Forum RENO.RO

Welcome Guest ( Log In | Register )

1066 Pages « < 947 948 949 950 951 > »  
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

Colțul supăraților, un loc la cafenea de vărsat necazuri...

vallixx
post 14 Oct 2017, 16:48
Post #28441


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.327
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




Deci sa înțeleg că între a alerga unde deranjezi si fwti traficul și a alerga undeva într-un alt loc în care nu deranjezi pe nimeni și nu fwti traficul varianta cea mai buna e prima varianta. Cool. Si cand eu zic că totul se reduce la imagine.....

Partea mișto e că vrei că lumea sa aibă intelegere alea x ore, dar voi sa alergati pe camp nici nu va puneti problema. Întotdeauna trebuie sa aibă "ceilalți" înțelegere. Activitatea de a alerga, doar pentri ca pozeaza a eco, are mai multe cwoaie, e mai cu sânge albastru, de aia nu putem sa o facem decat in centru si este mult mai importanta decat activitatea șoferilor de a circula cu mașina.....in locul destinat....masinilor.

Deci e ca si cum vii la mine acasa (nu eu la tine), ma deranjezi, dar tot eu trebuie sa am intelegere.
Frumos sau ce?


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Avani
post 14 Oct 2017, 17:01
Post #28442


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.129
Joined: 23 October 07
From: Capitala gri




Spiritul ăsta al proprietății este înrădăcinat tare bine la români.
Șoseaua este a ta așa cum e și a mea. Și eu plătesc impozit, taxe și ce mai vrei tu. Tu te plimbi pe luna 30 de zile pe ea, eu vreau 2 zile pe trimestru/semestru sau naibii știe, că v-am zis doar că nu am alergat niciodată la așa ceva.
Duceți totul la extremă. Ce rău fac mă nene oamenii ăia de aleargă acolo? Să mor de vă înțeleg. Eu chiar i-aș condamna pentru crime împotriva umanității și drepturilor omului. Aș anunța chiar și CEDO de rebeliunea asta din București.
Duceți-vă zilele astea prin Iași... Și mai discutăm după ce vedeți imaginile alea de acolo.

Le: Și tot o dați cu drepturile astea, care sunt drepturile încălcate în momentul ăsta, cu maratonul lui pește? Și, dacă sunteți sigur că vă sunt încălcate acestea, de ce nu faceți sesizări, petiții sau ce mai vreți voi. Eu aș pune chiar de o răscoală a rivenarilor.


Le2: după cât de vehemenți sunteți aici, și dacă s-ar muta la pădure tot nu v-ar conveni. Că blochează ieșirea din București, că atâtea mașini parcate prin zonă, mai bine se duc pe jos, că oricum se duc să facă mișcare, și tot așa.
Când aveți pică pe unii, nu mai sunteți obiectivi. V-aș pune să îmi dati un exemplu, unul singur, în care acceptați alergătorii sau bicicliștii, dar sunt convins că v-aș cere oarecum imposibilul.

Vă plângeți ca fata mare în noaptea nunții.

This post has been edited by Avani: 14 Oct 2017, 17:17


--------------------
. . .
Think forward !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vallixx
post 14 Oct 2017, 17:40
Post #28443


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.327
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




radmasa.gif radmasa.gif

Mișto sa zici "și dacă s-ar duce la peste tot nu v-ar conveni" de parca s-au dus vreodata la pădure.
Pai nu se duc la pădure, că nu-i mai vede nimeni , ei doar, citez: "vor doua zile pe trimestru", inchei citatul. Centrul e important, imaginea, da-o dracu de padure, ce dracu sa faca acolo sa alerge asa fara sa-i vada nimeni?

Eu cu bicicliști n-am nimic, le fac si loc cand pot. N-am o problema cu ei. Am avut atunci cand au blocat podul Basarab. Altfel incerc sa ii protejez cat pot, că eu sunt protejat de o cutie de tabla.

Nici cu maratoniștii n-aș avea nimic dacă nu s-ar restrictiona circulația din cauza lor.

Strada da, e a mea cat e si a ta, dar e pentru a merge cu masina pe ea.
Suntem "proprietarii" ei in mod egal, insa destinația ei e una singura.

Diferența e că eu vreau sa fac pe ea activitatea pentru care ea a fost construita, tu vei sa faci pe ea altceva. E ca si cum eu ca sofer vreau ca o data pe trimestru sa circul cu masina pe pista de biciclete, pe sistemul "am si eu dreptul pe ea atat cat ai si tu".

Sau pe pistele de alegari din parcuri, vreau si eu cu masina pe acolo macar o data la trei luni, fiti si voi toleranti ca voi le folositi zilnic. Ti s-ar parea ok ca argument?

This post has been edited by vallixx: 14 Oct 2017, 17:50


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Avani
post 14 Oct 2017, 17:58
Post #28444


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.129
Joined: 23 October 07
From: Capitala gri




Mi se pare aiurea comparația, pentru că, nu prea poți pune mii de oameni să alerge pe trotuar sau într-un singur parc, plus că nu înțeleg ce satisfacție ai avea de a încerca să încapi cu mașina pe un spațiu foarte strâmt și inconfortabil biggrin.gif . Dar na, dacă ăsta îți e fetișul, ia o autorizație și vedem după.

E un eveniment cu priză la public, nu e vorba că i s-a cășunat lui unu să blocheze jumătate de capitală europeană. Nu e ca și cum ne-am strica media orară pentru un ocol, nu e ca și cum am fi un model la trafic, și vezi acum, cu maratonul ăsta nu ne mai scoatem minunații timpi în trafic.

Nu ar trebui să fim sălbatici și, dacă am ales să trăim în urbe, atunci să respectăm ceea ce se întâmplă pe aici.


--------------------
. . .
Think forward !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vallixx
post 14 Oct 2017, 18:03
Post #28445


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.327
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




Tocmai, daca am ales sa trăim în urbe am putea sa incercam sa nu o blocăm. Putem alerga și pe la periferia ei.

Intr-o urbe de 3 mil, infinit mai multi soferi au nevoie de strazi decat o mana de alergatori eco.
Si soferii n-au cum sa se duca la periferie, alergatorii ar avea cum dar ii doare la pix.

This post has been edited by vallixx: 14 Oct 2017, 18:07


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
Avani
post 14 Oct 2017, 18:17
Post #28446


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.129
Joined: 23 October 07
From: Capitala gri




Eu mă retrag din subiectul ăsta, nu încerc să conving pe nimeni de nimic, doar am încercat să înțeleg argumentele pentru care unii sunt contra acestor evenimente.
Nu mai zic că totul a început de la "să își rupă picioarele", culmea, afirmație făcută de "el medico" , asta da, "elevat".

This post has been edited by Avani: 14 Oct 2017, 19:02


--------------------
. . .
Think forward !
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
m3st_tce
post 14 Oct 2017, 18:26
Post #28447


Membru autentic


Group: Members
Posts: 504
Joined: 6 May 12




QUOTE(m3st_tce @ 30 Aug 2017, 15:15)
Azi, pentru a doua oara de cand am Megane-ul, a intrat un holtzsurub intr-una dintre anvelope. De asta data de parca ar fi fost plasat de careva!
Si asta in anvelopa noua, luata de 2 luni. sad.gif


.. scriam acu' o luna juma'.
Si iar am ghinion la gume! Azi, cand verificam presiunea la roti, am observat un inceput (mic-mic, dar vizibil) de galma pe anvelopa fata-dreapta. sad.gif
Cred ca iar ma scobesc de bani. Alternativa ar fi sa o pun pe spate si sa stau cu ochii pe ea pana trec pe cele de iarna.


--------------------
Renault Megane 3 ST Prestige / Skoda Rapid Active *** 2011 1.4 TCe / 2014 1.2 TSI (86CP)
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
hepea
post 14 Oct 2017, 19:04
Post #28448


Membru autentic


Group: Members
Posts: 814
Joined: 8 June 10
From: Bucuresti




@all: don't forget to vote (nu uitati sa mergeti la vot) wink.gif


--------------------
ex Dacia Spring 2021 - .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
vallixx
post 14 Oct 2017, 19:26
Post #28449


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.327
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




QUOTE(Avani @ 14 Oct 2017, 18:17)
Eu mă retrag din subiectul ăsta, nu încerc să conving pe nimeni de nimic, doar am încercat să înțeleg argumentele pentru care unii sunt contra acestor evenimente.
Nu mai zic că totul a început de la "să își rupă picioarele", culmea, afirmație făcută de "el medico" , asta da, "elevat".
*


Eu sper că m-am făcut înțeles, nu sunt împotriva acestor manifestări ci sunt împotriva acestor manifestări in centrului orașului, pentru că se lasă cu blocari de artere într-un oraș și așa sufocat.
Si sunt sigur ca daca se dorea, se gaseau soluții, dar nu se vrea. Pentru ca publicitate.

Unii au timp sa alerge in we, bravo lor. Altii incearca să rezolve ce nu pot rezolva din diverse motive (in principal timp, de fapt lipsa lui) in timpul saptamanii. Si care poate depind de masina, poate nu au plecat asa doar la plimbare pe bulevard.

Cât despre oasele rupte, eu nu m-am exprimat asa. Mergem prea departe, eu as fi zis numai de niste entorse. icon_mrgreen.gif

Glumesc evident, nu ma bucur de raul altuia.

This post has been edited by vallixx: 14 Oct 2017, 19:28


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 14 Oct 2017, 19:39
Post #28450


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.872
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




cand sunt meciuri la arena nationla....si sunt blocate efectiv strazile si trotuarele cu masini.

Fereasca d zeu sa fie nevoie deo salvare canu are pe unde sa intre la riverani.

Nu ma rog sa faca accidente nesimtitii...poate doar o pana.. ph34r.gif

Eu am o nelamurire...de ce primaria a dar accept dd construire mall urilor. In orase.

Nu am fost in multe mall uri afara...minune niciunu construit in oras....ca nu au voie.ca teren scump..ca nu stiu...dar toate langa oras.

This post has been edited by wolfin: 14 Oct 2017, 19:44


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
luck33ro
post 14 Oct 2017, 22:09
Post #28451


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.720
Joined: 8 March 06




Da unde sunt mallurile, afara, pe camp ?


--------------------
*** ** ***
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 15 Oct 2017, 06:51
Post #28452


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când




Da, in general la iesirea din oras, dar asta presupune sa ai centura si bretelele catre muol sa fie lungi, sa poata prelua traficul.
Daca sunt in oras, muolurile sunt in zone pietonale, prin centru, tocmai sa nu poti ajunge cu masina pana in raion.
Cred ca problema sunt hypermarket-urile din oras, daca plec de la unirii catre militari, nu cred ca merg 6kmp fara sa vad vreun hypermarket.
Dar revenind la prima idee, daca nu le-ar fi aprobat in centru, ar fi insemnat sa avem centura, ceea ce nu avem. Asa ca nu avem nici centura, nici trafic normal in oras. smile.gif


--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
spy_oh_joy1389
post 15 Oct 2017, 07:50
Post #28453


Megane zen și un mare plimbăreț


Group: Members
Posts: 3.879
Joined: 28 August 08
From: Sibiu




QUOTE(wolfin @ 14 Oct 2017, 19:39)
cand sunt meciuri la arena nationla....si sunt blocate efectiv strazile si trotuarele cu masini.
*




Meciuri, moaste, concerte, spectacole

Fiecare are ceva cu cele la care nu participă, că unde participă, e dreptul lor, dă-i dreaq pe ceilalți happy.gif .

This post has been edited by spy_oh_joy1389: 15 Oct 2017, 07:51


--------------------
Renault 2 x Megane 4 GT&Zen ||2017||2016
Hanlon's razor: "Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity."
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
luck33ro
post 15 Oct 2017, 08:25
Post #28454


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.720
Joined: 8 March 06




SI terenurile de fotbal ar trebui sa fie afara din oras... si orasul ar trebui la fel icon_mrgreen.gif


--------------------
*** ** ***
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 15 Oct 2017, 10:04
Post #28455


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.872
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




QUOTE(spy_oh_joy1389 @ 15 Oct 2017, 07:50)
Meciuri, moaste, concerte, spectacole

Fiecare are ceva cu cele la care nu participă, că unde participă, e dreptul lor, dă-i dreaq pe ceilalți  happy.gif .
*




De cand au refacut arena cred ca doar la congresul lui ponta nu am participat. (De la iancului pana pe campia libertatii am facut 1.5 h in acea zi ).

Si da ma deranjeaza cand se blocheaza strazile si trotuarul depe bul Basarabia. Mai e un an si dau drumu si la sala poli (hochei..inot..basket etc)
.cavezi atunci fotere pt riverani.

Bine ca... probabil o sa ne mutam pana atunci.


Un uk...au inceput sa limiteze accesul auto... chiar total in jurul strazilor adiacente stadioanelor. Parca au inceput cu stadionul ciocanarilor...nu imi aduc aminte exact......dar asta ca primaria a ascultat oful celo care locuieac in zona.

Si nimeni nu s a oripilat ca ii sunt ingradite libertatile. Daca nu ma insel..din nou..parca au pus si o taxa de acces...pt riverani wacko.gif

This post has been edited by wolfin: 15 Oct 2017, 10:07


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 25 Oct 2017, 09:24
Post #28456


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când




QUOTE(bucatzel @ 25 Oct 2017, 09:58)
Aci se inchide.
*


sad.gif


--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 25 Oct 2017, 09:26
Post #28457


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.872
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




predictibil din ziua 1

This post has been edited by wolfin: 25 Oct 2017, 09:28


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
luck33ro
post 25 Oct 2017, 09:38
Post #28458


Membru autentic


Group: Members
Posts: 1.720
Joined: 8 March 06




Nu taxele in sine ma deranjeaza ci faptul nu primesti nimic in contul lor decat demagogie. Adica escrocherie pe fata. Ma minti, iti bat joc banii astia -ii furi , totul se face netransparent desigur. - adica ne iau de prosti si asta ma revolta mad.gif
Ultima faza e asta cu politia personala a primariei care sa ne ia la ciomege daca facem scandal ca localii nu-s suficienti - trebuie 2 gardieni la fiecare cetatean jumulit de bani wacko.gif

This post has been edited by luck33ro: 25 Oct 2017, 09:39


--------------------
*** ** ***
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
hepea
post 25 Oct 2017, 09:43
Post #28459


Membru autentic


Group: Members
Posts: 814
Joined: 8 June 10
From: Bucuresti




QUOTE(MuciX @ 25 Oct 2017, 09:24)
sad.gif
*



L-au provocat pana a cedat. Si cand a cedat l-au ars. Bravo!


--------------------
ex Dacia Spring 2021 - .
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 25 Oct 2017, 09:55
Post #28460


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când




Daca si-a luat audi, ce sa-i fac.


--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
R19/16v
post 25 Oct 2017, 10:09
Post #28461


Oldschool Member


Group: Moderatori
Posts: 13.793
Joined: 2 December 04
From: Ploiesti




Daca si-a batut joc de noi, ce sa-i fac.


--------------------
DS 5H VRSCA Screamin' eagle
Scratch any cynic and you will find a disappointed idealist.
Take what you can - Give nothing back!
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 25 Oct 2017, 10:11
Post #28462


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.872
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




" MuciX nici tu nu ai sarit mai departe....

ai grija tongue.gif


R19/16v hai sa fim seriosi...noi am fost domnisoare.

v8 a fost efectu..cauza au fost altii.



This post has been edited by wolfin: 25 Oct 2017, 10:13


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 25 Oct 2017, 10:21
Post #28463


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când




Nu incerc sa ma dau rotund, dar imi place sa cred despre mine ca nu am incercat sa imi vand cazanul drept cea mai buna masina a tuturor timpurilor si nici sa insinuez ca oricine a cumparat altceva pe langa faptul ca e tampit a si participat la declinul industriei auto.
Stiu ca sunt nebun, stiu ca am facut multe alegeri gresite, stiu cand trebuia sa ma opresc, dar mintea nebunului e la capatul pamantului.


--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mircea_aq
post 25 Oct 2017, 10:25
Post #28464


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.875
Joined: 13 October 06




Pfff... la naiba, de-abia acum am intrat pe jurnalul fauacht, am ratat actiunea din ultimele zile. Stie cineva daca exista vreun webcache unde se tine istoricul ?


--------------------
Megane Estate GT Rouge Flamme
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RZV
post 25 Oct 2017, 10:26
Post #28465


Membru autentic


Group: Members
Posts: 812
Joined: 24 August 05
From: Online




Unii de p'aci prea au renou' (citroenu', uatevaru') in suflet, si se simt agresati visceral cand mai apar altii cu pareri diferite.
Chill bajetzi, vorbim de niste fierotanii. wink.gif

Da' nah, cand haita incepe sa latre intr-o anume directie, se termina distractia. Pacat, chiar avea potential topicu', si aducea o gramada de informatii valoroase, din epoci de mult apuse.
Sa nu mai zic ca nici unu' din puristii cu reno' sau citroen, pejo, whatever, nu s-a apucat sa prezinte restaurarea la vreun R25, XM, etc. (inafara de TurboDX pe care l-ati ars in mod similar)


--------------------
Scott Mountain Bike 1990
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 25 Oct 2017, 10:35
Post #28466


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când




Hai sa fim seriosi, eu cand am prezentat spaima omului de bun simt, adica ursuletul, de ce nu am fost banat? Si mai sunt si altii care prezinta satane pe aici si nu le-a zis nimeni nici pas.
Problema multora dintre astia cu vechituri e ca au impresia ca fac vreun favor cuiva prin pasiunea lor.
Potential avea masina, potential avea povestea, potential aveau operatiunile de reparare, dar topicul nu a avut nicio sansa, inca de la prima postare.


--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
RZV
post 25 Oct 2017, 10:37
Post #28467


Membru autentic


Group: Members
Posts: 812
Joined: 24 August 05
From: Online




Pentru ca tu esti perceput ca un tip OK, o persoana concilianta, pentru ca ai o anume activitate pe forum (nu doar la jurnal de bord), pentru ca, pentru ca...
Nu vorbesc aici despre decizia tehnica de banare, care a fost cea corecta, pe regulament.
Vorbesc de niste unii care baga batu' prin gard la tot ce nu e de-a lor, da' pe care nu i-am vazut niciodata inhamati la nimic similar. Doar la critica si fantezii. wink.gif

QUOTE(MuciX @ 25 Oct 2017, 11:35)
Potential avea masina, potential avea povestea, potential aveau operatiunile de reparare, dar topicul nu a avut nicio sansa, inca de la prima postare.
*



Exact masina, povestea si operatiunile aveau potential. Jurnalul, in esenta, avea potential.

This post has been edited by RZV: 25 Oct 2017, 10:42


--------------------
Scott Mountain Bike 1990
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
mircea_aq
post 25 Oct 2017, 10:41
Post #28468


Membru autentic


Group: Members
Posts: 2.875
Joined: 13 October 06




Uite un punct de vedere pe care il impartasesc in mare masura:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=102...&type=3&theater

LE: @V8 - cred ca suntem totii de acord ca jurnalul avea potential, insa intitiatorul isi dezvoltase odata cu povestea restaurarii un adevarat front de lupta. De ce a facut-o, mi-e greu sa inteleg, poate ca ii oferea vreo satisfactie personala sa tavaleasca "rablele" altora, in special reno. Oricum, pacat.

This post has been edited by mircea_aq: 25 Oct 2017, 10:47


--------------------
Megane Estate GT Rouge Flamme
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
wolfin
post 25 Oct 2017, 10:42
Post #28469


n-am gasit cu dacia


Group: Members
Posts: 7.872
Joined: 2 December 05
From: Bucuresti




pai la cate belele avei cu ursuletu...am zis sa nu e mai chinuim si noi.

si din ce imi aduc aminte nu prea te ai murdarit pe maini cu el de vaselina. happy.gif


--------------------
pegas 3120 ... din 1980 si ceva. Urmeaza si 2020 - Curand de provincie
Scuze Mucix, am gasit altul"În fata unei boli esti precaut sau prost", o stai ..Bici zice ca o gasit a buna...mis un cane rau dar cu suflet mare
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
MuciX
post 25 Oct 2017, 10:43
Post #28470


sunt un om bun


Group: Members
Posts: 9.557
Joined: 19 November 07
From: când în când




Crezi ca nu am fost si eu "incercat" de-a lungul timpului? Important e ce faci tu intr-o situatie din asta.
Multumesc foarte mult de apreciere, ma simt de-a dreptul magulit, dar nu cred ca este doar confirmation bias aici.
Daca urmaresti evolutia personajului pe topicul cu alfa, subaru si apoi audi o sa vezi ca s-a banat singur in mare parte. Si nici nu ar mai fi nevoie sa public si eu chat-urile cu el de pe FB. smile.gif


--------------------
- - -
Un român emigrat este un român salvat.
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
1066 Pages « < 947 948 949 950 951 > » 
Reply to this topic Topic OptionsStart new topic

1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 29th March 2024 - 15:58
Dacia