Estate 2018 dci90
Megane Sedan dci85 - 2007
Vivaro/Trafic 8+1 dci125 - 2018
Clio 1.2 16v - 2014
---------
Foste:
R11 Spring 1.6D - 1987
Trafic dci115 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kojak
post 22 May 2014, 15:39
Post #63


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.786
Joined: 18 January 07
From: Bucuresti




QUOTE(papa_mulo @ 22 May 2014, 16:33)
Ganditi in kilu meu cu capul ala...
*



Sau cu ambele. radmasa.gif


--------------------
Dacia Logan 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
luck33ro
post 22 May 2014, 15:42
Post #64


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.720
Joined: 8 March 06




QUOTE
sariti vreunu pe trotuar si rupeti picioarele sau capu' la vreun om...


Chiar asta se intampla cand tragi de volan brusc incercand sa eviti un nenorocit care nu respecta legea!
Crezi ca procurorul o sa fie intelegator ca ti-a sarit un taxiu in fata si tu baiat bun ai vrut doar sa-l eviti pe ala?

This post has been edited by luck33ro: 22 May 2014, 15:47


--------------------
*** ** ***
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mezym
post 22 May 2014, 15:47
Post #65


Mandru proprietar de Fluence Privilege 1,6 16v 2010


Group: Members
Posts: 430
Joined: 29 December 13




Exagerezi! Esti suparat si nu vad de ce! smile.gif

Eu n-am spus ca nu trebuie facut orice este posibil pentru a fi evitat un accident. Sigur ca si omul nostru s-a ambitionat putin, sigur ca nu mori daca iei putin de volan sau calci frana.
Dar aici s-a dat in extrema cealalta, cu blesteme de genul "sa dea Dumnezeu sa stai cat mai mult pe la politie"! Mai aveati sa-i spuneti initiatorului "infectule"!

Si pentru ce? Pentru o pramatie cu taxi de se credea zeul soselelor?

In incheiere, scorul dintre mine si politia boschetara e 5-3 in instanta. Alea trei pierdute au fost cu radar (doua) si una cu luminile ce nu le-am avut aprinse in sat (ca cica prin sat trece drumul european). Cele cinci castigate patru au fost cu permis si unul cu radar.



--------------------
Megane II Sedan Fluence 1.6 16v Expression 2006/ 1.6 16v Privilege 2010 - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Diac
post 22 May 2014, 15:51
Post #66


Membru autentic


Group: Members
Posts: 3.011
Joined: 18 April 05
From: Bucuresti.




Si in cât timp ai avut toate incidentele alea. Ca pe mine nu m-au oprit politistii de atâtea ori in 13 ani de soferie.


--------------------
Renault Megane sedane/Nissan X-trail 2005/2017 Influence/Tekna - HAN/AIZ/DIA
Alexandru.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
D-Ice
post 22 May 2014, 15:56
Post #67


Membru autentic


Group: Members
Posts: 826
Joined: 27 June 10




QUOTE(mezym @ 22 May 2014, 16:47)
In incheiere, scorul dintre mine si politia boschetara e 5-3 in instanta. Alea trei pierdute au fost cu radar (doua) si una cu luminile ce nu le-am avut aprinse in sat (ca cica prin sat trece drumul european). Cele cinci castigate patru au fost cu permis si unul cu radar.
*



up.gif Baga mare, colegu!
Nu-i lasa sa respire! tongue.gif


--------------------
. . .
„Omul a ajuns un semizeu tehnic înainte ca, din punct de vedere moral, să fi coborât de tot din copac.” — Jean Rostand
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
luck33ro
post 22 May 2014, 16:02
Post #68


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.720
Joined: 8 March 06




Sa intelegem ca nu ti-au putut lua permisul fara dovada video? smile.gif La radar e clar ca nu prea ai sanse daca e filmata-dovedita contraventia ...


--------------------
*** ** ***
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
UXE
post 22 May 2014, 16:08
Post #69


Modelator


Group: Members
Posts: 6.729
Joined: 21 June 06
From: Bucuresti




Poze cu daunele?


--------------------
Renault Symbol 2006 1.4 8v - UXE
Subaru Forester 2.5 XT - 230 CP
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mezym
post 22 May 2014, 16:19
Post #70


Mandru proprietar de Fluence Privilege 1,6 16v 2010


Group: Members
Posts: 430
Joined: 29 December 13




Tine de noroc, de cat de mult circuli. Inteleg unde bati, cum c-as fi unu' de nu respecta legile.

Un smecher mi-a luat permisul asa, de exemplu: eram primul la semaforul aflat in rosu. Cand s-a facut verde am intrat in intersectie ca sa virez stanga. Am dat prioritate de dreapta la 20000 de masini pana cand am putut si eu vira. Si cand am virat, ma opreste mofletele aflat pe strada ce abia intrasem ca cica am trecut pe rosu.
L-am intrebat de unde stie, ca nu am vazut, am fost primul la semafor, nu se mai afla nimeni in fata mea. Nu am de unde sa stiu daca se schimba culoarea semaforului fiindca, in intersectie fiind, am trecut deja de el si nu il mai vad.
Si, chiar de l-as fi vazut ca s-ar fi facut rosu in timp ce eu am stat sa dau prioritate de dreapta la cei ce vedeau din fata de pe sensul opus, nu aveam alte variante.
In marsarier in intersectie n-ai voie sa dai, sa ramai acolo nu fiindca blochezi intersectia si-atunci nu ramane decat sa-ti continui drumul cand poti. Nu e ca la pietoni unde, daca sunt surprinsi de culoarea rosie in timpul traversarii, pot ramane pe mijlocul strazii.
Plus, daca masini tot veneau din fata, iar masinile din spate mergeau inainte, ori semaforul era deschis, ori toata lumea trecea pe rosu.

Jegul ala a zis ca el e smecher, c-are el simt olfactiv bun si a vazut ca semaforul de pe strada pe care virasem era verde deci, prin deductia lui, ala al meu era rosu.

In instanta n-a mers, proba video n-au avut (desi aveau camera pe masina), martori nu.

Si tare bine m-am simtit cand, peste cateva luni, ma suna sa imi retrag plangerea penala, ca are probleme, are familie.

Eu de astia am avut parte, la radare e limpede ca suntem toti vinovati teoretic.

In trei ani de zile am avut evenimentele. As putea spune ca dupa plangerea facuta aluia m-au oprit intr-una primitivii. Dar o iau doar ca pe o coincidenta.


Ps: intersectia aia astazi datorita mie e circulabila si jegurile nu mai stau la saltat permise la ea.
Acum din directia din care vin miile de masini semaforul se face rosu mai repede, in timp ce la cel din directia din care veneam eu acum ramane deschis inca vreo 40 de secunde dupa ce alalalt s-a facut rosu. Dar asta dupa 6 petitii facute la primarie, politie, un ONG.


--------------------
Megane II Sedan Fluence 1.6 16v Expression 2006/ 1.6 16v Privilege 2010 - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aaddrryyss
post 22 May 2014, 16:21
Post #71


Membru autentic


Group: Members
Posts: 227
Joined: 26 June 07




QUOTE(UXE @ 22 May 2014, 16:08)
Poze cu daunele?
*



nerelevant...plasticele de pe megane se deformeaza elastic biggrin.gif Nu-i nimic rupt / deplasat, doar vopsea zgariata. Plus multa vopsea galbena depusa

This post has been edited by aaddrryyss: 22 May 2014, 16:21


--------------------
Dacia 1410 2001 / Renault Megane 1.5 dci 85CP Privilege 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
D-Ice
post 22 May 2014, 16:25
Post #72


Membru autentic


Group: Members
Posts: 826
Joined: 27 June 10




QUOTE
In trei ani de zile am avut evenimentele. As putea spune ca dupa plangerea facuta aluia m-au oprit intr-una primitivii. Dar o iau doar ca pe o coincidenta.


Opt procese in 3 ani?
blink.gif
Da` ai avut ceva activitate. Cum un proces tine mai mult de un an, inseamna ca ai avut in paralel pe putin 3.
L.E.
QUOTE
nerelevant...plasticele de pe megane se deformeaza elastic  biggrin.gif Nu-i nimic rupt / deplasat, doar vopsea zgariata. Plus multa vopsea galbena depusa

Pai si care a fost faza cu politia?
Ca avarii zici ca nu ai, pretentii nici atat...
Ca din moment ce ala a oprit si recunosti ca ai stat de vorba si ati ajuns la un acord ca ramane asa, care a mai fost faza?
De ce nu i-ai zis ca vrei la melitie?
Si eu am boala pe taximetristi, mai ales aia de la voi ca daca vad masina de provincie se baga ca leprele si mai si claxoneaza, dar trebuia sa faci un minim de efort sa-l anunti ca te-ai sucit si ala sigur venea si el la politie. Nu e laudabil ce ai facut. Nu o sa te laude nimeni pe chestia asta.

This post has been edited by D-Ice: 22 May 2014, 16:34


--------------------
. . .
„Omul a ajuns un semizeu tehnic înainte ca, din punct de vedere moral, să fi coborât de tot din copac.” — Jean Rostand
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kojak
post 22 May 2014, 16:27
Post #73


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.786
Joined: 18 January 07
From: Bucuresti




QUOTE(mezym @ 22 May 2014, 17:19)
In trei ani de zile am avut evenimentele. As putea spune ca dupa plangerea facuta aluia m-au oprit intr-una primitivii. Dar o iau doar ca pe o coincidenta.


Nu e coincidenta, ai fost dat la ruleta. wink.gif
Schimba masina / nr. de inmatriculare.


--------------------
Dacia Logan 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aaddrryyss
post 22 May 2014, 16:29
Post #74


Membru autentic


Group: Members
Posts: 227
Joined: 26 June 07




Ohoho radmasa.gif ...deci dintr-o data nu mai sunt vanator feroce...prin comparatie sunt chiar un mielusel pacifist... tongue.gif

Oameni buni...Trecand inapoi la legislatie si la lucruri serioase...unde anume se "termina" curba aia la drepta? La trecerea de pietoni? "Mijlocul" ei? "Inceputul" ei? "Sfarsitul" ei?

E corect a spune (cum am declarat eu la politie) ca s-a intamplat in intersectie? Sau se considera ca eram deja 2 masini oarecare pe un drum oarecare si istoria din spate e nerelevanta (faptul ca proveneam amandoi dintr-o curba oarecare...)

This post has been edited by aaddrryyss: 22 May 2014, 16:34


--------------------
Dacia 1410 2001 / Renault Megane 1.5 dci 85CP Privilege 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mezym
post 22 May 2014, 16:31
Post #75


Mandru proprietar de Fluence Privilege 1,6 16v 2010


Group: Members
Posts: 430
Joined: 29 December 13




Am spus evenimentele. Ultima speta s a terminat in 2013.

Radar am avut in fiecare an, astea dureaza.
Celelalte merg repede, cam la trei luni. Depinde de judecatorie.

Iar radarul l-am castigat cu proba video, verificat metrologic si autorizatie. Au pierdut le faptul ca nu ala de a operat radarul a si intocmit procesul verbal si pentru ca a inteles instanta de ce am accelerat.


--------------------
Megane II Sedan Fluence 1.6 16v Expression 2006/ 1.6 16v Privilege 2010 - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
gotty
post 22 May 2014, 16:32
Post #76


fagocer™ haituit


Group: Members
Posts: 4.627
Joined: 20 August 07
From: oriunde vreti voi....




QUOTE(mezym @ 22 May 2014, 16:19)
Ps: intersectia aia astazi datorita mie e circulabila si jegurile nu mai stau la saltat permise la ea.
Dar asta dupa 6 petitii facute la primarie, politie, un ONG.
*



+cele nshpe procese.

Mie imi miroase a procesoman cu state in reclamatii deampulea!


--------------------
Private Spice Member
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kojak
post 22 May 2014, 16:34
Post #77


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.786
Joined: 18 January 07
From: Bucuresti




o fi avocat omu'.


--------------------
Dacia Logan 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aaddrryyss
post 22 May 2014, 16:35
Post #78


Membru autentic


Group: Members
Posts: 227
Joined: 26 June 07




Eu as zice mai degraba ca omul merita felicitari...i-as redirectiona chiar si 2% din impozitul pe venit...
Probabil din cauza actiunilor lui lucrurile sunt cum sunt, altfel erau mai rele. Ne-ar trebui mai multi ca el. Si ne vaietam mereu ca noi ca simpli cetateni nu avem puterea sa facem nimic...

This post has been edited by aaddrryyss: 22 May 2014, 16:36


--------------------
Dacia 1410 2001 / Renault Megane 1.5 dci 85CP Privilege 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mezym
post 22 May 2014, 16:39
Post #79


Mandru proprietar de Fluence Privilege 1,6 16v 2010


Group: Members
Posts: 430
Joined: 29 December 13




Nu e nimic cool in a merge prin tribunale.

Dar in intersectia aia circulam in fiecare zi. Voiai sa imi ia aia permisul zilnic? Acolo doar noaptea intrai pe verde si, dupa ce dadeai prioritate, treceai tot pe aceeasi culoare.

Si nu l-a toate m-am dus. Un proces l-am pierdut tocmai ca nu m-am prezentat. In motivare jegoasa instanta a spus ca prezint o atitudine sfidatoare ca nu ma prezint, nu sunt de incredere. I schimb era de incredere boul ala de-a trecut articolul care amendeaza daca circuli cu masina lovita mai mult de 30 de zile, nicidecum pe cel ce spune sa ai luminile aprinse pe drum european.

Daca atunci cand esti abuzat stai drepti, e alegerea fiecaruia.


--------------------
Megane II Sedan Fluence 1.6 16v Expression 2006/ 1.6 16v Privilege 2010 - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
semit
post 22 May 2014, 16:39
Post #80


Private Spice


Group: Moderatori
Posts: 5.972
Joined: 27 September 05
From: Bucuresti




puteti sa va faceti un partid, va potriviti. smile.gif

LE: ma indoiesc ca domnul mezym este avocat, dupa modul de exprimare pitoresc, daca ai acelasi limbaj si cand esti oprit de politie, asta explica multe.

This post has been edited by semit: 22 May 2014, 16:42


--------------------
Reno Megane GT line 1.5dCi '13
nu-ti face iluzii ca sa n-ai deziluzii.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
e-SORIN
post 22 May 2014, 16:44
Post #81


dCi inside


Group: Members
Posts: 492
Joined: 17 May 06
From: Bucuresti




Eu as fi evitat tamponarea din lipsa de timp, dar astfel de inconstienti care nu semnalizeaza si nu se asigura merita sa ramana fara permis.
Ma bucur ca exista si oameni care au timp sa le ofere ce merita smile.gif
Concluzia povestii asteia: un pericol mai putin in trafic aplauze.gif


--------------------
Renault Megane 2.2 Sedan 1.5 dCi ~100 CP 2006 Privilege - B 89 XBM
Lower suspension, 17" TSW wheels, parktronic, heated seats, tinted windows ...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kojak
post 22 May 2014, 16:47
Post #82


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.786
Joined: 18 January 07
From: Bucuresti




QUOTE(e-SORIN @ 22 May 2014, 17:44)
Concluzia povestii asteia: un pericol mai putin in trafic aplauze.gif
*



S-o crezi tu...ala o sa-si vada "de plan" in continuare.


--------------------
Dacia Logan 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mezym
post 22 May 2014, 16:54
Post #83


Mandru proprietar de Fluence Privilege 1,6 16v 2010


Group: Members
Posts: 430
Joined: 29 December 13




Sunt economist, dreptul e doar o pasiune.

Cu politia nu mai vorbesc, le dau actele, semnez daca e de semnat ceva si atat.
Chestiile magice se intampla la judecatorie. Boschetarii sunt la fel ca aia cu xenon pus pe naspa. Atata pot, atata vor, nu ii va schimba nimeni.


--------------------
Megane II Sedan Fluence 1.6 16v Expression 2006/ 1.6 16v Privilege 2010 - -
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
e-SORIN
post 22 May 2014, 16:56
Post #84


dCi inside


Group: Members
Posts: 492
Joined: 17 May 06
From: Bucuresti




Asta deja e alta discutie despre cei fara permis in trafic sau analfabeti cu permis de Pitesti. Trist dar adevarat.


--------------------
Renault Megane 2.2 Sedan 1.5 dCi ~100 CP 2006 Privilege - B 89 XBM
Lower suspension, 17" TSW wheels, parktronic, heated seats, tinted windows ...
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aaddrryyss
post 22 May 2014, 17:04
Post #85


Membru autentic


Group: Members
Posts: 227
Joined: 26 June 07




QUOTE(D-Ice @ 22 May 2014, 16:25)
Pai si care a fost faza cu politia?
Ca avarii zici ca nu ai, pretentii nici atat...
Ca din moment ce ala a oprit si recunosti ca ai stat de vorba si ati ajuns la un acord ca ramane asa, care a mai fost faza?
De ce nu i-ai zis ca vrei la melitie?
Si eu am boala pe taximetristi, mai ales aia de la voi ca daca vad masina de provincie se baga ca leprele si mai si claxoneaza, dar trebuia sa faci un minim de efort sa-l anunti ca te-ai sucit si ala sigur venea si el la politie. Nu e laudabil ce ai facut. Nu o sa te laude nimeni pe chestia asta.
*




Mai prieteni...cred ca e deja a treia oara cand sunt acuzat de asta si trebuie sa ma apar...
Intrebarea mea e: cum de ati ajuns la concluzia asta? Cum ca am ajuns la un acord? De unde vine ideea asta fixa cu acordul? Cum ca m-am dus la politie "pe la spatele" lui violand un ipotetic acord?

Deci: in primul post am scris cronologia faptelor:
<<
Discutii, tanguieli, imperative ca sa-i platesc masina, etc.
Eu, nefiind de acord, propun politie.
El, nefiind de acord cu politie, zice "s-o lasam asa".
N-am inteles ce argument fara noima o mai fi si asta, asa ca am plecat in treaba mea, ca ardea.
Cateva ore mai tarziu, m-am dus la politie, intocmit toate formalitatile, suflat in fiola, etc...
>>

So: am in fata un...homo sapiens ce tocmai m-a pocnit cu o fraza fara nici un sens, nici o noima, nici o logica, nimic...Auzi...tocmai ne-am atins masinile, si nuuuu...nu facem amiabila, nu ne ducem la politie, nici macar nu reuseste manevra cu extorcarea de bani, dar in schimb....hold on for it...noi sa o lasam asa...
Ce pana mea de discurs e asta? Cum reactionezi la asa ceva? Putea la fel de bine sa-mi zica "lcdpghmsmxgdkhlahnd"....ar fi fost la fel de neinteles mentru mine...
I-am zis "bai nene, uite ce, n-am timp de din astea...io ma duc la treaba mea"...ceea ce am si facut. Dupa cum ziceam, treaba aia ardea...Cateva ore mai tarziu cand n-a mai ars m-am dus frumos in cele 24 de ore regulamentare sa fac ce trebuie facut.

So: din descrierea mea de mai sus: cum de se tot intelege ca l-am "facut" miseleste pe om?
Plus ca avea optiunea sa vina si el in cele 24 de ore. Lege in cenzurat ma-sii. Si atunci, (ar fi fost surpriza chiar si pentru el...) l-ar fi "desfacut" politistul. Hell, s-ar fi "desfacut" el singur cu conditia sa vina naibii la politie. Atat. Doar sa fie acolo. Chit ca politaiul zicea ca e el de vina, platea un amarat de 170 lei amenda (juma' de rezervor de benzina banuiesc) precum si 3 puncte. RAMANEA CU PERMISUL. Alegerea lui...

This post has been edited by aaddrryyss: 22 May 2014, 17:06


--------------------
Dacia 1410 2001 / Renault Megane 1.5 dci 85CP Privilege 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kojak
post 22 May 2014, 17:07
Post #86


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.786
Joined: 18 January 07
From: Bucuresti




Io ce zic...astia se feresc sa mearga la militie. Poate il avea deja (permisu") suspendat. biggrin.gif


--------------------
Dacia Logan 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aaddrryyss
post 22 May 2014, 17:12
Post #87


Membru autentic


Group: Members
Posts: 227
Joined: 26 June 07




Pai s'atunci cum de cenzuratul ma-sii nu mergea omul mai catolic decat papa? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
Serios, CAT de nesimtit sa si fii?


--------------------
Dacia 1410 2001 / Renault Megane 1.5 dci 85CP Privilege 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kojak
post 22 May 2014, 17:14
Post #88


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.786
Joined: 18 January 07
From: Bucuresti




sau ciupise o bere - doo la umbra ploplui wink.gif


--------------------
Dacia Logan 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
aaddrryyss
post 22 May 2014, 17:17
Post #89


Membru autentic


Group: Members
Posts: 227
Joined: 26 June 07




ok, ok, dar putea veni in a 23-a ora...se ducea si mama ei de bere


--------------------
Dacia 1410 2001 / Renault Megane 1.5 dci 85CP Privilege 2007
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Kojak
post 22 May 2014, 17:20
Post #90


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.786
Joined: 18 January 07
From: Bucuresti




da-l in mortii lui, nu-ti mai face procese de constiinta.
data viitoare poate se gandeste de 2 ori inainte sa traga de-a-n poulea de vulan.

This post has been edited by Kojak: 22 May 2014, 17:20


--------------------
Dacia Logan 2006
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
40 Pages < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 9th May 2024 - 11:22
Dacia